Skocz do zawartości

Random shit 21/22


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie potwierdzenie tego głównego meczu w Alamodome to zrobię program. Tylko ja planuje rodzinny wyjazd wiec nie ma problemu aby dołączyć ale z partnerami pewnie lepiej by to wyszło. 

Ja ogólnie liczę hale w których byłem i stad priorytet Alamodome. Sochan wpadł w bonusie 

Na pewno skontaktuje się z jego agentem aby zalatwic behind the scenes 

Tak było z Gortatem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Robaq napisał:

Ja raczej będzie celował w mecz Kingsów ze Spurs, ale w texasie raczej, żeby wlasnie ew. zobaczyc jeszcze Sochana w innych sptokaniach, albo Kingsów na kilku spotkaniach wyjazdowych plus surf w mexico bay

Jak bierzesz sieciowy samochód z wypożyczalni ( Alamo) to możesz odebrać w HOU a oddać w DAŁ na lotnisku. Stad warto zaplanować oglądanie w tydzień i skoordynować mecze we wszystkich 3 miastach. Plus zwiedzanie 2 pozostałych miejsc w TEX.  

Wstępnie planowałem lecieć przez Niemcy ale teraz są braki pracowników i chyba lepiej Warszawa Miami bezpośrednio a potem dalej lub NY jak ktoś nie widział. 

Po prostu boje się ze czekanie na bagaż we FRANKF może zniszczyć plan 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lotów, to wiesz do listopada to się unormuje.

bilety na open jawach zawsze są droższe, aczkolwiek patrzylem na to, że obecnie nie ma roznicy pomiedzy houston/dallas czy nawet SA - różnica to 100-150 zl w cenie, zobaczymy jak sie kalendarz pojawi i jakoś to będę dogrywał, żeby zobaczyć Sochana, Kings i wskoczyć na dechę w Mexico bay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
34 minuty temu, Me Myself and I napisał:

czy to wniosek z tego filmu jak widać go przez pół kroku i poprawia spodnie w dodatku?

Nieee głównie z tego jak sam w wywiadzie mówił że kolana ma tak rozjebane ze ledwo może chodzić, a ten filmik jak się przyjrzysz to potwierdza

Wywiad potwierdza tylko to jak tutaj zauważysz w momentach jak idzie to wygląda jakby chodził na szczudłach 

Zobacz sobie też jak chodzi Barkley albo Kenny

Cytat

“I wonder if my last two years in the NBA were really worth it. Of course, there were highlights, but we weren’t very good, and I couldn’t even move properly. If I had quit two years earlier, I could probably move better today and sometimes play football with my children. There I can’t do it at all now »

W innym wywiadzie który czytałem nie mogę znaleźć go akurat teraz mówił że ma problemy z chodzeniem

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2022 o 07:26, ignazz napisał:

Będzie potwierdzenie tego głównego meczu w Alamodome to zrobię program. Tylko ja planuje rodzinny wyjazd wiec nie ma problemu aby dołączyć ale z partnerami pewnie lepiej by to wyszło. 

Ja ogólnie liczę hale w których byłem i stad priorytet Alamodome. Sochan wpadł w bonusie 

Na pewno skontaktuje się z jego agentem aby zalatwic behind the scenes 

Tak było z Gortatem 

Ale to chyba trzeba miec jakies znajomosci? Zastanawiam sie jakie mialbym szanse na takie spotkanie gdy Spurs przyjada do Bostonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.