Skocz do zawartości

Random shit 21/22


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

To analizowanie grubszego/chudszego LeBrona kończy się zawsze tak jak treningi zawodnika X z Hakeemem w offseason parę lat temu - że po max. miesiącu wygląda jak zwykle i gra jak zwykle. Zresztą, typ albo skończy się Bryant style (zerwie coś poważnie i elo), albo Malone style (będzie do 50-tki legit, potem zrobi sobie coś w kolano i da sobie spokój, bo ileż można), ale do wersji nr 2 trzeba przede wszystkim trzeba kuracji pt. load management, a dopóki jest Westbrook to mamy Lolkersów, którzy bez LeBrona będą umierać. 

Za to LeBron jest zdrowy, ale sezon skończył w kwietniu, więc to faktycznie jest nowość, tak że liczę na komfortowe pobicie Kareema bez żadnych halfpipe'ów na hulajnodze po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ładnie ma logo adidasa zaklejone na koszulce, choć prawdę mówiąc nie wiedziałem nawet, że Drew League trzy paski przejęły.

19 minut temu, BMF napisał:

Za to LeBron jest zdrowy, ale sezon skończył w kwietniu, więc to faktycznie jest nowość, tak że liczę na komfortowe pobicie Kareema bez żadnych halfpipe'ów na hulajnodze po drodze.

Na moje to, to co kiedyś już pisałem, jeśli zostanie Westbrook to będzie wiadomo iż Lakers nic nie ugrają a więc LBJ będzie mógł na wyjebce grać pod siebie i bić rekord.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy LeBron będzie robić 30ppg obok Membrooka, czy 26ppg obok Irvinga, dla pobicia rekordu nie ma znaczenia, za to jak Westbrook zostanie to ten przyszłosezonowy rekord to najciekawsze, co spotka fanów Lakersików. 

Tak że faktycznie będzie dużo mocniej celebrowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.hoopsrumors.com/2022/07/miles-bridges-charged-with-felony-domestic-abuse.html

 

A press release from the LA County District Attorney’s Office stated that Bridges is facing multiple charges — one felony count of injuring a child’s parent and two felony counts of child abuse under circumstances or conditions likely to cause great bodily injury or death. The case also includes an allegation of causing great bodily injury on the domestic violence victim.

 

Czyli nie dość, że ma zarzut bicia kobiety, to jeszcze dzieci. Jeśli zostanie skazany, to miejmy nadzieję że następna koszulka NBA jaką zalozy będzie ta, która sobie kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Koelner napisał:

LeBron jeszcze się utrzymał w 2 tierze. Durant w 1 nie na wyrost?

ale wiesz, że to jest na bazie iluś tam głosów ludzi, którzy followują tego typa i nic więcej? inna sprawa, że tak na oko ten ranking nie jest zły, coś w podobnie rankingu naszego forum, które stworzył @fluber jakiś czas temu 

a te tiery nie mają większego znaczenia, wszystko wyjdzie po sezonie, co za różnica, że Tatum jest niżej od kogoś skoro na koniec to on będzie w Finale, a Durant, Giannis, Booker czy Embiid nie dadzą rady z różnych przyczyn 

te tiery bardziej do regularna pasują, a te PO udowodniły, że wesołe pykanko w rs nie ma często żadnego przełożenia (pozdro Suns)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale wiesz, że to jest na bazie iluś tam głosów ludzi, którzy followują tego typa i nic więcej? inna sprawa, że tak na oko ten ranking nie jest zły, coś w podobnie rankingu naszego forum, które stworzył @fluber jakiś czas temu 

tak naprawdę to mam w to wyjebane a wkleiłem ponieważ mi się podoba ( z paroma uwagami ). dlatego zadałem pytanie odnośnie lbj i kd bo tutaj sam nie wiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

dlatego zadałem pytanie odnośnie lbj i kd bo tutaj sam nie wiem 

no, ale kto ma to wiedzieć? buki nawet na Lolkers zakładów nie chcą przyjmować, bo niewiadomo czy coś się z tym rosterem biedy uda jeszcze zrobić, z kolei Durant sam pewnie nie wie czego chce i gdzie wyląduje, z tego tytułu to czy ktoś jest tier niżej czy wyżej nie ma póki co znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

użytkownicy forum e-NBA - z ich zdaniem się liczę, reszta jest overrated 

to miło, ale wybrałeś sobie chyba dwa najcięższe do oceny przypadki z maso red flagów, no i jak mówiłem - do czego konkretnie te tiery mają się odnosić, do samego skilla na parkiecie czy do szans na dobry wynik w rs/po (to też należy jakoś rozgraniczyć) zespołu prowadzonego przez tą gwiazdę? po ostatnim sezonie LBJ grał spokojnie na tier2, a Lakers osiągnęli gorszy bilans niż Wizards Jordana i jak to sprawiedliwie ujednolicić teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry przykład w jakich pięknych czasach jako fani NBA żyjemy, że luźno mamy dostęp do większości statystyk, które używają teamy w swoich basic scouting reportach. 

ps

Ktoś tam parę razy pisał, że TS% to głupia statystyka. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.