Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2021/2022


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, karpik napisał:

No zwłaszcza w akcjach typu backdoor jest znakomity. W całym sezonie jak dotąd oddał 2 RZUTY po ścięciach do kosza. Prawdziwy game changer.

Ellington to dobry shooter, ale poza tym nie oferuje absolutnie nic, okrągłe zero. Dość powiedzieć, że do tej trójki na remis z Mavs, wszystkie jego rzuty w tym sezonie były asystowane. On trafia 20% pull up Js, więc jedyną wartość jaką wnosi to catch&shoot three i to wcale nie na jakimś elitarnym poziomie. Zawodnik, który nie umie sobie nic a nic wykreować w ataku jest w dzisiejszej lidze ogólnie minusowym graczem. A na dodatek Lakers ostatnio grają takimi dwoma w S5, wiadomo, że jak takiemu Ellingtonowi czy Bradleyowi wpadają rzuty, to są w miarę grywalni i się przydają w ataku, ale są też mecze, kiedy im nie siedzi i wtedy wnoszą do ofensywy okrągłe zero. 

Twoja argumentacja jest z dupy. Nie jest winą ellingtona, że jego koledzy to dzbany, i nie korzystają  z jego talentu. To jest jeden z najlepszych cuterow w lidze... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, BMF napisał:

Typowy roster filler, nie ma sensu tego analizować. 

Lakers rzeczywiście grają dalej średnio, ale też rzeczywiście grają trochę lepiej, ale to przede wszystkim wynika ze zwyżki formy LeBrona i rezygnacji z big ballu. Z czasem terminarz będzie coraz cięższy, ale też myślę, że Davis w pewnym momencie przestanie robić 5 strat i 4-5 airballi/przerzuconej obręczy w jednym meczu.

Jak ktoś chce sformułować wiążące pytanie co do Lakers w tym sezonie, to brzmi ono czy jest tutaj szansa na Celtics '10 lub Celtics '12, czyli regular poniżej poziomu contendera -- weterani gotowi na playoffy -- niewygodne matchupy dla rywali -- topowa gra przynajmniej po jednej stronie parkietu. Nawet Rockets '98 po kiepskim regularze mieli elimination game u siebie z Jazz w 1. rundzie.

(wiem jbc jakie są różnice z tamtymi Celtics, tylko głośno myślę)

Może okażą się Rockets 94/95 i skończy się najlepiej dla nich jak może z pozycji czarnego konia.

Rockets zarówno w 1997 i 1998 napsuli krwi Jazz. W 1998 tym bardziej było gorąco, bo w 1R przegrywało Jazz 1-2, a wtedy grało się do 3 wygranych więc zaskakująco mocno postawili się wtedy faworytom i ten mecz 4 w Houston był tam o wszystko dla obu ekip. Jazzmani zagrali najlepszy mecz w tej serii, gdy było trzeba. Zresztą oni zaskakująco blisko byli z Bulls w obu finałach doprowadzenia do siedmiu meczy. 
Stockton miałby o wiele lepsze legacy, gdyby wygrał majstra, a tak wielu go postrzega za słabszego od Nasha 2xMVP RS, który nie wszedł nigdy do finałów.

Shaq ładnie podsumował Davisa :)

„Westbrook nie jest problemem. Kto jest pierwszą i drugą opcją w drużynie? W ostatnim tygodniu widziałem statystyki LeBrona i niestety nie widziałem żadnych statystyk AD. W tym właśnie tkwi problem. Oceniam tę sytuację z pozycji osoby posiadającej duże doświadczenie. Jeśli masz zamiar być pierwszą lub drugą opcją drużyny bądź piekielnie dobrą opcją 1 lub 2. Nie pozwól, aby opcją numer 1 był starszy od ciebie gość, który bierze na siebie cały ciężar gry. [AD] jest bardzo utalentowany, ale rzuca na 19-procentowej skuteczności za trzy. Tymczasem LeBron świetnie się bawi na parkiecie i zostaje graczem tygodnia w Konferencji Zachodniej. Co pan robi, panie AD? Co ty robisz? Nie widziałem, żeby twoje nazwisko było wymieniane przez cały rok. Więc jeśli chcesz być opcją 1 lub 2 upewnij się najpierw, że temu podołasz".

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Rodman91 napisał:

„Westbrook nie jest problemem. Kto jest pierwszą i drugą opcją w drużynie? W ostatnim tygodniu widziałem statystyki LeBrona i niestety nie widziałem żadnych statystyk AD. W tym właśnie tkwi problem. Oceniam tę sytuację z pozycji osoby posiadającej duże doświadczenie. Jeśli masz zamiar być pierwszą lub drugą opcją drużyny bądź piekielnie dobrą opcją 1 lub 2. Nie pozwól, aby opcją numer 1 był starszy od ciebie gość, który bierze na siebie cały ciężar gry. [AD] jest bardzo utalentowany, ale rzuca na 19-procentowej skuteczności za trzy. Tymczasem LeBron świetnie się bawi na parkiecie i zostaje graczem tygodnia w Konferencji Zachodniej. Co pan robi, panie AD? Co ty robisz? Nie widziałem, żeby twoje nazwisko było wymieniane przez cały rok. Więc jeśli chcesz być opcją 1 lub 2 upewnij się najpierw, że temu podołasz".

Davis robi ponad 23pkt i 10 zbiorek, to chyba nie jest jakiś dramat jeśli chodzi o statystyki drugiej opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, memento1984 napisał:

Davis to bez Lebrona mialby pierscien jak Kyrie MVP. Najwieksza fajka z najwiekszych talentow >2010

Ale ta miękka faja, ma pierścień, i zagrała na poziomie MVPF całe PO, a ppp w ujęciu całych PO, to poziom historycznych Nets.

Nawet w tak krytykowanym sezonie, to statystyka nieszczególnie odbiega od Bronka, chociaż jak wiemy RW i LBJ, zabierają mu efektywne posiadania.

Na samym końcu, znaczenie będzie miało zdrowie i do tego momentu nie powinni forsować nikogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, starYfaN napisał:

Ale ta miękka faja, ma pierścień, i zagrała na poziomie MVPF całe PO, a ppp w ujęciu całych PO, to poziom historycznych Nets.

Nawet w tak krytykowanym sezonie, to statystyka nieszczególnie odbiega od Bronka, chociaż jak wiemy RW i LBJ, zabierają mu efektywne posiadania.

Na samym końcu, znaczenie będzie miało zdrowie i do tego momentu nie powinni forsować nikogo.

To bylo 2lata temu, starczylo mu zaangazowania na 1 pierscien.

Lakers wygladaja jak Cavs-bis z 4-lata starszym Lebronem, przecietna obrona zbudowana na 30+latkach przy najlatwiejszym terminarzu (zaraz zatankuje),atakiem opartym na “wyskokach” Melo z lawki i cancerowaniu Westbrooka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, memento1984 napisał:

To bylo 2lata temu, starczylo mu zaangazowania na 1 pierscien.

Raczej zdrowia, bo do momentu połamania jechał PHX, którzy zamietli cały zachód.

Akurat AD nie powinien forsować RS, bo bez jego gry w PO można zamykać kram.

Gra na poziomie LBJ, przy nieco mniejszych minutach i tak raczej powinno zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Baptizia napisał:

Daj nr konta to Ci przeleję tę stówkę bo mnie żal zalewa 😁

DZIŚ SIĘ ODEGRAM !!!!!!!1111

Ale dzięki za chęci. Przelać stówę możesz, ale na jakieś biedne zwierzątka. Wtedy obiecuję, że nie będę taki wku*iony.

3 godziny temu, Kubbas napisał:

Niech cierpi

Kto stawia na Lakers? Rly

Kolega...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, starYfaN napisał:

Raczej zdrowia, bo do momentu połamania jechał PHX, którzy zamietli cały zachód.

Akurat AD nie powinien forsować RS, bo bez jego gry w PO można zamykać kram.

Gra na poziomie LBJ, przy nieco mniejszych minutach i tak raczej powinno zostać.

W g1 dopóki wszyscy byli zdrowi to raczej z nim jechał nieszczególny wydawałoby się wówczas Ayton. „Dominacja” Davisa jak i mityczna opowieść o Lakersach ogrywających Suns gdyby nie kontuzja Davisa zupełnie ignoruje fakt, że od g1 Suns grali bez Paula mogącego kozłować piłkę prawą ręką o rzucaniu nie wspominając, co miało gigantyczny wpływ na jakość ofensywy Suns a w szczególności Aytona, który nawet w tych okolicznościach debiutując w PO zagrał doskonale przeciwko utytułowanemu AD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, PangLoss napisał:

W g1 dopóki wszyscy byli zdrowi to raczej z nim jechał nieszczególny wydawałoby się wówczas Ayton. „Dominacja” Davisa jak i mityczna opowieść o Lakersach ogrywających Suns gdyby nie kontuzja Davisa zupełnie ignoruje fakt, że od g1 Suns grali bez Paula mogącego kozłować piłkę prawą ręką o rzucaniu nie wspominając, co miało gigantyczny wpływ na jakość ofensywy Suns a w szczególności Aytona, który nawet w tych okolicznościach debiutując w PO zagrał doskonale przeciwko utytułowanemu AD.

Nie wiem co ignoruje opowieść, ale wątpię aby prawa ręka CP3 była w stanie powstrzymać AD, zwłaszcza, że zlał ich w sezonie trochę mocniej. 

Z innej strony, już w poprzednim RS twierdziłem, że PHX ma najlepszy zestaw na AD i LBJ. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.