Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2021/2022


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, BMF napisał:

Dziwnie piszesz ,,Lakers nie zrobią przecież żadnego dużego ruchu''.

(w tym sezonie)

No przecież to napisałem czyż nie?

Bo Lakers Davisa nie odda a Westbrooka nikt nie weźmie( chyba ,że za .......Walla) więc jak czytam ,że Lakers są zainteresowani Grantem , Simmonsem i pewnie jeszcze Sabonisem, Turnerem i może nawet Lillardem to odczytuje to jako wykreowania ruchu na The Atletic albo The Ringer albo innej stronce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kubbas napisał:

Stary cały tamten RS przed meczami x razy było mówione że był probable ale ma zamiar grac through pain 

Ciągle coś mu dolegało, w sumie jak w każdym sezonie.

No ale jakie to ma znaczenie, skoro ostatecznie wychodził i grał?

A Lakers lubią trzymać gwiazdy na injury report, żeby w razie czego móc je posadzić bez ryzyka, że liga im wlepi karę.

44 minuty temu, ely3 napisał:

No przecież to napisałem czyż nie?

Bo Lakers Davisa nie odda a Westbrooka nikt nie weźmie( chyba ,że za .......Walla) więc jak czytam ,że Lakers są zainteresowani Grantem , Simmonsem i pewnie jeszcze Sabonisem, Turnerem i może nawet Lillardem to odczytuje to jako wykreowania ruchu na The Atletic albo The Ringer albo innej stronce.

Grantem są faktycznie zainteresowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rodman91 napisał:

Zna perfekcyjnie swe ciało na tyle,  że wie na ile sobie pozwolić i jak regenerować się optymalnie.
Powiedział: "Spałem od północy do 8 rano. Wstałem, zjadłem śniadanie i znowu poszedłem spać od 8:30 do 12:30"

James został najstarszym zawodnikiem w historii, który zanotował triple-double (36 lat i 346 dni).
Poprzednim rekordzistą ligi był Bryant (36 lat i 99 dni)

Lebron mimo rozegrania zaledwie 16 z 28 meczy RS jest w czołówce graczy sezonu z meczami 30+ pkt.(8 meczy)
Lepsi od niego tylko Durant (11), Young (11), Tatum (10), Giannis (9), Curry (9). Ale oni grali więcej meczy.

Średnia punktowa Lebrona obecnie to już 26,1 pkt czyli wyższa niż przy dwóch ostatnich sezonach w Lakers.

 

Średnie z dwóch ostatnich sezonów byłyby wyższe, gdyby nie przerwa i powrót do bańki, która oczywiście sama w sobie pewnie pomogła, natomiast końcówka regulara  to była tylko rozgrzewka niczym preseason, a w zeszłym sezonie powroty po tej ciężkiej kontuzji kostki. 

Wrócę jeszcze do tematu co jest ważniejsze, wiek czy przebieg. Gdyby NBA grała na zasadzie lig piłkarskich, to oczywiście wiek miałby kluczowe znaczenie, ale Lebron rozegrał znacznie więcej meczy w po niż w analogicznym wieku Malone czy KAJ, można spokojnie doliczyć w ten sposób nawet 1,5 sezonu a to już robi znaczenie bo to tak, jakby Lebron powoli kończył 20 sezon. W ogóle jeśli się nie mylę to w lidze więcej zawodników grało w wieku 40+ lat niż rozegrało 20 sezonów (tylko 8). To wg mnie pokazuje, że wiek jest kluczowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BMF napisał:

Jeśli THT ma dalej reputację fajnego prospekta, to Grant byłby w zasięgu. 

Ale nadal brakuje 10 mln do wyrównania umowy. Brak wyborów pierwszorundowych. A Lakers nie mogą ze względa na swoją sytuację finansową brac umowy wiekszej niż oddają ( trochę mogą ale nie za dużo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ely3 napisał:

Ale nadal brakuje 10 mln do wyrównania umowy. Brak wyborów pierwszorundowych. A Lakers nie mogą ze względa na swoją sytuację finansową brac umowy wiekszej niż oddają ( trochę mogą ale nie za dużo)

Brakuje, zgodnie z CBA, ale :

Cytat

A Lakers nie mogą ze względa na swoją sytuację finansową brac umowy wiekszej niż oddają ( trochę mogą ale nie za dużo

Jeanie na trzewiki nie starczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rodman91 napisał:

Zna perfekcyjnie swe ciało na tyle,  że wie na ile sobie pozwolić i jak regenerować się optymalnie.
Powiedział: "Spałem od północy do 8 rano. Wstałem, zjadłem śniadanie i znowu poszedłem spać od 8:30 do 12:30"


 

Masz link gdzie tak powiedział ?

Ostatnio u Rogana był gość który rozkminia na YouTube cykle sterydowe bardzo fajna rozmowa

Powiedział że w tych czasach sen jest traktowany na poziomie performance enhancing drug

Już od jakiegoś czasu kminilem że to jest jeden z powodów dlaczego LeBron się tak trzyma, 12h dziennie śpi lekko pewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kubbas napisał:

Masz link gdzie tak powiedział ?

Ostatnio u Rogana był gość który rozkminia na YouTube cykle sterydowe bardzo fajna rozmowa

Powiedział że w tych czasach sen jest traktowany na poziomie performance enhancing drug

Już od jakiegoś czasu kminilem że to jest jeden z powodów dlaczego LeBron się tak trzyma, 12h dziennie śpi lekko pewnie

Przestawił też zegar i często sypia na meczach.

To te cykle sterydowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, BMF napisał:

 

Tia, ciagle tylko slychac jaki to z niego nie “target”, niedostepny a gosciu jest ledwo 40%FG i 27% 3pt grajac w druzynie z Panem koszykarzem Lebronem.

fajnie, ze go dziennikarze sympatyzujacy z LAL pompuja ale badzmy powazni.

btw zrob experyment - wstaw tam Okoro (te same staty i wiek) i powiedz mi jaki to gruby “target” for as many as 7 teams, “ciezko do wyjecia” 

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, starYfaN napisał:

Przestawił też zegar i często sypia na meczach.

To te cykle sterydowe?

Y? Przeczytałeś co napisałem ze zrozumieniem czy nie bardzo?

51 minut temu, BMF napisał:

 

Dziwne bo w tym sezonie nie zrobił żadnego widocznego progresu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.