Skocz do zawartości

Koko koko Euro spoko


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, P_M napisał:

Co do komentatorki, to mnie dziwi status i renoma Borka, dla mnie gość był zawsze nijakim wyrobnikiem, rzemieślnikiem. 

Ja Borka lubię zwłaszcza bo potrafi się zamknąć i dać mówić swojemu wspomagającemu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek/Węgrzyn to są grzbiety. Nie wiem czy nie podniecają się Anglią bardziej niż Polską. Jak bym tylko słuchał to bym myślał, że Włosi to mają problem z prostym kopnięciem piłki a Anglicy ich cisną. Prowadzą 1-0  mając na koncie 1 strzał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Pierwsza niekorzystną dla Anglików decyzja? Tu była ewidentna czerwona kartka. 

czo?!?

przecież sędzia jest totalnie pro-włoski dziś (mój faworyt to puszczenie dwóch fauli zaraz za polem karnym żeby dać dograć akcje o której 5 min wcześniej było wiadomo że nic z niej nie wyjdzie lol)

aż mnie zachęcił do kibicowania angolom przy karnych

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber też się dziwię że nic tam nie gwizdnęli, bo w końcu chyba nawet żółtej nie było? nie wiem, oglądam jednym okiem

 

btw czy te karne to taki fajny sposób na rozstrzyganie meczu że nie da się wymyślić nic innego? kiedyś był golden goal, nawet się nie dziwię, że z niego zrezygnowano, ale można by może coś jeszcze pokombinować? rzadko kiedy w dogrywkach coś się dzieje. pierwsze co mi przychodzi do głowy to skrócić te dogrywki do 2x10 minut, wiem, żadne rozwiązanie, ale może coś lepiej pobiegajo mając mniej czasu na boisku w perspektywie karnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

czo?!?

przecież sędzia jest totalnie pro-włoski dziś (mój faworyt to puszczenie dwóch fauli zaraz za polem karnym żeby dać dograć akcje o której 5 min wcześniej było wiadomo że nic z niej nie wyjdzie lol)

aż mnie zachęcił do kibicowania angolom przy karnych

Jaki tam faul, wybił czysto piłkę a Philips wbiegł w nogę na wysokości półtora metra, to nie jest faul. Było parę dziwnych gwizdkow wvsrodku pola ale miałem na myśli jakieś ważniejsze decyzje

2 minuty temu, rw30 napisał:

@fluber też się dziwię że nic tam nie gwizdnęli, bo w końcu chyba nawet żółtej nie było? nie wiem, oglądam jednym okiem

Żółta tam sędzia dal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.