Skocz do zawartości

Koko koko Euro spoko


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, julekstep napisał:

pls - kolo w samym temacie o koronawirusie naskrobał jakieś 40 gorszych postów a ostrzeżenie mu dajesz tylko dlatego że wspomina hasło i wokalistę kapeli promującej homoseksualistów?

c'mon

Tam nawet nie zaglądam i nie dostaję zgłoszeń na niego. Tutaj wpadło zgłoszenie więc musiałem coś zrobić. 

Takie są zasady. 

Jak ktoś przegina - naciskasz przycisk "zgłoś" i będziemy rozpatrywać co i jak.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Tam nawet nie zaglądam i nie dostaję zgłaszają go. Tutaj wpadło zgłoszenie więc musiałem coś zrobić. 

Takie są zasady. 

Jak ktoś przegina - naciskasz przycisk "zgłoś" i będziemy rozpatrywać co i jak.

z 5 osób (w tym ja) napisało coś o czarnych w kontekście tych karnych :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ice23 napisał:

Tak z ciekawosci.....Czemu ostatnio jest taka moda, ze przegrana druzyna, wiekszosc zawodnikow sciaga z szyi srebrne medale? Co oni z nimi robia? Wyrzucaja? Sprzedaja na ebayu? Mega chamskie to jest dla mnie i ogolnie slabe....

To nie ostatnio - takie coś robią od dekad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

z 5 osób (w tym ja) napisało coś o czarnych w kontekście tych karnych :) 

To przypadek. Słowo karnych rymuje się ze słowem czarnych. Zwykły zabieg stylistyczno estetyczny pisania. 

1 minutę temu, kuba2419 napisał:

Ale czego oczekiwać od nastolatków...Southgate to zawalił na całej linii. Ściągnął Henderson za 23 letniego Marcusa to ma teraz efekt tego że młodzi się spalili na karnych :( a szkoda

Dokładnie. 

Sportowo przechytrzył 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Z tego co widzę na transfermarkt to saka na poziomie seniorskim w meczach ligowych/pucharowych/reprezentacyjnych strzelał całe 0 karnych. Southgate spierdolił Anglikom drugie karne na euro w historii. 

 

Ale Seaman przyszedł raz na trening i Saka mu wjebał karnego, więc musiał go puścić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Z tego co widzę na transfermarkt to saka na poziomie seniorskim w meczach ligowych/pucharowych/reprezentacyjnych strzelał całe 0 karnych.

pewnie na treningach trafiał jak połączenie Messiego i Ronaldo. Jakby tam mieli wybitnych speców od karnych w składzie to pewnie by ci wybitni spece strzelali, ale pewnie nie mieli. Wiem że to dziwnie wygląda z tym wpuszczaniem na koniec i dawaniem do karnych, ale pewnie to nie było tak że mu się to przyśniło wczoraj w nocy i na tej podstawie to zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.