Skocz do zawartości

Koko koko Euro spoko


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, ttr napisał:

Z miejsca bym Ci sięknał perma za taki rasistowski komentarz.

@Eld masz konkurencję! xD

ale będzie straszno za te 10 lat jak już dogonimy zachód w tym temacie i już nic nie będzie można napisać/powiedzieć bez ryzyka ścigania z urzędu za myślozbrodnię :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

@Eld masz konkurencję! xD

ale będzie straszno za te 10 lat jak już dogonimy zachód w tym temacie i już nic nie będzie można napisać/powiedzieć bez ryzyka ścigania z urzędu za myślozbrodnię :(

To nazwij czarnoskórego dzikim na ulicy, a potem mu tłumacz, że w sumie to nie jesteś rasistą tylko tak sobie zażartowałeś bo 35 lat temu widziałeś bezbekową scenę w filmie. Ciekawe czy uzna Cię za śmieszka czy rasistę.

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ttr napisał:

To nazwij czarnoskórego dzikim na ulicy, a potem mu tłumacz, że w sumie to nie jesteś rasistą tylko tak sobie zażartowałeś bo 35 lat temu widziałeś bezbekową scenę w filmie. Ciekawe czy uzna Cię za śmieszka czy rasistę.

Bycie rasistą to kwestia opinii innego człowieka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ttr napisał:

To nazwij czarnoskórego dzikim na ulicy, a potem mu tłumacz, że w sumie to nie jesteś rasistą tylko tak sobie zażartowałeś bo 35 lat temu widziałeś bezbekową scenę w filmie. Ciekawe czy uzna Cię za śmieszka czy rasistę.

Mój znajomy z Nigerii uwielbia Chłopaków nie płaczą a szczególnie jak Fred opowiada skąd się wzięli czarni . Zależy od podejścia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, julekstep napisał:

@Eld masz konkurencję! xD

ale będzie straszno za te 10 lat jak już dogonimy zachód w tym temacie i już nic nie będzie można napisać/powiedzieć bez ryzyka ścigania z urzędu za myślozbrodnię :(

Ttr nie jest adminem, ale aż sobie zobaczę ten komentarz.

Nie mniej zgłoszenia żadnego było, a ja nie czytam wszystkiego bo się po prostu nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ttr napisał:

To nazwij czarnoskórego dzikim na ulicy, a potem mu tłumacz, że w sumie to nie jesteś rasistą tylko tak sobie zażartowałeś bo 35 lat temu widziałeś bezbekową scenę w filmie. Ciekawe czy uzna Cię za śmieszka czy rasistę.

Pewnie jakieś minimum 3/4 obecnie żyjących niemców użyło w swoim życiu co najmniej raz perioratywnego określenia na Polaków.

To nie znaczy że 3/4 obecnie żyjących niemców to polonofobowie lol

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Pewnie jakieś minimum 3/4 obecnie żyjących niemców użyło w swoim życiu co najmniej raz perioratywnego określenia na Polaków.

To nie znaczy że 3/4 obecnie żyjących niemców to polonofobowie lol

xDD perioratywnego, polonofobowie xDD weź julek wracaj na rankedziki w ligusie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ttr napisał:

xDD perioratywnego, polonofobowie xDD weź julek wracaj na rankedziki w ligusie. 

 

pejoratywne niech będzie

https://pl.wiktionary.org/wiki/polonofob

ale cieszę się że w walce o jedyną słuszną wizję wytoczyłeś cięSZkie działa (ze skutecznością 50%, but still)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, julekstep napisał:

pejoratywne niech będzie

https://pl.wiktionary.org/wiki/polonofob

ale cieszę się że w walce o jedyną słuszną wizję wytoczyłeś cięSZkie działa (ze skutecznością 50%, but still)

But still hehehe LOL XD Juleczek z lola z tym swoim prowokacyjno zaczepnym stylem pisania okraszonym prawie inteligentną szyderką chciał mi przekazać, że liczy się kontekst i przywołuje mi tu dane, że 3/4 niemców (z riot games?) pocisnęło dla beki po polakach chociaż raz w życiu, ale nie czyni ich to wrogo nastawionymi na co dzień. Genialne, ale koniec końców jest to jakiś przejaw antypolonizmu czy nie Julunia? 

Też się cieszę (często używasz tego sformułowania w sporach, good for you little man bo śmiech to zdrowie). Widzisz też umiem w cool wstawki mające na celu przyjebanie w rozmówce. 

To jest zero jedynkowe. Jak nazywasz czarnoskórych dzikimi to jest to rasistowskie. Jak wyznaczysz granicę kiedy można kogoś nazwać rasistą to daj znać. Dla niektórych nie winne żarty to za mało spoko rozumiem. Dla jeszcze innych wyzywanie na boisku to też za mało żeby przypisać łatkę rasisty no bo przecież emocje, prowkokacje tak naprawdę to nie ma nic do czarnych. Kibice Lazio to też nie rasiści bo przecież swoich czarnoskórych piłkarzy nie szkalują !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ttr napisał:

But still hehehe LOL XD Juleczek z lola z tym swoim prowokacyjno zaczepnym stylem pisania okraszonym prawie inteligentną szyderką chciał mi przekazać, że liczy się kontekst i przywołuje mi tu dane, że 3/4 niemców (z riot games?) pocisnęło dla beki po polakach chociaż raz w życiu, ale nie czyni ich to wrogo nastawionymi na co dzień. Genialne, ale koniec końców jest to jakiś przejaw antypolonizmu czy nie Julunia? 

Też się cieszę (często używasz tego sformułowania w sporach, good for you little man bo śmiech to zdrowie). Widzisz też umiem w cool wstawki mające na celu przyjebanie w rozmówce. 

To jest zero jedynkowe. Jak nazywasz czarnoskórych dzikimi to jest to rasistowskie. Jak wyznaczysz granicę kiedy można kogoś nazwać rasistą to daj znać. Dla niektórych nie winne żarty to za mało spoko rozumiem. Dla jeszcze innych wyzywanie na boisku to też za mało żeby przypisać łatkę rasisty no bo przecież emocje, prowkokacje tak naprawdę to nie ma nic do czarnych. Kibice Lazio to też nie rasiści bo przecież swoich czarnoskórych piłkarzy nie szkalują !

a jak nazywasz żyjących dziko czarnych dzikimi to też jest to rasizm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

a jak nazywasz żyjących dziko czarnych dzikimi to też jest to rasizm?

Fajne pytanko takie jakby 12 latek zadał i tak bardzo pasujące do rozmowy. 300IQ plays, nt.

> Nie strzela bramy 3 czarnoskórych młodych Anglików z 11tki

> Chłop piszę "dzikim dać strzelać karne 🐵"

Rasistowski komentarz może z intencjami humorystycznymi może nie tak czy siak rasistowski. 

Twoje pierdy o dziko żyjących, antypolonizmie i co tam jeszcze napiszesz nie mają żadnego znaczenia akurat w tej sytuacji.

Koelner mi napisał, że w sumie nawiązywał do filmu z Pawlakiem, że ma zioma z Nigerii z dużym dystansem git gutez, ale komentarz rasistowski z jego strony.

Dla mnie eot. Rozumiem dla Ciebie dzisiejsze czasy to przesada i jest za duża cenzura i poprawność. Mnie żarty rasistowskie w ogóle nie bawią i generalnie uważam, że jest mega cienka granica w tym względzie. Pozdróffki Dżulek i do następnego ❤️ Oby w milszej atmosferze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ttr napisał:

Rasistowski komentarz może z intencjami humorystycznymi może nie tak czy siak rasistowski. 

A Ty chcesz za to dawać ultimate punishment (czyli na forum będzie to perma ban) zamiast napisać coś w stylu 'ej, słaby wpis kasztanie'

Tego co zaprezentowałeś będzie więcej w coraz to kolejnych sferach życia.

Nie jestem tego fanem - czego wyraz dałem na forum, bo w roku 2021 w PL jeszcze mogę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

A Ty chcesz za to dawać ultimate punishment (czyli na forum będzie to perma ban) zamiast napisać coś w stylu 'ej, słaby wpis kasztanie'

 

Zgadzam się przegiąłem z tym pisaniem o permabanie i to grubo. Głupie to z mojej strony było, ale jakieś ostrzeżenie jak najbardziej bo słaby komentarz w c***.

Po prostu się naczytałem na twiterze jak ostro ludzie wyzywają Rashforda na IG i ogólnie tych piłkarzy w mediach społecznościowych kompletnie bez hamulcy. Stąd pewnie taka moja reakcja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

nie dodałeś epitetu na końcu, więc się nie liczy 🙃

Nie chciałem kogoś obrazić, bo wiesz, kasztan jest w środku żółty, biały a na zewnątrz, jak jest dojrzały, to taki brązowy, ciemny. 

Tu część osób jest przeciwieństwem kasztana, ale też jest część, która chyba nie dojrzała 😀

A najlepsze kasztany są na..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ttr napisał:

Po prostu się naczytałem na twiterze jak ostro ludzie wyzywają Rashforda na IG i ogólnie tych piłkarzy w mediach społecznościowych kompletnie bez hamulcy. Stąd pewnie taka moja reakcja. 

Jest lepsza recepta recepta na rasizm, tylko ludzie musieliby przestawać udawać nadętych sztywniaków. Media i politycy narzucaja nam takie podejscie a my w to poszliśmy z całej siły

 

Mam znajomego handlowca, ma sporo kontaktów na całym świecie, a zdobywa je żartując z ludźmi w rasistowski sposób. Oczywiście nie zawsze to działa, ale po krótkich podchodach jak wyczuwa luz to do "śniadych" zaraz zaczyna jechać "kabelki Ci z kieszeni wystają", co tam gada do angoli czy czarnych to nie pamietam ale do niemców non stop o nazistach. W efekcie z niektórymi sie nie dogaduje, ale z wieloma zagraniczniakami ma tak dobre kontakty ze kupują od niego droższe i gorsze, tak cenią sobie jego luz i to ze moga mu wymyślać od "polskich świń" (polnisze szwajne) a on sie śmieje

Rasistowskie wyzywanie się jeśli jest traktowane jako żart buduje bliskość na poziomie przyjaźni

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ttr napisał:

xDD perioratywnego, polonofobowie xDD weź julek wracaj na rankedziki w ligusie. 

 

Rozumiem bekę, bo faktycznie polonofob to niepoprawne określenie.

Jeśli w jakikolwiek użyli obraźliwego określenia wobec Polaków jako ogółu albo użyli obraźliwego stereotypu wobec Polaków(chociażby jako złodziei samochodów) to są czystymi rasistami, po prostu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.