Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2020/2021


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Lucas napisał:

Zależy co masz na myśli, bo był też np mecz z Sota bezpośrednie przegranie awansu do PO.

To pamiętam to było chyba sezon po tym jak w podobny sposób Denver przegrało awans z OKC? Ale tu bardziej chodziło mi kontuzje czołowych zawodników, wiadomo te 2-3 lata temu Nuggets się jeszcze dogryzali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kołczu33 napisał:

To pamiętam to było chyba sezon po tym jak w podobny sposób Denver przegrało awans z OKC? Ale tu bardziej chodziło mi kontuzje czołowych zawodników, wiadomo te 2-3 lata temu Nuggets się jeszcze dogryzali

No to kontuzji aż takich nie było masowo, mimo problemów Harrisa czy Sapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to oczywiscie bardzo indywidualna kwestia, ale czy sa jakies statystyki pokazujace sile korelacji miedzy mediana minut na mecz a kontuzjami przeciazeniowymi?; murray gral duze minuty w tym sezonie; krotka kolderka, rotacje malone'a?! czy dla was, fanow 'brylek', jest tutaj 'cos na rzeczy', czy uwazacie - ze w tym przypadku - to zwykly pech?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kcp78 napisał:

murray gral duze minuty w tym sezonie; krotka kolderka, rotacje malone'a?

No grał trochę więcej o 2-2,5 min, niż w poprzednich sezonach (33 min), a w ostatnich meczach bliżej 37 min, ale bez przesady, on ma 23 lata, a nie 35 jak Kobas który przed kontuzją po 38-39 minut grał... 

10 godzin temu, kcp78 napisał:

w tym przypadku - to zwykly pech

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kcp78 napisał:

to oczywiscie bardzo indywidualna kwestia, ale czy sa jakies statystyki pokazujace sile korelacji miedzy mediana minut na mecz a kontuzjami przeciazeniowymi?; murray gral duze minuty w tym sezonie; krotka kolderka, rotacje malone'a?! czy dla was, fanow 'brylek', jest tutaj 'cos na rzeczy', czy uwazacie - ze w tym przypadku - to zwykly pech?...

IMO pech, gdyby to się stało w styczniu gdy Murray grał z wieloma różnymi urazami to można się czegoś dopatrywać po stronie klubu, trenera czy zawodnika (że nie chciał usiąść), bo Jamal wtedy na dwa mecze jak dobrze pamiętam usiadł, a się meczył z urazami. Potem jak się doleczył to grał już świetnie i wydawał się zdrowy. Teraz miał problemy z prawym kolanem, opuścił parę spotkań i przy powrocie pod koniec meczu poszło drugie kolano. Nie jestem ekspertem od medycyny, może powinien mieć bardziej limitowane minuty w tym meczu? No ale może to też pech zwykły, IMO ciężko ocenić to jakoś merytorycznie bez specjalistycznej wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fc*** to smutne, jak drużyna z takiego small (mid?) marketu, cierpliwie latami przez drafty i mądro politykę transferowo budowana staje się contenderem pełno gębo (po transferach z trade deadline), a 2 tygodnie później plan bierze w pi*dę po całości. Dodatkowo polski & pozytywny akcent (Juć) w tym wszystkim, więc IMHO trudno było w jakiś sposób z cało to organizacjo nie sympatyzować.

Jeszcze pusta (wa) hala  i te wszystkie jęki Murraya tuż po kontuzji które można było dokładnie słyszeć podczas meczu.🤕🤬🤢   (kto odniósł kiedyś mniej lub bardziej poważno kontuzję podczas meczu pewnie mnie rozumie)

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rw30 napisał:

Dodatkowo polski ackent (Juć)

To ten skaut co patrzy jak kozłujo i rzucajo i przybił piątale z Michaelem? Myślałem, że on z Wizards związany jest. Jakoś tak mi się wydawało, że polski grzmot mu tam nagrał robotę.

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ttr napisał:

To ten skaut co patrzy jak kozłujo i rzucajo i przybił piątale z Michaelem? Myślałem, że on z Wizards związany jest. Jakoś tak mi się wydawało, że polski grzmot mu tam nagrał robotę.

Nie no Juć od początku był związany z Denver i Gortat z jego przybyciem do NBA nie miał nic wspólnego (Gortat był chyba jeszcze wtedy w Phoenix).

Edytowane przez Qbajag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gość co pisał z nami na forum (nie kojarzę czy tu czy jeszcze na e-basket), ale go jechaliśmy jak szmatę i się obraził. Fakt że miał wtedy z 13 lat pewnie mu nie pomagał.

Bardzo fajny gość, polecam wywiady z nim - bodajże u  Chanasa go jakiś czas temu oglądałem. A robotę załatwił sobie sam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.