Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, RappaR napisał:

Dlatego trzeba liczyć na zwycięstwo PiSu w 2023. Jedyna szansa na opóźnienie tego gówna w Polsce, podobne standardy właśnie Koelner, Artlan czy Vasquez swoją "nowoczesnością" próbują stworzyć w Polsce...

No tak bo jak nie było PiS-u to tyle się w Polsce działo "nowoczesności", że szkoda gadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Qbajag napisał:

No tak bo jak nie było PiS-u to tyle się w Polsce działo "nowoczesności", że szkoda gadać :)

Platforma szła do wyborów w 2007 roku z hasłem " Podstawa cywilizacji zachodniej jest Dekalog" a Tusk brał ślub kościelny żeby mógł zostać premierem, a rządy kończyli ustawa o uzgodnieniu płci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał:

Dlatego trzeba liczyć na zwycięstwo PiSu w 2023. Jedyna szansa na opóźnienie tego gówna w Polsce, podobne standardy właśnie Koelner, Artlan czy Vasquez swoją "nowoczesnością" próbują stworzyć w Polsce...

Ja uważam, że PIS będzie szedł bardziej w strone obecnej partii konserwatywnej w UK i jakby wygrali w 2023 to jakoś nie widzę rządu Morawieckiego biorącego udział w wojnie kulturowej xd, raczej by oddali pole w tej sprawie.

Zresztą czy PIS zrobił wiele przez te 5 lat które rządzi by spowolnić to gówno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ja wam powiem? Skoro tyle się teraz w USA mówi o równości, niesprawiedliwośc itp sprawach to wg mnie na krajową debatę prezydencką powinni zostać zaproszeni wszyscy kandydaci czyli nie tylko Trump z Bidenem ale Jorgensen z Hawkinsem również. Dlaczego oni nie mają mieć głosu i szansy pokazania się przed milionami ludzi? Jak równość to równość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Pepis21 napisał:

Wiecie co ja wam powiem? Skoro tyle się teraz w USA mówi o równości, niesprawiedliwośc itp sprawach to wg mnie na krajową debatę prezydencką powinni zostać zaproszeni wszyscy kandydaci czyli nie tylko Trump z Bidenem ale Jorgensen z Hawkinsem również. Dlaczego oni nie mają mieć głosu i szansy pokazania się przed milionami ludzi? Jak równość to równość.

W polityce w USA równość jest od osiągania politycznych celów. W kwestii olewania niezależnych to Demokraci i Republikanie są raczej zgodni bo obu partiom pasuje obecny system i konsensus bo zawsze jedni i drudzy będą obsadzali stanowiska na zmianę. Po co im ktoś dodatkowy?

Edytowane przez Qbajag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pepis21 napisał:

Wiecie co ja wam powiem? Skoro tyle się teraz w USA mówi o równości, niesprawiedliwośc itp sprawach to wg mnie na krajową debatę prezydencką powinni zostać zaproszeni wszyscy kandydaci czyli nie tylko Trump z Bidenem ale Jorgensen z Hawkinsem również. Dlaczego oni nie mają mieć głosu i szansy pokazania się przed milionami ludzi? Jak równość to równość.

nie w tym kraju. Rogan w jednym ostatnich podcastów mówił, że jacyś znaczący ludzie zostali nawet z twittera zbanowani za to, że mówili mniej więcej coś takiego, jak ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lorak napisał:

PSY mógłby być najbogatszym człowiekiem na świecie gdyby YT nie oszukał go na darmowe wyświetlanie Gangnam Style, tylko sprzedawał prawo do odtworzenia za 100$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ostatnie tweety Mark Jonesa który jest komentatorem nba dla espn https://twitter.com/MarkJonesESPN

https://www.outkick.com/espns-mark-jones-twitter-likes-post-mocking-maga-nick-bosas-acl-injury/

Gość cieszy się z kontuzji sportowca tylko dlatego, że ten sportowiec ma inne poglądy polityczne. Fajnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, serio bardziej wam przeszkadza jakaś nic nieznacząca książka o transwestycie, niż to co robi pis?

I mean, zdecydowanie bliżej mi do prawej strony niż lewej( @Kubbas potwierdzi, przez większość życia nosiłem koszulki takie, za które dziś pewnie bym został ukrzyżowany) brzydzę się tym co dzieje się w USA obecnie, BLM to syf, Netflix przegina pałę, rozumiem i widzę zagrożenie, znam pojęcie marksizmu i zaczynało się to bardzo podobnie,  ale z perspektywy Polski o wiele bardziej przeraża mnie pis, niż to czy jakiś dwóch gości za 20 lat będzie mogło wziąć ze sobą ślub albo adopotować dziecko.Znacie kogoś z domu dziecka?Organizowałem różne akcje dla dzieciaków i zapewniam was, że nawet ci najbardziej hardcorowi, łysi i wydziarani młodzieńce, których spotkałem zamieniliby dom dziecka lub swoich obecnych rodziców, na dwóch kochających ojców. Ba, pewnie nawet ja bym zamienił swojego starego na to , żeby mieć dwoje wspierających i kochających rodziców. Reszta tego nowego świata raczej nas nie dotyczy i nie ma takiego wpływu, jak na zachód. Czasami jakaś Spurek ośmieszy się na twitterze, jakaś durna femina powie, że białych mężczyzn należy wybić, ale to dalej są nic nieznaczące rzeczy przy naszym położeniu geograficznym, zdecydowanie bardziej przeraża mnie propaganda strachu i zaszczuwania społeczeństwa  wobec kogo tylko można, tworzenie wyimaginowanych wrogów, codzienne decyzje pisowców o jakich muszę czytać i się wkurwiać, że co znowu obrzydliwego ktoś zrobił, powiedział, ogólna polityka tej partii i jej styl rządzenia.

Problemy USA i zachodu nas nie dotyczą, bo jesteśmy inni kulturowo i u nas nigdy nie przejdą takie akcje, przypomnijcie sobie jak pis zaszczuwał społeczeństwo homoseksualizmem przed wyborami, jaki był odzew w internecie, na ulicy. Znam ogromną ilość osób, które głosowały na pis tylko dlatego, że zostali przestraszeni homotrzaskowskim. Kompletnie ich nie obchodzi gospodarka, polityka. Byle tylko ''nie było tych jebanych pedałów''.

Co takiego może wydarzyć się w Polsce, że to wszystko (bodajże @RappaR wspomniał o tym, wybacz jak pomyłka, ale nie chce mi się już przewijać) tak bardzo Cię przeraża, że uważasz że celem na 2023 powinno być tkwienie w miejscu i głosowanie na pis? Pomijam oczywiście to, że w Polsce nie ma na kogo głosować i raczej do 2023 niewiele się tu zmieni, dalej będziemy sobie żyli w tej samej bandzie, w której ręką rękę myje :). Mam na myśli stricte kulturowe rzeczy, serio myślisz że w Polsce społeczeństwo ocipieje tak bardzo, jak w USA? Jak dla mnie nic na to nie wskazuje.
 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Reikai napisał:

Co takiego może wydarzyć się w Polsce, że to wszystko (bodajże @RappaR wspomniał o tym, wybacz jak pomyłka, ale nie chce mi się już przewijać) tak bardzo Cię przeraża, że uważasz że celem na 2023 powinno być tkwienie w miejscu i głosowanie na pis? Pomijam oczywiście to, że w Polsce nie ma na kogo głosować i raczej do 2023 niewiele się tu zmieni, dalej będziemy sobie żyli w tej samej bandzie, w której ręką rękę myje :). Mam na myśli stricte kulturowe rzeczy, serio myślisz że w Polsce społeczeństwo ocipieje tak bardzo, jak w USA? Jak dla mnie nic na to nie wskazuje.

Jak dla mnie wszystko wskazuje, Rabieje i Spurki w "elytach", dać im władzę i pozamiatane. Już zwalniają ludzi za to, że są myśliwymi chociażby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Reikai napisał:

Znam ogromną ilość osób, które głosowały na pis tylko dlatego, że zostali przestraszeni homotrzaskowskim. Kompletnie ich nie obchodzi gospodarka, polityka. Byle tylko ''nie było tych jebanych pedałów''.

daj linki do profili na FB (jak to 'ogromna' ilość osób ot chociaż ze 100 profili FB powinno się znaleźć)

mam wrażenie że każdy antypisowiec postrzega głosujących na PiS jako 'niezainteresowanych gospodarką czy polityką' ciemniaków głosujących na PiS bo 500+, przestraszeni czymś, Rydzyk kazał itp (niepotrzebne skreślić) - niezależnie od faktycznego stanu rzeczy (no ja generalnie nie znam jednej osoby dla której głównym powodem głosowania na PiS byłby 'strach przed lgbt' -> a znam kilku betonów totalnych lol)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja tak nie uważam wcale, tzn wiadomo że jakaś część wyborców taka jest, ale to nie tyczy się tylko pisu, ale i innych partii , natomiast ja staram się tak nie myśleć o ludziach, że wszyscy są głupi bo uważam, że jesteśmy spoko jako ludzie ogólnie w porównaniu do innych narodów. No i ja nie jestem antypisowcem zdecydowanie, bo widzę i pozytywy w porównaniu do po, poza tym może po prostu obracamy się w innych towarzystwach, ja na facebookowym wallu w czasie wyborów gdy każdy jest ekspertem i komentuje sytuacje polityczną, widziałem sporo takich komentarzy, memów itd.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.