Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, StaryFan napisał:

Widziałeś jak jeździł?

 

Pomijając to, reakcja nie była adekwatna do zagrożenia. To nadużycie siły. Czytaj posty.

 

Policjant to opłacany przez Ciebie strażnik prawa, który pilnuje przestrzegania prawa ustalanego przez ludzi wybieranych przez Ciebie i opłacanych za Twoje pieniądze.

 

Jeżeli wykracza poza powyższe ramy, sam łamie to prawo. To dość częste przypadki, po których następuje fingowanie scenariuszy i dezinformacja, jak już ochłoną, po przyjemności gnojenia i nastąpi refleksja.

Myślę że kierowca bez powodu autobusu nie zatrzymał i policji nie wezwał:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, DeltaCenter napisał:

Policjant, za pouczeniami Warzechy, miał negocjować w sposób grzeczny, ale stanowczy. Autobus czekał, pasażerowie też, trzeba było wezwać negocjatora i w sposób polubowny załatwić sprawę. 

 

A teraz rozlegają się brawa. 

Nie będę dyskutować, proszę wykonywać polecenia, nie można zadawać pytań.

 

Jeżeli są tak mocarni, zawsze znajdą się widły i robota adekwatna do kombinacji siły i iq.

 

W zasadzie psycholog, powinien im ją zapewnić "z urzędu".

5 minut temu, fluber napisał:

Myślę że kierowca bez powodu autobusu nie zatrzymał i policji nie wezwał:) 

Zwróciłeś może uwagę na zachowanie kierowcy, czy umknęło. 

Edytowane przez StaryFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, StaryFan napisał:

Widziałeś jak jeździł?

 

Pomijając to, reakcja nie była adekwatna do zagrożenia. To nadużycie siły. Czytaj posty.

 

Policjant to opłacany przez Ciebie strażnik prawa, który pilnuje przestrzegania prawa ustalanego przez ludzi wybieranych przez Ciebie i opłacanych za Twoje pieniądze.

 

Jeżeli wykracza poza powyższe ramy, sam łamie to prawo. To dość częste przypadki, po których następuje fingowanie scenariuszy i dezinformacja, jak już ochłoną, po przyjemności gnojenia i nastąpi refleksja.

jestes idealnym przykladem ze takie podejscie jak w stanach do policji ludzi ktorzy nie maja zadnych argumentow i protestuja, sa przeciw wladzy robia to z takich przeslanek zeby to tylko robic

ksiazkowo odzwierciedlasz caly ruch BLM\

jakie naduzycie sily? gosc jezdzil hulajnoga najebany po autobusie i nie chcial z niego wyjsc w celu albo aresztowania albo przesluchania i wytlumaczenia

policjant sekunde wczesniej mu powiedzial jak nie wyjdziesz uzyje sily

o czym tu dyskutowac?

gosc jest debilem i narobil swojemu dziecku niepotrzebnych szkod

a juz w ogole wrzucanie jakiegos artykulu z 2019 ktory sugeruje ze jak wyjde z m4 na ulice i z dzieckiem to policja nie moze mnie aresztowac bo narobi mojemu dziecku traumy

RLY?

RLY?!?!?!

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kubbas napisał:

jestes idealnym przykladem ze takie podejscie jak w stanach do policji ludzi ktorzy nie maja zadnych argumentow i protestuja, sa przeciw wladzy robia to z takich przeslanek zeby to tylko robic

ksiazkowo odzwierciedlasz caly ruch BLM\

jakie naduzycie sily? gosc jezdzil hulajnoga najebany po autobusie i nie chcial z niego wyjsc w celu albo aresztowania albo przesluchania i wytlumaczenia

policjant sekunde wczesniej mu powiedzial jak nie wyjdziesz uzyje sily

o czym tu dyskutowac?

gosc jest debilem i narobil swojemu dziecku niepotrzebnych szkod

a juz w ogole wrzucanie jakiegos artykulu z 2019 ktory sugeruje ze jak wyjde z m4 na ulice i z dzieckiem to policja nie moze mnie aresztowac bo narobi mojemu dziecku traumy

RLY?

RLY?!?!?!

Jakiego art?

 

Czytasz posty, bo mam wrażenie, że jedynie to co możesz użyć dalej.

Nie neguje konieczności interwencji. Neguję chamskie i nieadekwatne do sytuacji załatwienie sprawy. To "gość" narobił dziecku szkód? 

 

Często na prowincji "policjant" jest osobą zaraz po "Wójcie" która ma zawsze słuszność, a nobilitacja dotyczy nie tylko jego ale i całej rodziny.

Jeszcze raz, to osoba opłacana przez Ciebie, która ma zapewnić Ci bezpieczeństwo (facetowi z hulajnogą też).

Jeżeli nie jest w stanie z różnych względów (nieodpowiedni profil psychologiczny posiadający składności do nadużywania siły), powinien zostać wyeliminowany.

 

Tutaj mamy jedynie chamskie zachowanie, które nie przystoi ludziom z maturą - a taka jest konieczność :).

 

Doceniam, że starasz się mnie zirytować ale "policyjne" metody raczej nie działają :), więc daruj sobie te BLM i całą resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pepis21 napisał:

To się skończy wojną domową o ile biali się przebudzą.

przebudzą, pomimo mediów i może dzięki ich hipokryzji, i wtedy dojdzie do faktycznej masakry, a tu kilka ciekawych "kwiatków"

 

jacob blake: W roku 2012 został aresztowany za pobicie w domu, narażenie życia i zdrowia dziecka oraz jazdę pod wpływem alkoholu. W roku 2013 aresztowano go za włamanie się do cudzego pojazdu. 7 lipca wydano nakaz aresztowania go za napaść seksualną trzeciego stopnia. Został oskarżony o gwałt i przestępstwo “związane z przemocą domową”.

Cholera serio mają tam w hameryce bohaterów masowej wyobraźni :D

Dla zasady dodam że policja, ludzie w jej szeregach, to temat na obszerną dysputę. To czesto zakompleksiałe półgłówki którym niewątpliwie sprawia frajdę poniżanie, znęcanie się nad drugim człowiekiem, ja tego bynajmniej nie neguję. Ale to co obecnie dzieje się w stanach, i nie tylko, to jakaś totalna paranoja i pomieszanie z poplątaniem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2020 o 05:58, Kubbas napisał:

a i chcialbym zeby mi tez ktos odpowiedzial z tych wszystkich tak zorientowanych i popierajacych caly ten ruch a tu jest z tego widze ich kilku, hale Lakers, Portland i innych klubow zrobily miejsca do glosowania w swoich arenach, czy na prawde kiedys czarni nie mogli isc glosowac? Rly?

czy dostepnosc do glosowania dla czarnych w stanach jest ograniczona?

cos nie wierze w to.

powtarzam pytanie do tych co tak tutaj popierali protesty

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Kubbas napisał:

powtarzam pytanie do tych co tak tutaj popierali protesty

nie czuję się specjalnie wywołany do tablicy, ale pozwolę sobie poniekąd odpowiedzieć. Mniejszość afro-amerykańska w stanach jest, niestety, w ogromnej mierze dysfunkcyjna. Stąd zresztą "zamieszanie" którego obecnie doświadczamy. Czarni w stanach nie mają utrudnianego dostępu do głosowania, ale z pośród grup społecznych wykazują zdecydowanie najmniejszą chęć uczestniczenia w jakichkolwiek procesach wyborczych. Łącząc to ze skalą przestępczości, bezrobocia itd. mamy obraz patologii. Na jakichś mocno prawicowych stronach by poprzestali na tym opisie :P ale prawda jest taka że taki obraz rzeczywistości to zasługa tej obecnie demonizowanej "białej większości". Choć czy większość to dobre słowo to nie wiem, bardziej wypadałoby napisać o grupie białych którzy wykorzystywali czarnych jako tanią siłę roboczą. W gigantycznym, i bardzo uogólnionym skrócie, najpierw mamy niewolnictwo, później prez johnson chce mieć problem z głowy i zbywa czarnych zasiłkami, nie dając wiele w zamian, efekt obecnie widać na ulicach. Oczywiście ja nie jestem jak ci czarni, albo wielcy sympatycy blm, którzy ciężki los swoich przodków przekładają na brak przestrzegania jakichkolwiek reguł życia w społeczeństwie, ale skądś to się wzięło. Czarni nie rodzą się kryminalistami, tym stwierdzeniem chciałem upewnić wszystkich, że nie jestem takim strasznym rasistą :P :)  Co ciekawe będąc parę razy w stanach zauważyłem, że czarni amerykanie na południu wydają się o wiele bardziej życzliwie nastawieni do białych niż ci na północy, w prostym przełożeniu tam gdzie unia białych oni nie lubią, a u konfederata tragedii z nim nie mają. Wydawałoby się to sensu wielkiego nie mieć, ale takie odniosłem wrażenie i z tego co wiem nie jest ono jednostkowe. Ciekawe skąd się to bierze? pewnie jakieś prace socjologiczne powstały, może jakaś kwestia zagrożenia tam gdzie są w mniejszości powoduje u nich niechęć do białych, albo może zawiść i niezadowolenie z własnej sytuacji życiowej w połączeniu z jakimś poczuciem krzywdy, które zresztą jest tak ładnie utrwalane przez media :P Tak czy inaczej temat jest bogaty,ale co jak co można mieć pewność, że w us&a spier.... :D

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, elwariato napisał:

nie czuję się specjalnie wywołany do tablicy, ale pozwolę sobie poniekąd odpowiedzieć. Mniejszość afro-amerykańska w stanach jest, niestety, w ogromnej mierze dysfunkcyjna. Stąd zresztą "zamieszanie" którego obecnie doświadczamy. Czarni w stanach nie mają utrudnianego dostępu do głosowania, ale z pośród grup społecznych wykazują zdecydowanie najmniejszą chęć uczestniczenia w jakichkolwiek procesach wyborczych. Łącząc to ze skalą przestępczości, bezrobocia itd. mamy obraz patologii. Na jakichś mocno prawicowych stronach by poprzestali na tym opisie :P ale prawda jest taka że taki obraz rzeczywistości to zasługa tej obecnie demonizowanej "białej większości". Choć czy większość to dobre słowo to nie wiem, bardziej wypadałoby napisać o grupie białych którzy wykorzystywali czarnych jako tanią siłę roboczą. W gigantycznym, i bardzo uogólnionym skrócie, najpierw mamy niewolnictwo, później prez johnson chce mieć problem z głowy i zbywa czarnych zasiłkami, nie dając wiele w zamian, efekt obecnie widać na ulicach. Oczywiście ja nie jestem jak ci czarni, albo wielcy sympatycy blm, którzy ciężki los swoich przodków przekładają na brak przestrzegania jakichkolwiek reguł życia w społeczeństwie, ale skądś to się wzięło. Czarni nie rodzą się kryminalistami, tym stwierdzeniem chciałem upewnić wszystkich, że nie jestem takim strasznym rasistą :P :)  Co ciekawe będąc parę razy w stanach zauważyłem, że czarni amerykanie na południu wydają się o wiele bardziej życzliwie nastawieni do białych niż ci na północy, w prostym przełożeniu tam gdzie unia białych oni nie lubią, a u konfederata tragedii z nim nie mają. Wydawałoby się to sensu wielkiego nie mieć, ale takie odniosłem wrażenie i z tego co wiem nie jest ono jednostkowe. Ciekawe skąd się to bierze? pewnie jakieś prace socjologiczne powstały, może jakaś kwestia zagrożenia tam gdzie są w mniejszości powoduje u nich niechęć do białych, albo może zawiść i niezadowolenie z własnej sytuacji życiowej w połączeniu z jakimś poczuciem krzywdy, które zresztą jest tak ładnie utrwalane przez media :P Tak czy inaczej temat jest bogaty,ale co jak co można mieć pewność, że w us&a spier.... :D

Ok, ale to wlasnie podejrzewalem, czyli po prostu przestepcy z ghetta itd i inni lenie sa zbyt leniwi zeby glosowac

tylko wszedzie wykrzykiwane jest ze sa dyskryminowani i nie moga glosowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wróbel napisał:

Wyskocz psie do pijanych kiboli i faszystów 11 listopada. 

Pijany kibol? Od 2015 roku policja nie ma rozkazu prowokowania uczestników MN. Faszystów to sobie szukaj wśród binearnych kolegów na sklotach. 

Wyłącz dziecko w końcu tiktoka. 

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, DeltaCenter napisał:

Pijany kibol? Od 2015 roku policja nie ma rozkazu prowokowania uczestników MN. Faszystów to sobie szukaj wśród binearnych kolegów na sklotach. 

Wyłącz dziecko w końcu tiktoka. 

Od 2015 roku kiedy pis doszedł do władzy polska policja nie ma rozkazu ruszać kogokolwiek z ich obozu, elektoratu. Nie powinieneś być w szkole ? Już po 8:00. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wróbel napisał:

Od 2015 roku kiedy pis doszedł do władzy polska policja nie ma rozkazu ruszać kogokolwiek z ich obozu, elektoratu. Nie powinieneś być w szkole ? Już po 8:00. 

Ale czemu od razu sugerujesz że jak ziomek był pijany i poszukiwany przez policję to na pewno nie był z elektoratu PiS? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Krzemo napisał:

Prawda 

O masz :) to chyba zbieg okoliczności, że tam gdzie mówi się o "brutalności policji" tym poszkodowanym jest osoba, która dopuszczała się już przestępstw, jest pod wpływem alkoholu/narkotyków, i całkowicie olewa to, o co proszą policjanci. 

 

A gość, choćby i miał rację (a nie miał, bo przecież nie ma obowiązku korzystać z autobusu komunikacji miejskiej) to dla dobra własnych dzieci powinien starać się załatwić sprawę jak najspokojniej. 

5 minut temu, Koelner napisał:

Wchodzę na fb a tam gownoburza , że ZOMO-PiS . Jestem za cofnięciem czasów z przed fb , insta , tiktoka , Twittera.

O jakich fanpageach piszesz? Bo sprawdziłem na YT pod oryginalnym filmem to 100% krytykuje "poszkodowanego", nawet na profilu Stonogi, który to udostępnił, ludzie popierają policjantów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.