Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, ely3 napisał:

Jak ciężko> Możesz pokazać co wg Ciebie jest argumentem za prowokacją? Jakies konkretne dane czy tylko Twoje wymysły?

 

nikt nie ma przecież konkretnych danych, z tym zestrzeleniem pocisku to pewnie fejk, wyskoczyło mi na tt i nie zweryfikowałem, byłem w robo i od 2h jestem totalnie osrany, także sorry za zamieszanie jak coś, ale skoro nie ma żadnych wyników to dlaczego ten zjeb napierdala z buta jakby wszystko wiedział, taką prowokacja byłaby na rękę tylko Ukrainie, która marzy o pełnym wsparciu militarnym zachodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ptak napisał:

Gdybyśmy dostali kasę od NATO to bym pół naszej armii posłał na Ukrainę, mnie tam żołnierzy którzy poszli do wojska bo szybsza emerytura, spokojna, państwowa praca i pewne zarobki w ogóle nie żal 

Mocne słowa jak na typa który się wstydził poprosić sąsiada żeby później remont zaczynał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cardi napisał:

Trzeba uzgodnić treść "głębokiego zaniepokojenia".

Ciekawe czy zaproszą naszych. W sumie po co - i tak wiedzą lepiej :)

Godzinę temu, Pepis21 napisał:

Chyba nike'ów. AF1 to samolot w którym znajduje się POTUS a nie samolot patrolowy.

Przecież generał Kuf Drahrepus już ogłosił przylot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

aką prowokacja byłaby na rękę tylko Ukrainie, która marzy o pełnym wsparciu militarnym zachodu

Czyli wg Ciebie Ukraina wystrzeliła pocisk na terytorium Polski by pchnąć Zachód do wojny.? Pomijam ,ze obecnie nawet ludzie w internetach są w stanie w 24 h sprawdzić skąd wystrzelono pocisk tak jak było w Kramatorsku . Więc niby jakby to mieli zrobić.

Więc pytam się czemu Ukraina miałąby wystrzelić celowo pocisk w Polske skoro coś takiego wywiady są wstanei wykryć w 15 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Cardi napisał:

ciekawe czy jutro będą w sklepach makaron, konserwy i papier toaletowy

Co masz zrobić jutro zrób dzisiaj., Konserwy ,  makaron i sraj taśma kupione, auto zatankowane pod korek bańka benzyny do generatora pełna (w razie W będzie z czego robić koktajle), parę kartonów fajek kupione żeby było czym poczęstować sołdatów.,Rano jeszcze do kantoru wymienić peeleny na zielone, słoiki umyte bank ziemski gotowy w kretowiskach  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, mayor napisał:

Co masz zrobić jutro zrób dzisiaj., Konserwy ,  makaron i sraj taśma kupione, auto zatankowane pod korek bańka benzyny do generatora pełna (w razie W będzie z czego robić koktajle), parę kartonów fajek kupione żeby było czym poczęstować sołdatów.,Rano jeszcze do kantoru wymienić peeleny na zielone, słoiki umyte bank ziemski gotowy w kretowiskach  

A po jakiego grzyba takie zapasy? Przecież nic się nie wydarzyło i praktycznie juz na 100% wiadomo ,ze to był przypadek i nie będzie żadnej reakcji. Nawet z tego co widzę to NATO nie stworzy parasola nad Ukrainą Zachodnią. 

A jeśli rzeczywiście się okaże ,że to jest zbłąkana rakieta obrony plot to już w ogóle temat zostanie zamknięty raz dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ely3 napisał:

 

A jeśli rzeczywiście się okaże ,że to jest zbłąkana rakieta obrony plot to już w ogóle temat zostanie zamknięty raz dwa

Na to wygląda

Wstępne ustalenia sugerują, że pocisk, którzy uderzył we wtorek w Przewodów pod Hrubieszowem, został wystrzelony przez Ukraińców jako element obrony przeciwrakietowej przed salwą rosyjskich rakiet — twierdzą trzy źródła agencji AP w amerykańskiej administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał:

Co nie zmienia faktu że powinni utworzyć jakąś strefę bezpieczeństwa, bo kacapy walą na oślep i takie rzeczy beda się zdarzały.

Nie utworzą bo nie mogą ... NATO od początku wojny ogłasza ,że nie będzie zamkniętego nieba nad Ukraina bo to by oznaczało wejście w konflikt z Rosją i teraz tez nic się nie wydarzy

 

19 minut temu, fluber napisał:

Na to wygląda

No juz wczoraj na wieczór pisałem ,ze wg analitykó to wygląda na S-300 a ,że ich zasięg jest dość ograniczony to nie mogła być rakietą  wystrzeloną z Białorusi. Wiadomo ,że gdyby nie było ostrzału Rosjan to by nic nie spadło ale jak pisałem od początku to wygląało na przypadek i pech tej dwójki ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ely3 napisał:

A po jakiego grzyba takie zapasy? Przecież nic się nie wydarzyło i praktycznie juz na 100% wiadomo ,ze to był przypadek i nie będzie żadnej reakcji. Nawet z tego co widzę to NATO nie stworzy parasola nad Ukrainą Zachodnią. 

A jeśli rzeczywiście się okaże ,że to jest zbłąkana rakieta obrony plot to już w ogóle temat zostanie zamknięty raz dwa

Dla lepszego samopoczucia. Z racji wieku mam jakiś bagaż doświadczeń życiowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ely3 napisał:

Nie utworzą bo nie mogą ... NATO od początku wojny ogłasza ,że nie będzie zamkniętego nieba nad Ukraina bo to by oznaczało wejście w konflikt z Rosją i teraz tez nic się nie wydarzy

 

No juz wczoraj na wieczór pisałem ,ze wg analitykó to wygląda na S-300 a ,że ich zasięg jest dość ograniczony to nie mogła być rakietą  wystrzeloną z Białorusi. Wiadomo ,że gdyby nie było ostrzału Rosjan to by nic nie spadło ale jak pisałem od początku to wygląało na przypadek i pech tej dwójki ludzi

Wszyscy weszli w ten konflikt już dawno temu.

W sumie i tak jestem zdziwiony, że tak późno cos takiego sie wydarzyło.

 

I c*** mnie strzelam jak zaczynają zwalać winę na ukraincow.

 

Gdyby nie kacapy rakiet by nie było.

To jest tak k**** prosty fakt.

 

Brandzlowanie sie teraz czy to ukrainska rakieta czy ruska nie ma znaczenia.

 

Zginęli dwaj niewinni Polacy, na terytorium RP z powodu podanego w 1 zdaniu i to kacapy ponoszą za to 100% odpowiedzialność.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, fluber napisał:

Na to wygląda

Wstępne ustalenia sugerują, że pocisk, którzy uderzył we wtorek w Przewodów pod Hrubieszowem, został wystrzelony przez Ukraińców jako element obrony przeciwrakietowej przed salwą rosyjskich rakiet — twierdzą trzy źródła agencji AP w amerykańskiej administracji.

jeśli to okaże się prawdą, to bardzo niedobrze wygląda ta reakcja Zełenskiego: https://wiadomosci.onet.pl/swiat/rakiety-spadly-na-terytorium-polski-zelenski-reaguje/c873k9h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Reikai napisał:

Zginęli dwaj niewinni Polacy, na terytorium RP z powodu podanego w 1 zdaniu i to kacapy ponoszą za to 100% odpowiedzialność

Ale tego nikt nie kwestionuje. Sęk w tym ,ze inna jest reakcja kiedy byłaby to rosyjska rakieta wystrzelona w terytorium Polski lub nawet blisko granicy a czym innym jest sytuacja w któej pocisk ukraiński sfiksował . 

Przypadek nie zmieni nic w nastawieniu NATO. Celowe uderzenie musiałoby wywołać reakcję. Mało teog jeśli to ukraińska rakieta to moze nie zmienic nic w dostawach broni. USA nadal blokuje dostawy dronów uderzeniowych , które by mogły trafiać lotniska strategiczna. Tragedia dla tych rodzin ogromna i rząd poslki musi wyrazić ubolewanie ale to niestety nie daje pretekstu by zrobić coś więcej poza dostarczeniem jeszcze nowoczesniejszych systemów obrony pplot

1 minutę temu, lorak napisał:

jeśli to okaże się prawdą, to bardzo niedobrze wygląda ta reakcja Zełenskiego: https://wiadomosci.onet.pl/swiat/rakiety-spadly-na-terytorium-polski-zelenski-reaguje/c873k9h

A co niby w niej wygląda niedobrze? Przecież to samo mówił kiedy pociski spadły na Mołdawię ( no chyba ,że twierdzisz ,że możemy olać rakietę która spadła na inny kraj)

To samo mówił kiedy trafiono pusty konsulat niemiecki . Zeleński od początku wojny powtarza to samo i nie wiem co tu niby wygląda niedobrze. Możesz to jakos rozszerzyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lorak napisał:

mówi, ze rosyjskie rakiety uderzyły, a być może były ukraińskie i jednocześnie nawołuje do eskalacji.

No i? Toi samo mówił w przypadku Mołdawii i w sumie przy każdej możliwej reakcji. Co tu niby wygląda niedobrze?

Nawet jeśli to była ukraińska to i tak była wystrzelona bo był rosyjski atak. Nieważne jakby co trafiło bo wszystko jest konsekwencją zmasowanego ataku rosyjskiego na struktury cywilne

Rosjanie już dawno przestali atakowac cele wojskowe i od 3 miesięcy uderzają tylko w cywilne i to coraz więcej tych rakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

Ale tego nikt nie kwestionuje. Sęk w tym ,ze inna jest reakcja kiedy byłaby to rosyjska rakieta wystrzelona w terytorium Polski lub nawet blisko granicy a czym innym jest sytuacja w któej pocisk ukraiński sfiksował . 

Przypadek nie zmieni nic w nastawieniu NATO. Celowe uderzenie musiałoby wywołać reakcję. Mało teog jeśli to ukraińska rakieta to moze nie zmienic nic w dostawach broni. USA nadal blokuje dostawy dronów uderzeniowych , które by mogły trafiać lotniska strategiczna. Tragedia dla tych rodzin ogromna i rząd poslki musi wyrazić ubolewanie ale to niestety nie daje pretekstu by zrobić coś więcej poza dostarczeniem jeszcze nowoczesniejszych systemów obrony pplot

A co niby w niej wygląda niedobrze? Przecież to samo mówił kiedy pociski spadły na Mołdawię ( no chyba ,że twierdzisz ,że możemy olać rakietę która spadła na inny kraj)

To samo mówił kiedy trafiono pusty konsulat niemiecki . Zeleński od początku wojny powtarza to samo i nie wiem co tu niby wygląda niedobrze. Możesz to jakos rozszerzyć 

Nie no, ja się zgadzam że nikt nie wjedzie w nich dlatego, że przypadkowa rakieta spadła na Polskę.

Natomiast brak jakiejkolwiek reakcji pokaże tym zwierzętom że można przy naszej granicy walić na oślep i jeśli coś spadnie stracone przez obronę Ukrainy, to generalnie nic się nie stało i to się może powtarzać.

4 minuty temu, lorak napisał:

mówi, ze rosyjskie rakiety uderzyły, a być może były ukraińskie i jednocześnie nawołuje do eskalacji.

Bo uderzyły. Walą rakietami przy naszej granicy, w końcu coś musiało spaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.