Skocz do zawartości

The Last Dance


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Sewer napisał:

Oprócz fajnych wspominek o dawnym Śląsku to padaka niestety.Shaq który zdobył pierścień z Celtics, LeBron wygrywający mistrza z GSW z Durantem w składzie także takie kwiatki :)

Hmm, ale kto takie wtopy zaliczył ? Zieliński, Kipdebit czy Janusz Pol ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prowadzę na nich nagonki, w żadnym wypadku.Lubię każdego z trójki, błędy się zdażają bardziej mam zarzut że oprócz wspomnianego Śląska to zadnych konkretów nie było tak na prawdę ale to tylko moja opinia :) 

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Koelner napisał:

Tez dużo o last dance .

(Trochę będzie off-topic  a już na pewno nie o last dance ani o bykach ale leciutko mi skacze ciśnienie jak słyszę ludzi oderwranych od rzeczywistości)

zacząłem słuchać wczoraj wieczorem ale zasnąłem. Do błędów o których wspominacie wyżej nie doszedłem, zresztą dla mnie to nie jest duży problem.

Ale doszedłem do  wypowiedzi / dyskusji  nt. czemu koszykówka nie jest w Polsce popularna i mam już teorie na ten temat,  choć nie zgodziłby się pewnie z nią żaden z uczestników tego hejt parku.

koszykówka nie jest już w Polsce popularna bo ludziom ze świata koszykówki poprzewracało się w dupach.

W kierunku Maćka Zielińskiego to chyba nie wypada zwrócić się inaczej per 'legenda' mam wrażenie. I teraz ja rozumiem, że we Wrocławiu [czy, uogólniając, na lokalnym podwórku], tego typu ludzie - cała kariera w lokalnym klubie, wielokrotne mistrzostwa -  są legendarni, ale co on tak naprawdę zdziałał w europejskiej czy światowej koszykówce? 

2x 3. miejsce na MŚ ,  4 & 5 miejsce na IO,  4,9,6 i 7 miejsce na ME

albo 

2x z rzędu MŚ, złoto i 2 brązy na ME, regularne wpi****le w 1/4 IO

 

czy to są osiągnięcia legend polskiej koszykówki? nie, to osiąnięcia reprezentacji w innych sportach drużynowych w ostatnich 15 latach. Tymczasem Maciek, Adam i ekipa zdobyli raz na sporym farcie 7 miejsce na ME i to niestety wszystko (0 suckesów klubowych w Europie, absolutne 0, 0 awansów(!!!!) do ME poza 97 w ich generacji) . I 20 lat później dziwią się że koszykówka nie jest popularna? Albo mówią coś o 'olbrzymim sukcesie polskiej kadry' która zajęła 8 miejsce na MŚ? tzn ja się zgadzam, że to jest spory sukces jak na poziom ligi etc, ale to jest żaden wielki sukces dla polskiego sportu, tez dlatego media się nim nie zachwycają, sorry.

I potem te pytania 'czemu zawodnicy nie są zatrudniani w klubach jako GMowie albo trenerzy, tylko jacyś ludzie z przypadku to robią' i porównania do NBA. LOL, do NBA to się może w Hiszpanii mogą porównywać, albo w jakimś stopniu w Rosji czy gdzie tam są jeszcze mocne ligi. Nie wiem, dla mnie te dyskusje są oderwane od rzeczywistości. I nie, nie żebym miał receptę na to co zrobić, by koszykówka w Polsce była popularna bądź by kadra zaczęła odnosić sukcesy (i nawet nie żeby mi szczególnie na tym zależało) ale nie sadzę żeby takie zrzędzenie starych bab jak w tym programie cokolwiek zmieniło.

Dziwnie trochę się tego słuchało. 

 

P.S. taki Gortat, jakie głupoty pierdoli takie pierdoli, ale ma gość pomysł na siebie trzeba przyznać. W NBA zapierdalał jak osioł te wszystkie lata, 0 kontuzji, zawsze top shape, przylatuje do Polski, jakieś campy, jakaś szkoła sportowa, jakaś dziwna organizacja na rzecz zawodników PLK (z której działalnością nie do końca się zgadzam na tyle na ile o tym słyszałem - a słyszałem mało bo się nie interesuję), jest gościa pełno w mediach. A Maciek i jego kumple co takiego zrobili? No Maciek w polityce, wiadomo, ale poza tym? tak stricte dla koszykówki? ja rozumiem że wtedy inne czasy były i inne są teraz, but still

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to prawda, żeby zbudować popularność danego sportu a już tym bardziej u nas gdzie jak ktoś przegrywa to nikt o nim nie pamięta a kiedy wygrywa to nagle jest szał (pytanie też w ilu przypadkach przekłada się to na pracę u podstaw) to nie ma tu na czym budować za bardzo szczególnie w erze Lewandowskiego, nim chcą zostać dzieciaki.Praca u podstaw, działanie no ale do tego potrzeba pieniędzy, to samo jest w hokeju ale chyba chłopaki sporo odlecieliśmy od nazwy tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
5 godzin temu, Pepis21 napisał:

Przecież to jest nagranie sprzed jakiś 5 lat,  ten w czapeczce to Tom Brady.

Raczej mniej niz rok, bo widac na filmiku ze Jordan kopiuje ruchy Kawhiego z zeszlorocznych PO.

A Tom Brady wlasnie podpisal z Orlando wiec moze to nawet graja w okolicach NBA buble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@mac Zerknij na datę dodania filmu 🙂. Swoją drogą Brady ładnie ułożona łapa do rzutu no ale to QB w końcu.

2 godziny temu, ttr napisał:

No nie mistrzu. Módl się żeby MJ nie czytał enbiej.pl.

Spoko, jak czyta to mógłby mi sprezentować parę CP3 12-stek. 😁

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pepis21 napisał:

 

@mac Zerknij na datę dodania filmu 🙂. Swoją drogą Brady ładnie ułożona łapa do rzutu no ale to QB w końcu.

Spoko, jak czyta to mógłby mi sprezentować parę CP3 12-stek. 😁

Zwracam honor. Media jarajo się jakby to było ostatnio, to samo koszykarze NBA na ćwitrze. Widzę, że internety masz ogarnięte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.