Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Artlan napisał:

Kolesiostwo w państwowych instytucjach powinno się piętnować (tym bardziej, że ten utwór jest naprawdę c***owy i tylko nam wstydu narobił :)).

No wiesz, analogicznie na Eurowizję Junior pojechała chyba Roksana Węgiel i wygrała, więc postanowili po prostu powtórzyć sprawdzony scenariusz, tylko tym razem się nie udało:) To też nie był pierwszy raz, kiedy TVP podejmowało taką decyzję autorytarnie. I inne kraje też często robił podobnie, więc to nie jest akurat nic szokującego. Jedynie to, że wybrali słabego piosenkarza ze słabą piosenką. Sam sposób wyboru nie jest nowy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No wiesz, analogicznie na Eurowizję Junior pojechała chyba Roksana Węgiel i wygrała, więc postanowili po prostu powtórzyć sprawdzony scenariusz, tylko tym razem się nie udało:) To też nie był pierwszy raz, kiedy TVP podejmowało taką decyzję autorytarnie. I inne kraje też często robił podobnie, więc to nie jest akurat nic szokującego. Jedynie to, że wybrali słabego piosenkarza ze słabą piosenką. Sam sposób wyboru nie jest nowy:)

Brzozowski to pupilek Kurskiego, ta Roksana chyba nie (a przynajmniej nic o tym nie wiadomo). Czyli przy wyborze Roksany jednak decydowały jakieś kryteria merytoryczne, podczas gdy wybór Brzozowskiego to klasyczne kolesiostwo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, matek napisał:

Ja się nie znam, ale Shallow z Cooperem podoba mi się fc***. 

Lady Gaga ma sporo ambitnych, dobrych piosenek i występów, ale trzeba sięgnąć poza Alejandro-Alejandro i Pa-pa-pa-Poker Face. 

A Eurowizja tak długo byłą przerostem formy nad treścią, że aż stała się na swój sposób niedoceniana, bo moja partnerka mnie zmusza do oglądania tego kolejny rok i sporo generycznego contentu, trochę kiczu, parę słabych występów, ale też kilka interesujących i sporo akceptowalnych, całkiem sporo krajów jak Włochy wysyła poważnych muzyków, i piszę to z perspektywy osoby która takiej muzyki po prostu nie słucha. Festiwal jak festiwal, szybko te wysępy mijają, tak że @Sebastianma generalnie rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Artlan napisał:

Ale miała jakąś realną konkurencję przy wyborze do tej Eurowizji Junior? Bo z tego co kojarzę to zamiast Brzozowskiego mieli szansę pojechać Podsiadło, Sanah i ktoś tam jeszcze.

No ogólnie to miała jechać szemplinska która była kandydatka rok temu. Sanah chyba mówiła że to nie konkurs dla niej. Podsiadło to w ogóle nie słyszałem żeby chciał reprezentować TVP gdziekolwiek:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, starYfaN napisał:

Generalnie można mieć różne zdanie na temat tego zakupu ale realnie to jest dobry kierunek. Polska nigdy nie będzie w stanie zbudować armii mogącej się w polu przeciwstawić Rosji czy Niemcom, ale możemy warunki w których będziemy maksymalnie do ataków zniechęcać. Opracowanie i produkcja dronów to jest właśnie krok w tym kierunku. Małe, bezzałogowe, tanie i maksymalnie upierdliwe. Do tego każdemu rezerwiście dawać pozwolenie na broń i sprzedawać broń po opuszczeniu armii - celem dozbrojenia ludności cywilnej. To jest droga którą powinniśmy iść.  Tymczasem robimy upgrade Leopardów do gorszej niż Niemcy wersji za kasę większą niż Oni. Z tego co wiem kosztuje nas to od sztuki więcej niż zakup nowego Abramsa od USA.. - oczywiście w jego wersji eksportowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

No niestety, ale jest znacznie większa różnica w poziomie poniższych dwóch piosenek niż pomiędzy Koroną Kożuchów a Czarnymi Witnica

 

 

Ogólnie jak słuchałem koncertu z Brzozowskim to chyba takich generalnie złych piosenek to było ze cztery. Serio powiem, że żenady jakby mniej - poza napizdnikami - które są po prostu zenujące. Było takie damskie trio ubrane tak, że gdybyś zebrał materiał z tego co mają na sobie to może by się dało uszyć jedną normalna sukienkę do połowy uda - i to z mocnym wycięciem na plecach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Deltuś napisał:

Brodka to teraz 4 liga. Podsiadlo1 liga. Kim jest Zalewski i Dąbrowska? 

Nie wiem co teraz nagrywa Brodka, ale overall to na pewno top10 w polskim popie w 21. wieku. Dąbrowska zresztą też, bo nawet w Trójce ją puszczali. Zalewski dość późno się wybił, ale to na pewno jeden z lepszych męskich głosów obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Deltuś napisał:

Kim jest Zalewski

Zalewski to od kilku lat koń pociagowy męskiego grania. Więc nie wiem w jakim świecie żyjesz ale to jest czołówka polskiej sceny obecnie. Bilety na jego koncerty ciężko dostać. Ciut niżej od Podsiadło ale od niego każdy obecnie jest ciut niżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ely3 napisał:

Zalewski to od kilku lat koń pociagowy męskiego grania. Więc nie wiem w jakim świecie żyjesz ale to jest czołówka polskiej sceny obecnie. Bilety na jego koncerty ciężko dostać. Ciut niżej od Podsiadło ale od niego każdy obecnie jest ciut niżej

Delta żyje w świecie w którym skrytykuje wszystko i każdego byle by tylko bronić PiSu. Pomału a w sumie coraz szybciej idzie w stronę Vaskiego, co jest w sumie przykre bo jeszcze rok temu tak nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.