Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, BMF napisał:

Trochę tak jest, a trochę jednak gość wystąpił ze szwedzką piosenką bez wcześniejszego konkursu tylko dlatego, że jest pracownikiem telewizji wybierającej uczestnika, w takich okolicznościach dobrze jednak byłoby umieć śpiewać, żeby dać trochę mniej powodów do hejtu. :) Aczkolwiek zrobiło mi się go trochę żal, bo skala antypatii przekracza skalę słabości tego występu.

Nie znam się szczerze, ale czy on faktycznie nie umie śpiewać?

Gdyby to leciało w radiu jako amerykański pop, nie odróżniłbym jednego od drugiego.

Z drugiej strony puściłem sobie ostatnio jakąś piosenkę Biebera i też nie potrafię zrozumieć dlaczego to jest "złe, a jakieś piosenki od Rihanny czy Lady Gagi już są "dobre"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, BMF napisał:

Widzę, że ta piosenka Rafała idzie na rekord dislike'ów na oficjalnym profilu Eurowizji (75%), mam nadzieję, że chociaż dobrze zarobił za to wszystko. 

Na hejcie chyba mozna calkiem sporo zarobic. W sensie lepszy taki absurdalny hejt niz brak jakiegokolwiek zainteresowania chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, fluber napisał:

Takie mamy czasy, cześć osób tak nienawidzi PiS że potrafi poświęcić swój czas na dislajkowanie wybranej przez TVP piosenki na Eurowizję. Jesteśmy już w tym miejscu:) 

Znakami czasu jest raczej to ze ktoś w imię dobrego słowa ( o )PIS bronić będzie fatalnego występu słabego wokalisty z wybitnie beznadziejna piosenka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, BMF napisał:

Trochę tak jest, a trochę jednak gość wystąpił ze szwedzką piosenką bez wcześniejszego konkursu tylko dlatego, że jest pracownikiem telewizji wybierającej uczestnika, w takich okolicznościach dobrze jednak byłoby umieć śpiewać, żeby dać trochę mniej powodów do hejtu. :) Aczkolwiek zrobiło mi się go trochę żal, bo skala antypatii przekracza skalę słabości tego występu.

No ale ta jego piosenka to zwykła popowa niczym nie wyróżniającą się papka. Ot, totalne przecietniactwo. Gościu jest po prostu nijaki:) zostałby shejtowany niezależnie od piosenki i jej wyniku jako gospodarz jaka to melodia a wcześniej koła fortuny który dostał miejsce w konkursie za darmo. A śpiewać coś tam umie bo chyba nawet w vop był finalista. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Nie znam się szczerze, ale czy on faktycznie nie umie śpiewać?

Live - za bardzo nie potrafi, po liftingu ta piosenka jest przeciętna, jest wersja testowa gdy śpiewa to lokalna szwedzka piosenkarka i jest oczywiście lepsza.

Lady Gaga ma generyczne, popowe piosenki, bo takie rzeczy się dobrze sprzedają, ale ma też bardzo dobry wokal i jest w stanie na wysokim poziomie śpiewać jazzowe czy musicalowe rzeczy, np. była w stanie wydać jazzowo-klasycznopopowy, dobrze oceniany album, nigdy nie słuchałem Justina Biebera, ale wydaje mi się, że on nie potrafi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, fluber napisał:

No ale ta jego piosenka to zwykła popowa niczym nie wyróżniającą się papka. Ot, totalne przecietniactwo. Gościu jest po prostu nijaki:) zostałby shejtowany niezależnie od piosenki i jej wyniku jako gospodarz jaka to melodia a wcześniej koła fortuny który dostał miejsce w konkursie za darmo. A śpiewać coś tam umie bo chyba nawet w vop był finalista. 

No ale ty wyżej w imię swoich przekonań politycznych wysmiales tych „ hmejterow” zamiast mdły występ. Zapedzasz się w tym politycznym pędzie coraz dalej 

1 minutę temu, BMF napisał:

Live - za bardzo nie potrafi, po liftingu ta piosenka jest przeciętna, jest wersja testowa gdy śpiewa to lokalna szwedzka piosenkarka i jest oczywiście lepsza.

Lady Gaga ma generyczne, popowe piosenki, bo takie rzeczy się dobrze sprzedają, ale ma też bardzo dobry wokal i jest w stanie na wysokim poziomie śpiewać jazzowe czy musicalowe rzeczy, np. była w stanie wydać jazzowo-klasycznopopowy, dobrze oceniany album, nigdy nie słuchałem Justina Biebera, ale wydaje mi się, że on nie potrafi. 

Z tych najbardziej znanych to Lana Del Rey chyba bije wszystkie rekordy jak nie potrafi śpiewać na żywo. Ale tata zainwestował i zrobił z niej mega produkt. Stara baba a trafiła w gusta przede wszystkim młodych dziewczyn z wiankami na głowach. 

Wbiła się w popkulturę muzyki ale i filmu 

Marketing teledyski i wybór repertuaru fantastyczny

talent wokalny zerowy 

Forbes jest lepszym koszykarzem niż ona wokalistka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

 

No ale ty wyżej w imię swoich przekonań politycznych wysmiales tych „ hmejterow” zamiast mdły występ. Zapedzasz się w tym politycznym pędzie coraz dalej 

No generalnie nigdy tego chyba nie robię. Od 2005 roku na Eurowizji Polska awansowała do finału 5 razy, więc już się do tych mdłych występów zwyczajnie przyzwyczaiłem:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, fluber napisał:

Takie mamy czasy, cześć osób tak nienawidzi PiS że potrafi poświęcić swój czas na dislajkowanie wybranej przez TVP piosenki na Eurowizję. Jesteśmy już w tym miejscu:) 

To co się teraz dzieje to już dzieło kurskiego. I na jego konto powinno iść. Kiepska decyzja prezesa została zweryfikowana przecież nie przez Polaków, którzy nie znaosza Pisu. A ta łajza zamiast przyznać, że wyszło słabo postanowił nakręcić spiralę hejtu pocałunkiem śmierci. Tylko po to byś mógł teraz napisać powyższy tekst. Na puszczanie jednych na drugich przy każdej okazji kurskiego trwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał:

To co się teraz dzieje to już dzieło kurskiego. I na jego konto powinno iść. Kiepska decyzja prezesa została zweryfikowana przecież nie przez Polaków, którzy nie znaosza Pisu. A ta łajza zamiast przyznać, że wyszło słabo postanowił nakręcić spiralę hejtu pocałunkiem śmierci. Tylko po to byś mógł teraz napisać powyższy tekst. Na puszczanie jednych na drugich przy każdej okazji kurskiego trwa. 

No kurski bez eliminacji wysłał piosenkę która została brutalnie zweryfikowana przez widzów Eurowizji. Ja w ogóle o tym nie mówię. Po prostu rozbawiło mnie to masowe dislajkowanie tej piosenki na yt i tyle:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

A śpiewać coś tam umie bo chyba nawet w vop był finalista. 

Nie był, odpadł w półfinale, czyli w teorii nawet w jednym polskim talent show było kilkadziesiąt osób o większych kompetencjach. 

4 minuty temu, fluber napisał:

zostałby shejtowany niezależnie od piosenki i jej wyniku

Gdyby był naprawdę quality artystą (powiedzmy average poziom Ukrainy), to pewnie zostałby zhejtowany w dużo mniejszym stopniu. Tzn. część hejtu na pewno bierze się z powodu antypatii do TVP (i jest niesprawiedliwa), a część krytyki z faktu, że jest przeciętnym typem, który niczym nie zasłużył na taką szansę, jaką dostał za kontakty, co potwierdził swoim występem, to dosyć uniwersalne, że takie rzeczy ludzi irytują. Czy proporcje to 50/50, 30/70 czy 70/30: nie wiem i nie potrafię tego zweryfikować. Mam nadzieję, że za tę niezasłużoną część krytyki kupi sobie fajny samochód. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jack napisał:

To co się teraz dzieje to już dzieło kurskiego. I na jego konto powinno iść. Kiepska decyzja prezesa została zweryfikowana przecież nie przez Polaków, którzy nie znaosza Pisu. A ta łajza zamiast przyznać, że wyszło słabo postanowił nakręcić spiralę hejtu pocałunkiem śmierci. Tylko po to byś mógł teraz napisać powyższy tekst. Na puszczanie jednych na drugich przy każdej okazji kurskiego trwa. 

To miło, że Ty i Ignazz jesteście pacynkami na sznurkach Kurskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Nie był, odpadł w półfinale, czyli w teorii nawet w jednym polskim talent show było kilkadziesiąt osób o większych kompetencjach. 

No ja nie podawalem vop jako jakiś przykład obiektywnej oceny umiejętności wokalnych bo jednak od odcinków na żywo decydują już wyłącznie widzowie tylko fakt ze nie jest to koleś typu "znacie everynight" :) sanah nie dostała się w ogóle do vop a zrobiłaby lepszy wynik od Rafała z każda piosenka z nowej płyty. 

4 minuty temu, BMF napisał:

 

Gdyby był naprawdę quality artystą (powiedzmy average poziom Ukrainy), to pewnie zostałby zhejtowany w dużo mniejszym stopniu. Tzn. część hejtu na pewno bierze się z powodu antypatii do TVP (i jest niesprawiedliwa), a część krytyki z faktu, że jest przeciętnym typem, który niczym nie zasłużył na taką szansę, jaką dostał za kontakty, co potwierdził swoim występem, to dosyć uniwersalne, że takie rzeczy ludzi irytują. Czy proporcje to 50/50, 30/70 czy 70/30: nie wiem i nie potrafię tego zweryfikować. Mam nadzieję, że za tę niezasłużoną część krytyki kupi sobie fajny samochód. :)

No akurat brzozowski w porównaniu do średniego poziomu wysylanych przez polske w ostatnich 15 lat artystów nie odstaje poziomem bo konkurs nie cieszy się popularnością i mało kto chce tam jechac więc hejt to raczej kombinacja nienawiści do PiS, TVP i sposobu kwalifikacji a nie rzeczywista reakcja na piosenkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

No akurat brzozowski w porównaniu do średniego poziomu wysylanych przez polske w ostatnich 15 lat artystów nie odstaje poziomem bo konkurs nie cieszy się popularnością i mało kto chce tam jechac

Myślę, że jako artysta odstaje (tzn. typ jest przeciętny i wystąpił z nie-polską przeciętną piosenką), za to efekt jest z grubsza podobny, bo poza Szpakiem i Donatanem (xD) nikogo nasze występy nie obchodzą, tu ciężko dyskutować. Ale ja nie słucham polskiej i/lub popularnej muzyki i generalnie nie znam się na muzyce innej niż jazz, więc czy byłby jakiś dobry kandydat to szczerze nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, BMF napisał:

Myślę, że jako artysta odstaje (tzn. typ jest przeciętny i wystąpił z nie-polską przeciętną piosenką)

Dobra, obejrzałem sobie teraz ten występ na yt ( wcześniej oglądałem tylko oficjalny teledysk) i rzeczywiście poszło mu słabiutko. W vop śpiewal jednak znacznie lepiej a tutaj koleś z chórku był 3 razy lepszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał:

To miło, że Ty i Ignazz jesteście pacynkami na sznurkach Kurskiego :)

Dziwne bo ja tego występu nigdzie nie skomentowałem ani nikogo w związku z nim nie obraziłem w odróżnieniu od ciebie więc może się zastanów na czyim ty jesteś sznurku 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Takie mamy czasy, cześć osób tak nienawidzi PiS że potrafi poświęcić swój czas na dislajkowanie wybranej przez TVP piosenki na Eurowizję. Jesteśmy już w tym miejscu:) 

już?

przecież tak jest w zasadzie od początku rządów PiS

a najśmieszniejsze że to nawet nie są boty zamawiane przez opozycję - tylko 'pożyteczni' kierujący się ideą (odgórnie przekazaną ofc) xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być idiota aby nie dopuszczać krytyki muzycznej nawet drobnymi wpisami tu na forum i wyprowadzić z tego tezy polityczne. Serio. 

Rozumiem ze koledzy PiS dążą do tego aby jakakolwiek krytyka czegokolwiek nie występowała. I zarazem są pod wrażeniem występu z EURZov

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.