Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, lorak napisał:

bez odniesienia (podwójnego zresztą) do forumowiczów to zdanie jednak traci na wymowie, bo wyraźnie Pan A. chciał dokopać niektórym osobom tutaj. poza tym po takich wstawkach jak "tfuu" oraz szydercze przekręcanie "dziennikarze" widać, że kieruje nim nienawiść. 

Prawda w oczy kole, i ile byś tu demagogii i "gimnastyki" w swoim stylu nie uprawiał, fakty są takie, powtórzę - wycieracie sobie gębę jej tragedią! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Jolka Rosiak pozdrawia. 

Serio?

Jesteś naprawdę totalnie zaślepiony chęcią dokopania mi w jakikolwiek sposób

Nic na siłę chłopcze, bo się spocisz

 

2 minuty temu, Koelner napisał:

Przechwytywanie.JPG

Ja pi****le!

Zbysiu krecina pozdrawia! (Ciebie Deltuniu też)

 

Ergo

Lewandowski dla Niemca strzelasz a z Orzełkiem na piersi to co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Pan A. napisał:

Prawda w oczy kole, i ile byś tu demagogii i "gimnastyki" w swoim stylu nie uprawiał, fakty są takie, powtórzę - wycieracie sobie gębę jej tragedią! 

zamiast powtarzać, to lepiej odpowiedz na proste pytanie: w jaki sposób forumowicze tego forum dewastują życie tej dziewczynie?

59 minut temu, fluber napisał:

jak dobrze poszperasz na twitterze to znajdziesz imie, nazwisko i miejscowosc w ktorej ta dziewczyna mieszka. sztab wyborczy trzaskowskiego we wspolpracy z faktem wyrzadzil tym ofiarom przemocy wiecej krzywdy niz duda moglby tym ulaskawieniem

ludzie ujawniający te dane na twitterze powinni za to odpowiedzieć. choć pewnie w codziennej sytuacji tej rodziny nic to nie zmienia, bo "wszyscy sąsiedzi" wiedzieli.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lorak napisał:

 

ludzie ujawniający te dane na twitterze powinni za to odpowiedzieć. choć pewnie w codziennej sytuacji tej rodziny nic to nie zmienia, bo "wszyscy sąsiedzi" wiedzieli.

teraz wie cala polska. na pewno nie robi im to roznicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś wczoraj wywiad krakowskiego ynteligenta na Polsacie?? Słabo,naprawde słabo wypada jak trochę musi się wysilić przy odpowiedzi na pytanie. 

Do tego  te tłumaczenia dlaczego w debacie tvn nie wziął udziału... 

Ciekawe co zrobi Trzaskowski teraz w sprawie szopki szykowanej przez TVP na poniedziałek. Jak wystartuje to szans na prawdziwa debatę pewnie nie będzie bo Duda będzie zasłaniał się tym, że już w trzeciej debacie wziął udział,wymusli jakieś spotkanie itd Jak odmówi narazi się na takie same posadzenia jak Duda o tchórzostwo, ale nie zamknie to drogi do zorganizowania debaty przez wszystkie stacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

teraz wie cala polska. na pewno nie robi im to roznicy.

nie cała, bo w przeciwieństwie do ciebie wielu ludzi nie interesuje się tym, jak te osoby się nazywają. poza tym w jaki sposób robiłoby to różnicę? ludzie zaczną się zjeżdżać pod ich dom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lorak napisał:

nie cała, bo w przeciwieństwie do ciebie wielu ludzi nie interesuje się tym, jak te osoby się nazywają. poza tym w jaki sposób robiłoby to różnicę? ludzie zaczną się zjeżdżać pod ich dom?

nie wiem. nie jestem ofiara molestowania seksualnego ktorego szczegoly mozna przeczytac na pierwszej stronie dziennika o chyba najwiekszym nakladzie w polsce.

ale dobrze wiedziec ze ulaskawienie przez dude na prosbe dziewczyny ja krzywdzi a wrzucenie jej historii na pierwsza strone faktu nie robi jej roznicy.

co sie z Toba stalo przez ostatnie lata, nie mam pojecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lorak napisał:

nie cała, bo w przeciwieństwie do ciebie wielu ludzi nie interesuje się tym, jak te osoby się nazywają. poza tym w jaki sposób robiłoby to różnicę? ludzie zaczną się zjeżdżać pod ich dom?

Myślę że wystarczy iz szmaty z faktu, se i innych szmatlawcow im życie zatrują 

Naprawdę wolałbym żeby ten temat zostawić w spokoju i przez kuratora monitorować co się tam dzieje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Przecież prezydent nam pomógł, jestem mu za to wdzięczna. Nie chcę być wykorzystywana i pragnę żyć normalnie, w spokoju dla moich bliskich. Od lat walczyłam, pisałam pisma. Konkubent jest dzisiaj innym człowiekiem, który nam pomaga i chcemy z nim być. Apeluję, by dać nam spokój i nie zajmować się naszym życiem - mówi kobieta.

https://wiadomosci.wp.pl/ulaskawienie-pedofila-fakt-mial-dotrzec-do-szczegolow-sprawy-6527879346583169a

jak było to usunę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, airmax napisał:

chyba nie bylo. ciekawy fragment tekstu. 

ułaskawiony przez Andrzeja Dudę mężczyzna nie jest i nigdy nie był pedofilem. Według opinii biegłych z 2011 roku, do której dotarł portal, zaburzenia mężczyzny wynikały z uzależnienia od alkoholu.

7 minut temu, josephnba napisał:

Myślę że wystarczy iz szmaty z faktu, se i innych szmatlawcow im życie zatrują 

Naprawdę wolałbym żeby ten temat zostawić w spokoju i przez kuratora monitorować co się tam dzieje 

ja juz tylko czekam na kolejne naglowki:

zgwalcona ania na spacerze ze swoim oprawca. czy mu wybaczyla? zobacz zdjecia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fluber napisał:

ale dobrze wiedziec ze ulaskawienie przez dude na prosbe dziewczyny ja krzywdzi

używasz tego argumentu kolejny raz. córki Fritzla (któremu swoją drogą ten niemiecki psycholog oddawał też dzieci pod opiekę...) również się za nim wstawiały. ty najwyraźniej nie zdajesz sobie sprawy co dzieje się z psychiką dziecka poddanemu takim oddziaływaniom, skoro uważasz, że nawet mając ~20 lat jest w stanie podejmować racjonalne decyzje w związku z oprawcą. przypominam: od 7 roku życia się nad nią znęcał, od 11 gwałcił. wrzucałem już art z RP, w którym jest wypowiedź pewnego prawnika, który akurat też w sprawach ofiar się specjalizuje:

"– Z punktu widzenia wiktymologii i psychologii jest to niewyobrażalna sytuacja, że ofiara przebacza swojemu oprawcy i jeszcze prosi, żeby prezydent go ułaskawił od środka karnego i pozwolił na utrzymywanie normalnych kontaktów. To przypadek niespotykany w skali światowej – komentuje prof. Brunon Hołyst, kryminolog. – Jestem pełen zdziwienia, oburzenia i mam przekonanie, że ma tutaj miejsce niewiarygodność co do faktów – dodaje i podkreśla, że „w sytuacji konfliktowej wspólne mieszkanie dzieli, a nie łączy"."

15 minut temu, airmax napisał:

jak wiarygodna jest matka pozwalająca nie tylko na znęcanie się nad sobą, ale i wykorzystywanie córki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lorak napisał:

 ty najwyraźniej nie zdajesz sobie sprawy co dzieje się z psychiką dziecka poddanemu takim oddziaływaniom, skoro uważasz, że nawet mając ~20 lat jest w stanie podejmować racjonalne decyzje w związku z oprawcą. 

dokladnie. nie zdaje sobie sprawy co sie dzieje z psychika tej dziewczyny. i Ty tez nie. ufam jednak ze biegly psycholog wie. ja sie opieram na autorytecie bieglego, Ty na swoim fanatyzmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.