Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.06.2020 o 17:15, quevas napisał:

po decyzji Hołowni, bukmacherzy z STS obstawiają Trzaskowskiego

Tak w ogóle to skąd to info?

https://www.sts.pl/pl/zaklady-bukmacherskie/polityka/polska/wybory-prezydenckie/328/21064/82528/

Na Dudę przelicznik jest 1,40

Na Trzaskowskiego 2,95

Czy Ty myślisz, że im więcej tym lepiej???:)

1 minutę temu, WD_czterdzieści napisał:

A co to oznacza akurat w tej sytuacji? Pytam na podłożu neutralnym, ponieważ uczę się w Twitter :P

Nic. NapalonyWIkary to najbardziej znany troll twitterowy w Polsce. Mnóstwo ludzi podaje dalej jego wygłupy:) 

Chociaż jakbym miał typować to Bielanowi spodobał się ten twitt dlatego, że wspomina o dziadku Tuska:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Tak w ogóle to skąd to info?

https://www.sts.pl/pl/zaklady-bukmacherskie/polityka/polska/wybory-prezydenckie/328/21064/82528/

Na Dudę przelicznik jest 1,40

Na Trzaskowskiego 2,95

Czy Ty myślisz, że im więcej tym lepiej???:)

Fortuna: Duda 1.40, Trzaskowksi 2.70

Bwin: Duda 1.40, Trzaskowski 2.75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, mistrzBeatka napisał:

julka ktory mieszkajac, pracujac  w warszawie wlasciwie nic nie zawdziecza pisowi

Od PiSów mam 500+, które jeszcze będzie przez x czasu

Od PO mam darmowy, żłobek prywatny -> ale od września mała idzie do państwowego przedszkola -> nie mam już więc interesu u nich :)

 

Dodatkowo za PO były bardzo drogie narkotyki (bo było państwo policyjne) a PiS w kwestiach istotnych jest najbardziej liberalną partią (patrząc po czynach nie po słowach)

 

aha - prezydenturę Lecha Kaczyńskiego w Wawie przeżyłem i nawet nic mi się nie stało!  Damn!

8 minut temu, fluber napisał:

Tak w ogóle to skąd to info?

https://www.sts.pl/pl/zaklady-bukmacherskie/polityka/polska/wybory-prezydenckie/328/21064/82528/

Na Dudę przelicznik jest 1,40

Na Trzaskowskiego 2,95

Czy Ty myślisz, że im więcej tym lepiej???:)

https://www.money.pl/gospodarka/kto-bedzie-prezydentem-bukmacherzy-maja-juz-nowego-faworyta-w-wyborach-prezydenckich-juz-nie-andrzej-duda-ale-rafal-trzaskowski-jest-faworytem-do-wygrania-wyborow-prezydenckich-w-drugiej-turze-tak-prz-6526462499695456a.html

pls

vasquie tutaj pisze z +/- 2-dniowym opóźnieniem od przekazu nadawanego przez agentów prowadzących

a Ty mu dodatkowo odpisujesz po 2 dniach

to STS -> tu się zmienia :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Kurde wyświetla mi się dużo tutaj postów z tego tematu niestety na prawej części strony forum (nie da się tego wywalić), twitter (polski) też co chwila, dodatkowo obecne media.

Tak mnie naszło, że 15 lat temu to było "prawie wszyscy politycy to złodzieje i szumowiny", ale jak ludzie gadali o nich to spin za bardzo nie było.

Teraz jest:  "prawie wszyscy politycy to złodzieje i szumowiny ALE TE CHU*E Z (zależenie od opcji niepotrzebne skreślić) z PIS/PO TO BYM ZAJE*AŁ, A ICH WYBORCY TO [stek wyzwisk]"

Strasznie poleciały ogólne standardy - w mediach, w dyskusjach internetowych, wśród samych polityków przez te paręnaście lat, okropne to jest, kiedyś się jednak politycy kurwić starali bardziej po cichu, media przemycały swe subiektywne opinie delikatnie, a dyskutanci potrafili dyskutować bez ziejącej nienawiści.

Brr.

A TY ZA KIM JESTEŚ, HĘ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Fortuna: Duda 1.40, Trzaskowksi 2.70

Bwin: Duda 1.40, Trzaskowski 2.75

A w sondażu opłaconym przez Fundację Pole Dialogu Trzaskowski na prowadzeniu:)

Oczywiście jest to zupełny przypadek, że dostali z warszawskich podatków w ostatnim czasie ponad milion dofinansowania na działalność:) 

5 minut temu, julekstep napisał:

 

https://www.money.pl/gospodarka/kto-bedzie-prezydentem-bukmacherzy-maja-juz-nowego-faworyta-w-wyborach-prezydenckich-juz-nie-andrzej-duda-ale-rafal-trzaskowski-jest-faworytem-do-wygrania-wyborow-prezydenckich-w-drugiej-turze-tak-prz-6526462499695456a.html

pls

vasquie tutaj pisze z +/- 2-dniowym opóźnieniem od przekazu nadawanego przez agentów prowadzących

a Ty mu dodatkowo odpisujesz po 2 dniach

to STS -> tu się zmienia :P 

Aaaa. Czyli tyle było po wynikach exit poll, które zgubiły 2% Dudzie, a nie po poparciu Hołowni, jak napisał vasquez, ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, fluber napisał:

No nareszcie zaczynasz mówić z sensem:)

 

 

w przeciwienstwie do ciebie nie plote dyrdymal o wyleczonych alkoholikach.

Cytat

Widzę, że wiesz jak wyprowadzić z równowagi tych którzy targają żelastwo zamiast czytać;)

ty chyba nie chodzisz na silownie? 

Cytat

Sytuacja tej rodziny nie jest tragiczna, co potwierdziło wiele osób profesjonalnie zajmujących się tego typu przypadkami. Zatem cokolwiek odebrałeś, jako żart, nim nie jest. Przecież bliskość ukochanych pomaga w terapii alkoholowej. 

tak wiem duda dostal papiery o wyleczonym alkoholiku, ale nie bylo gwaltu wiec wszystko ok. prawda?

16 minut temu, RappaR napisał:

Znowu to robisz, żałosne

szybko sie ucze od mistrza zalosci , zawsze chodzacego w pracy ponizej lamperii.

 

18 minut temu, RappaR napisał:

Ten sam krąg jest dość duży, a jedyne interakcje jakie mamy, to kiedy okazyjnie wyzywasz mnie, więc akurat średnio trzymam rękę na pulsie co tam u Ciebie.

LOL , nigdzie cie nie wyzywam stwierdzam fakty , czy nazwane  kogos kto klamie - klamca jest obraza? pozatym po co zadajesz mi takie pytania:

 

 

Cytat

Opowiedz coś o sobie, jak się nazywasz, ile masz lat, co robisz, wrzuć zdjęcie twarzy, mój Ty bohaterze, człowieku-odwaga

 

24 minuty temu, RappaR napisał:

na temat tej konkretnej sprawy mamy ograniczone info, Ty sam produkujesz się o ogólnie znanych informacjach, to ja Ci podam ogólnie znaną informację:

Terapia i leki mogą pomóc alkoholikowi, może się zmienić i może przestać być agresywny i szkodliwy dla otoczenia.

no wlasnie ograniczone info a jednak twoj mentor z piana na ustach broni decyzji dudy, pozatym wymysla jakies bzdury nt wyleczonych alkoholikow . zajebiste te polskie wiezienia , produkuja nowych wspanialych obywatelii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mistrzBeatka napisał:

w przeciwienstwie do ciebie nie plote dyrdymal o wyleczonych alkoholikach.

Odmienia się "dyrdymałów" :)

1 minutę temu, mistrzBeatka napisał:

 

ty chyba nie chodzisz na silownie? 

Nie, nie chodzę:)

2 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

 

tak wiem duda dostal papiery o wyleczonym alkoholiku, ale nie bylo gwaltu wiec wszystko ok. prawda?

Wszystko jest ok, bo były pozytywne opinie z zakładu karnego, od psychologa, od kuratora, z sądu, z sądu odwoławczego oraz z prokuratury.. Proste:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mistrzBeatka napisał:

przyrownywanie mnie do psa jest ironia

Nie, nie przyrównałem Cię do psa. Ironia jest to sposób wypowiadania się, oparty na celowej niezgodności. W tym przypadku niezgodność polega na tym, że jesteś człowiekiem, a zapytałem, czy jesteś psem (a nawet konkretnym psem, bo zapytałem po psim imieniu). Zrobiłem to dlatego, że napisałeś iż nie jesteś bezdomny i załatwiasz się kiedy chcesz. Zauważ, że jest tu analogia do psa, który ma dom z ogrodem ( w tym przypadku Azor) i również załatwia się kiedy chce i nie jest bezdomny. Jako, że użyłeś swoich sformułowań, jako pewnego rodzaju osiągnięcia, odpowiedziałem ironią.

Mam nadzieję, że wyjaśniłem.

Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że wiem iż nie jesteś psem i zdajesz sobie sprawę, że Cię do psa nie przyrównuję. I szczerze nie wiem, czy potrafię prościej wyjaśnić, dlaczego jesteś w błędzie:)

4 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

lap ta ironie : jestes pisowskim gownem.  

 

Nie za bardzo rozumiem, na czym w tym przypadku polega ironia. Mam wrażenie, że nie rozumiesz, jak się nią posługiwać:/

5 minut temu, mistrzBeatka napisał:

 

do moderatorow:   zostalem przyrownany do psa raczej nie bede dluzny , a donosic mi sie nie chce

image.jpeg.7c15c3979fc257112d4a26d48f8e0f83.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Podziwiam posła Kaletę, że nie strzelił kumpla Trzaskowskiego w ten jego durny ryj. Jak widać już nawet przemoc fizyczna wchodzi w grę wobec PIS-u. 

 

Przemoc fizyczna 😀

A wiadomo dokąd chciał wejść p. Kaleta i o co chodziło? 

Pereira to mistrz. No tak nie do końca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

Przemoc fizyczna 😀

Przemoc fizyczna to wywieranie wpływu na proces myślowy, zachowanie lub stan fizyczny osoby pomimo braku jej przyzwolenia przy użyciu siły fizycznej.

Dokładnie - przemoc fizyczna. Chyba, że tylko ja widzę tutaj posła Nitrasa trzymającego posła Kaletę, uniemożliwiając mu wejście po schodach. 

Nawet tak oczywistej rzeczy nie potrafisz skrytykować. Fanatyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fluber napisał:

Nie, nie przyrównałem Cię do psa. Ironia jest to sposób wypowiadania się, oparty na celowej niezgodności. W tym przypadku niezgodność polega na tym, że jesteś człowiekiem, a zapytałem, czy jesteś psem (a nawet konkretnym psem, bo zapytałem po psim imieniu). Zrobiłem to dlatego, że napisałeś iż nie jesteś bezdomny i załatwiasz się kiedy chcesz. Zauważ, że jest tu analogia do psa, który ma dom z ogrodem ( w tym przypadku Azor) i również załatwia się kiedy chce i nie jest bezdomny. Jako, że użyłeś swoich sformułowań, jako pewnego rodzaju osiągnięcia, odpowiedziałem ironią.

twoim nadrzednym celem bylo obrazenie mnie , wiec daruj sobie te tlumaczenia

ja: nie  jestem bezdomny , spie i wydalam kiedy chce 

ty: azor .....

wapaniala ironia przyrownywanie kogos do psa. wspieles sie chyba na wyzyny. ironizujac tez mozna kogos obrazac .  ja nie ironizowalem poprostu cie obrazilem. powinienem napisac lap to : zamiast lap ta ironie. 

do prokuratury nie musisz zglaszac, wystrczy przycisk w rogu ? , razem ze swoim padawanem znani jestescie z podpierdalania. 

 

 

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mistrzBeatka napisał:

ile ci juz jestem dluzny? za darmo tego przeciez nie robisz. daj konto.

Spokojnie. Nic mi nie jesteś dłużny. Ty zyskałeś trochę informacji, ja trochę rozrywki. jesteśmy kwita:)

3 minuty temu, WD_czterdzieści napisał:
To działa w obie strony

Co działa w obie strony?:) Tego tępego pacana to bym Azorem poszczuł z przyjemnością:) 

Mam nadzieję, że nie pomyślałeś, że da się obronić tego debila, albo, że w o ogóle miałbym zamiar to robić?:) Gościa powinni zamknąć i tyle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Przemoc fizyczna to wywieranie wpływu na proces myślowy, zachowanie lub stan fizyczny osoby pomimo braku jej przyzwolenia przy użyciu siły fizycznej.

Dokładnie - przemoc fizyczna. Chyba, że tylko ja widzę tutaj posła Nitrasa trzymającego posła Kaletę, uniemożliwiając mu wejście po schodach. 

Nawet tak oczywistej rzeczy nie potrafisz skrytykować. Fanatyzm.

 

Może dlatego, że jestem facetem a nie płochliwym facecikiem, który po dotknięciu krzyczy ojejku biją i dlatego mnie to po prostu śmieszy 😀😀

Doskonale wiesz, że każdy z nich by bardzo chciał być uderzony zwłaszcza przed kamerą i zrobi dużo by tak się stało. 

Wybacz, to nie sprawa polityczna, to raczej filmik o współczesnych facecikach 😀

Ciebie nie interesuje dokąd szedł Kaleta i czy mógł tam iść? I ta interwencja poselska. Wycieranie sobie gęby frazesami a wiadomo, że chodzi o tanią politykę. Takich mamy niestety facecików w polityce. 

Fanatyzm 😀 Dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mistrzBeatka napisał:

twoim nadrzednym celem bylo obrazenie mnie , wiec daruj sobie te tlumaczenia

Ależ naprawdę nie:) Moim celem było sobie zażartować:) 

6 minut temu, mistrzBeatka napisał:

 

ja: nie  jestem bezdomny , spie i wydalam kiedy chce 

ty: azor .....

Pełny cytat miał zupełnie inny wydźwięk:)

7 minut temu, mistrzBeatka napisał:

 

wapaniala ironia przyrownywanie kogos do psa. wspieles sie chyba na wyzyny. 

Wspiąłem:)

8 minut temu, mistrzBeatka napisał:

ja nie ironizowalem poprostu cie obrazilem. powinienem napisac lap to : zamiast lap ta ironie. 

Tak czasem bywa. Ja chciałem Cię rozbawić, a Cię uraziłem. Ty chciałeś mnie urazić, a mnie rozbawiłeś:) 

3 minuty temu, Tecu napisał:

 

Ciebie nie interesuje dokąd szedł Kaleta i czy mógł tam iść?

Wyobraź sobie, że jako osobę, która nie jest fanatykiem, interesowało mnie tylko, to, czy Nitras mógł przemocą powstrzymać Kaletę od pójścia tam, gdzie chciał.

Reszta, dla osoby, która nie jest fanatykiem, nie powinna mieć znaczenia w ocenie tej sytuacji.

5 minut temu, Tecu napisał:

 

Może dlatego, że jestem facetem a nie płochliwym facecikiem, który po dotknięciu krzyczy ojejku biją i dlatego mnie to po prostu śmieszy 😀😀

No widzisz. A ja, jako facecik uważam, że jak ktoś mnie tak złapie, to dopuszcza się wobec mnie przemocy:/

Ale gratuluję, że nie jesteś płochliwy. Brawo!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 minut temu, fluber napisał:

Spokojnie. Nic mi nie jesteś dłużny. Ty zyskałeś trochę informacji, ja trochę rozrywki. jesteśmy kwita:)

przypominasz forumowego nazi miodka ,   zawsze gdy takie nazi miodki nie maja argumentow czepiaja sie jezyka polskiego.  przerabiane na kilku forach. 

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.