Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, quevas napisał:

 

niezręcznością co najmniej pozostaje powtarzanie nonsensownych teorii "13 punktów przewagi" mają przed oczami sondaże przed II turą,  gdzie wyniki są bardzo zbliżone, a miejscami Trzaskowski bierze górę nad Dudą

Jeśli w nie wierzysz to na efortunie możesz zarobić 60%, jeżeli obstawisz, że Trzaskowski zdobędzie minimum 48,75% głosów i tak się stanie w dniu wyborów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, quevas napisał:

"Duda ma 13 pkt przewagi" powtarzają komentatorzy, publicyści czy eksperci z tytułami

sprostowanie : to nie dwumecz w Lidze Mistrzów ani playoff series w NBA

13 pkt miał w pierwszej turze, w drugiej mecz zaczyna się od stanu 0-0

niezręcznością co najmniej pozostaje powtarzanie nonsensownych teorii "13 punktów przewagi" mając przed oczami sondaże przed II turą,  gdzie wyniki są bardzo zbliżone, a miejscami Trzaskowski bierze górę nad Dudą

Zagraj, postaw oszczędności życia, pokaż kupon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał:

tia

w tych samych filmach gangusy nie sprzedają jeden drugiego dla własnych korzyści tylko mają jakiś kodeks honorowy i inne bajki xDDD

w symetrii zborek dostał c***a w dupe na haremie :) a lubiącego dzieci powiesili na tygrysie :)

9 minut temu, josephnba napisał:

Sugerujesz że Duda to LeBron?

Nie lubię Jamesa ale tak nawet ja bym go nie obraził 

lebron zagrał jak schrempf , ewentualnie Wade 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

domyślam się że z takich źródeł korzysta mistrzMałgorzatka :) 

Rozumiem że ty jako światowiec masz lepsze info, może nawet z pierwszej ręki czy może raczej z pierwszego kontaktu analnego ;)

 

Chyba poważanie zapytam tego kumpla klawisza z aresztu na Białołęce i rozwieje wasze wątpliwości

Jedyne co mogę w tej sprawie napisać to w oparciu o dokument sprzed lat w którym osadzony "za głowę" opowiadał że pedofila przeorali pod celą także "mu krew kichą poszła"

Dokładnie pamiętam ten zwrot

Nie wiem na ile to było prawdą

8 minut temu, Koelner napisał:

 

lebron zagrał jak schrempf , ewentualnie Wade 

Ja wszystko rozumiem ale żeby wadea w jednym rzędzie z detlefem stawiać?

Masz już wśród pisowcow wrogów, chcesz sobie jeszcze wśród żółtych i czerwonych przychylnych inaczej skompletować?

Godzinę temu, DeltaCenter napisał:

Wiadomo przecież, że każda stacja telewizyjna ma na celu przede wszystkim dobro widzów. Śpij dalej.

W mojej ocenie zdecydowanie bardziej obiektywne pytana padłyby w debacie kilku stacji niż w tej szopce stacji którą tak zapamiętale cytuje władza 

No ale co ja tam wiem?

Joli tam nie ma więc nie oglądam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, josephnba napisał:

W mojej ocenie zdecydowanie bardziej obiektywne pytana padłyby w debacie kilku stacji niż w tej szopce stacji którą tak zapamiętale cytuje władza 

W tej debacie TVP to poza tym "bardzo kontrowersyjnym" pytaniem o przygotowania do pierwszej komunii to, które nie były obiektywne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, josephnba napisał:

Rozumiem że ty jako światowiec masz lepsze info, może nawet z pierwszej ręki czy może raczej z pierwszego kontaktu analnego ;)

Nie, ale te gadki o konfidenctwie, kodeksach więziennych itp przypominają mi czasy jak kumple z klasy w LO naoglądali się tych symetrii i wpierdalali jakieś c***owe słówka ze slangu więziennego (jakieś sikory, koja c*** wie co) do gadki. Już wtedy to było żenujące.

Po latach to jeszcze większy cringe.

10 minut temu, josephnba napisał:

Jedyne co mogę w tej sprawie napisać to w oparciu o dokument sprzed lat w którym osadzony "za głowę" opowiadał że pedofila przeorali pod celą także "mu krew kichą poszła"

ja tam z defaultu bym nie ufał bandziorom

2 minuty temu, Koelner napisał:

A kto to ? :) 

nie znam typa -> jakiś kolo z neta

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej wymienić te które były, ale ja jestem bezmyślnym fanatykiem więc widzę sprawy inaczej niż Ty, obiektywny i świadomy swoich wyborów obywatel 

@julekstep no to czego fikasz jak wiesz takie samo nic jak każdy (mam nadzieję) z nas?

Dlaczego wg ciebie gdybania @mistrzBeatka są mniej realne niż Twoje?

Bo ci "kodeks" fakclubu zabrania? ;)

@julekstepa to właśnie nie mistrzbeatka był wtedy z nami na meczu w którym (były)grubasek zrobił siusiu przez Lillardem? ;)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, josephnba napisał:

Łatwiej wymienić te które były, ale ja jestem bezmyślnym fanatykiem więc widzę sprawy inaczej niż Ty, obiektywny i świadomy swoich wyborów obywatel 

@julekstep no to czego fikasz jak wiesz takie samo nic jak każdy (mam nadzieję) z nas?

Dlaczego wg ciebie gdybania @mistrzBeatka są mniej realne niż Twoje?

Bo ci "kodeks" fakclubu zabrania? ;)

a czy ja napisałem gdziekolwiek swoje gdybanki jak to wygląda? xD (poza tym że gangusy na pewno częściej się sprzedają nawzajem dla korzyści niż zabijają pedofilii :) )

aha - a na pytanie 'czego fikam' odpowiem najprościej - 'bo mogę' :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

Rozumiem że ty jako światowiec masz lepsze info, może nawet z pierwszej ręki czy może raczej z pierwszego kontaktu analnego ;)

 

Chyba poważanie zapytam tego kumpla klawisza z aresztu na Białołęce i rozwieje wasze wątpliwości

Jedyne co mogę w tej sprawie napisać to w oparciu o dokument sprzed lat w którym osadzony "za głowę" opowiadał że pedofila przeorali pod celą także "mu krew kichą poszła"

Dokładnie pamiętam ten zwrot

Nie wiem na ile to było prawdą

byc moze w jakims wiezieniu dla mordercow takie akcje sie dzieja ale tam gdzie wsadzaja ludzi na krotkie wyroki takie akcje sa rzadkoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.