Skocz do zawartości
matek

Lakers '20

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, ignazz napisał:

Rondo to fenomen

Mu zawsze jakoś uchodziła krytyka i jest to ewenement ze tyle lat nikt się go nie czepiał aż zdziadzial i stracił resztki D 

No k**** nikt.

Nie wiedziałem, że można sprzedawać konta e-nba na allegro

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, RappaR napisał:

No k**** nikt.

Nie wiedziałem, że można sprzedawać konta e-nba na allegro

Ignazz ma 12 tysięcy postów, 14 lat na forum i jakimś cudem przegapił wszystkie kwartalne festiwale jebania Rondo.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, Chytruz napisał:

Ignazz ma 12 tysięcy postów, 14 lat na forum i jakimś cudem przegapił wszystkie kwartalne festiwale jebania Rondo.

Na początku się zaśmiałem, potem sprawdziłem ile lat sam jestem na forum i zrobiło mi się smutno :(

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Rondo był równo j****y. Ja swojego czasu byłem jednym z nielicznych który bronił tego "bastionu". Ale niestety "bastion" padł i zostały wspomnienia.

Na tym forum najczęściej wspominany i budzący najwięcej kontrowersji grajek na PG.

Edytowane przez MA23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

nie chce dalej offtopowac o rondo ale ktos pisal o tym, ze duze dlonie przeszkadzaja w rzucaniu ale chyba nie do konca sie z tym zgodze.

za slabe rzucanie czesciej odpowiada zbyt duzy tonus miesniowy niz to, ze dlon jest za wielka. jesli dobrze kojarze, to bylo to poruszane w ktoryms sport science

przy zbyt duzych miesniach trudniej jest wyrobic pamiec miesniowa, ktora odpowiada za powtarzalnosc -> skutecznosc.

w przypadku rondo chyba kwestia bylo zbyt male przywiazanie do treningow rzutowych. im dalej konca kariery, tym jego % z dystansu coraz lepsze. ogolnie gdy wchodzil do ligi, gra wygladala troche inaczej i mozna bylo sobie pozwolic na to, by miec takiego grajka w druzynie, ktory bedzie kreowal. natomiast z roku na rok liga sie zmieniala i dzis pewnie mialby problem z odnalezieniem sie i musialby sie jak najszybciej dostosowac, co widzimy np u lonzo balla.

edit:

co do korvera to ja chyba bym mu podziekowal i poczekal na iggy'ego lub kogos innego. ale to fani jazz musieliby sie wypowiedziec czy cos mu w baku zostalo. koncowke sezonu i playoffs mial bardzo slabe... (uraz?)

choc nie zdziwie sie, jak zakontraktuja go clippers...

Edytowane przez badboys2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kuzyn marnieje w oczach na tych głodowych kontraktach.

Screenshot_2019-07-11 Twitter.png

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, danny napisał:

Screenshot_2019-07-11 Twitter.png

O rany! :) Faktycznie! W pierwszej chwili Go nie poznałem.

Mniejsza masa, mniejsze obciążenia. Może będzie śmigał.

Brak kasy na pewno też doskwiera więc motywacji raczej mu nie zabraknie. 

Przy odrobinie szczęścia i dobrym zdrowiu ma szansę nie tylko wywalczyć dobry kontrakt ale też i pierścień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no, wymyślałem te slimowanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowa ksywa: 

Keto-Cousins

albo Keto-Boogie?

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, danny napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=K8xPGQ-iONY

Może odrobinę.

To raczej ten sam efekt, jaki obserwowaliśmy u pewnego polskiego biznesmena, któremu przez noc wyrosła broda, stał się młodszy, szczuplejszy, wyższy, a klientela arabska przez całe spotkanie pytała tłumacza, czy to ten sam facet z którym rozmawiali trzy dni temu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.07.2019 o 22:05, badboys2 napisał:

co do korvera to ja chyba bym mu podziekowal i poczekal na iggy'ego lub kogos innego. ale to fani jazz musieliby sie wypowiedziec czy cos mu w baku zostalo. koncowke sezonu i playoffs mial bardzo slabe... (uraz?)

choc nie zdziwie sie, jak zakontraktuja go clippers...

Korver zaczął w jazz dobrze ale od połowy marca to już czlapal. Nie potrafił już minąć. Drobne kontuzje zabijały jego rytm. Potrafi nadal mieć świetne mecze ale teraz to zawodnik na góra 10-12 minut na mecz. To już emeryt

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Kurde, ale serio, Boogie chyba trochę przesadził. Wygląda jak szczypior, a od finałów minął niecały miesiąc.

Edytowane przez Jendras

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widać, nie zajada stresów.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Jendras napisał:
Kurde, ale serio, Boogie chyba trochę przesadził. Wygląda jak szczypior, a od finałów minął niecały miesiąc.

Wydaje mi się ze to dobrze. On miał spore problemy z mobilnością w obronie. Po zrzuceniu wagi może być z tym lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Syf trochę opadł, hejterzy złapali oddech, wyrzucając zalegającą w ich ustach żółć, można coś skrobnąć ;)

Obserwując z boku to subforum (a konkretnie ostatnie 2 tygodnie) można dostać albo pierdolca albo świetnie się bawić. Hejterzy Lakers zdecydowanie powinni dostać jakiś specjalny status, bo to jak potrafią przyjebać się absolutnie do wszystkiego zakrawa na mistrzostwo w bliżej niesprecyzowanej i nienazwanej profesji.

Było blisko Kawhiego w Lakers: był hejt, że niszczą ligę, nie ma Kawhiego: jest hejt, że frajerzy. Wzięli rok temu całę gówno z free market: podśmiec***ki pt meme team. W tym roku wzięli najlepsze co się ostało - podśmiec***ki że meme team 2.0. 5 stron o jakimś ogórku Bradleyu plus 4 kolejne o Rondo.

Nie ma to tamto panowie, jedno Wam trzeba przyznać: zdrowie to Wy macie do tego klepania w klawiature. Jestem tylko naprawdę, tak po ludzku ciekaw, czy taki memento na ten przyklład traktuje wycieczkę na subforum Lakers jako rodzaj terapii? Uspokaja go to? Napawa dumą, poprawia humor?

Co do składu, to ja tam na spokojnie podchodzę. Co tu się jarać, jak w pierwszym meczu któryś złapie kontuzję i bedzie pozamiatane. Najpierw to niech będą zdrowi i niech rozegrają 20 meczów, potem będziemy rozkminiać co są w stanie ugrać. Na papierze to wygląda spoko. Tylko jeszcze tego Iggyego dajcie i wracam do zarywania nocek :)

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

C'mon ja rozumiem zażenowanie/zdenerwowanie (wybierz jedno) hejtem itp ale te argumenty mimo że nie do końca się z nimi zgadzam to akurat da się je wytłumaczyć. Lakers chcieli podpisać Kawhi co uznawałem osobiście za słaby pomysł ale już skoro w to poszli na całość tracąc w międzyczasie parę innych opcji i im się nie udało no to czego oczekujecie. "Wzięli najlepsze co się ostało" to się nie wyklucza z tym że wzięli meme team w opinii niektórych. Mogło być gorzej jest nieźle ale dało się lepiej i to sporo. Żeby nie było nie zgadzam się z wszystkimi kontrargumentami ale nie płaczcie tak że reszta was hejtuje. Kibice Lakers też są zaślepieni zwłaszcza na Twitterze choć i tu też bywa ciekawie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rok temu lakers dostali bajeczny prezent na Gwiazdke już w lipcu. 

Wprew wszystkim sportowym przesłanka przyszedł z powodu szkół w okolicy LBJ. 

Poprzez koneksje agentów o tej nowinie lakers wiedzieli przed wszystkimi innymi i mieli cenny czas na zaplanowanie wzmocnień. 

Zamiast tego stworzono meme twór który jeżeli opieramy się na twardych faktach i efektach końcowych sprawił ze lbj poczuł się ponownie jak młody Bóg z 2004 - nie wszedł do PO 

hejterzy w swoich najwspanialszych snach  nawet tego nie przewidzieli. 

Mozna oczywiście tworzyć narracje ze poprzez kontuzje ( co jest oczywiście prawda) to się stało ale decyzja LBJ dawała szanse na zbudowanie dużo lepszej maszyny która powinna dużo szybciej wejść na wyższe obroty, zrobić spora przewagę już od poczatku sezonu aby LBJ oszczędzać na Po oraz co ważne aby przetrwała w razie kontuzji te 15 gier bez lidera 

tymczasem mimo takiego prezentu i przewagi w przygotowaniu się na różne scenariusze ( z powodu wiedzy ze jest lbj w lakers) brano coraz to śmieszniejsze nazwiska i dano sobie poprzez późne bo plotki wymian w lutym rozwalić chemię w środku sezonu. 

Jezeli to nie jest przykład nieudolności i powodu do śmiechu hejterow to co nim ma być? 

Nauczeni raczej przykrym doświadczeniem lakers wywalają Magica ( dobrze) szybko robią to co należy ( Davis) ... i się znowu zaczyna 

trwa liczenie milionów w wymianie z prosba o przeciągnięcie jej aby kasa się zwiększyła co już budziło zapewne kolejne śmieszki , ktoś realnie uwierzył środowisku Leonarda które jest „ trudne” i przespano alternatywne rozwiązania. 

Jeżeli się jest ogromnym fanem nba to ma się pojęcie jakim trudnym zadaniem jest zrobić skład z lbj aby nie wszedł do PO. 

Wielu się starało a udało się tylko raz po 2004. 

Sprawie nie pomaga inny niezbity fakt ze Lbj dalej jest doskonałym graczem i na pewno jednym z najlepszych w historii. 

• Like 2
  • Thanks 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Mirwir napisał:

Widać, nie zajada stresów.

Zaczal zajadac paznokcie, ot co

7 godzin temu, kore napisał:

Syf trochę opadł, hejterzy złapali oddech, wyrzucając zalegającą w ich ustach żółć, można coś skrobnąć ;)

Obserwując z boku to subforum (a konkretnie ostatnie 2 tygodnie) można dostać albo pierdolca albo świetnie się bawić. Hejterzy Lakers zdecydowanie powinni dostać jakiś specjalny status, bo to jak potrafią przyjebać się absolutnie do wszystkiego zakrawa na mistrzostwo w bliżej niesprecyzowanej i nienazwanej profesji.

Było blisko Kawhiego w Lakers: był hejt, że niszczą ligę, nie ma Kawhiego: jest hejt, że frajerzy. Wzięli rok temu całę gówno z free market: podśmiec***ki pt meme team. W tym roku wzięli najlepsze co się ostało - podśmiec***ki że meme team 2.0. 5 stron o jakimś ogórku Bradleyu plus 4 kolejne o Rondo.

Nie ma to tamto panowie, jedno Wam trzeba przyznać: zdrowie to Wy macie do tego klepania w klawiature. Jestem tylko naprawdę, tak po ludzku ciekaw, czy taki memento na ten przyklład traktuje wycieczkę na subforum Lakers jako rodzaj terapii? Uspokaja go to? Napawa dumą, poprawia humor?

Co do składu, to ja tam na spokojnie podchodzę. Co tu się jarać, jak w pierwszym meczu któryś złapie kontuzję i bedzie pozamiatane. Najpierw to niech będą zdrowi i niech rozegrają 20 meczów, potem będziemy rozkminiać co są w stanie ugrać. Na papierze to wygląda spoko. Tylko jeszcze tego Iggyego dajcie i wracam do zarywania nocek :)

Ode mnie to 3 CH w bok - ja sie ustosunkowalem raz czy dwa i chwacit. Znajdz sobie innego do wycierania swoich brudnych ust. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Zabawnie brzmi że DMC może doskwierać brak kasy kiedy na samych kontraktach NBA zarobił ponad 83 mln $ nie licząc reklamowych ale kiedy się popatrzy na gospodarowanie kasą dużej części grajków to nie zdziwiłoby mnie to.W przypadku zrzucenia wagi Cousinsa to jak najbardziej na plus biorąc pod uwagę jego skillset i przebyte kontuzje.Parę sezonów temu, jeszcze w Sacramento broniłem go przed krytyką, że przecież ta zadziorność to mentalność zwycięzcy a nie głupota i w sumie nadal nie wiem co sądzić o jego karierze bo potencjał był ogromny i z tym chyba się wszyscy zgodzimy 🤨

Edytowane przez Sewer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi