Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość StaryFan
8 minut temu, BMF napisał:

Ten koleś wczoraj pisał, że Morris w Lakers.

Bo tak miało być. Deal upadł po telefonie AD do DMC i zgarnięciu tego drugiego. Wolałbym pierwszą wersję.

RHJ byłby spoko, niepokojące jest, że z roku na rok coraz słabiej rzuca (nie żeby kiedyś potrafił).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gość wczoraj pisał, że Morris na pewno podpisze z Lakers, a potem usunął wpis, z tego co widze wcześniej pisał, że Kawhi to pewniak - kolejny Arye Abraham, który pewnie się powiesił po decyzji Kawhiego, bo jego twitterowa kariera legła w gruzach... Może Iggy trafi do Lakers, nie wiem.

Ok, widzę, że Arya żyje, uff.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan

Nic nie wiem o w/w źródle. Piszę po prostu, że Morris był dograny (co nie dziwi, biorąc agenta pod uwagę), a wszedł DMC.

Tam w zasadzie wszyscy powinni się powiesić, łącznie z Wojem, bo każdy przestrzelił.

Kłaj z Westem zrobili to na zimno, jeszcze na 2 godz przed dealem odwlekali wymianę AD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woj zbierał dużo hejtu za wciskanie Kawhiego do Clippers ze strony fanów Lakers i Raptors, do tego stopnia że ludzie zaczęli plotkować, że płaci mu Ballmer, a okazało się, że miał rację - Kawhi wolał Clippers, i od czerwca próbował pozyskać drugą gwiazdę. Shams i Woj GOAT, te bieda źródła z twittera można ignorować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal dziwna konstrukcja rosteru, niby jest green, kcp (!) ale to nadal najlepszym shooterem za 3 bedzie james (!). Roster ten sam plus AD, dudley, green, cook wrak cousinsa - minus ball, ingram, lance, buddysta,hart, zubac.

najwazniejsze, ze bedzie zdrowa atmosfera, bo nie bedzie kogo oddac. Za rok nastepna zgraja przebierancow do lbj/ad.

tym razem bede mniej zdziwiony jesli taki roster znowu nie wejdzie do PO, przez zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BMF napisał:

Woj zbierał dużo hejtu za wciskanie Kawhiego do Clippers ze strony fanów Lakers i Raptors, do tego stopnia że ludzie zaczęli plotkować, że płaci mu Ballmer, a okazało się, że miał rację - Kawhi wolał Clippers, i od czerwca próbował pozyskać drugą gwiazdę. Shams i Woj GOAT, te bieda źródła z twittera można ignorować. 

Tylko że Woj cały rok mówił o Raptors i Clippers, Lakers totalnie lekceważył, a teraz pisze, że to oni byli głównym konkurentem.

Abraham jest full of shit, co już pisałem.

O dogadanym Morrisie nic nie czytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan

To chyba trochę inna sprawa, że akurat trafił. Podobno PG był oferowany Toronto, tyle że z murarzem w komplecie (oraz kontraktem za który można postawić mur chiński wokół Toronto). MU o dziwo podciągnął rajstopy i powiedział nie.

JW się nie wahał, plus udało się bez gibona i wagonu $ w rozliczeniu. Chociaż też widziałem ploty, że PG i KL planowali to dużo wcześniej i tutaj Woj mógł mieć dojście.

Ogólnie jankeskie źródła pojawiają się i znikają. Woj ma chyba płacone od kg, bo zwiększył przerób wielokrotnie, a że Shams i Woj >>>cała reszta - wiadomo.

Edytowane przez StaryFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lakers pół sezonu olewali bo kontuzja lbj?

przeciez w połowie sezonu trwała walka o PO i odliczanie kiedy wróci. 

Potem przyszły opóźnienia powrotu do zdrowia. 

Grający o nowy kontrakty Rondo na pewno skrupulatnie odpuścił i olał. 

6 minut temu, Me Myself and I napisał:

zrób taką tabelkę ~do kontuzji Lebrona i od i wtedy okaże się czy jest gównem czy olał pół sezonu jak cała reszta

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Reikai napisał:

Wlasnie , można to jakoś sprawdzić?

jestem za leniwą łąjzą żeby to zrobić, ale podajcie datę to może raz mi się zachce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał:

Wlasnie , można to jakoś sprawdzić?

Wszystko można sprawdzić. :]

Do Christmas Game z Warriors:

Rondo on (344 minutes): 111.4 ORTG, 107.3 DRTG

Rondo off (1296 minutes): 110.2 ORTG, 108.5 DRTG

Potem:

Rondo on (1050 minutes): 106.7 ORTG, 117.8 DRTG

Rondo off (1317 minutes): 109.4 ORTG, 107.4 DRTG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ignazz napisał:

To lakers pół sezonu olewali bo kontuzja lbj?

przeciez w połowie sezonu trwała walka o PO i odliczanie kiedy wróci. 

Potem przyszły opóźnienia powrotu do zdrowia. 

Grający o nowy kontrakty Rondo na pewno skrupulatnie odpuścił i olał. 

 

Z tego co pamiętam, to od kontuzji Lebrona dawali dupy z każdym a po powrocie Lebrona już nie było czego ratować.

Dodatkowo po fiasku z pozyskaniem Davisa nawet Lebronowi przestało się chcieć.

Zagrali jeden dobry mecz w Bostonie i to by było na tyle.

P.S. No i Rondo ugrał nowy tłusty kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nijak mi nie wychodzi połowa SEZONU olewania:

LBJ zagrał pierwsze 35 spotkań 

potem leczył kontuzje od 27 grudnia do 31 stycznia ( miesiąc) 

zagral w 52 spotkaniu z lakers vs clippers od razu 40 minut 

owszem widoczny był wpływ urazu ale lakers w styczniu nie byli bez szans 

wygrane z BOS CLIP PELS HOU 

w marcu seria porażek i odpuszczenie 2x5L plus wygaszenie LBJ 

troche daleko do tych połowy aby wyciągnąć argument o tym ze Rondo jest lepszy niż statystyki 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.