Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu LAL zbiera odpady, pieknie ich kawaj zalatwil, nie dajac nawet szansy na podpisanie jakiegos przyzwoitego rolsa.

DMC to wrak, green za pietnastaka na dwa lata to poziom kontraktu JRa, tylko JR to chociaz cos wygral swojej druzynie, grunt, ze przyjaciel kawaj zadowolony :)

2-3 tygodniowy uraz kogos z dwojki ad/lbj i znowu nie bedzie playoffow na takim plaskim zachodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, memento1984 napisał:

Znowu LAL zbiera odpady, pieknie ich kawaj zalatwil, nie dajac nawet szansy na podpisanie jakiegos przyzwoitego rolsa.

DMC to wrak, green za pietnastaka na dwa lata to poziom kontraktu JRa, tylko JR to chociaz cos wygral swojej druzynie, grunt, ze przyjaciel kawaj zadowolony :)

2-3 tygodniowy uraz kogos z dwojki ad/lbj i znowu nie bedzie playoffow na takim plaskim zachodzie

Widzę że odejście LBJ-a nadal piecze. Rzeczywiście Cavs lepsi.

A jacy przyzwoici rolsi byli niby dostępni?

DMC za 3mln to low risk,high reward.

Green to nadal świetneD i porównywanie go do JR to śmiech chyba że pod tym względem że LBJ z tego oszołoma zrobił nawet podczas mistrzowskiego runu całkiem solidna opcję to z Greena zrobi kosmitę:p Naprawdę niektórym to hejt mózg zaciemnia. Gdziekolwiek Lebron nie grał to gracze z 3 przeżywali druga albo trzecia młodość. Battier,Miller,Korver,JR Smith,Jefferson,Chalmers,Allen itd rzadko kiedy Lebron miał wokół siebie kogoś jak Green. W pierwszym sezonie miał idiotyczny skład-  to 4 no najmów co potrafi rzucać za 3 by lepiej przy nim wygladało niż te Balle i Ingramy. Teraz jest w składzie trochę shooterów może nawet Korvera dodadza. Zreszta wystarczy obejrzeć Game6 z finałów 2013 kiedy odrobiło Heat strate bodajże 18 punktowa w 4 kwarcie aby zobaczyć jak graja tacy ludzie z Lebronem. 

Edytowane przez Dante
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, memento1984 napisał:

Znowu LAL zbiera odpady, pieknie ich kawaj zalatwil, nie dajac nawet szansy na podpisanie jakiegos przyzwoitego rolsa.

DMC to wrak, green za pietnastaka na dwa lata to poziom kontraktu JRa, tylko JR to chociaz cos wygral swojej druzynie, grunt, ze przyjaciel kawaj zadowolony :)

2-3 tygodniowy uraz kogos z dwojki ad/lbj i znowu nie bedzie playoffow na takim plaskim zachodzie

Ja prdle.

Lebron James, niezniszczalny gość, przez tyle lat gry złapał jedną poważniejszą kontuzje pachwiny i od razu tyle osób robi z Niego kalekę.

Jest zdecydowanie większa szansa na to że rozegra wszystkie mecze w sezonie niż to że złapie uraz.

AD też tragedia. No prawdziwa strata dla LAL.

A DMC jeszcze zamknie japy co niektórym w tym sezonie.

Kawhi niech się martwi o siebie i swojego nowego psiapsiela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku jak LeBron poszedł do LAL miałem takie ''meh, zakończył swoją karierę''. Po ostatnim sezonie miałem takie ''MEH, ZAKOŃCZYŁ SWOJĄ KARIERĘ''. 

Potem jak Lakers pozyskali AD i zrobili miejsce na maxa miałem takie ''uff, przedłużył swoją karierę''.

Teraz patrzę na te ruchy i to jest jednak mały dramat. Lepiej miej jeszcze jeden zajebisty sezon w baku, Bron.

Green jest spoko, ale nie za 15 mln na sezon, but heeej, koleś jest przynajmniej dobry i dobrze pasuje.

Kuzma? Pisałem cały jego rookie season, że jest overrated, ale paradoksalnie może być w dobrym teamie wbrew pozorom przydatny, aczkolwiek dla mnie ma większą wartość jako asset. 

Ale poza tym? Cook to jest żart w obronie, więc to taki kontrakt na RS, tutaj się przyda. Dudley to ostatni koleś z rotacji może, non-factor. Daniels to mniej więcej Cook, tylko trochę gorszy. Rondo to momentami solidny cancer, który słabo fituje z tym teamem. McGee powinien być back upem AD.

Cousins? Damn, ale to jest zły fit. On ostatni raz naprawdę dobrze bronił w Kings, czyli jakieś 3 lata temu przed zerwaniem achillesa, jeej. W ataku może być użyteczny, ale musi pogodzić się z rolą rolesa który zagra sobie raz na jakiś czas na high post, zbierze w ataku, rzuci trójkę, z tym, że istnieje duże ryzyko, że odda to w obronie, bo w Pels bronił bardzo przeciętnie. W Warriors nie wygladał źle w obronie w statsach w RS, ale w playoffach było słabo, a do tego psuł im cały atak. Jak będzie z niego przydatny roles, to się zdziwię. Tak, wiem, high reward, low risk - ale jak czytam, że Marcus Morris (bardzo dobry obrońca, który dołożył bardzo sensowny rzut) był dogadany, ale po podpisaniu Cousinsa nie było już szans na jego pozyskanie... Huh, awesome. Cousins wyglądał fizycznie nieźle po tym achillesie, a w playoffach był zły, ale tam grał z marszu, więc może nie będzie tak źle, ale nie widzę tutaj żadnego factora. Przeciętny obrońca, który mógłby być użyteczny w ataku gdyby grał inaczej, niż całą dotychczasową karierę, a do tego słabo fituje do obecnego rosteru LAL? XDDDD?

Korver ma 58 lat, nic nie da w kontekście playoffów. IMHO nie będzie buyoutu Iguodali, bo po co Memphis miałoby to robić? 

Caruso jest okej jako backup. 

JR, lol. 

Brak jakiegokolwiek sensownego ballhandlera na obwodzie poza LeBronem.

Straszny overload na pozycjach 3-5, gdzie Lakers powinni szukać missmatchów grając lineupami z LeBronem i AD na 4-5, zamiast tego pozyskano dwóch normalnych centrów, którzy będą grali obok nich, i to takich, którzy nie dają spacingu.

Brak obrońcy na obwodzie na pozycjach 3-4.

Oh boy. 

Assety? Kuzma został do wymiany. O kimś zapomniałem? KCP to drugi najlepszy kontrakt LAL, haha. 

No chciałbym być optymistą widząc to co widzę, ale jakoś nie potrafię, tu Davis musiałby wejść na MVP poziom/LeBron w playoffach wejść na poziom 17/18. Na razie to 53W i 2-4 w drugiej rundzie.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ocenianie gry zawodników nie ma sensu.

Weźmy takiego Lebrona w zeszłym sezonie. Jak jemu już się nie chciało grać. Widać było na kilometr to zniechęcenie.

Nie potrafił piłki wprowadzić do gry, absurdalne zagrania rodem z Shaqtin a fool, pozwalał się zablokować w ostatniej akcji jakiemuś czeskowi z Nowego Jorku itp. itd. Można wymieniać bez końca.

Teraz przystępuje do gry z AD u boku, bez chorowitej i niedoświadczonej młodzieży (Ball, Ingram, Hart). Idę w ciemno, że Bron znowu będzie grał świetnie.

A wtedy będzie też szło całej drużynie. I okaże się że te odpady które Lakers pościągali zagrają jedne z najlepszych sezonow w swojej karierze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowiek poza forum kilku dni i takie rzeczy sie dzieja.

kawhi/thunder to niesamowity cios dla organizacji. nie wiem jak blisko byli ale jakby nie bylo, to jest to cios.

na szczescie szybko z planu a przeszli do planu b i tu dzisiaj wykonano kawal dobrej roboty.

7 grajkow dzis podpisali? to jakis rekord? a jest chyba  jeszcze troche kasy do wydania, wiec to nie koniec... choc nie mam pojecia kogo.

to jest niezly offseason. gdyby mi ktos pokazal te wszystkie nazwiska miesiac temu, to uznal bym to za bardzo dobry offseason. niestety sporo zmienia przejscie do clippers pg13 i kawhia ale od tego jest osobny temat. jestem w niemalym szoku, ze to tak sie rozwiazalo. i sam nie wiem co bardziej szokuje, to ze kawhi wybral clippers, opuscil raptors czy, ze thunder tak szybko i tanio(?) wydealowali pg13.

calosciowo, ta 7 ktora dzis zostala podpisana jest ok, bo spelnia 1 podstawowy warunek: daje spacing i 3. i w zasadzie tyle. tyle i az tyle. na papierze, tez zespol prezentuje sie ok, w kontekscie pasowani do siebie poszczegolnych klockow. jesli faktycznie lebron chce sie bardziej pobawic w pg, to mozemy sie doczekac lineupu kcp-green-bron-kuzma-davis, ktory moze zamykac spotkania, dobrze bronic i miec spory potencjal w ataku (kazdy grozi 3), co przy pickach lebrona z ad moze byc kluczowe.

z lawki rondo do kreowania, cook jako kolejny trojkowicz, caruso...

boogie za te pieniadze to swietny deal. wciaz uwazam, ze za wczesnie go skreslono. po achillesie wraca sie dluugo. gosc naprawde nie gral zle w zeszlym sezonie, tylko ten uraz w playoffs...  niemniej mysle, ze ma sporo do udowodnienia, jesli jest zmotywowany, bron wezmie go pod swoje skrzydla na silce i mogloby wyjsc cos z tego dobrego. do teego jest ziomkiem AD. oczywiscie moze to nie wypalic ale ja uwazam, ze przy achillesie potrzeba duzo wiecej czasu. jemu tego czasu nie dano, wiec byloby fajnie gdyby sie odbudowal w lakers. sam jestem ciekaw czy wskoczy do s5, jak bedzie wygladal etc. 3mam kciuki za niegio!

derby la szykuja sie gruubo!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dnc napisał:

Hmm a Oubre jest dalej do wzięcia? Nie przydałby się do obrony SF/PF?

Suns mają kasę, więc raczej każdą ofertę, nawet lekko powyżej realnej wartości Oubre wyrównaliby. Poza tym oferowanie mu pieniędzy w tej chwili, to zafundowanie sobie kolejnych 3 dni na decyzję Phoenix, a Lakers nie bardzo mieli na to czas. Przyznaję jednak, że też mi przeszło przez myśl, czy nie mógłby dołączyć do Lbja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak jak na okoliczności w jakich Lakers się znaleźli po decyzji Leonarda nie wiem czy można było to lepiej rozegrać niż zrobił to Pelinka. Tak bez wchodzenia w to kto ile dostał bo wiadomo, że komuś dali trochę za dużo to suma sumarum jak dla mnie zajebista sprawa jak skład uzupełnił. 

Jasne jak ktoś będzie chciał się skupiać na negatywach to zrobi to bez problemu tak to na forum działa, ja też do Cousinsa przekonania nie mam, ale na początku lata obawialbym się, że skończy z jakimś wysokim i długim kontraktem, więc 3.5 na rok jakoś przeżyję. 

Lakers zrobilo coś o czym zapomnieli rok temu czyli otoczyli LeBrona shooterami. Brakuje mi tu trochę jeszcze jakiegoś silnego obrońcy na SF, ale tu może liczą na tego AI. 

LeBron rozgrywa więc Cook albo Caruso do S5, ew nawet KCP. W ogóle super, że Caruso dostał w końcu normalny kontrakt, naprawdę chłopak swoim zaangażowaniem na to sobie zasłużył. Rondo do prowadzenia drugiej piątki pod nieobecność LeBrona. Tak jak pisałem wcześniej ludzie piszą o problemach jakie będą mieć Lakers w obronie i może tak, co nie znaczy, że będą one większe niż problemy rywali w bronieniu przeciwko nim, w pomalowanym, na tablicach powinni mieć spora przewagę. 

Oczekuje tego, że Davis wskoczy i będzie grał cały rok na poziomie MVP tego Lakers potrzebują od niego, a LeBron mam nadzieję, że ma jeszcze w sobie sportową ambicje by tym wszystkim odpowiednio dyrygować i też po długim letnim wypoczynku da z siebie tyle ile powinien. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo dostał szansę, bo Lakers cenili sobie jego mentoring, dobry wpływ na drużynę, co było widać i na boisku i co można zaobserwować teraz w reakcjach graczy - również tych byłych - na jego powrót do Lakers. Z mojej perspektywy jego ubiegłoroczny sezon wyglądał tak, że dopóki Lakers wyglądali jak drużyna NBA to on prezentował się dobrze (gdzieś do około stycznia, lutego), przy czym problemem było to, że co rusz wypadał z rotacji ze względu na urazy (co niekoniecznie musi się powtórzyć, bo z tego co pamiętam on te co najmniej kilkanaście spotkań opuścił z powodu niezaleczenia kontuzji dłoni). Później Rajon był już fatalny i często patrzeć się na niego nie dało, ale tak było nie tylko z nim, a w zasadzie z każdym graczem Lakers, może za wyjątkiem Ingrama.

IMO na te kilkanaście minut i wreszcie w lepszym otoczeniu strzeleckim (rok temu przecież wielokrotnie było tak, ze on na obwodzie robił za najpewniejszą opcję - lol) + zawsze z jednym wysokim ogarniającym p'n'r Rondo może się przydać. W tych warunkach (kto lepszy na rozegranie był do wyjęcia?) i za minimum nie mam zamiaru jakoś mocno psioczyć na ten ruch.

 

Edytowane przez Geronimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę mi się już cytować. 

Polamanie LBJ nie da PO.

No k****. Prędzej polamie się Kawhi lub PG. Obaj nigdy nie zagrali pełnego sezonu a nawet więcej. Kawhi musiał być sadzany na ławkę w Spurs bo zdrowie nie teges a George już ma kaleczna nogę i czy nie jego bark był niby wytłumaczeniem jak zjebali dirty beke oklep w tym roku?

Tyle na temat wypadniecia kogoś z LAL w czasie sezonu. Litości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy grajek michailuk svitoslav to u was cos pokazywal na treningach/w summer league?! - bo bardzo ladnie sobie poczynal w 2 pierwszych grach u nas,w vegas. zastanawiam sie,czy jest tam 'potencjal',czy to jeno kolejny ogorek - per analogia - a'la polscy hokeisci w latach 80-tych [za slabi na grupe 'a',za mocni na 'b']...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ignazz napisał:

Są dwie prawidłowości w tej lidze:

kazdy gracz odchodzący z lakers ma spory potencjał i w większości przypadków gra dużo lepiej po zmianie klubu 

każdy systemowy roles odchodzący ze spurs traci talent w innym otoczeniu. 

Badz dobrej myśli. 

bullshit

Lakers w ostatnim czasie specjalizują sie w oddawaniu graczy, będących zaraz na początku swojej kariery więc Lakers czy nie w większości przypadków taki gracz będzie grać lepiej niż zaraz po wejściu do logi. 

A co do Spurs hmm kto np. Danny Green, który poza systemem Spurs zaliczył najlepszy rzutowo sezon? Belonelli, który gdzie nie gra jest podobny? No chyba, że Tony Parkera poza systemem Spurs masz na mysli6to pełna zgoda. 

Odpowiadając na pytanie odnośnie Svi to pokazywał sie już parę razy z dobrej strony, widać, że rzucanie to jego skill, pytanie na ile dostanie szansę i będzie potrafił utrzymać stabilną formę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To  był żarcik. 

( choć więcej jest Simmonsow Garry Nealow  Dedmonow niż Greenow w lidze) 

Odpowiadając wprost: 

to czysty europejski młody talent od zawsze. 

Przebił się do kadry w 12/14 roku życia i stopniowo wprowadzany w dorosłość. 

Brakowalo mu siły stad do pewnego wieku brak zasięgu za trzy ( kwestia ciała niż techniki) jednak obecnie jest bardzo obiecującym shooterem. 

W Kansas bił rekordy „ młodości” bo grał jako 17 latek i poprawiał się w 3 i FT. 

Na talencie poznał się sztab lakers gdzie wyłowiono go z 47 numerkiem ale... otrzymał 3 letni kontrakt co jest dla drugorundowcow wyróżnieniem. 

Kariere w lakers złamała decyzja LBJ o wzmocnieniu KCP ;)))

Dwa lata temu w fiba był już czołowym strzelcem w turnieju u20. 

Mlodziutki. Fajny. Rękę ma ułożona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, KeepItDirty napisał:

Nie chcę mi się już cytować. 

Polamanie LBJ nie da PO.

No k****. Prędzej polamie się Kawhi lub PG. Obaj nigdy nie zagrali pełnego sezonu a nawet więcej. Kawhi musiał być sadzany na ławkę w Spurs bo zdrowie nie teges a George już ma kaleczna nogę i czy nie jego bark był niby wytłumaczeniem jak zjebali dirty beke oklep w tym roku?

Tyle na temat wypadniecia kogoś z LAL w czasie sezonu. Litości. 

Prędzej to połamie się AD 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej patrzę na obecny skład i podział minut tym bardziej myśle ze to jebnie. 

Rozumiem fanów lakers ze mając za podporę Davis LBJ wierzą w zespół ale tak się to obecnie nieciekawie ułożyło i te podwyższone minuty zabolą liderów lub zmniejszone minuty zabolą w bilansie. 

Do niedawna była narracja o lakers jako łowcy a obecnie trochę się to zmienia w ofiarę nerwowych latanych ruchów. 

Biore kto został. 

Srednio mi się to podoba a prognozy są lepsze niż potencjalny wynik. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ignazz napisał:

To  był żarcik. 

( choć więcej jest Simmonsow Garry Nealow  Dedmonow niż Greenow w lidze) 

Neal, podobnie jak grał w Spurs grał i później, a Deadmon to raczej poważne zaprzeczenie Twojej żartobliwej tezy... 

Dobrze, że pojawisz się zawsze w tym temacie niosąc jakże potrzebne "obiektywne" spojrzenie na Lakers. Nie wiem tylko dlaczego widzisz tu podwyższone minuty dla liderów? Akurat na ich pozycjach Lakers mają kim grać dając im odpoczywać. Nie widzę tu pod tym względem naprawdę gorszej sytuacji niż u rywali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.