Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2019/2020


iglo13

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

Jedynym co wyszło Knicks w tej wymianie za Porzingisa jest oddanie THJ. Że jeszcze Carlisle go krzesłem nie zabił, to jest jedna z największych zagadek tego sezonu.

najlepszy moment meczu z SAS? Mavs idą jak burza w 1 i na początku 2 kwarty. Wszyscy trafiają wszystko. THJ szybko robi 0/3 z gry, faul ofensywny i wkurwiony Carlisle nakazuje zjazd do bazy pajacowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo obchodzi Junior, Luka ❤️

Jego linijka - 42/11/12, 52% z gry. Wprawdzie to tylko beznadziejne ostatnimi czasy Spurs, ale ten 20-latek nie bierze jeńców. Jedyne co może dziwić to jego on/off, bo bez niego Mavs nie istnieje...

Btw, Zachód się nam zrobił świeżutki jak bułeczki z piekarni, bo Spurs, GSW i zapewne PTB robią miejsce. Najs. Nie wierzę, że zdrowi Mavs nie awansują do PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od wczoraj wiadomo że Timmy to kasztan, a Luka to miłość❤️

Wiadomo że to trochę wcześnie (bait alert) , ale czy można już otwarcie powiedzieć że Luka jest najlepszym koszykarzem z Europy(Nie licząc Nigeryjczyka z Grecji)?

Warto wspomnieć że poza znakomitą ofensywą, Luka znacznie poprawił się w obronie. Były takie fragmenty że już nie starczyło mu pary (Co nie dziwi przy tak zbudowanej ofensywie, niektórzy wcale by nie uczestniczyli w obronie), ale dużo lepiej "słiczuje", broni w post i contestuje rzuty. Wiadomo nie będzie to poziom PG czy KL, ale może być nie tylko solidnym ale i dobrym obrońcą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karl napisał:

Czy Doncic jest lepszy od bedacego w analogicznym wieku Lebrona?

Imo tak tylko gorszy jest w obronie. A co do obrony to zdaje mi się ,że jest coraz bardziej poprawna i Doncić jest coraz lepszym obrońcą. W poprzednim roku Carlisle chował go cały czas w obronie ,a obecnie coraz częściej broni groźniejszych rywali i broni na jedynce albo dwójce gdzie w tamtym roku było to nie do pomyślenia.

 

Pamiętam jak o Mavs przed sezonem mówiło się ,że mogą zrobić PO jeśli KP będzie zdrowy ,a obecnie wygląda ,że to jest zależne tylko od Luki ale kto by pomyślał ,że w drugim sezonie gość będzie już superstarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, dapunk20 napisał:

Jak pociągnie na tym poziomie do ASG to fani Kings im chyba hale spalą i to z Divacem w środku

 

Jak polaczysz to z kasztanieniem MB3 to na pewno

1 godzinę temu, karl napisał:

Czy Doncic jest lepszy od bedacego w analogicznym wieku Lebrona?

Tak, ale LBJ byl potezny dopiero od 2008/09 A wcześniej był tylko bardzo dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

raczej na pewno, ale Luka gra na pro poziomie od 16go roku życia, stąd się pewnie to bierze

Rubio grał od 14go roku życia, i co? Nie wiem czemu niektórzy nie mogą ogarnąć tego, że Luka to talent jeden na Nowitzkiego. Ba, zaryzykuje i stwierdzę, że to będzie lepszy gracz niż Bird. Teraz możliwe są śmieszki, heheszki i takie tam, a za parę lat będzie - a nie mówiłem. Gość to FENOMEN, a to że już teraz gra na takim poziomie... No cóż, LeBron w jego wieku był gorszy, a hype miał o wiele większy niż 'białas' ze Słowenii, a więc i presję większą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, eF. napisał:

Rubio grał od 14go roku życia, i co? Nie wiem czemu niektórzy nie mogą ogarnąć tego, że Luka to talent jeden na Nowitzkiego. Ba, zaryzykuje i stwierdzę, że to będzie lepszy gracz niż Bird. Teraz możliwe są śmieszki, heheszki i takie tam, a za parę lat będzie - a nie mówiłem. Gość to FENOMEN, a to że już teraz gra na takim poziomie... No cóż, LeBron w jego wieku był gorszy, a hype miał o wiele większy niż 'białas' ze Słowenii, a więc i presję większą. 

Rubio i Doncicia dzieli przepaść jeśli chodzi o potencjał, więc nie wiem o co chodzi z tą analogią, pierwsze mecze Luki widziałem długo przed debiutem w Realu, więc o jego zajebistosci też mnie raczej uświadamiać nie musisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Rubio i Doncicia dzieli przepaść jeśli chodzi o potencjał, więc nie wiem o co chodzi z tą analogią, pierwsze mecze Luki widziałem długo przed debiutem w Realu, więc o jego zajebistosci też mnie raczej uświadamiać nie musisz.

Oglądałeś jakieś hiszpańskie u-15? :o Szacun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cvbe napisał:

Oglądałeś jakieś hiszpańskie u-15? :o Szacun

kolega, który bardziej siedzi w eropejskim baskecie pokazał mi go, no i ciężko było nie zbierać szczeny z podłogi, młody Rubio był fajny, ale gdzie tam mu do wrażenia jakie zostawiał Doncic

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

kolega, który bardziej siedzi w eropejskim baskecie pokazał mi go, no i ciężko było nie zbierać szczeny z podłogi, młody Rubio był fajny, ale gdzie tam mu do wrażenia jakie zostawiał Doncic

Mam dwóch ziomków, którzy grali przeciwko niemu w młodzieżowych i właśnie się nim w ogóle nie jarali, ciekawe skąd te różnice w odbiorze. Tzn mówili, że oczywiście się wyróżniał ale nie bardziej niż kilku innych. Ciekawe czy to jest do odnalezienia gdzieś w czeluściach internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, cvbe napisał:

Mam dwóch ziomków, którzy grali przeciwko niemu w młodzieżowych i właśnie się nim w ogóle nie jarali, ciekawe skąd te różnice w odbiorze. Tzn mówili, że oczywiście się wyróżniał ale nie bardziej niż kilku innych. Ciekawe czy to jest do odnalezienia gdzieś w czeluściach internetu.

Pewnie zazdrośni byli, nie wiem, czy był bardziej hajpowany młody gracz z Europy niż Luka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, cvbe napisał:

Mam dwóch ziomków, którzy grali przeciwko niemu w młodzieżowych i właśnie się nim w ogóle nie jarali, ciekawe skąd te różnice w odbiorze. Tzn mówili, że oczywiście się wyróżniał ale nie bardziej niż kilku innych. Ciekawe czy to jest do odnalezienia gdzieś w czeluściach internetu.

chodzi Ci o występy w u15?

ciężko się odnieść do zdania kolegów, być moze polscy młodzi koszykarze nie za bardzo się do takiego oceniania nadają ;]

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

chodzi Ci o występy w u15?

ciężko się odnieść do zdania kolegów, być moze polscy młodzi koszykarze nie za bardzo się do takiego oceniania nadają ;]

Nie wiem czy w u15, ogólnie w młodzieżowych. Nie polscy a hiszpańscy koszykarze i być może się nie nadają ale jednak jak się przeciwko komuś gra to się to trochę czuje. Zwłaszcza że obaj nie należą do słabych i niekumatych graczy. Może nie tyle mówią, że był przeciętny, co że było sporo lepszych którzy byli bardziej "hajpowani". A Luka wystrzelił nagle znikąd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, cvbe napisał:

Nie wiem czy w u15, ogólnie w młodzieżowych. Nie polscy a hiszpańscy koszykarze i być może się nie nadają ale jednak jak się przeciwko komuś gra to się to trochę czuje. Zwłaszcza że obaj nie należą do słabych i niekumatych graczy. Może nie tyle mówią, że był przeciętny, co że było sporo lepszych którzy byli bardziej "hajpowani". A Luka wystrzelił nagle znikąd. 

to z tym nienadawaniem się, to tak trochę ironicznie, natomiast jest pewne prawdopodobieństwo, że Luka w tym turnieju, o którym mówisz zagrał po prostu słabiej, skoro nie wiemy co to za mecze były na dobrą sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to z tym nienadawaniem się, to tak trochę ironicznie, natomiast jest pewne prawdopodobieństwo, że Luka w tym turnieju, o którym mówisz zagrał po prostu słabiej, skoro nie wiemy co to za mecze były na dobrą sprawę

Zwykłe ligowe, grali przeciw sobie ponoć po 20 razy w sezonie w różnych kategoriach wiekowych :) ale to tylko tak w ramach ciekawostki - patrząc na tp kim jest teraz Luka to łatwo można stwierdzić, że c***a się znali, jednak po prostu dziwne że nie czuli tego że grają przeciwko przyszłemu top5 koszykarzowi na świecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.