Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2019/2020


iglo13

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, ely3 napisał:

Wright za 29/3 to świetny ruch Maks.  Memphis to chyba pobujawnianie rekord wymian w jedno lato. Nie wiem tylko po co s&t skoro Maks ma nadal cap space

On nie był RFA? Może za tę cenę Memphis zgodzili się na brak wyrównania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przeglądając neta i próbują sie czegoś dowiedzieć o Wrighcie więcej(nie ukrywam ze uja widziałem mecze Memphis ostatnio) czytam ze świetny obrońca pozycji 1-3. Świetnie zbiera piłki ofensywne. Świetny stosunek strat do asyst, bodaj 32 wynik w lidzie. Ogólnie kibice Memphis płaczą po stracie co też jest świetnym sygnałem ze to dobry zawodnik. No i świetny kontrakt

Ale wiadomo jak to jest, nowy zawodnik to są wyciągane same plusy. Oprócz słabego rzutu ma facet jakieś minusy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

W jego sytuacji powinien ostrożnie dopakowywać górę. Nabiłby masy i nieprzygotowane nogi nie wytrzymają. Już Oden się kiedyś wzmocnił w czasie przerwy od gry. 

Łatwo powiedzieć, że jak nie może biegać lub obciążać nóg, to powinien ławeczkę katować, ale nie tędy droga. Potwierdzi powrót do sprawności, sprawdzi to i tamto, to będzie mógł pomału dokładać górę, jeśli będzie tego potrzebował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
6 godzin temu, Cornellius napisał:

Doncić wyraźnie szczuplejszy. Picki z Porzingisem chodzą aż miło, Kristaps też wydaje się mocniejszy. Przy dobrym zdrowiu szykuje się fajny sezon w Dallas.

W jakim sensie mocniejszy? Fizycznie to jest jeszcze niestety przepaść między tym co było w jego knickowym prime, brak minięcia, niechęć do gry kontaktowej, idealnie to było widać przy próbie dobitki gdzie zwyczajowo pewnie poszedłby na dzika i tam ludzi poskładał. Fajnie te picki chodzą, ale ilość oddanych trójek względem innych rejonów parkietu nie napawa póki co optymizmem, choć wiadomo, że po takim urazie to wszystko musi potrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smok ma rację. Po 610 dniach nieobecności na parkiecie spowodowanej poważną kontuzją kolana, w meczu preseason z Detroit, powinien wjebać się jak dzik na parkiet i przestawiać tam wszystkich. Długa przerwa wcale nie tłumaczy rdzy jaką pokazał w czasie tych 19 minut na parkiecie. Powinien olać rzucanie niekrytych trójek i brać na plecy każdego łącznie z cieciem od wycierania parkietu. Jak dla mnie po tym jednym meczu powinni mu jeszcze bardziej ograniczyć minuty gry. Tylko 18/7/2/1? Nawet mi go nie żal. Dobrze, że Knicks pozbyli się tej primadonny i jeszcze przy tej wymianie okradli Dallas z TAKICH assetów. Ha ha ha Cuban frajer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

Smok ma rację. 

Odnosiłem się się do "wydaje się mocniejszy". Sam napisałeś, że przez tak długą przerwę nie ma szans na szybki powrót do dawnej formy, co sam na koniec podkreśliłem, więc przestań się mazać i ić się jarać Frankiem The Tankiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Odnosiłem się się do "wydaje się mocniejszy". Sam napisałeś, że przez tak długą przerwę nie ma szans na szybki powrót do dawnej formy, co sam na koniec podkreśliłem, więc przestań się mazać i ić się jarać Frankiem The Tankiem.

Bo jest mocniejszy. Nie tak, jak na zdjęciach a la Drago, ale zwróć uwagę na to, jak prowadzi korpus, jak wyglądają jego bary i jak trzyma się cała okolica ramion i klatki - znacznie sztywniej niż wcześniej, ewidentnie wzmocnione plecy, trochę ramiona. 

Edytowane przez Cornellius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.