Skocz do zawartości

Gdzie pójdą gwiazdy?  

81 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Gdzie zagra Durex?

2. 2. Co zrobi Irving?

3. 3. Davis pójdzie w dealu do...

• Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 30.06.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Jendras napisał:

Rok temu była sraczka, że Warriors zgarnęli Cousinsa za 4,5 miliona dolarów, chociaż nie wiadomo było, kiedy on w ogóle zagra.

Teraz Lakers go mają za mniej, mimo że na rynku było więcej kasy, a sam Boogie jest zdrowy, jednak mało kogo to obchodzi, bo ważniejszy jest Rondo za minimum i Bradley. :)

Bo nie wiadomo wtedy było czy DMC będzie dobry czy c***owy.
Obecnie już znamy odpowiedź. 

• Like 3
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, RappaR napisał:

Bo nie wiadomo wtedy było czy DMC będzie dobry czy c***owy.
Obecnie już znamy odpowiedź. 

Tak bo zaraz po ciężkiej kontuzji powinien grać od razu na tym samym poziomie co wcześniej. Taki Paul George swoje pierwsze mecze po kontuzji zagrał na wybitnym poziomie. Tylko emeryt Cousins wiadomo że się zupełnie stoczył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie nie prezentował się gorzej, niż można było po takiej kontuzji oczekiwać, no ale zależy czego kto oczekiwał.

Wartość tak naprawdę zawaliła mu kontuzja w play-off.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jendras, to jak Ty oceniasz te ruchy? Sorry, jak coś przegapiłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Gregorius napisał:

Tak bo zaraz po ciężkiej kontuzji powinien grać od razu na tym samym poziomie co wcześniej. Taki Paul George swoje pierwsze mecze po kontuzji zagrał na wybitnym poziomie. Tylko emeryt Cousins wiadomo że się zupełnie stoczył.

on w ostatnim regular grał właściwie na swoim normalnym poziomie (biorąc poprawkę na minuty). trochę niższy volume, ale lepsza skuteczność. problem w tym, że Cousins to po prostu słaby zawodnik. no ale może pod LeBronem w końcu rozwinie skrzydła, bo nie będzie dostawał piłek po to, aby klepać i je tracić. jeśli więc skupi się na byciu finisherem + defensywa, to będzie super, ale jeśli nadal będzie próbował w swoim stylu to koniec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, BMF napisał:

Jendras, to jak Ty oceniasz te ruchy? Sorry, jak coś przegapiłem.

Przegapiłeś - nawet Cię zacytowałem. ;]

W skrócie - jak na zaistniałą sytuację i to co było na rynku - bardzo solidnie. Na pewno lepiej, niż się spodziewałem w takiej sytuacji (a byłem przerażony tym, co wymyślą, jeśli nie pozyskają gracza za maksa). 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, lorak napisał:

on w ostatnim regular grał właściwie na swoim normalnym poziomie (biorąc poprawkę na minuty). trochę niższy volume, ale lepsza skuteczność. problem w tym, że Cousins to po prostu słaby zawodnik. no ale może pod LeBronem w końcu rozwinie skrzydła, bo nie będzie dostawał piłek po to, aby klepać i je tracić. jeśli więc skupi się na byciu finisherem + defensywa, to będzie super, ale jeśli nadal będzie próbował w swoim stylu to koniec.

To był sarkazm z mojej strony.  Zawodnik po ciężkiej kontuzji nigdy łatwo nie wraca do formy.  I o ile w podstawowych statystykach (per36) wygladał jak wcześniej to jednak grał słabiej i podejrzewam że było by to widoczne w zaawansowanych statystykach. Ja fanem Demarcusa nie jestem i jestem przekonany że zmarnował swój potencjał na bycie SS. Tylko że pomiędzy byciem chu... zawodnikiem a byciem gwiazda jest jeszcze duża przestrzeń. Dla mnie nic nie wskazuje dlaczego nie miałaby być przynajmniej solidnym  graczem s5. Tym bardziej w zespole który może maskować cześć jego słabości. Za 3.5 mln to genialna inwestycja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
30 minut temu, Jendras napisał:

Na pewno lepiej, niż się spodziewałem w takiej sytuacji (a byłem przerażony tym, co wymyślą, jeśli nie pozyskają gracza za maksa). 

No. Jakie to szczęście, że murarz jest dostępny, jak już nie mogą go ściągnąć (podobno próbowali w styczniu).

Pytanie czy odpowiada za to geniusz Pelinki, bo $ płynęły wartkim strumieniem.

Kłaj nie dał FO możliwości "wykazania się" i spie....nia czegoś wyjątkowo skutecznie, po czym zbieraliby się kolejne 5 lat.

Jestem w stanie wyobrazić sobie Tobajasa biegającego za 41 mln, lub gibona, urywającego sobie nogę za rok za niecałego 50-aka.

edit. Tobajas biegałby w LAL za trochę mniej

Edytowane przez StaryFan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gregorius napisał:
2 godziny temu, lorak napisał:

To był sarkazm z mojej strony.  Zawodnik po ciężkiej kontuzji nigdy łatwo nie wraca do formy.  I o ile w podstawowych statystykach (per36) wygladał jak wcześniej to jednak grał słabiej i podejrzewam że było by to widoczne w zaawansowanych statystykach. Ja fanem Demarcusa nie jestem i jestem przekonany że zmarnował swój potencjał na bycie SS. Tylko że pomiędzy byciem chu... zawodnikiem a byciem gwiazda jest jeszcze duża przestrzeń. Dla mnie nic nie wskazuje dlaczego nie miałaby być przynajmniej solidnym  graczem s5. Tym bardziej w zespole który może maskować cześć jego słabości. Za 3.5 mln to genialna inwestycja.

A kto w takiej sytuacji jak on znalazł ten balans? Rose? Melo?

To nie jest typ, który nagle może stać się z rolesem. 
Wiadomo, low risk, high reward, ale jednocześnie very, very low probability of success

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym low risk to zobaczymy, bo jak taki Cousins jest ziomeczkiem z Davisem, generalnie jest lubiany przez kolegów, to potem ciężko go wyrzucić z rotacji jak okaże się w statsach cancerem, wiec jak pół sezonu pogra 25 minut i będzie psuć grę Lakers, a oni dostaną przez to ścieżkę zdrowia w playoffach, bo przegrali 4 mecze za dużo, to nagle to low risk nie będzie low riskiem. Skrajny przypadek to OKC, które dostało Melo za free i to też miał być low risk (tak, wiem, oddali Kantera),  a tu koleś im przegrał serię playoffów z Jazz, bo Donovan jedyne na co miał jaja, to grać nim 26 minut zamiast 33 w tamtej serii w dwóch ostatnich meczach, więc Melo zrobił alltime great on/off na poziomie -32.8. :] 

Ale może ten Cousins jest rzeczywiście niedoceniany, faktycznie kręcił niezłego boxa po powrocie, więc musiało być z nim nieźle fizycznie.

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Przecież DMC w akcjach po pickach z Bronem będzie dawał zawsze te punkty. Korzystać też będzie na rozciaganiu gry przez kolegów. W obronie to drewno ale będzie chowany chociażby przez AD pod obrecza. A ktoś nawet z 2nd unitem będzie musiał parę pkt powrzucac a on się do tego nadaje całkiem ok. Seryjnie te 20mpg z nim wcale nie muszą być aż tak mega słabe.

Edytowane przez KeepItDirty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem co jest bardziej naiwne:

- próba zrzucenia Paula

- próba stworzenia tercetu Harden-Westbrook-Paul

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakbym nie 'znal' moreya to bym pomyślał "chyba oczadzieli" . Ale znam, więc wiem że to clickBait 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, BMF napisał:

Nie wiem co jest bardziej naiwne:

Morey nie załapał sytuacji Lakers-Davis zeszłego sezonu i chce rozwalić całą szatnię Rox chyba 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to Morris oficjalnie w Knicks, a w jego miejsce w Spurs - Trey Lyles.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisałem, że Morey jest overrated. :] 

Inna sprawa, że faktycznie niezły kwas musiał być w tym Houston.

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Teraz Russ i broda będą się bić o każdą zbiórkę i asystę.

Edytowane przez Don'tPanic
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe co teraz z CP3 ciężko wyobrazić sobie ,że zostanie w OKC nie zdziwiłbym się jakby chcieli go wcisnąć gdzieś za jakieś picki bo chyba 8 w tym momencie mają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Hello I'm Daryl Morey and welcome to Jackass :)

Edytowane przez Hoolifan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi