Skocz do zawartości
Przemek_Orliński

New York Knicks 2019-20

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

w duke było podobnie

No niestety tam oglądałem ze 3 mecze w sezonie ale to nadal była ekipa w której wzięto przerośniętych pierwszoroczniaków i dano im piłkę na "mata,grajta". Nie twierdzę że będzie fajnym graczem systemowym ale nie skreślam go po 30 meczach w mojej ukochanej, upośledzonej psychicznie drużynie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

A tu Cię boli :)

🤨

16 minut temu, człowiek...morza napisał:

Każdy czasem dostrzeże, 

Dostrzega na c***owym poziomie, co i rusz nie dostrzegając lepiej ustawionych partnerów.

Jasne, że z czasem decyzyjność może się poprawić, ale pewne inklinacje (styl gry) widać juz na wczesnym etapie - i owe court vision u barretta mocno lezy.

Rozróżniłbym dwa rodzaje court vision:

1. Umiejętność dostrzeżenia i/lub sprowokowania niestandardowego podania, rzecz którą zazwyczaj się po prostu ma lub nie i Barrett to w jakimś stopniu posiada - nie jest jakimś magikiem, ale wystarczy (ku radości Marcusa napiszę jeszcze raz, że ma to również Dennis Smith).

2. Znajomość jaka akcja co otwiera i gdzie na parkiecie, która jest do wyuczenia, przychodzi z doświadczeniem i nie wymaga większych umiejętności wrodzonych, trzeba tylko wkuć "oho, to jest ta sytuacja cośmy trenowaly, teraz będzie otwarta opcja w miejscu X" i umieć podać w miarę precyzyjnie. Tutaj Barrett się nie popisze, bo Knicks z grubsza nie mają ofensywy. Ogólnie nic k**** nie mają, więc trzeba mu dać benefit of the doubt w paru miejscach za to z kim i gdzie gra.

Jak ktoś ma numer 1, który może wykorzystywać dzięki umiejętności tworzenia przewag z piłką (to Barrett akurat umie, bo dobrze wjeżdża), to spokojnie można mu dołożyć numer 2 na dobrym poziomie. Np. Westbrook czy Giannis to nie są ludzie z oczami dookoła głowy jak LeBron czy Magic, oni jadą przed siebie aż obrona się złamie i wykonują głównie proste podania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, eF. napisał:

Czemu ludzie z forum tyle czasu poświęcają marnemu Barrettowi, który zadatków na ASG player ni ma?

Pogadajmy o Kennardzie, toż to temat rzeka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.
9 minut temu, cvbe napisał:

Pogadajmy o Kennardzie, toż to temat rzeka :)

Nie ma sprawy. To będzie JJ Redick z o wiele lepszą obroną. Już w tym sezonie pokazuje, że do tego zmierza.

Wystarczy? 😛

Btw, czemu tak Ci zależy na chłopaku nazwiskiem Barrett? To żaden nowy Wade, ziom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, eF. napisał:

Nie ma sprawy. To będzie JJ Redick z o wiele lepszą obroną. Już w tym sezonie pokazuje, że do tego zmierza.

Wystarczy? 😛

Btw, czemu tak Ci zależy na chłopaku nazwiskiem Barrett? To żaden nowy Wade, ziom.

Nie zależy mi na nim jakoś szczególnie, nie bardziej niż na innych młodych graczach Knicks (poza Ntilikiną może) ale po prostu mam inne zdanie niż Ty, myślę że mam prawo się wypowiedzieć :)

Barrett za 3 lata może być rolesem w Knicks lub najlepszym graczem tego draftu - a wiesz skąd wiem? Bo to jest pełen zakres tego co może z niego być i nie skreślam go po 30 meczach z żadnej z tych opcji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.

@cvbe

Niech i tak będzie. Mi tu śmierdzi oszukiwaniem się.

Ok, zwijam dokończyć NARCOS (na święta zacząłem oglądać i wkręcił, heheszki), co mnie jakiś Barrett. Pozderki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

Dostrzega na c***owym poziomie, co i rusz nie dostrzegając lepiej ustawionych partnerów.

Może po prostu się odwdzięcza? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, eF. napisał:

PJ 'Denzel' Washingtona, który wygląda lepiej niż nie jeden z top20

Dosc niesamowite, ze kolo wybrany z 12tym numerem wyglada lepiej niz niejeden z top-20.

lol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.
37 minut temu, julekstep napisał:

Dosc niesamowite, ze kolo wybrany z 12tym numerem wyglada lepiej niz niejeden z top-20.

lol

Oj tam, chodziło mi oczywiście o top10. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 28.12.2019 o 18:38, Chytruz napisał:

W naszej ciągłej lidze fantasy (FBX)...

Wystarczyło napisać, że chcesz drogo sprzedać RJ Barreta 🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Randle i Morris już wyższej wartości na rynku nie osiągną. Powinni już teraz próbować ich opchnąć najlepiej w pakiecie z DSJ i Knoxem jako bonusem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Knicks są niepokonani w tym roku. Już nic tej siły nie zatrzyma. Idą po play-off's. Idą po Wasze majątki. Idą po Wasze dusze.

Nawet Carmelo dziś nie dał rady tego zatrzymać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 hours ago, Przemek_Orliński said:

Knicks są niepokonani w tym roku. Już nic tej siły nie zatrzyma. Idą po play-off's. Idą po Wasze majątki. Idą po Wasze dusze.

Nawet Carmelo dziś nie dał rady tego zatrzymać...

dzisiaj jadac winda na szczyt pieknego biurowca w DC przeczytalem o tym niesamowitym wyczynie Robinsona i zbiciu z pantalyku Krola Carmelo! Dzieje sie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śmiechem, żartem, Knicks wyglądają całkiem nieźle. O dziwo dojście takiego przeciętniaka jak Bullock może tu sporo zmienić na lepsze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmienił się trener i od razu nastawienie jest inne. Swoją drogą, to Mike'a Millera zatrudnił jeszcze Phil Jackson, więc ręce w górę dla leśnego dziadka :) 

Wrócił Payton, który jest jedynym "rozgrywającym", który dzieli się piłką i szuka ludzi stojących na wolnych pozycjach. Minuty Smitha Jr oraz tego balasa Triera zostały mocno ograniczone/sprowadzone do 0, co tylko polepszyło ruch piłki. Randle gra życiówkę, a Morris już trochę się wypalił w względem początku sezonu i dlatego jak wspomniałem kilka postów wcześniej: to jest najlepszy moment, aby ich oddać z jakimkolwiek zyskiem.

I nie podniecałbym się tak bardzo tym runem 3-0. Raz zatrzymują Nets na jakiś śmiesznych % z gry, aby za chwilę męczyć się z rezerwami rezerw Waszyngtonu.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Nie wiem dlaczego, ale wiedziałem, że ta seria Randle'a skończy się na spotkaniu z poważnym obrońcą i będzie kupa 1/11 na Aytonie rzucone, w tym 0/6 zza łuku, bo ze strachu gość nie wchodził do środka, dobrze widzieć powrót do normalności

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Randle jak cale dawne Lakers. Niby prospecty w uj, niby wsio jest na papierze, a dalej to jak ramen w tokyo sushi.

Siostra pracowala. 4.5 za zupke z korei, jajko, sos sojowy a glaby lykaja za 25. 

Wspolczuc. 

Ale hej! 7 trojek Balla. Bedzie drugi Curry.

Przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.01.2020 o 23:02, KeepItDirty napisał:

Siostra pracowala. 4.5 za zupke z korei, jajko, sos sojowy a glaby lykaja za 25. 

Wspolczuc. 

Ale ile byś chciał żeby taka zupa kosztowała, w takim molochu jak Galeria Mokotów i takiej restauracji jak Tokyo Sushi ? 10 złotych ? Zapytaj się siostry jaki czynsz płaci restauracja w takim miejscu. 

Współczuć porównania... 

Puki nie zostanie wytransferowana całkowicie ta para, Morris - Randle, to nic pozytywnego się tu nie wydarzy, nie pisze o wygranych, tylko o perspektywie. Była jakaś dyskusja tutaj o Barrecie na kilka stron. A można to zamknąć w jednym słowie : Posiadania. Dla Porzingusia sprzedali Melo, nie przedłużyli Rosa, ten dostał piłkę i robił swoje szoł,  a potem łatwy maks od Dallas. Dlaczego posiadań Randla i Morrisa nie mógłby dostać Barrett i mieć podobną szansę na pokazanie więcej. Wtedy można by coś więcej o nim powiedzieć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Kuzyn Kalondzelo napisał:

Dlaczego posiadań Randla i Morrisa nie mógłby dostać Barrett i mieć podobną szansę na pokazanie więcej. Wtedy można by coś więcej o nim powiedzieć. 

Że co? Przecież on dostaje dokładnie tyle samo co Morris... Zagrał we wszystkich 35 meczach jako starter i ma 31,6 MPG na 22,6 USG% i robi oszałamiające TS% 46 oraz net rtg -7,9, on/off -2,2 (Morris który żadnym cudownym graczem nie jest, ale gra o niebo lepiej w 31,7 MPG, 23,2 USG% na bardzo przyzwoitym TS% 58,4, net rtg -5,4, on/off +4,1).

Obok Huntera dostaje najwięcej minut ze wszystkich pierwszoroczniaków, a USG wyższe ma tylko Morant jako rozgrywający i minimalnie wyższe Nunn (również PG), ze starterów (obaj grają bdb). Więc czego Ty oczekujesz od fatalnie rzucającego 19 letniego rookie swingmana, że dostanie 40 min i USG 35%?

Ps. Nie zmienia to faktu, że Morris powinien być sprzedany do lepszego teamu, gdzie chętnych nie brakuje. Osobiście ja bym go widział... w Spurs 🤣🤣🤣

Bo śmiech śmiechem, ale potrzebują oni scoringu z rzutem za 3 na F, a mogliby  PG puścić do Knicks (np. White z Millsem żeby SC się zgadzało)

https://tradenba.com/trades/ZbBpMYv0_ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.01.2020 o 23:02, KeepItDirty napisał:

Randle jak cale dawne Lakers. Niby prospecty w uj, niby wsio jest na papierze, a dalej to jak ramen w tokyo sushi.

Wspolczuc.

Ta jest, tylko Vifon Złoty Kurczak i pizza Guseppe! Nie ma co przepłacać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi