Skocz do zawartości

New York Knicks 2019-20


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, andy13 napisał:

Żeby nie było tylko krytyki, to zatrudnienie Randle'a na takiej umowie to bardzo dobry ruch. Mówiło się, że facet chce maxa i patrząc na kontakt takiego Tobiasa Harrisa to mógł dostać więcej. A jego usługi kosztują ok, w dodatku jest tylko na 3 lata, z czego trzeci to TO. Naprawdę spoko. 

Na bezrybiu i rak ryba.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, andy13 napisał:

Oj tam. A jeśli to wszystko jest zgodne z wielkim planem? 🤔 W 2020 wolna agentura jest słaba, ale już w 2021 Giannis jest FA i to właśnie Knicks są aktualnie liderami w wyścigu po jego podpis!

Kopiąc leżącego achillesa nie wyleczysz! 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perry to widzę zamiast przyznać się do swoich c***owych wyborów w drafcie, brnie dalej w zaparte i serwuje nam swoich wybrańców (Hezonja, Payton). 

Sami sobie zaserwowali konieczność transferowania KP(kontrakt THJ), która jak się okazało nie była koniecznością (gwiazdy nie przyszły).

 

To jest żenada. Nie to, że nie do przewidzenia. Ale takie już dobitnie potwierdzenie, że z tym managmentem nic nie zdziałasz. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polskignom napisał:

Zmiana na plus jest taka, ze podpisują ze wszystkimi 2-letnie. A to oznacza, ze za 2 lata znowu byle kto będzie mógł się złapać na 2-łatkę od Knicks 😶

ale co to za zmiana oni tak ciagle zyja nadzieja ze za dwa lata sciagna gwiazde

no rzeczywiscie gratulowac tylko ze nie wjebali sie na 5 letnie umowy dla ludzi pokroju Elfrida Paytona.

ja wiem ze trzeba szukac pozytywow, ale dla mnie to to jest zenada najwieksza teraz udawac ze fajne madre ruchy skoro nie udalo sie gwiazdy scciagnac to podpisywac krotkie umowy, ale pod koniec dnia jak sie spojrzy co oni tam zrobili to wjebali grube miliony w przecietnych zawodnikow przeciez to jest 45 mln rocznie dla trojki pod koszem Portis-Randle-Gibson i 25 dla Elfrida-Ellingtona-Bullocka z ktorych tylko Ellington jest sprawdzonym gosciem w swojej roli

 

no brawo, super madrzy ci Knicks

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, zalias napisał:

ale co to za zmiana oni tak ciagle zyja nadzieja ze za dwa lata sciagna gwiazde

no rzeczywiscie gratulowac tylko ze nie wjebali sie na 5 letnie umowy dla ludzi pokroju Elfrida Paytona.

ja wiem ze trzeba szukac pozytywow, ale dla mnie to to jest zenada najwieksza teraz udawac ze fajne madre ruchy skoro nie udalo sie gwiazdy scciagnac to podpisywac krotkie umowy, ale pod koniec dnia jak sie spojrzy co oni tam zrobili to wjebali grube miliony w przecietnych zawodnikow przeciez to jest 45 mln rocznie dla trojki pod koszem Portis-Randle-Gibson i 25 dla Elfrida-Ellingtona-Bullocka z ktorych tylko Ellington jest sprawdzonym gosciem w swojej roli

 

no brawo, super madrzy ci Knicks

 

Przecież ten hajs i tak trzeba wydać bo jest salary floor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, polskignom napisał:

Zmiana na plus jest taka, ze podpisują ze wszystkimi 2-letnie. A to oznacza, ze za 2 lata znowu byle kto będzie mógł się złapać na 2-łatkę od Knicks 😶

Może nawet już za rok bo każdy z tych 5 graczy ma ponoć TO w kontrakcie. 

 

3 minuty temu, zalias napisał:

ale co to za zmiana oni tak ciagle zyja nadzieja ze za dwa lata sciagna gwiazde

no rzeczywiscie gratulowac tylko ze nie wjebali sie na 5 letnie umowy dla ludzi pokroju Elfrida Paytona.

ja wiem ze trzeba szukac pozytywow, ale dla mnie to to jest zenada najwieksza teraz udawac ze fajne madre ruchy skoro nie udalo sie gwiazdy scciagnac to podpisywac krotkie umowy, ale pod koniec dnia jak sie spojrzy co oni tam zrobili to wjebali grube miliony w przecietnych zawodnikow przeciez to jest 45 mln rocznie dla trojki pod koszem Portis-Randle-Gibson i 25 dla Elfrida-Ellingtona-Bullocka z ktorych tylko Ellington jest sprawdzonym gosciem w swojej roli

 

no brawo, super madrzy ci Knicks

 

Kasę musieli wydać i ją wydali, 5 z 6 tych graczy może już za rok w klubie nie być bez żadnych kosztów = są elastyczni finansowo (Lakers pokazali, że to również dobry kierunek , byle ciśnienie w NY wytrzmali lepiej niż w LA - '16).

Ja wiem że jak się robi wielkie czyszczenie SC i wszem i wobec ogłasza wielkie polowanie a kończy z Randlem i zgrają rolesow na 2 letnich umowach, to jest rozczarowanie u jednych i  duży ubaw u drugich, ale sytuacja wyglądała by jeszcze gorzej (duzoooo gorzej), a ten temat zostałby zaorany przez szydercow, gdyby Knicks poszli na grubo w Harrisow, Barnsow czy innych Horfordow tej ligi.... Serio.

A tak jak co nie którzy ochlona (nie o stałych "fanów" Knicks mi chodzi ofc), ogarną to wszystko na spokojnie, to zobaczą że w tym "szaleństwie" jest jakaś tam metoda😉

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na New York Knicks 2019-20
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.