Skocz do zawartości

New York Knicks 2019-20


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, camby23 napisał:

No ale niech osoby polemizujące z Kuzynem Kolandzelo napiszą wprost: czy dalibyście 70 baniek Porzingisowi i Durantowi ? 

 

OK napisze wprost.Ja bym nie dał, bo tyle nie mam i żaden bank by mi tyle nie pożyczył.Ale jakbyś zapytał ilu właścicieli teamów NBA by dało 70 baniek KP i KD, jeżeli by tylko mieli taką możliwość to  wiem i napisze wprost :trzydziestu, w trybie pilnym i na poduszkach ,a jakby było takie życzenie, to czeki przynieśli by im w zębach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mayor napisał:

OK napisze wprost.Ja bym nie dał, bo tyle nie mam i żaden bank by mi tyle nie pożyczył.Ale jakbyś zapytał ilu właścicieli teamów NBA by dało 70 baniek KP i KD, jeżeli by tylko mieli taką możliwość to  wiem i napisze wprost :trzydziestu, w trybie pilnym i na poduszkach ,a jakby było takie życzenie, to czeki przynieśli by im w zębach. 

innymi slowy uwazasz, ze nie m wsrod wlascicieli nba teamow rozsadnych gosci. ciekawy osad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie są. To jest gra typu duże ryzyko - duży zysk. A wszystko inne to i tak tylko prawdopodobieństwo. Np. wymienisz lidera na gracza, który rok nie grał, bo podobno ma kontuzje i/lub coś z czerepem - wygrywasz mistrza. W innym przypadku podpisujesz zdrowego kolesia w świetnym wieku i chcesz iść z nim po tytuł, a on w pierwszym meczu łapie kontuzję kończącą jego sezon. Nie ma pewniaków w sporcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dannygd napisał:

@Przemek_Orliński chyba czas abyś nagrody za szybkość reakcji niektórym przyznał - bo tak spóźnionej dyskusji to już dawno nie widziałem :)

Końcówka lipca jak to końcówka lipca. W pewnym tajnym miejscu zapewne jest sezon ogórkowy, więc trzeba zapytać innych o zadnie w oczywistym temacie, rzucić gównem w Porzingisa/Duranta i na siłę szukać bohaterskich czynów Knicks.

Same old shit.

Walka o odcięcie działań obecnego zarządu od poprzedniego już jest. Przecież nie jest ich winą, co otrzymali w spadku od poprzedników, a tych ludzi już przecież nie ma.@człowiek...morza pięknie wyjaśnił, że Dolan i Mills są tu od prawie dwudziestu lat. No ale co ci Knicks zrobili dobrze? No co? Co jest kuriozalne, bo MIlls i Perry na to, co mają teraz zapracowali sobie sami w okresie 3 lat ich rządów. Marks z Nets miał podobną ilość czasu i bez wielkich nazwisk i picków zrobił kolektyw na PO, który przyciągną nazwiska.   

Później nastąpi przegląd line-upów czyli obrona letnich zakupów. Zdania w stylu, że rywalizacja jest dobra, bo skoro Robinson ma 4 kandydatów do walki o minuty na swojej pozycji, to na pewno tylko dobrze na niego to wpłynie i jeżeli ograniczymy mu minuty, to nic złego się nie stanie. Morris i Portis dotrą młodych na treningach. Same plusy.

Potem zacznie się (mój ulubiony gwóźdź programu) wyliczanka, co i ile ten zespół może wygrać, ile zwycięstw i do kiedy. Coś na zasadzie: jeżeli do końca grudnia wygrają tyle i tyle, a ich bilans będzie wynosił tyle i tyle, to stanie się to i to. Jeżeli będą się kręcić w okolicy 8 miejsca, to można to i to, a następnie mogą oddać w wymianie tych i tych i ogrywać młodych/następnych, co przełoży się na to i na to + szczegółowa rozpiska ile minut w meczu ten i ten powinien grać, żeby ten drugi nie czuł się urażony.  

Następnie będą analizy czy 8 miejsce w konferencji i sweep w pierwszej rundzie, to nie będzie sukces, bo przecież od tylu lat nie było PO, a ta drużyna pokazała, że może walczyć i udział w PO to udział w PO. No bo ile można tankować? A jak tankować, to znaczy grać źle? A dlaczego grają źle? Przez c***owy skład. A czemu jest c***owy? Przez poprzedni zarząd ................... i zaczynamy od nowa. 

Obudzicie mnie na preseason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mayor napisał:

OK napisze wprost.Ja bym nie dał, bo tyle nie mam i żaden bank by mi tyle nie pożyczył.Ale jakbyś zapytał ilu właścicieli teamów NBA by dało 70 baniek KP i KD, jeżeli by tylko mieli taką możliwość to  wiem i napisze wprost :trzydziestu, w trybie pilnym i na poduszkach ,a jakby było takie życzenie, to czeki przynieśli by im w zębach. 

Prawie 70% salary dla dwóch zawodników po zerwaniu achillesa. No tego jeszcze w historii tej ligi nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi kiedyś napisał w wiadomości prywatnej taką mądrość " Uwierz mi, że czasem lepiej schować dumę do kieszeni i olać napinacza" 

Także nie będę odpowiadał na zaczepki, co do mojej osoby. 

 

Udało mi się wzbudzić minimalną dyskusję, na temat obecnego składu i ruchów w to lato, dzięki. 

 

@andy13 

Kilka stron temu cytowałem swojego ziomka tutaj, niedługo po 1 lipca i wyborze Nets przez KD. Jeśli jakakolwiek drużyna została doświadczona przez c***owy los w postaci kontuzji graczy,którzy dostawali lub mogli by dostawać kupe siana, to Knicks są w czołówce : Amare, Bargnani, Melo i Kristaps a i jeszcze THJ . No risk no fun ? Czy uczymy się na błędach ? 

Wszystko jest w sferze domysłów i przypuszczeń. Nie dowiemy się pewnie nigdy jak to było z KD, czy w lutym już wybrali Nets, czy Durant zmienił zdanie po kontuzji, żeby nie ciągnąć samemu tego wózka, czy Perry i Mills faktycznie nie chcieli mu dać takich pieniędzy. Historia oceni tą decyzję. 

@ignazz

Możesz rozwinąć swoją myśl "przekierunkować sallary na lepszy cel" to znaczy Veci + spadające kontrakty + picki  i sezon na 20 zwycięstw, robimy powtórkę z 2018/2019 ? 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andy13 napisał:

Właśnie są. To jest gra typu duże ryzyko - duży zysk. A wszystko inne to i tak tylko prawdopodobieństwo. Np. wymienisz lidera na gracza, który rok nie grał, bo podobno ma kontuzje i/lub coś z czerepem - wygrywasz mistrza. W innym przypadku podpisujesz zdrowego kolesia w świetnym wieku i chcesz iść z nim po tytuł, a on w pierwszym meczu łapie kontuzję kończącą jego sezon. Nie ma pewniaków w sporcie. 

brawo, mr pbvious. rzecz jednak w tym, ze jest b. istotna jakosciowo roznica miedzy 'byc moze' a 'na pewno' [czyli miedzy faktami  a gdybaniem/mysleniem zyczeniowym]. na dzis sprawy wygladaja tak, ze kd ma powazna kontuzje i jest niezdolny do gry, period!...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, że to przypomniałeś 🙃 Ciekawe, czy jak KD wróci do gry nawet na 70% samego siebie, to czy będzie w Nowym Jorku lepszy zawodnik :)Jasne, że to jest ryzyko, ale dodatkowe nadzieje daje to, że Durex nie bazuje na sile. W sytuacji słabej ekipy z miejscem na maxa, jak można z tego nie skorzystać? Na co czekać? A jak się nie uda z tym Durexem i już nigdy nie będzie sobą, to co jest do stracenia? Fatamorgana pt. "już za 2 lata znów mamy miejsce w salary"? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, andy13 napisał:

Dzięki, że to przypomniałeś 🙃 Ciekawe, czy jak KD wróci do gry nawet na 70% samego siebie, to czy będzie w Nowym Jorku lepszy zawodnik :)Jasne, że to jest ryzyko, ale dodatkowe nadzieje daje to, że Durex nie bazuje na sile. W sytuacji słabej ekipy z miejscem na maxa, jak można z tego nie skorzystać? Na co czekać? A jak się nie uda z tym Durexem i już nigdy nie będzie sobą, to co jest do stracenia? Fatamorgana pt. "już za 2 lata znów mamy miejsce w salary"? 

 

pieniadze, andy, pieniadze! to nie sa nasze pieniadze, oczywiscie, wiec 'kto bogatemu zabroni'?! :P ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, kcp78 napisał:

pieniadze, andy, pieniadze! to nie sa nasze pieniadze, oczywiscie, wiec 'kto bogatemu zabroni'?! :P ...

czy ja wiem, czy stracą pieniądze... z marketingowego punku widzenia to też strzał w dziesiątkę, bo KD jest cholernie popularny :)

Co do Knicks, można żartować, że mają w rosterze 20 PF'ów, ale Morris raczej zagra na SF, więc s5 - Robinson/Randle/Morris/Barrett/Payton + Smith Jr, Knox, Portis, Ntilikina (ciągle wierzę w tego chłopaka), Gibson z ławki nie wygląda najgorzej. Nie jest dobrze, ale nie ma lipy. Ba, jeśli taki Barrett odpali jak niegdyś Mitchell (wątpię, ale why not?), to nagle okaże się, że Knicks powalczą o PO i wszyscy co wieszali na nich psy, będą musieli to odszczekać.Ja tam prywatnie nic do Knicks nie mam, wręcz przeciwnie. Polubiłem ich za sezon 1999, gdzie jako underdog zrobili coś wielkiego i od tamtej pory patrzę na nich z sympatią. Zarządzani są źle, to fakt, ale wybrali Robinsona i chwała im za to. Chłopak ma potencjał, aby być kimś w tej lidze. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, eF. napisał:

czy ja wiem, czy stracą pieniądze... z marketingowego punku widzenia to też strzał w dziesiątkę, bo KD jest cholernie popularny :)

Co do Knicks, można żartować, że mają w rosterze 20 PF'ów, ale Morris raczej zagra na SF, więc s5 - Robinson/Randle/Morris/Barrett/Payton + Smith Jr, Knox, Portis, Ntilikina (ciągle wierzę w tego chłopaka), Gibson z ławki nie wygląda najgorzej. Nie jest dobrze, ale nie ma lipy. Ba, jeśli taki Barrett odpali jak niegdyś Mitchell (wątpię, ale why not?), to nagle okaże się, że Knicks powalczą o PO i wszyscy co wieszali na nich psy, będą musieli to odszczekać.Ja tam prywatnie nic do Knicks nie mam, wręcz przeciwnie. Polubiłem ich za sezon 1999, gdzie jako underdog zrobili coś wielkiego i od tamtej pory patrzę na nich z sympatią. Zarządzani są źle, to fakt, ale wybrali Robinsona i chwała im za to. Chłopak ma potencjał, aby być kimś w tej lidze. Trzymam kciuki.

Kazdy patrzy na Knicks z sympatia od 99. Sympatia na zasadzie 'uposledzony chlopiec gra ze zdrowymi rowiesnikami w pilke' (przykro jest tylko jak uswiadomisz sobie, ze uposledzenie to nie kwestia genow a wynik dzialan toksycznych starych).

Co do sytuacji kadrowej to luz - jak wkurwiony Portis polamie szczeke ktoremus z pozostalych wysokich to rotacja bedzie jeszcze lepsza! 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie rozumiem tego szydzenia z kierownictwa Knicks proszącego kibiców o cierpliwość. Jaki jest główny powód tego, że Knicks są w dupie od prawie 20 lat? Właśnie brak cierpliwości, robienie wszystkiego na teraz, nieprzemyślane, nerwowe ruchy (handlowanie pickami, podpisywanie pseudosuperstarów typu Marbury, Melo czy Stat czy pakowanie się w Bargnanich, Hardawayów, Noahów itp). Ok Mills jest ostatnią osobą, mającą prawo o tym mówić, bo zjebał masę rzeczy, ale może coś zaczyna się zmieniać? Jest przekonany, że jeszcze 5-10 lat temu KP dostałby te 160 baniek i daliby mu do pomocy Harrisa czy innego Vucevicia.

Knicks mają w tej chwilę masę picków, kilka niezłych prospectów i ogranych zawodników na krótkich kontraktach. Może nie w tym, ale przyszłym sezonie uda się zrobić ten 8 seed i przynajmniej doprowadzić do sytuacji w której zawodnicy z top 10 zaczną patrzeć na tę organizację poważnie. Taki jest plan na najbliższe 2 lata i jak dla mnie to najlepsze co można było zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powód szydzenia z kierownictwa Knicks proszącego o cierpliwość jest oczywisty.

Oni w żaden sposób nie udowodnili, że z tej cierpliwości, są w stanie coś konstruktywnego stworzyć.

Póki co faktem jest, iż straciliśmy KP na rzecz podpisania jednorocznych umów z kasztanami. 

Super plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś umknęło mi!!!

tak z 9 lat ;) 

 

krytykujecie krytykę i wypominacie ze w końcu knicks idą lepsza droga ale te wtopy to dawno były ;)

a nic się nie zmienia...

Zobaczcie ...

stat i 100.000.000 to był 2010 

Melo to 2011

marburry 2004

i zaskakująco Andrea to 2013  

 

 

To prawie dekadę temu wykonano ruchy a wy robicie do nich odnośniki jakby to było 3-4 lata temu i nauczeni doświadczeniem knicks idą w lepsza stronę. 

Idą inaczej ale w tym samym kierunku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czas pokaze czy danie 160/5  zawodnikowi, ktoremu sil starcza na polowe RS, ktory ze swoimi warunkami fizycznymi i stylem gry wrecz prosi sie o zakonczenie kariery kolo 30-tki, mialo sens.

Ja mialem duze watpliwosci zanim zerwal sobie achillesa.

@ignazz

a nowy kontrakt dla Melo, THJ i Noah to bylo ile lat temu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, julekstep napisał:

Kazdy patrzy na Knicks z sympatia od 99. Sympatia na zasadzie 'uposledzony chlopiec gra ze zdrowymi rowiesnikami w pilke' (przykro jest tylko jak uswiadomisz sobie, ze uposledzenie to nie kwestia genow a wynik dzialan toksycznych starych).

Co do sytuacji kadrowej to luz - jak wkurwiony Portis polamie szczeke ktoremus z pozostalych wysokich to rotacja bedzie jeszcze lepsza! 

Raz się chłopakowi zdarzyło i już łatka zostanie do końca - łamacz szczęk hehe. W sumie tak to działa, ale myślę, że Portis to gracz na 14p/7r z ławki. Imo niezły grajek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noah to głupia kontynuacja tych ruchów z 2010 i 2011 ale tu masz racje. 

Tylko to przecież nie jest gość KOTWICA 

1 minutę temu, eF. napisał:

Raz się chłopakowi zdarzyło i już łatka zostanie do końca - łamacz szczęk hehe. W sumie tak to działa, ale myślę, że Portis to gracz na 14p/7r z ławki. Imo niezły grajek.

Gracz dobry ale tskich powinno być 2 graczy w rotacji a jest 5. 

Morris na SF może być za wolny choć bardzo go kiedyś lubiłem ( do czasu zmiany decyzji ) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na New York Knicks 2019-20
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.