Skocz do zawartości

Playoffs 2019 ECF: (1) Milwaukee Bucks vs (2) Toronto Raptors


Gość eF.

ECF Bucks vs Raptors  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto awansuje do finału NBA?

    • Bucks w 4
    • Bucks w 5
    • Bucks w 6
    • Bucks w 7
    • Raptors w 4
      0
    • Raptors w 5
      0
    • Raptors w 6
    • Raptors w 7

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, polskignom napisał:

Lebron 18 i Lebron 16 mimo wszystko spotykal na swojej drodze druzyny kilka polek nizej. Jakby Kalaj gral w tym roku z Magic, Magic i Magic, to tez by nie bylo wielkie wow...

Widze ze pi****lenie sie zaczyna - Lebron mial poprostu mega support (‘16 zdrowi) i miazdzyl inne druzyny. 76 nie klikaja i to zadne wysokie polki a w Bucks big3 ma k**** erica bledsoe i middletona. Jakie to kilka polek wyzej LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, allen napisał:

Z tym odpuszczeniem Lopeza i rzuceniem wszystkiego co maja Kembie to moze byc all. Jak ma troche oleju w glowie i chce cos ugrac w tej lidze to nie ma dla niego lepszego miejsca w NBA na ta chwile niz Bucks.

Jak dasz Kembie maxa to musisz nie tylko Lopeza odpuscic ale tez Brogdona lub/i Middeltona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, memento1984 napisał:

Widze ze pi****lenie sie zaczyna - Lebron mial poprostu mega support (‘16 zdrowi) i miazdzyl inne druzyny. 76 nie klikaja i to zadne wysokie polki a w Bucks big3 ma k**** erica bledsoe i middletona. Jakie to kilka polek wyzej LOL

czyli mowisz, ze Det 2016, Atl 2016 Tor 2016 nie jest 3 polki nizej Orl 2019, Phi 2019, Mil 2019? Co Ty cpiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto sobie przypomnieć:

Specjalna nagroda dla Grega Popovicha za stworzenie contendera w Toronto. :)

Bucks przegrali tę serię w dużym stopniu przez trenera. Budenholzer potwierdził, że jest świetną opcją na regular, ale w play-off próbuje grać to samo, zero odpowiedzi na taktykę rywala. Giannis obrywa, ale pomocy w rozbijaniu obrony Raptors to on za wiele z ławki nie dostał.

W dniu 25.05.2019 o 14:02, BMF napisał:

Moim zdaniem wszystkie FA-opcje, zakładając dogadanie się z inną gwiazdą (Clippers, Knicks, Lakers) są mniej (Lakers...) lub bardziej lepsze. Kawhi robi Dirka '11, a może wymęczy finały z tym rosterem Toronto, za rok lepiej nie będzie, za dwa lata - to już duża niewiadoma. 

Czemu Lakers są "mniej niż bardziej" w porównaniu do Knicks?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jendras napisał:

Czemu Lakers są "mniej niż bardziej" w porównaniu do Knicks?

Przez wiek LeBrona.

 

32 minuty temu, allen napisał:

Z tym odpuszczeniem Lopeza i rzuceniem wszystkiego co maja Kembie to moze byc all. Jak ma troche oleju w glowie i chce cos ugrac w tej lidze to nie ma dla niego lepszego miejsca w NBA na ta chwile niz Bucks.

Bucks będą mieli może 13-14 mln na Lopeza jeśli chcą zostawić Middletona i Brogdona. I będą w pozytywnym scenariuszu na poziomie tax apron z tym rosterem bez Miroticia i Hilla, bez innych prospektow. Ciężka sprawa, aczkolwiek i tak zaskoczenie in plus w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, polskignom napisał:

czyli mowisz, ze Det 2016, Atl 2016 Tor 2016 nie jest 3 polki nizej Orl 2019, Phi 2019, Mil 2019? Co Ty cpiesz?

Nie wiem co ty cpiesz ale fakt, ze cavs zbudowalo niesamowity ofensywny team w ktorym wszystko klikalo i miazdzylo nie znaczy, ze te druzyny po drodze to byl smietnik. Ani bucks ani toronto nie maja nic nawet co by sie zblizylo do big3. Cavs 16 by zjadlo i wyplulo to toronto i nie znaczy, ze taka druzyna jest 3polki nizej.

te sixers i bucks to tak nahajpowane, ze sam leonard wystarczyl (grajac to co lebron co sezon), pls taka to znowu moc i smieszki z atl i tor ‘16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, memento1984 napisał:

Nie wiem co ty cpiesz ale fakt, ze cavs zbudowalo niesamowity ofensywny team w ktorym wszystko klikalo i miazdzylo nie znaczy, ze te druzyny po drodze to byl smietnik. Ani bucks ani toronto nie maja nic nawet co by sie zblizylo do big3. Cavs 16 by zjadlo i wyplulo to toronto i nie znaczy, ze taka druzyna jest 3polki nizej.

te sixers i bucks to tak nahajpowane, ze sam leonard wystarczyl (grajac to co lebron co sezon), pls taka to znowu moc i smieszki z atl i tor ‘16

Na tak 76ers to generalnie nędza, nic to, że jedna piłka zdecydowała o ich losie i kto wie czy teraz nie świętowaliby awansu do finału. A ten Giannis to dopiero bolek, wiadomka, gdzie mu tam z jego koziołkami do Atlanty 16 Dennisa czarnego niemiaszka czy Toronto 16 Derozana drżące dłonie. Masz Pan rację...

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Jeśli Leonard wyrazi chęć pozostania, to nie wiem jakim debilem musiałby być Ujiri aby go spuścić za free tylko dlatego, że trzeba dać więcej kasy Greenowi.

A co do wymiany Spurs. Trzeba było nie działać w amoku i poczekać na lepsze oferty, było na to mnóstwo czasu.

Nie rozumiem co tu chcesz przekazać - że Leonard nie podpisze maxa z Toronto jesli ci nie przedłużą Greena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ely3 napisał:

Nie rozumiem co tu chcesz przekazać - że Leonard nie podpisze maxa z Toronto jesli ci nie przedłużą Greena?

Dosyć łatwo tam wyczytać, że jeśli Kawhi zostanie w TOR, to Ujiri byłby bolkiem rezygnując z Greena i osłabiając zespół przez skąpstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kolek23 napisał:

Dosyć łatwo tam wyczytać, że jeśli Kawhi zostanie w TOR, to Ujiri byłby bolkiem rezygnując z Greena i osłabiając zespół przez skąpstwo.

Po 1 - Raptors mają młodego OG który w zdrowiu i formie może zastąpić Greena

Po 2 - nie wiem o jakim skąpstwie mówisz skoro Toronto za rok będa płacić ok 145-148 mln - Umowa Greena na poziomie rynkowym tj ok 10-11 mln na sezon to dla Raptors byłoby ok 30 mln na sezon bo w takim głębokim podatku by już byli. Więc tu nie chodzi o skąpstwo ale o to ,że rols będzie ich kosztował tyle co maxowy zawodnik. Więc albo Green da sporą obniżke albo za rok go w Toronto nie zobaczymy

Nawet jeśli Masi namówi Marca na zerwanie obecnej umowy i podpisanie czegoś ala 36/3 to i tak Green by ich kosztował ok 22-25 mln na sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marceli73 napisał:

jak czytam takie komentarze to mi ręce opadają. Za co Pany za co? Muszą podpisać po tym sezonie Middeltona Brogdona Lopeza a maja kasę na 2ch. Plus tracą w off-seazon Hilla i Mirotica i prawdopodobnie Brogdona/Lopeza. Gdzie tu widzisz opcję na jakiegoś Irvinga, Kembę.

Maja szansę w rozwoju Gianisa by być lepsi mimo to ale muszą złowić trochę młodego talentu. Ta doświadczona w zasadzie ekipa była na 1 sezon teraz będą musieli wzmocnień w młodzieży szukać. I rolsów po deadline

nie, nie musza podpisywac denga 2.0   , lopez przy giannisie na c fulltime tez  bylby zdecydowanie mniej potrzebny, imo powinni podpisac tylko brogdona .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, mistrzBeatka napisał:

nie, nie musza podpisywac denga 2.0   , lopez przy giannisie na c fulltime tez  bylby zdecydowanie mniej potrzebny, imo powinni podpisac tylko brogdona .

Czyli co? zostaja nam

Giannis Antetokounmpo    
Eric Bledsoe    
Tony Snell    
Ersan Ilyasova    
Pat Connaughton    
Malcolm Brogdon

plus Kemba.

 

Cieniutko i wąsko. 1-2 raczej obsadzone. 3 tony Snell, 4 Gianis i na zmiany Iliasowa. Na C 0. Kimś na minimach to wypełnisz ale to nie będzie skład na poziomie nawet  tegorocznym chyba ze Gianis zrobi MIP

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BullsFaN napisał:

Na tak 76ers to generalnie nędza, nic to, że jedna piłka zdecydowała o ich losie i kto wie czy teraz nie świętowaliby awansu do finału. A ten Giannis to dopiero bolek, wiadomka, gdzie mu tam z jego koziołkami do Atlanty 16 Dennisa czarnego niemiaszka czy Toronto 16 Derozana drżące dłonie. Masz Pan rację...

Cos ci sie chyba atlanta popierdolila z jakas inna druzyna. 

Toronto gowno gralo a 76 jeszcze slabiej i zadecydowLa jedna pilka. Obie druzyny sa zrobione na tu i teraz i pewnie toronto gowno ugra z gsw. Za rok obie druzyny beda raczej slabsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesamowita dosc seria, w G5 juz troche mi sie nie chcialo ogladac, wiecie jak to jest, ulubiona druzyna odpadla i zainteresowanie spada, ale G6 byl na pelnej ku*wie od poczatku do konca z obu storn, swietne emocje, masa swietnych rol drugoplanowych (szacun dla tych wszystkich Lopezow / Ilyasov / Van Fleetow / Ibak / Powellow tej serii - imho najlepsza seria od wielu lat w NBA, finaly 2016 ogladalem troche pobieznie), no i na koncu zasluzone jednak zwyciestwo Raps

 

8 godzin temu, eF. napisał:

Widzę, że Ricky Rubio nie próżnuje w offseason. Trochę mu się przytyło. 😄

to samo pomyslalem jak zobaczylem to zdjecie

 

Marv Albert (gdzies w drugiej kwarcie): so far Bucks are playing like it's must win for them

Miller: yes, beacuse they must win

 

@Jendras

z krytyko Buldenhozera to troche masz racje (bo to co mowisz jest faktem) a troche nie, bo jak chlopaki caly rok graja tak jak graja to trudno zeby w decydujacych meczach PO nagle wymyslili cos innego. A poza tym - wymyslic to jedno, a zrobic to drugie, a tam nawet druga opcja (Middleton) to jest fajny shooter, ale kreator z niego przecietny, a PO z reguly wyjasniajo ludzi z takim skillsetem

A poza ta dwojka tam nie ma zadnych legitnych  kreatorw w ataku, i tak wygladali w tej serii niezle bo Lopez / Ilyasova / Hill dawali swietne minuty z lawki, no ale co ten Budenholzer mial zrobic? dac pilke Brogdonowi i powiedziec "a teraz graj jak Kyrie Irving jak gral z Lebronem" ?

chyba ze masz jakies bardziej przyziemne / wykonalne pomysly, to napisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bucks byli 2 kwarty od 4-2. skonczylo sie na 2-4, wow

wielka robote raptors zrobili w defensywie. (zreszta bucks tez, ale raps... bardziej). z meczu na mecz coraz lepiej czytali ofensywe bucks i byly momenty kiedy ci walili glowa w mur, chocby ten run 20-2 na przelomie 3 i 4q, ktory okazal sie gwozdziem do trumny.

bucks przez wieksza czesc tego meczu wygladali jak ekipa, ktora doprowadzi do g7. trafiali trojki i naprawde wygladalo to dobrze...

w 2 meczach staneli w tym samym momencie(koncowka 3q). w 2 meczach koniec koncow kawhi zrobil roznice.

jestem w szoku, bo naprawde wydawalo mi sie, ze bucks byli lepsza ekipa w tych playoffs.

teraz wydaje mi sie, ze to raptors ze swoja defensywa i kibicami moga byc wiekszym problemem dla warriors. do tego maja kawhija, greena, ktorzy juz zdobywali mistrzostwo, doswiadczonego gasola, ibake.... damn!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ely3 napisał:

Po 1 - Raptors mają młodego OG który w zdrowiu i formie może zastąpić Greena

Po 2 - nie wiem o jakim skąpstwie mówisz skoro Toronto za rok będa płacić ok 145-148 mln - Umowa Greena na poziomie rynkowym tj ok 10-11 mln na sezon to dla Raptors byłoby ok 30 mln na sezon bo w takim głębokim podatku by już byli. Więc tu nie chodzi o skąpstwo ale o to ,że rols będzie ich kosztował tyle co maxowy zawodnik. Więc albo Green da sporą obniżke albo za rok go w Toronto nie zobaczymy

Nawet jeśli Masi namówi Marca na zerwanie obecnej umowy i podpisanie czegoś ala 36/3 to i tak Green by ich kosztował ok 22-25 mln na sezon

Dzięki za cytat, ale to nie ze mną dyskutujesz.

Ja uważam, że Playoffy i finały Finały NBA są na tyle zajebiste, że mam w dupie kolejny sezon na dzień dzisiejszy i nawet nie wiem kogo Raptors mają w Payrollu na 19/20 ;)

@LeweBiodroSmoka proszę się kłócić z panem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2019 o 22:41, rw30 napisał:

@Jendras

z krytyko Buldenhozera to troche masz racje (bo to co mowisz jest faktem) a troche nie, bo jak chlopaki caly rok graja tak jak graja to trudno zeby w decydujacych meczach PO nagle wymyslili cos innego. A poza tym - wymyslic to jedno, a zrobic to drugie, a tam nawet druga opcja (Middleton) to jest fajny shooter, ale kreator z niego przecietny, a PO z reguly wyjasniajo ludzi z takim skillsetem

A poza ta dwojka tam nie ma zadnych legitnych  kreatorw w ataku, i tak wygladali w tej serii niezle bo Lopez / Ilyasova / Hill dawali swietne minuty z lawki, no ale co ten Budenholzer mial zrobic? dac pilke Brogdonowi i powiedziec "a teraz graj jak Kyrie Irving jak gral z Lebronem" ?

chyba ze masz jakies bardziej przyziemne / wykonalne pomysly, to napisz.

No ale jeśli przegrywasz trzy mecze z rzędu w serii play-off, to chyba znak, że przeciwko temu konkretnemu rywalowi to co grałeś cały rok się nie sprawdza i trzeba dokonać jakichś korekt.

Racja, że skład Bucks ma swoje ograniczenia, ale ja nie widziałem specjalnie prób odpowiedzi na obronę Raptors przeciwko Giannisowi, który walił głową w mur 1 na 5. Może spróbować dograć mu piłkę w różnych miejscach parkietu? Może jakaś akcja przed podaniem do niego? Ruch bez piłki, zasłony, cokolwiek żeby wywrzeć jakąś presję na obronie, zmuszenie do reakcji, decyzji, tak żeby cała piątka nie mogła sobie po prostu stać i skupiać uwagę na jednym zawodniku. Zamiast tego cały czas statyczne 5-0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2019 o 12:28, Chytruz napisał:

Dobrze ta seria obrazuje jak niewiele czasem decyduje w PO, bo Bucks mogli równie dobrze prowadzić 3-0, a nawet startując z 2-1 wszystko mogłoby potoczyć się inaczej, gdyby nagle taki szczegół jak VanVleet nie przeszedł transformacji z totalnego liability nawet na 5 minut w meczu, do x-factora.

Z jednej strony pełna zgoda, ale tak bylo, jest i będzie. Zawsze trafi się jakiś Kerr, Paxton, Horry, Allen czy inny robiący różnicę.

Z drugiej strony gdyby Lopez nie zagrał meczu życia w PO vs zmęczony Gasol, to perspektywa robi się odwrotna i zamiast "sugerowanego" 3-0 mogło być 1-2...

Ja jako jeden z nielicznych stawiałem na Raptors - choć liczyłem na 7 meczy i gdyby tak frajersko jednego Bucks nie spaprali, to pewnie w 7 by było. Nawet jak było 2-0 stawiałem na Raptors...

Jednak wszystko się w tej serii potwierdziło:

- że Giannis (nie licząc GSW) będzie miał największe problemy

- że Kriss będzie non factorem

- że Kawhi w końcu dostanie wsparcie, bo Lowry jest lepszy od Bledsoe (choć obaj lubią znikać), a ławka Raptors (w przeciwieństwie do Bucks, gdzie super funkcjonowała) w końcu zacznie grać

- że Raptors to jest bardziej doświadczony team.

- że Nurse jednak coś trenować potrafi.

Cieszy mnie, że i Sixers i Bucks i Raptors poszli all im, bo dzięki temu mieliśmy być może najlepsze PO na wschodzie od wielu lat! To nic, że być może żadna ekipa nie utrzyma składu, ale warto było!

Ps. Warto pamiętać czemu wcześniej FVV grał słabo - większość sportowców ma wtedy problem z koncentracją, więc jego wystrzał po porodzie nie był z czapki, choć niezwykle efektowny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wyjdzie, że Budenholzer to słaby trener, bo przegrał serię z Raptors. Hold your horses! :D

Ps. Bucks zagraliby w finale gdyby nie dali dupy w 2OT w Toronto. Ta drużyna nadal ma wielki potencjał, a Giannis będzie coraz lepszy. Przed nimi tłuste lata, bo umówmy się - mistrz jest jeden, ale to nie znaczy, że każdy przegrywa. Jednak ECF, dobry bilans, dobra gra w PO ma znaczenie, nawet jeśli nie dojdzie do końcowego sukcesu. Jest przecież kilka drużyn, które grają naprawdę dobra koszykówkę, ale w finale ostatecznie się nie zameldowali. Jak Sixers 2k19. A nawet jak się zameldowali to przegrali. Taka jest koszykówka. Karl Malone grał ponad 20 lat, jest legendą kosza i ma 0 pierścieni. Niejaki Jud Buechler ma ich aż trzy. Tutaj sobie pozwolę zrobić Micheala J. Foxa i wrócić do przeszłości w kwestii drużyn bez pierścienia - Indiana Pacers za czasów Millera, Knicks za czasów Ewinga lub nieodżałowani SuperSonics, którzy grali świetnie i słusznie są uznawani za legendarny team. Takich drużyn jest sporo, po prostu miały trochę mniej szczęścia. Innymi słowy, chcę chyba powiedzieć, że choć mistrzostwo jest najważniejsze, to jednak są drużyny, które mimo porażki mają 'szacun na dzielni'. Myślę, że Milwaukee Bucks zmierzają w dobrym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.