Skocz do zawartości

Marcin Gortat - życie i twórczość


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

w warszawskim Centrum Praskim Koneser można oglądać NBA Exhibition. Jednym z gości oficjalnej inauguracji wystawy był Marcin Gortat

ktoś z Warszafki był lub zamierza to sprawdzić?

@julekstep @ignazz @mac ?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych

Cytat

Pan Bóg stworzył Instagram dla mężczyzn, żeby weryfikowali kim są kobiety - informuje świat Gortat, ubolewając: Instagram jest światem Matrixa. To jest jeden wielki Matrix! Ludzie muszą zrozumieć, że to, co widzisz na Instagramie, nie jest prawdziwe.

Cytat

Gardzę kobietami, które uważają, że są kimś, a nie są tymi osobami - wyznaje dość niejasno i rozwija: Nienawidzę kobiet, które zaczynają dzień od tego, że rano odpalają Instagram i wstawiają pierwszy post, zanim pójdą do ubikacji, gardzę kobietami, których życie opiera się na tym, żeby sprzedać post za 3 tysiące złotych. Nie cierpię takich osób, które sprzedają wszystko ze swojego życia... Nie trawię takich osób, nie trawię osób, które nie mają podstawowych wartości życiowych, sprzedają wszystko ze swojego życia codziennie, wystawiając swoją prywatność w mediach - grzmi, tłumacząc, że ceni sobie "pokojowe", a właściwie uległe towarzyszki życia: Kobieta, która nie ma swoich foszków, bo czegoś nie zrobiłeś, bo coś źle powiedziałeś, źle się zachowałeś... - wskazuje wzorzec.

MG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Marcin jak zawsze:  zaczął mądrze - bo w pierwszym akapicie ma w sumie racje xD - to później jak zwykle zamiast się ugryźć w język,  musiał odlecieć ze swoim wiesniactwem do czego już zdążył wszystkich przyzwyczaić :D ciekawe co na ten drugi akapit jego zona, czy lubi być uległa i czy nie ma foszka na Marcinka :🤣😆

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2021 o 15:17, starYfaN napisał:

Dla potomnych

MG

Warto dać linka do całej rozmowy https://open.spotify.com/episode/6KY8YfViUkprW9UVZ5VVDK?si=vDgKgpd7QpS5g4kQC2cErg&dl_branch=1

Jest też trochę o koszykówce.

Nie wiem czy pamięć Gortatowi mu szwankuje czy to celowy zabieg i przeinacza sobie rzeczywistość, żeby lepiej wypaść – jak np. pamiętne bycie top 5 centrów. W pewnym momencie rozmowy Gortat wspomina, że po słabym meczu fan mu napisał na Twitterze, że on i Markieff Morris słabo zagrali, na co on odpowiedział, że jego mama była słaba, za co później otrzymał karę od ligi. Otóż nie do końca, kara była ale za floppowanie.

Ft68MiL.png

 

Markieff zresztą nie grał nawet w Wizards wtedy. W tej samej rozmowie Gortat jedzie po tych, którzy wciskają mu kity na różne tematy, a od kogoś wygłaszającego takie tezy można by wymagać, żeby sam się trzymał faktów 🤨

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, danny napisał:

 

Nie wiem czy pamięć Gortatowi mu szwankuje czy to celowy zabieg i przeinacza sobie rzeczywistość, żeby lepiej wypaść – jak np. pamiętne bycie top 5 centrów. W pewnym momencie rozmowy Gortat wspomina, że po słabym meczu fan mu napisał na Twitterze, że on i Markieff Morris słabo zagrali, na co on odpowiedział, że jego mama była słaba, za co później otrzymał karę od ligi. Otóż nie do końca, kara była ale za floppowanie.

 

Gortat przeinaczający fakty & stawiający siebie bardzo wysoko to standard..... ale to podobnie jak wielu innych zawodników. Nie przejmowałbym się tym.

 

Ja pracuję zawodowo 13 lat, pracowałem w kilku krajach, dla wielu firm i też mi się czasem chrzani co gdzie komu, ale jak siedzisz w TV / radiu to nie będziesz aaaa to chyyyba wtedy było, tak im się zdaje, a może nie? czekaj, niech pomyślę

 

 

Btw nie wiem czy słyszeliście jak w paru wywiadach mówił "gdy ja gram, cały kraj patrzy, 40mln ludzi mnie ogląda", to jest brecht nad berchty.

 

P.S. mimo wszystko uważam, że jest całkiem ok ambasadorem (?) koszykówki w Polsce. A takiej kariery Polaka w NBA możemy nie mieć jeszcze ładnych paredziesiąt lat, love it or hate it 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz jak byl dzbanem tak jest a w lidze trzymal go i dostal sie tam dzieki mobilnosci duzej jak na wysokiego, ciezkiej pracy kazdy to wie

ale o tych instagramerkach to dobrze powiedzial, jak padl fejsbuk, insta, whatsapp ostatnio to pierwsze co pomyslalem to fajnie jakby to potrwalo bardzo dlugo i za swiecenie dupa nie byloby juz trzepania kapuchy, udawania influencerow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.