Skocz do zawartości

Marcin Gortat - życie i twórczość


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, na instagramie też duuużo ludzi robi dobrą kasę i to spokojnie taką z której da się żyć. Nie mówię o tych wieniawach, które dostają full pieniędzy za reklamy, czy o jakichś wannabeinfluenserkach, które robią wszystko za barter a ich tablice wyglądają jak wjazd do radomia. Działa to mniej więcej tak - > budujesz sobie jakąś społeczność (chyba najłatwiej przez podróżowanie) - > jesteś autentyczny i ludzie Cię lubią i zaczynają wierzyć. No i wtedy (jak wyżej ktoś polecał vlog casha) reklamujesz np. plecaki turystyczne. Oglądasz to od dawna, widzisz, że ktoś sie tłucze przez jakieś Turcje i Maroka, a poleca plecak - no to jest wiarygodny. Dalej są ebooki (przewodnik po.. / kuchnia włoch/hiszpanii/turcji / jak podrożować tanio / jak podróżować z dzieckiem / nauka hiszpańskiego w domu / proste zakładanie firmy bez tajemnic - no coś wiarygodnego i powiązanego z profilem, który prowadzisz), presety do programów graficznych, kursy, szkolenia, wyjazdy, warsztaty, webinary. Jak widzisz, że ktoś się dorobił na własnych produktach i np. ogłasza webinar - jak założyć prostu sklep internetowy w 5 krokach - i chce za to 150 zł a chodzi Ci po głowie taki biznes, albo już masz i nie idzie, to kupisz. 50 takich osób i masz 7500 zł za WEBINAR, do którego potrzebujesz kamery i komputera i półtorej godziny. Gdzie to jest niska cena, a mówię o ludziach którzy mają społeczności po 50-100 tys osob więc 50 chętnych osób to bardzo realny i myślę, że niedoszacowany wynik.

I takich ludzi jest sporo.

Ostatnio jedna z osób, które obserwuję, pisała (a żadna gwiazda instagrama, dziewczyna która podróżuje) że za jedną współpracę (post + ileśtam kafelków na stories) bierze od 4-6 tys. taka jest jej stawka. Stara się by tych współprac nie było więcej niż 3 w miesiącu więc WYBIERA te, które jej najbardziej pasują. to jest 12 tys brutto za samą reklamę.

Kwestia tego ile to jeszcze pociągnie, bo zrobiło się tego mnóstwo a czasy nie idą najłatwiejsze, więc pewnie będzie to pierwsza rzecz z jakiej ludzie będą rezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na plus hejt park dla Gortata, przesluchalem caly, w sumie calkiem szczery gosc sluzy mu formula gdzie moze sie dluzej wypowiedziec bo czasami w jednym zdaniu nie potrafi ujac o co mu chodzi

dalej jest Januszem, ale wyszlo mu to na plus, Stanowski go tez troche oszczedzil swoja droga

widac fiksacje na funkcje kasy, do ktorej niezbyt sie chce przyznac, Stanowski go pyta o marzenia czy juz nie jest tak spelniony ze nie ma marzen, a on mowi o zerach na koncie, a jak Stanowski odpowiada ze przy takiej forsie co on ma jedno zero wiecej co mu niby moze dac za przezycia inne niz to jedno zero mniej? wtedy nie potrafi odpowiedziec

szkoda ze sie nikt nie dodzwonil i nie zapytal o to jak go Pachulia porobil w kadrze jak dziecko i co to sie stalo wtedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do łomotu od Pachulii Gorti przyznał się już w 2010. https://eurosport.tvn24.pl/najnowsze,135/gortat-zaza-mnie-zniszczyl,141919.html

Wczoraj za to rozwiał wątpliwości czy coś mu się kiedyś nie pomyliło z tymi byciem kiedyś w top 5 centrów i potwierdził, że naprawdę tak uważa.

Do tego kompletnie nie kupuję retoryki stawiania przez niego wyżej Fajdków i Włodarczyk nad Lewandowskim, zwłaszcza w zestawieniu z "godnym reprezentowaniem Polski na świecie" gdzie Lewandowskiego zna cały świat a o reprezentantach niszowych lekkoatletycznych dyscyplin nikt nie daje jebania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, danny napisał:

 

Do tego kompletnie nie kupuję retoryki stawiania przez niego wyżej Fajdków i Włodarczyk nad Lewandowskim, zwłaszcza w zestawieniu z "godnym reprezentowaniem Polski na świecie" gdzie Lewandowskiego zna cały świat a o reprezentantach niszowych lekkoatletycznych dyscyplin nikt nie daje jebania.

On porównał medale do 40 bramek - tutaj temat dyskusyjny ale podszedł do tego pure sportowo , w dodatku akcja z zegarkiem Walla też mega plus 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Koelner napisał:

On porównał medale do 40 bramek - tutaj temat dyskusyjny ale podszedł do tego pure sportowo , w dodatku akcja z zegarkiem Walla też mega plus 

To co on wczoraj mówił nie pokrywało się z tamtą dyskusją na Twitterze.

Ja tu nie widzę nic o 40 bramkach.

2ENl0rD.png

 

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nawet fajny odcinek i fajne rzeczy mówił ale dziwi mocno ze żaden z telefonów nikt go w sumie nie atakował? Nic do niego nie mam w sumie tylko że trzeba dzielić na pół jego słowa czasem bo ma manierę kolorowania historyjek swoich…ja tam go lubię i nie lubię. 
 

Ale Marcin ma „dziwną” renomę w internetach więc myślałem ze zadzwoni ktoś, kto go troszkę spróbuje poprowokować trochę chociaż bo duży Marcinek się szybko zagotuje i to jego jedyny problem moim zdaniem.

jako Polak w NBA może być czasem goatem, watpie ze szybko sie znajdzie Polak który naprawde grając na dobrym poziomie utrzyma sie w NBA przez 12 lat. Ale mierzi mnie trochę w nim od dawna, ze jako kapitan reprezentacji tak mało osiągnął. Gortat mocno kreuje sie na wielkiego patriotę i mnie to w nim irytuje bo wczoraj znowu mówił ze grał za darmo tam w reprze i ze był ZAWSZE dostępny do gry co jest nieprawdą. Bo pamietam ze odpuscil jakieś mistrzostwa jak był lockout w NBA i sie tłumaczył, ze ryzykowałby kontrakt w NBA gdyby sie połamał na mistrzostwach. A pamietam ze Rubio i inne Gasole normalnie ryzykowali dla swojego kraju te swoje kontrakty i grali. Później skończył karierę w reprezentacji dość prędko. Rozumiem ze mu sie nie chciało być liderem tego zespołu, bo w jednym ma racje ze chłopak sie w tym NBA nagrał, będąc zawsze zdrowym i dostępnym w każdym meczu. Ale skoro czuł sie za stary na bycie liderem reprezentacji w wieku ilu, 32 chyba lat ? (Sprawdze se później kiedy dokładnie skończył karierę w reprze, ale wydaje mi sie ze jakos w 2017??)  to mogl chociaż tam robić za mentora do samego końca i być takim grającym po 10min Udonis Haslemem. Ale rozumiemEgo mu pewnie by nie pozwalało takiej roli grać w druzynie, bo skoro miał problem z wychodzeniem z ławki za Harrellem w Clippers, to wychodzenie z ławki za Karnowskim czy Lampe pewnie też by mu nie pasowało. 
 

 

ale sie rozpisałem no dobra. De facto kończąc: w sumie towarto było te 2 godziny stracić na niego dlA samych historyjek z środowiska NBA.

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z tą Lisą Ann to nieźle ściemniał

"gdybym był młodszy, to pewnie bym o tym marzył, ale teraz mam źonę"

"nie ma żadnych zdjęć ze mną"

-_-'

no i fajnie, że się potwierdziła historia z GSW, widać, że mu to ciąży na wątrobie, no, ale nie ma co się dziwić, nawet Stanowski szybko zrozumiał, że Dubs go po prostu nie chcieli i zaczął nawet małą beke z tego kręcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem do połowy, dziś skończyłem. 

Świetnie się oglądało/słuchało. Ja tam zawsze lubiłem MG, nawet jak pierdolił od rzeczy, więc spoko spędzony czas. Polecam posłuchać, luźna atmosfera. Stano też nie przeszkadzał mu w niczym, dał się wygadać wyczerpująco kiedy Marcin tego potrzebował. Dobrze, że tej rozmowy nie prowadził Pol. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Rozegrałem w kadrze 126 meczów. Chciałem zapytać pana Gortata, gdzie był jego charakter, kiedy zakazał rozmów z dziennikarzami podczas Eurobasketu 2013? Gdzie był charakter pana Gortata podczas Eurobasketu 2011 roku, gdy ubezpieczenie jego kontraktu było ważniejsze od gry w reprezentacji? Nie widziałem też charakteru wsparcia i jedności na Eurobaskecie 2011, gdy pan Gortat w ogóle nie wierzył w nasz zespół. Albo charakter podczas Eurobasketu 2015, gdy pan Gortat narzekał na presję, na to że musi wygrywać mecze i nie mógł pogodzić się z krytyką - wyliczał Ponitka.

- Chciałem zapytać o wsparcie, jakim pan Gortat obdarzył Przemysława Karnowskiego. Marcin Gortat wziął go pod swoje skrzydła i zostawił go z tym wszystkim. Pokazał mu świat wielkiej koszykówki, ale nie miał siły, chęci, a może charakteru, by zachęcić chłopaka do pracy. Przemek zamiast być naszym wsparciem w reprezentacji musi borykać się z kontuzjami - dodawał koszykarz.
 
Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/ponitka-odpowiedzial-na-zarzuty-gortata-nie-dziwi-mnie-ze-ma-ksywe-polski-mlot/184846-n

no i po co, Januszu?

kto ma wiedzieć ten wie dlaczego chciałeś ubezpieczenia, albo które Twoje humory były spowodowane obawą o nowy kontrakt

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.