Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ale co konkretnie? Że oponenci będą wypominać Butlera?

Co roku ta sama dyskusja. Już rok temu pamiętam jak omawialiśmy to na casusie Joe Harris - Eric Gordon

 

nie wiem co było z nimi, ale graczy typu Butler nie traktowałbym jak petów przez całe pozostałe PO, to już ekstremum jakieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie wiem co było z nimi, ale graczy typu Butler nie traktowałbym jak petów przez całe pozostałe PO, to już ekstremum jakieś

Nikt nie będzie traktował go jak peta, ale sam pewnie w ewentualnej rywalizacji z Lakers wypomnisz mu grę przeciwko Bucks, a przykładowy Curry nie ma podobnej kotwicy.

@mac co do Wizards, to stawiam bez patrzenia w jakiekolwiek staty, że wyższe WS czy inne WA od Duranta i Hardena ma nie tylko Irving, ale i Joe Harris. Tam było po prostu za dużo absencji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie w ten sam sposób, ale na pewno mam na dziś sporo większe szanse chociażby w naszym bezpośrednim pojedynku, do ktorego pewnie i tak nie dojdzie 😜

myśle ze masz realne szanse na ginął konferencji wiec jest szansa ze dojdzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie wiem co było z nimi, ale graczy typu Butler nie traktowałbym jak petów przez całe pozostałe PO, to już ekstremum jakieś

 

4 godziny temu, Qcin_69 napisał:

a Georga, Bookera i Tatuma możesz? ok

 

4 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie w ten sam sposób, ale na pewno mam na dziś sporo większe szanse chociażby w naszym bezpośrednim pojedynku, do ktorego pewnie i tak nie dojdzie 😜

Tatum dziś 50pktów w wygranym meczu z faworytem do tytułu.

Dla porównania Twój butlerek w sumie w 3 meczach 46pktów.

No i wszystkie 3 mecze w plecy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Qcin_69 napisał:

myśle ze masz realne szanse na ginął konferencji wiec jest szansa ze dojdzie 

Btw co do braku podwajania Nikoli to w sumie istotne będą też gameplany z poprzednich rund, bo z Blazers w G1 to dali się tak zaskoczyć po prostu, z każdym meczem wygląda to lepiej, więc jeśli w poprzednch rundach zespoły miałyby taktykę braku podwojen i dawania scoringu Jokowi to można założyć, że na etapie konferencji i Nuggets będą już na to bardziej gotowi, choć tu sporo do roboty miałby też LBS z udowodnieniem tego.

Ja tam chciałbym te serię zobaczyć w sumie, może być ciekawie jak będą opisy i dyskusje takie jak w nocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jeszcze jedno, bo z Butlera się śmiałem, bo zasłużył, ale Capela tak jak w RS jest świetny. W RS miałem go w top5 (a chyba i top3) obrońców ligi tego sezonu, w Playoffs to przynajmniej utrzymuje.

No i znakomita chemia z Trae na lobach i zasłonach. Myślę że LeBron też mógłby go obsługiwać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Ogólnie się zgadzam :)

Ale miło, że kiedy mi się nie chce pisać to ktoś poza Cambym docenia Capelę, głupio by było jakby narracja tangiersa o unplayable w PO Vuceviciu zwyciężyła.

Ja w Playoffs więcej oglądam niż w RS, gdzie głównie oglądałem Denver i mecze o europejskich godzinach, więc mogę bardziej świadomie kogoś chwalić. Te opinię z RS to często na podstawie statystyk, tego jak ktoś zagrał vs Denver i ewentualnie jak czasem sobie włączałem jakaś 4 kwartę w crunchu jednego meczu :P

Teraz całą serię oglądam Hawks i Capela to najważniejszy ich gracz po Trae na razie, trzecim jest mój Bogdan i cała trójka gra bardzo dobra serię. Choć mam pewne obawy o Capele w ataku w Twojej drużynie, bo masz sporo gorszy spacing niż Hawks :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

głupio by było jakby narracja tangiersa o unplayable w PO Vuceviciu zwyciężyła.

 

W dniu 24.05.2019 o 12:16, january napisał:

Capela rok temu nie był problemem Rox w D, w tym roku już tak. A vs GS ze względu na swoją ułomność nie dodaje wiele po stronie ofensywnej, no ale niewielu mamy takich słabych C w PO w ofensywie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Wiem co będę mniej więcej grał:)

Największa zaleta Capeli w ataku to to, że "się nie wpierdala" :D Z tych wszystkich Howardów, Drummondów etc najbardziej ogarnął i ogarnia swoją rolę - nie wrzeszczy o jakieś postupy i jumperki etc.

Tylko przy spacingu Atlanty i tych floaterach / lobach Trae trochę łatwiej o granie takiej ofensywy imo.

Butler (i nie pije do serii z Bucks) to nie jest taki strzelec jak choćby Bogdan (mimo że Butler jest lepszym graczem) i tu Capela przy gorszym spacingu może być większym problemem, ale poczekam pewnie do opisu, bo może czegoś nie widzę xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.