Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

Uzaleznijmy kolejność wezyka 2 way od liczby minut zagranych przez graczy na 2 way umowie w trakcie poprzedniego sezonu. Brak opisu będzie oznaczał zero

Zgłaszam @Alonzo do liczenia tych minut

I będzie sprawiedliwie:) 

Dodajmy też bonusy za podpisanie graczy 2way na normalnych kontraktach i spoko moge to zliczyć - ale z opisów biorę juz konkretne minuty, jak ich nie będzie to licze jako ZERO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Uzaleznijmy kolejność wezyka 2 way od liczby minut zagranych przez graczy na 2 way umowie w trakcie poprzedniego sezonu. Brak opisu będzie oznaczał zero

 

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Dodajmy też bonusy za podpisanie graczy 2way na normalnych kontraktach i spoko moge to zliczyć - ale z opisów biorę juz konkretne minuty, jak ich nie będzie to licze jako ZERO. 

ej ej, to że zapomniałem w tym sezonie o Gabrielu to od razu podstawa do kary? :D mój system był bardziej sprawiedliwy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł flubera rozsądny. Widzę tylko jeden problem. Nie każdy rozpisuje minuty w rotacji z uwzględnieniem kontuzji. Na przykład u mnie Dean Wade ma w tym trymestrze wpisane 18mpg, ale każdy z pozostałych podkoszowych pauzuje w kilku meczach trymestru i wtedy jego minuty oczywiście mocno rosną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

Pomysł flubera rozsądny. Widzę tylko jeden problem. Nie każdy rozpisuje minuty w rotacji z uwzględnieniem kontuzji. Na przykład u mnie Dean Wade ma w tym trymestrze wpisane 18mpg, ale każdy z pozostałych podkoszowych pauzuje w kilku meczach trymestru i wtedy jego minuty oczywiście mocno rosną. 

To zróbmy to od kolejnego sezonu i dorzuccmy punkt do opisu że trzeba rozpisac każdemu graczowi liczbę minut overall żeby się sumowalo do np 5*24*48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Szulim napisał:

 

ej ej, to że zapomniałem w tym sezonie o Gabrielu to od razu podstawa do kary? :D mój system był bardziej sprawiedliwy :D 

 

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Pomysł flubera rozsądny. Widzę tylko jeden problem. Nie każdy rozpisuje minuty w rotacji z uwzględnieniem kontuzji. Na przykład u mnie Dean Wade ma w tym trymestrze wpisane 18mpg, ale każdy z pozostałych podkoszowych pauzuje w kilku meczach trymestru i wtedy jego minuty oczywiście mocno rosną. 

No to ci co nie robią opisów mają pecha 🙃 - kolejna motywacja do ich robienia. I dodatkowo okaże się, że gracze 2way mają znaczenia. 

Przy graczach z przekonwertowanymi kontraktami można przełożyć kontrakt jaki podpisali na minuty czyli np ten $898.310 to będzie jako 898min. i zrobimy przy opisach specjalny podtemat gdzie każdy by już wyliczone minuty wpisał. Ja przykładowo minuty Quickleyowi wyliczyłem w opisie :P 

Pomysły fajne - mamy z czego wybierać. Mogłoby się jeszcze kilku GMów wypowiedzieć i spokojnie od kolejnego sezonu można wprowadzić modyfikację - jednak Waiver Wire jest zdecydowanie prostszy i przejrzystszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, cvbe napisał:

IMO losowanie co sezon to najlepsza opcja - zliczanie minut 2wayów ( i to jeszcze wcześniej podliczanie tego overall w każdym opisie ) to już za wiele xd

.. ale nie trzeba losować co sezon - jak wprowadzamy Waiver Wire, to losowanie tylko raz na początku, a później kolejność juz by była jasna i klarowna w kolejnych sezonach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

.. ale nie trzeba losować co sezon - jak wprowadzamy Waiver Wire, to losowanie tylko raz na początku, a później kolejność juz by była jasna i klarowna w kolejnych sezonach. 

Ale przecież wtedy co roku będzie ta sama kolejność - zaczniemy: A, B, C, D..., wszyscy wybiorą i znowu będzie A, B, C, D..., chyba że ktoś nie wybierze nikogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Ale przecież wtedy co roku będzie ta sama kolejność - zaczniemy: A, B, C, D..., wszyscy wybiorą i znowu będzie A, B, C, D..., chyba że ktoś nie wybierze nikogo?

Nie

Zrobię takie przykładowe wybieranie na 10 teamach (kolejność i nazwiska graczy przypadkowe):

1. Knicks

2. Nuggets

3. Jazz

4. Clippers

5. Hornets

6. Thunder

7. Mavs

8. 76ers

9. Cavs

10. Magic

Teamy na początku sezonu składają oferty - mają na to 48h i wysyłają do kogoś z Rady na Priv. Po 48h osoba za to odpowiedzialna w odpowiednim temacie pisze kto z kim podpisał, przykładowo:

Knicks podpisują Pattona, Jazz - Gabriela, Clippers - Wadea, Thunder - Knighta, a Cavs - Mokoko. Pozostali nie złożyli i nowa kolejność jest taka:

1. Nuggets

2. Hornets

3. Mavs

4. 76ers

5. Magic

6. Knicks

7. Jazz

8. Clippers

9. Thunder

10. Cavs.

Podczas okienka kontrakt 2way podpisują np Thunder z Chiozzą i mamy:

1. Nuggets

2. Hornets

3. Mavs

4. 76ers

5. Magic

6. Knicks

7. Jazz

8. Clippers

9. Cavs

10. Thunder.

Podczas drugiego okienka (załóżmy, że jeszcze można) Hornets podpisują Konchara, a 76ers - Clarka i do nowego sezonu przystępujemy w kolejności:

1. Nuggets

2. Mavs

3. Magic

4. Knicks

5. Jazz

6. Clippers

7. Cavs

8. Thunder

9. Hornets

10. 76ers

Mam nadzieję, że nic nie pomyliłem :P 

 

Oczywiście jak o tego samego gracza walczą 2 lub więcej teamy, to podpisuje go ten team, który jest najwyżej na bieżącej liście. Lista by była oczywiście uaktualniona po kazdym wybieraniu 2way i wisiałaby (edytowana) gdzies jako pierwszy post tematu o graczach 2way, by każdy mógł ocenić jakie ma szanse na wybór gracza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał:

I to mi się podoba

teraz tylko pytanie czy pierwsza kolejka jest wedle draftu 21’ czy robimy jakaś średnia z ostatnich lat?

A to juz ja większość zadecyduje :) Przy takim rozkładzie nawet można wg tego jak było do tej pory, czyli najsłabszy team ma nr1 a najsilniejszy  mistrz nr30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

A to juz ja większość zadecyduje :) Przy takim rozkładzie nawet można wg tego jak było do tej pory, czyli najsłabszy team ma nr1 a najsilniejszy  mistrz nr30

skoro Tate mogliśmy wybrać poza draftem to i z 30 coś wymyślimy @mac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Qcin_69 napisał:

chodziło mi o to ze zdobędziemy mistrzostwo

W którymś momencie  faktycznie możecie mieć swoje okienko :) - macie całkiem utalentowany team. 

W tym w rl mistrzem zostają Jazz, a u nas MVP Finals, czyli drużyna Donovana Mitchella :P Dumni Magic 👑

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Alonzo napisał:

W którymś momencie  faktycznie możecie mieć swoje okienko :) - macie całkiem utalentowany team. 

W tym w rl mistrzem zostają Jazz, a u nas MVP Finals, czyli drużyna Donovana Mitchella :P Dumni Magic 👑

 

 

nieprawda 

#teamsuns

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.