Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, RonnieArtestics napisał:

 a w obronie pod koszem ma sito (sabonis + Whiteside). Ja chce skromne 15-9

Pozwolę sobie zacytować Twój opis:

Cytat

Rim protection z jeffem greenem oraz Martinem jr. jest śmiem twierdzić znośne. 

ja mam sito, a Ty bronisz znośnie Jeffem Greenem i gościem, którego imienia nawet nie znam:) 

Wylatuje Ci Myles Turner i Aldridge na cały trymestr i śmiesz bezpośredniemu konkurentowi wypominać, że ma na centrze Sabonisa z Whitesidem:) To nawet nie jest śmieszne. To jest żałosne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Pozwolę sobie zacytować Twój opis:

ja mam sito, a Ty bronisz znośnie Jeffem Greenem i gościem, którego imienia nawet nie znam:) 

Wylatuje Ci Myles Turner i Aldridge na cały trymestr i śmiesz bezpośredniemu konkurentowi wypominać, że ma na centrze Sabonisa z Whitesidem:) To nawet nie jest śmieszne. To jest żałosne:)

No bo Jeff green jest lepszy w obronie na C niż twój Sabonis i Whiteside :) 

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

przeciez masz podane w ilu grali

Małym druczkiem w statystykach? No sprytnie sprytnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

No bo Jeff green jest lepszy w obronie na C niż twój Sabonis i Whiteside :) 

Ty chyba z krzesła spadles.  W tym sezonie Whiteside zatrzymuje rywali pod koszem na 54 procent skuteczności, sabonis na 59 procent a Jeff green na 65 procentach i znajdź mi proszę jednego regularnie grającego centra który ma ten wskaźnik na gorszym poziomie. I nie rób sobie ze mnie jaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

Ty chyba z krzesła spadles.  W tym sezonie Whiteside zatrzymuje rywali pod koszem na 54 procent skuteczności, sabonis na 59 procent a Jeff green na 65 procentach i znajdź mi proszę jednego regularnie grającego centra który ma ten wskaźnik na gorszym poziomie. I nie rób sobie ze mnie jaj. 

jako posiadacz piczka CHAR zgadzam się wbrew mojemu interesowi z Fluberem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fluber napisał:

Ty chyba z krzesła spadles.  W tym sezonie Whiteside zatrzymuje rywali pod koszem na 54 procent skuteczności, sabonis na 59 procent a Jeff green na 65 procentach i znajdź mi proszę jednego regularnie grającego centra który ma ten wskaźnik na gorszym poziomie. I nie rób sobie ze mnie jaj. 

Whiteside ma on/off -5,7. Chyba nie jest nim korzystnie  grać overall. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Ja chce skromne 15-9

Przez pierwsze dwa trymestry dostawałeś średnio 14 wygranych.

Wypadło Ci na cały trymestr 2 z 3 najlepszych graczy.

I chcesz skromne 15 wygranych

To są k**** jaja.

Ja bym w życiu nie zaproponował sobie 18 wygranych, gdyby RL Westbrook z gorszym składem niż mój ( czego dowodem są bilane za 1 i 2 trymestr) nie wykręcił 17 wygranych w tym trymestrze, co było najlepszym bilansem w lidze. To jest realny miernik wpływu Westbrooka na grę Wizards w 3 trymestrze. Nie odleciałem z propozycją. Ani w 1 ani w 2 trymestrze nie dawałem sobie bilansów lepszych niż dostałem. Bo wynik RL Wizards był cały czas odnośnikiem tego, jaki jest poziom mojego teamu i ich słabe bilanse przekładały się na moje słabe bilanse. Teraz bilans Westbrooka w RL NBA powinien być odzwierciedlony w moim bilansie tutaj.

Fakty są takie, że w RL NBA Westbrook dowiózł do ósemki znacznie słabszy skład na przestrzeni sezonu niż mój, chociaż przed 3 trymestrem Wizards mieli bilans na poziomie mniej więcej Thunder. Nie widzę pół powodu, żeby miał nie zrobić tego tutaj, gdzie na Wschód w tym trymestrze spadły wszystkie nieszczęścia świata. 

1 minutę temu, Lucas napisał:

Czy Sabonis jest jakimś super obrońcą? Nie. Czy zdecydowanie lepiej mieć go w zespole na centrze niż Jeffa Greena? Oczywiście, że tak i to po obu stronach.

No ja z Sabonisa nie robię super obrońcy, ale jak czytam, że Sabonis i Hassan w rotacji 48 minut na centrze to sito, a Jeff Green i jakiś no name, to jakaś znośna obrona, to robi mi się gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ignazz napisał:

jako posiadacz piczka CHAR zgadzam się wbrew mojemu interesowi z Fluberem

Pacers w realu się posypali w obronie bez Turnera. U mnie tez nieco się posypią ale tak samo jak w Real Pacers wyglądała obrona z Sabonisem tak samo wyglada u nas - mizernie. Pacers dali se wrzucic 140+ pts w play-in mimo tego ze mieli przyzwoitych Brissetta i Bitadze z ławki. Wyobraz sobie jakby wyglądała obrona Wizards w składzie jak rozumiem Westbrook-Graham-Kuzma-Bjelica/Sabonis-Sabonis/Whiteside. No tam są same liabilities w obronie w jednym czasie na boisku, procz kuzmy który jest solidny ale nawet nie bardzo dobry w obronie. Ja chociaż mam solidna pierwsza linie w obronie ( Paul, Campazzo, Holiday). Fluber ma DRTG 125 jak nic w tym trymestrze bez Ibaki. 

Fluber jakich k****  2 z 3 najlepszych graczy? Kim był aldridge w tym sezonie ? Ty naprawdę uważasz ze THJ, Keldon, Justin Holiday, Niang to słabsi gracze od LaMarcusa Aldridge? Który był cały sezon kulą u nogi w spurs w obronie a potem zagrał 5 dobrych meczy w Nets ?? 

Fluber robiłeś w poprzednich dwóch trymestrach po 13-11 czy iles. Westbrook owszem zagrał dość zajebisty trymestr. Ale wypadł ci najlepszy Obronca na 22 mecze tak jak mi Turner na 22 mecze. Ja zamiast 14-10 proponuje sobie 15/9 
Ty zamiast 13-11 proponujesz sobie 18/6 mając w składzie a nawet w tym samym czasie na boisku samych słabych obrońców i jednego Kuzme który jest solidny overall.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

 Pacers dali se wrzucic 140+ pts w play-in 

Pacers dali sobie wrzucić 5 razy w 3 trymestrze ( + play-in) powyżej 130 punktów. Z czego 3 razy Wizards, którzy rzucali im średnio 143 punkty. Dziękują ze komplement w stronę Westbrooka.

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

 mimo tego ze mieli przyzwoitych Brissetta i Bitadze z ławki. 

Nie, piszesz nieprawdę. Pacers posypał się praktycznie cały skład. Brisett nie był rezerwowym, tylko starterm i grał ponad 36 minut w decydującym meczu play-in. Bitadze nie grał w ogóle.

11 minut temu, RonnieArtestics napisał:

 Ja chociaż mam solidna pierwsza linie w obronie ( Paul, Campazzo, Holiday).

Dobra, mnie już wystarczy absurdów na dzisiaj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Pacers dali sobie wrzucić 5 razy w 3 trymestrze ( + play-in) powyżej 130 punktów. Z czego 3 razy Wizards, którzy rzucali im średnio 143 punkty. Dziękują ze komplement w stronę Westbrooka.

Nie, piszesz nieprawdę. Pacers posypał się praktycznie cały skład. Brisett nie był rezerwowym, tylko starterm i grał ponad 36 minut w decydującym meczu play-in. Bitadze nie grał w ogóle.

Dobra, mnie już wystarczy absurdów na dzisiaj:)

Brisetta, oraz Bitadze z Ławki miało być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

Dobra, mnie już wystarczy absurdów na dzisiaj:)

Campazzo jest solidnym defensorem na pewno, nie wiem jak statystyki, ale przynajmniej w oczach :P Chociaż no z reguły impakt defensorów obwodowych jest mniejszy, chyba ze ktos jest wybitny jak Thybulle po tej stronie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fluber napisał:

 

Dobra, mnie już wystarczy absurdów na dzisiaj:)

Zmień proponowany bilans na 15/9 w takim razie. Jak ty uważasz ze przegrasz tylko 6 meczy z line-up; Westbrook-Graham-Kuzma-Sabonis/Bjelica/Hassan to mi nie gadaj o absurdach. DRTG masz 125 jak nic, a żeby zrobić 18/6 to chyba byś musiał robić 140ORTG przy tym :)

4 minuty temu, Lucas napisał:

Campazzo jest solidnym defensorem na pewno, nie wiem jak statystyki, ale przynajmniej w oczach :P Chociaż no z reguły impakt defensorów obwodowych jest mniejszy, chyba ze ktos jest wybitny jak Thybulle po tej stronie ;) 

Obaj z paulem swietnie przechwytują i czytają podania przeciwnika. Do tego Holiday który jest bardzo dobrym systemowym obronca. Ja nie wiem czy fluber mnie prowokuje tutaj i chce żebym naprawdę ich obrone zestawił obok grahama, westbrooka,augustina, o zgrozo kennarda i redicka czy co??? ;]

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Campazzo ma dfg% 43, Graham 41, także nie krępuj się.

Nie no naprawdę zajebiste combo masz tam w obronie westie, graham, Redick, Kennard, augustin. Do tego „mistrz”zespołowej obrony Hassan Whiteside. 18/6 jak nic, chyba jak będziecie rzucać po 167punktow na mecz ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toronto miało dość mocny trymestr statystycznie ale ich troszkę nie kupuje, bo mają graczy którzy się dublują, na obwodzie wszyscy lubią piłkę w rękach, są wszyscy lepsi w ataku niż w obronie i tu defence będzie również mocno kulał... a wy jak to widzicie ?
 

dla mnie na wschodzie mocniejsi od pacers są tylko Heat, 76ers i może Bucks..Magic i Knicks którzy normalnie są lepsi mieli dużo opuszczonych meczy, Hornets i Raptors nie są lepsi ode mnie w tym trymestrze moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę mówił dokładnie kto z jakim bilansem ani nawet kto na którym miejscu, ale mi moi Cavs wyszli na 5 miejscu na wschodzie w tym trymestrze przy bardzo płaskiej tabeli :) Ale szczerze to zabrałem sobie 1W bo jednak uznałem, że sobie zawyżyłem o ten 1 w 1 trymestrze :) Mam jeszcze dwie drużyny z trzema minusami (czyli, że każdy trymestr im minimalnie naciągnąłem do góry) i jeśli ktoś mi fajnie uargumentuje, czemu on zasługuje na więcej (tzn nie bezpośrednio mi, nie cierpię żebrania na priv - uargumentuje na forum) to jeszcze dwa teamy mam baaaardzo mocno na granicy do odstrzału :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.