Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, karpik napisał:

Dobrze wiesz o co mi chodzi. Żeby myśleć o wygraniu RS trzeba mieć albo zajebistego konia pociągowego, superstara, a najlepiej dwóch i rozsądny support wokół nich albo topową obronę i wyrównaną rotację. Ty nie masz takiego superstara, nie masz topowej obrony i masz wyrównaną rotację :)

Mam zawodnika, który w roku kalendarzowym 2020 w sezonie regularnym robił 30-7-7 na powyżej 50% z gry ( zawodnika, który wciąż jest w prime i który już wygrał w RL NBA nagrodę MVP) Jeżeli to nie jest poziom, który pozwala na porównywanie z Derrickiem Rosem to nie wiem, co powiedzieć. Patrz na otatnie 3 sezony:

Bucks za 2 ostatnie sezony byli w TOP 10 Net Ratingu w minutach bez Giannisa.  (Net Rating bez Giannisa +2,41)

Rockets w MVP sezonie Hardena mieli 6 Net Rating w lidze bez Hardena (Net Rating bez Hardena +4,3)

Plus przez nasz popierdolony system finansowy nie da się już porównywać RL NBA jeden do jednego, bo ławki topowych zespołów są dwie klasy gorsze niż zespołów w RL NBA.

Mistrzowie NBA RL Lakers mają następującą ławkę ( wg ESPN): Schroeder, Matthews, Kuzma, Morris, Harrell.

Dla porównania aktualne ławki topowych teamów u nas w ubiegłym sezonie regularnym:

Bucks:  Reggie Jackson, Kyle Korver, wiadro, ręcznik, krzesło

Magic: Joseph, Nunn, Williams, Okeke, Temple?, Birch???

Raptors: Matthews, Powell, Brown Jr, Terrence Davis?? Malachy Flynn??

Heat: Brunson, Satoransky, Ross, Brooks, Portis

Lakers: Aaron Holiday, Nic Batum, Meyers Leonard, Glenn Robinson III, Nic Claxton

Nuggets: Williams, Barton, Caruso, Tristan Thompson,  Vernon Carey?

Wolves: Miles Bridges, Dwight Howard, McLaughlin, Derrick White, Robert Williams

Rockets: Gordon, Hart, Cousins, Jeff Green, Ojeleye?

Te ławki są nieporównywalnie słabsze od jakiejkolwiek drużyny z najlepszym bilansem w RL NBA kiedykolwiek. Być może Heat lub Rockets niewiele brakuje.

A tu jeszcze mamy skrócony sezon i skrócone offseason, gdzie na moją korzyść działa zarówno stabilizacja składu, jak i najszersza rotacja w lidze.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, człowiek...morza napisał:

ławki nuggets i wolves wygladaja bardzo atrakcyjnie

No ja np. Nie wymieniłbym ławki Soty na te Hornets, ale dziękuje za miłe słowo :)

18 minut temu, człowiek...morza napisał:

ławki nuggets i wolves wygladaja bardzo atrakcyjnie

No ja np. Nie wymieniłbym ławki Soty na te Hornets, ale dziękuje za miłe słowo :)

18 minut temu, człowiek...morza napisał:

ławki nuggets i wolves wygladaja bardzo atrakcyjnie

No ja np. Nie wymieniłbym ławki Soty na te Hornets, ale dziękuje za miłe słowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

 

Lakers w minutach bez LeBrona i Davisa mieli Net Rating, który dałby im play-offs w Konferencji Zachodniej ( +1,3). 

xddddddd

no to widzisz, akurat @LeweBiodroSmoka ma autora tego sukcesu Pana Caruso, a Ty twierdzisz ze ma c***owa lawke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, karpik napisał:

Klasyczny fluberyzm :)

Największym minusem tego sformułowania jest fakt, że kiedy nie ma się argumentów i nie wie jak odnieść do przytoczonych danych i faktów, to można z podniesionym czołem krzyknąć "fluberyzm" i spi*****ić:/

Żeby była jasność, nie spodziewam się, że wygram sezon regularny, bo już doświadczalnie wykazałem, że nie mogę tu liczyć na jakąkolwiek obiektywną ocenę kogokolwiek, więc nie wiem dlaczego miałoby się to zmienić teraz. Poza tym Hornets są za słabi w rl NBA, żebym mógł tu liczyć na sukcesy. W końću jak w RL NBA jest finał Lakers - Heat to u nas też musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, człowiek...morza napisał:

xddddddd

no to widzisz, akurat @LeweBiodroSmoka ma autora tego sukcesu Pana Caruso, a Ty twierdzisz ze ma c***owa lawke

Barton top50 tamtego sezonu jeden z lepszych rezerwowych w ostatnich latach, Lou n/c, MJ Caruso, TT na dorobku

i jeszcze nie koniec FA nawet :D

dwie klasy gorsze ławki, bo system popierdolony

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, fluber napisał:

W końću jak w RL NBA jest finał Lakers - Heat to u nas też musi być.

Wut xd

To już grubo poszedłeś, że nie wygrasz czegoś przez RL Hornets. Przypomnę, że Heat od nas to więcej mają wspólnego z Dallas przez Doncicia niż z Miami, a Knicks wygrali tu tytuł xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lucas napisał:

Wut xd

To już grubo poszedłeś, że nie wygrasz czegoś przez RL Hornets. Przypomnę, że Heat od nas to więcej mają wspólnego z Dallas przez Doncicia niż z Miami, a Knicks wygrali tu tytuł xd

Bardziej chodzi mi o to, ze sama nazwa Hornets jest w RL NBA takim synonimem porażek, beznadziei i gówna, że już samo nastawienie głosujących jest zupełnie inne jak słyszą tę nazwę.

Tzn. to nie jest chyba żadna kontrowersyjna teza myślę, że zarówno bilanse, jak i wolna agentura wyglądałyby zupełnie inaczej, gdyby drużyna Jaśka nazywała się np. Huragan Wolbrom:) Argumenty o tym, że Charlotte to brzydsze miasto też już miały miejsce nawet w tym sezonie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, fluber napisał:

Żeby była jasność, nie spodziewam się, że wygram sezon regularny, bo już doświadczalnie wykazałem, że nie mogę tu liczyć na jakąkolwiek obiektywną ocenę kogokolwiek, więc nie wiem dlaczego miałoby się to zmienić teraz

Wydaje mi się, że zdanie 28 osób jest bardziej obiektywne od zdania 1 osoby, ale to tylko moja subiektywna opinia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Bardziej chodzi mi o to, ze sama nazwa Hornets jest w RL NBA takim synonimem porażek, beznadziei i gówna, że już samo nastawienie głosujących jest zupełnie inne jak słyszą tę nazwę.

Tzn. to nie jest chyba żadna kontrowersyjna teza myślę, że zarówno bilanse, jak i wolna agentura wyglądałyby zupełnie inaczej, gdyby drużyna Jaśka nazywała się np. Huragan Wolbrom:) Argumenty o tym, że Charlotte to brzydsze miasto też już miały miejsce nawet w tym sezonie:)

No dokładnie takim samym, a może nawet większym synonimem porażki jest słowo Knicks w NBA. Zwłaszcza dziś, bo równo 17 lat temu zatrudnili Isiaha Thomasa na GM xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

No dokładnie takim samym, a może nawet większym synonimem porażki jest słowo Knicks w NBA. Zwłaszcza dziś, bo równo 17 lat temu zatrudnili Isiaha Thomasa na GM xd

wlasnie z Izajaszem palimy cygarka i ucze go fachu.

#kultura organizacji

#nie zapominamy o swoich

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, karpik napisał:

Wydaje mi się, że zdanie 28 osób jest bardziej obiektywne od zdania 1 osoby, ale to tylko moja subiektywna opinia ;)

Grałem w inną grę, w którą grało 25% osób z BeGM, a pozostali spoza na podobnej zasadzie co tutaj i ci z BeGM ocenili mnie 50% gorzej niż ci spoza BeGM. Ale to tylko matematyka:) 

7 minut temu, Lucas napisał:

No dokładnie takim samym, a może nawet większym synonimem porażki jest słowo Knicks w NBA. Zwłaszcza dziś, bo równo 17 lat temu zatrudnili Isiaha Thomasa na GM xd

No może właśnie dlatego w ubiegłym sezonie regularnym skład @człowiek...morza z Leonardem, Davisem, Irvingiem, Bojanem i Duncanem Robinsonem nie zrobił nawet przewagi parkietu w 1 rundzie?;)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

No może właśnie dlatego w ubiegłych play-offs skład @człowiek...morza z Leonardem, Davisem, Irvingiem, Bojanem i Duncanem Robinsonem nie zrobił nawet przewagi parkietu w 1 rundzie?;)

No bo wschód jest tak mocny, że nawet tak mocny skład z kontuzjami nie gwarantuje HCA :) Tylko to nie świadczy o tym, że głosy są nazwę zespołu, a po prostu o sile wschodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

No bo wschód jest tak mocny, że nawet tak mocny skład z kontuzjami nie gwarantuje HCA :) Tylko to nie świadczy o tym, że głosy są nazwę zespołu, a po prostu o sile wschodu.

Ja tam swój eksperyment już rok temu przeprowadziłem:) Ja mogę się mylić, ale matematyka nie kłamie:) 

Zalazłem tutaj zbyt wielu osobom za skórę, a wszyscy wiemy, że to ma tutaj wpływ na wyniki głosowań. Nieprzypadkowo Alonzo, który potrafi truć jeszcze gorzej niż ja, nie wyszedł tu nigdy z 1 rundy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak konkretnie, to gdzie Fluber na ten moment zostałeś skrzywdzony?

zajales 5 miejsce w abrdzo silnej konfie (do lepszych raciles po 1 W), wyprzedzajac m.in wspomnianych Knicks.

a jak sam zwrociles uwage twoja trojka najlepszych zawodnikow, w tym kon pocaigowy westbrook mieli kontuzje na ile? 50 spotkan?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.