Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Lucas napisał:

@człowiek...morza ja tu nie pisałem o sobie jak coś, a jako ogólnej obserwacji.

@SlaKB jedna chyba taka informacja i to nie od Woja/Chamsa, więc no jeśli na tej podstawie mielibyśmy decydować o zmianie organizacji przez Davisa tego lata to moim zdaniem trochę mało. Raczej szedłbym Twoim zdaniem w argumentacje sportową niż tę plotkę. Dodatkowo o ile wolę Kembę niż Kyriego to chyba jednak Irving mimo tych kontuzji ma większość wartość w lidze, a jestem w 90% pewny, ze tak jest wśród samej opinii graczy, więc w kwestii gwiazd do wyboru dla Davisa to mamy Giannis > Kawhi > Kyrie > Kemba, ale łącznie to jest takie dość bliskie, raczej decydują rolesi i to czy Davis chce zamieniać NY na Milwaukee.

Kemba prędzej pogodzi się z rolą tego 3 niż KI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście @SlaKB to Twój zespół i to, ze takie komentarze pojawiaja sie teraz moze ostatecznie i tak skończyć się dla Ciebie happy endem, bo Butler był bliski odejścia z Lakers rok temu, a skonczyło się jak wiemy :D Po prostu warto się czasem dwa razy zastanowić :) 

Teraz, kolader napisał:

Kemba prędzej pogodzi się z rolą tego 3 niż KI

Tu się zgadzam :)

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

to nawet nie byla informacja (z obozu ktoregokolwiek z graczy przykladowo), tylko luzne domniemanie windhorsta.

To była gowno plotka raczej. Ogolnie ABC co cenie nie jest wylewny w swoich deklaracjach 

Teraz, kolader napisał:

Kemba prędzej pogodzi się z rolą tego 3 niż KI

To co ostatnio grał to nie dziwie się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Drugi przypadek to Miami Heat robiące capspace i Twoja nieoceniona pomoc w utrzymaniu Butlera przez Lakers, kiedy swą fantastyczną walką  idealnie podzieliłeś głosy tych co głosowali za jego odejściem z LAL 😘 

Z perspektywy czasu wolę jego przyjście do Lakers niż Miami Heat.

Jakby Ignazz niczym Kaczyński, Korwin czy Macierewicz schował się do szafy, wygrałbym Spurs to głosowanie :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giannis chciał wzmocnien - chce mu dać Davisa, Davis w pierwszej turze odrzucił Knicks, pojawia się info, że chce grać z Giannisem - proszę bardzo umozliwiam mu to. 

Giannis jest młodszy od Leo, dodatkowo Kemba nie robi kwasów jak Irving. Mam dobrą sytuację finansową.. imo to jest świetna opcja dla Davisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

To była gowno plotka raczej. Ogolnie ABC co cenie nie jest wylewny w swoich deklaracjach 

Podczas wpierdolu z Heat jednak coś w Nim pękło.

Inna sprawa, że te łączenie Davis - Giannis to typowe gadanie pod big market Los Angeles. Funta kłaków to nie jest warte.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Z perspektywy czasu wolę jego przyjście do Lakers niż Miami Heat.

Jakby Ignazz niczym Kaczyński, Korwin czy Macierewicz schował się do szafy, wygrałbym Spurs to głosowanie :(

 

Nie miałem się gdzie skryć. Szafę mi zamontowano dopiero 9 miesięcy temu a głosowanie było szybciej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

W ogóle pierwszy raz na FA bede operowal czyms wiecej niz cos powyzej wartości MLE i czy jest tu ktos komu zadac na priv pytanie, bo troche czuje sie jak idiota w tym temacie czy na pewno wszystko dobrze kumam :( 

Dawaj do mnie. Prowadzę tą turę, nie biorę udziału i jestem człowiek zaufany :)

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

W ogóle pierwszy raz na FA bede operowal czyms wiecej niz cos powyzej wartości MLE i czy jest tu ktos komu zadac na priv pytanie, bo troche czuje sie jak idiota w tym temacie czy na pewno wszystko dobrze kumam :( 

spoldzielnia nie pomaga?

myslalem, ze juz ustalone kto komu i za ile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

W ogóle pierwszy raz na FA bede operowal czyms wiecej niz cos powyzej wartości MLE i czy jest tu ktos komu zadac na priv pytanie, bo troche czuje sie jak idiota w tym temacie czy na pewno wszystko dobrze kumam :( 

Śmiało. 

Lepiej mnie zapytaj, niż jak jeden z GMów wyczytywał z wikipedii porady "jak się robi s'n't". Nick GMa zachowam dla siebie, bo ja też kiedyś lepszy nie byłem, ale jak by się nie dopytał to by w szambo wpuścił nie tylko siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Śmiało. 

Lepiej mnie zapytaj, niż jak jeden z GMów wyczytywał z wikipedii porady "jak się robi s'n't". Nick GMa zachowam dla siebie, bo ja też kiedyś lepszy nie byłem, ale jak by się nie dopytał to by w szambo wpuścił nie tylko siebie.

Napisałem już do Marcusa :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.