Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Ciekawe, że sam byłeś gotowy oddać Tatuma z assetami za Paul George :P

oj Qcin, Qcin... Zawsze byłeś typowym koniukturalistą. 

Lol nigdy nie było takich rozmow nawet :) Tatum od zawsze byl nietykalny, Powinienes to wiedziec i Ty gdy odrzucalem opcje z Davisem, Kazdy inny posiadacz Davisa po Tobie rowniez wlacznie z Czlowiekiem Morza ktory już mi go oferowal za Tatuma xd i Georgea tez bym nie chciał za Tatuma bo gdy sie pojawila taka propozycja to odpowiedz była szybka-tatum nie na sprzedaz, nigdy i za nic xd raz najebany prawie go oddalem ale na szczescie szybko wytrzezwialem xd 

Odrzucalem tez możliwosc oddania go za Stephana Curryego (od 2Gmow) gdzie wiesz że jestem loverem, Duranta, a nawet... MARVINA BAGLEYA XD 

Także wypraszam sobie uwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ely3 napisał:

Skoro mnie cytujesz to bądźmy też realistami. Donovan się poprawił ale nadal potrafi mieć takie idiotyczne straty jak w meczu nr 1 gdzie dwa razy podał po prostu w nogi Murraya a w dogrywce wkozłował sobie piłkę w stopę. On pochodzi z rodziny bejsbolowej i grał za młodu jako miotacz więc teraz tez ma dużo podań jakby miotał piłkę. Niemniej rok temu nie był nawet blisko tego jak rozgrywa obecnie

To, że teraz jest lepszym pg to wiem - pisałem w opisach, ale prawie nikt nie czyta tu moich opisów.. :( 

Chodzi o to, że grał jako pg jak Rubio był kontuzjowany i wygrali chyba z nim na pg wtedy wszystko. 

 

5 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Do tego, by każdy mógł przedstawić swoje racje i wysłuchać drugiej strony. Nie wiesz po co się dyskutuje?

Ja też nie rozumiem często Waszych głosowań. Tacy Bucks też mają trzech all-starów i to w mocniejszym zestawie niż trójka Magic. Dokupili jeszcze Tim Hardawaya, pozyskali z waivers Reggie Jacksona, załatali swoje problemy, które mieli przy zawieszonym i nie grającym Waitersie oraz niewiadomym podejściem do Iguadoli. Ogólnie na pozycjach 1-2-3 było kiepsko. Teraz mimo wzmocnień, dostają bilanse 4-4.

Niektórzy z Was głosują, że ten walczy o wynik, ten odpuszcza. U mnie każdy gra z tym samym nastawieniem. Tak więc ciężko by Magic dostawali 6-7W, a Bucks cztery.

Ostatni mój post, bo po co dyskutować z kimś, kto nie rozumie istoty dyskusji i albo próbuje mnie ośmieszyć, albo manipuluje, albo stosuje nielegalne argumentacje typu "zobacz jak zajebiście gra w PO". Duży zjazd Alonzo.

Pierwsze śliwki robaczywki ;) 

Następnym razem porozmawiajmy spokojnie nawet Priv. chętnie wyjaśnię Tobie moją wizję na drużynę. :) 

 

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym powiedzieć, że arkusz w excelu do głosowania jest już gotowy.

@fluber osiem winów za dużo rozdałeś, popraw :)

@Principe @kolader @człowiek...morza @Tecu @LONGER01 @Pablo81 @ozzy110 @RonnieArtestics @SlaKB @eMeS @tangiers @Alonzo @Sylvinho. @karpik @Regis @kungfubestia @LeweBiodroSmoka @Qcin_69 @Ashigaru @elwariato @Eld @MMM2121 @january @Lucas @shevcu

Zapraszam do głosowania! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Chciałbym powiedzieć, że arkusz w excelu do głosowania jest już gotowy.

@fluber osiem winów za dużo rozdałeś, popraw :)

@Principe @kolader @człowiek...morza @Tecu @LONGER01 @Pablo81 @ozzy110 @RonnieArtestics @SlaKB @eMeS @tangiers @Alonzo @Sylvinho. @karpik @Regis @kungfubestia @LeweBiodroSmoka @Qcin_69 @Ashigaru @elwariato @Eld @MMM2121 @january @Lucas @shevcu

Zapraszam do głosowania! :)

Wstanę rano, oswoję się z wynikami loterii i przysiądę do głosowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ozzy110 napisał:

Wstanę rano, oswoję się z wynikami loterii i przysiądę do głosowania ;)

Tutaj też ciekawie:

RL NBA - BeGM

Warriors - Nets

Cavs - Clippers

Wolves - Grizzlies

Hawks - Warriors

Pistons - Blazers

Knicks - Cavs

Bulls - Pistons

Hornets - Pelicans

Wizards - Bulls

A dalej to już może być różnie... :)

3 minuty temu, fluber napisał:

@MarcusCamby u mnie się wszystko zgadza:) 

Bulls wpisałem 8-0, zamiast 0-8 :P Nie było tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, człowiek...morza napisał:

@Alonzo

Nie smuć się. W twoim przypadku ze mną przegrać to jak wygrać.

 

Ty mnie straszysz wyscoutowanym przeze mnie zawodnikiem?😆 Módl się Misiu Drogi, żebyś na Toronto lub Miami trafił. 

Co nie zmienia faktu, że Duncan McBryde nam się ładnie obudził w tym meczu. :) 

4 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Tutaj też ciekawie:

RL NBA - BeGM

Warriors - Nets

Cavs - Clippers

Wolves - Grizzlies

Hawks - Warriors

Pistons - Blazers

Knicks - Cavs

Bulls - Pistons

Hornets - Pelicans

Wizards - Bulls

Czyli u nas: 

1. Grizzlies

2. Nets

3. Pels

4. Pistons

5. Clppers 

i dalej już normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Ty mnie straszysz wyscoutowanym przeze mnie zawodnikiem?😆 Módl się Misiu Drogi, żebyś na Toronto lub Miami trafił. 

Co nie zmienia faktu, że Duncan McBryde nam się ładnie obudził w tym meczu. :) 

Czyli u nas: 

1. Grizzlies

2. Nets

3. Pels

4. Pistons

5. Clppers 

i dalej już normalnie.

No i ładnie siadło :) 4 pick na sprzedaż 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.