Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

@Reikai

W dniu 25.04.2023 o 17:07, Reikai napisał:

raz ze Clippers maja lepszych zawodnikow 3-9, dwa Harden jest polamany i wyglada bardzo tak sobie. PJ Washington zjada na sniadanie tego Metu, Richardson byl okropny w RL Pelicans w T3, wraca Wiggins, Vucevic mial solidny T3,

Ciekawe kiedy Reikaia przestanie dupa boleć po frajerskiej stracie Sabonisa za darmo :)

Rotacja graczy 3-9 w meczu play-in, gdzie w PO gra się w 90% w siedmiu chłopa. Jaranie się stat padderami z Hornets to już u Niego normalka. Dziwne, że sami Hornets kończą w ogonie ligi.

@kuba2419 w każdym głosowaniu jest przeciwko mnie, oddał jeden głos i oczywiście przeciwko Pelicans.

Miałem zagłosować, ale potem zobaczyłem głosy innych i szczerze? Nie chce mi się :)

 

A przepraszam, zapomniałem wspomnieć, że nie można wspominać o dwóch superstarach z poziomu TOP15 ligi, bo kogoś oczy bolą :) 

Lepszy Vucevic, którego jako rozczarowanie odmienia się na wszystkie przypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

@Reikai

W dniu 25.04.2023 o 17:07, Reikai napisał:

raz ze Clippers maja lepszych zawodnikow 3-9, dwa Harden jest polamany i wyglada bardzo tak sobie. PJ Washington zjada na sniadanie tego Metu, Richardson byl okropny w RL Pelicans w T3, wraca Wiggins, Vucevic mial solidny T3,

Ciekawe kiedy Reikaia przestanie dupa boleć po frajerskiej stracie Sabonisa za darmo :)

 

Serio?

Ma mnie cos bolec, bo nie podoba mi sie twoj opis ktory opiera sie na tym ze Harden i Sabonis kozaki i top15(pomijajac ze pierwszy jest polamany i wyglada na tyle kiepsko, ze Wiggins go tu zamyka). Pewnie ze mozna wspominac(tzn czy jest to prawda z tym top15 to jest dyskusyjne), ale wypadaloby rozwinac temat i rozwinac temat, a nie robic z tego glowny orez olewajac caly opis, przehajpowywanie swoich graczy jak Richardson ktorzy byli fatalni w T3, cos wspominanie o kontuzji Wigginsa ktorej nie bylo, ze poproszony o rozwiniecie tematu Metu nie odpowiedziales na wypunktowanie przez @Tecu? 2 na 2 ten mecz bys pewnie wygral, ale dopoki gra sie druzynowo to masz gorszy roster z gorsza forma graczy, a i tak nie wykluczylem zmiany zdania w glosowaniu - gdybys tylko jakos argumentowal i walczyl w tym meczu, a nie rzucal zabawkami z kat i sie obrazal.

 

Cytat

Vucevic i PJW zagrali rozczarowujące sezony, także impactem nie przewyższali Josh Greena, Isaaca Okoro czy Josha Richardsona wyróżniających się rolesów w moim teamie. 

Cytat

Kluczowa rola z ławki spada na Sarica, który akurat był w świetnej formie podczas ostatniego trymestru w RL Thunder.



No daj pan spokoj, Richardson robil jakies szalone 7 ppg w T3, Saric to samo(przy 0.9 3PM) a piszesz o jego swietnej formie w T3.PJ Washington nic nie statpaddowal bo Hornets byli 0.500 post trade deadline gdzie PJ byl tego wazna przyczyna. Ogladasz cos meczow, chociazby swoich grajkow w ogole? Bo po tym jak napisales ze Wiggins byl polamany cos powatpiewam. A nawet nie wspomnialem o tym
 

Cytat

Bardzo dobra obrona na obwodzie - Sumner, Green, Okoro, Moody, Metu każdy w obronie jest dla rywala jak wrzód na dupie.

Cytat

Podejrzana obrona Clippers. Nie sądzę, żeby w wolnej koszykówce Clippers mieli jakiekolwiek szanse w tym meczu. Dużo tu przeciętnych obrońców, zarówno pod koszem jak i na obwodzie.

Czy o tym.

Jeszcze to podejscie ''nie glosujecie tak jak ja bym chcial, to ja sie obrazam i sam nie glosuje''. Daj pan spokoj, you are better than that. Inni glosujacy tez maja jakis bol dupy, bo nie widza zwyciestwa Pelicans? Mozesz miec pretensje do siebie, ze ludzie nie lykneli opisu i nie walczysz o ten W, a jedynie sie obrazasz.

@Szulim jakos potrafi przyjac na klate porazke w meczu zdaniem moim i kilku innych GMow i jakos zachowuje przy tym klase.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2023 o 20:52, Qcin_69 napisał:

Ja nie mam problemu przyznać, ze Butler gra zajebista serie, ale pisanie o tym, ze to norma i standard u gracza, który dotychczas 3 czy 4 razy przeszedł z zespołem 1 rundę to rzecz, która poróżniła nasza przyjaźń!

Dokładnie 

oddawaj 150, telefon, klawiaturę, laptopa, tableta i usuń konto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Ja wiem @MarcusCamby, że jesteś wkurwiony na wszystkich za te głosowanie, ale serio powinieneś się cieszyć, że nie musisz świecić oczami i iść w zaparte w trakcie opisów do pierwszej rundy, to jeszcze nie ten sezon i tak było bardzo solidnie 

Biorąc pod uwagę, że spółdzielnia ma mój pick za rok to przyszły sezon będzie jeszcze ciekawszy w głosy :) 

Nie jest najgorzej. @january zrobił finansowe rozliczenie i Pels kończą sezon na plusie i oficjalnie zamykają okres spłacania legendarnego John Walla. Także otwieram okres bez oglądania się na hardcap i zobaczymy co uda się zbudować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Biorąc pod uwagę, że spółdzielnia ma mój pick za rok to przyszły sezon będzie jeszcze ciekawszy w głosy :) 

.

a to cała Spółdzielnia nie głosowała za Pelicans ? xd Czy teraz jest jakaś nowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Biorąc pod uwagę, że spółdzielnia ma mój pick za rok to przyszły sezon będzie jeszcze ciekawszy w głosy :) 

Nie jest najgorzej. @january zrobił finansowe rozliczenie i Pels kończą sezon na plusie i oficjalnie zamykają okres spłacania legendarnego John Walla. Także otwieram okres bez oglądania się na hardcap i zobaczymy co uda się zbudować.

Czyli czas ściągnąć glosne nazwisko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że ostateczny wynik pary Raptors vs Cavs dla mnie dość szokujący, aż 4:2? 
 

Dajemy kredyt Lillardowi za zrobienie 30W w realu z całkiem niezłym supportem. Tam nikt ze składu prawie nie wszedł do PO. Po drugiej stronie mlodziutki lider który osiągnął druzynowo i indywidualnie podobne osiągi do Lillarda, czy chociażby bardzo fajnie grajacy w I rundzie rolesi: Smart, Powell, Love, Barrett. No dla mnie to za wyniki w realu należy się bardziej Cavsom awans. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.