Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, tangiers napisał:

Twierdzisz, ze Middleton wezmie opcje zamiast wziac cos z borderline maxa i poczeka az bedzie rok starszy i wtedy ktos mu da?

no wiadomo ze January już napierdala swoj przekaz podprogowy bo wie ze Curry odchodzi po tym jak nie dostał latem extension :D 

A Heat i Wolves jak będą mieli capspace to biorą w pierwszej kolejności grube nazwiska :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Lamelo-Booker-Tate-Tatum-R.Williams no sorry, ale nie będzie drużyny nawet w połowie tak mocnej z tak duża ilością gotówki latem w grze :) 

Wiec jeśli oferta Soty będzie maksem to chyba przyznasz ze ciężko będzie z tym walczyć na inne argumenty niż qcin to c***?

No argumentem przeciw Minnesocie jest to że nie ma znaczenia jaki aktualnie ma skład bo w każdej chwili nawet przyszły hof może przed playoffs wylądować w najgorszej drużynie ligi. Ale na pewno poradzicie sobie w wymianach! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

Beda w tym roku teamy z maxem. Nawet taka Sota przehandluje Bookera za opcje z Durexem czy Currym. Lebron to juz nie jest taka marka podczas rekrutacji. Jest juz nowy szeryf

a to nieprawda akurat, Bookera nie wymienimy na Durexa, mogliśmy i odmowilismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

no wiadomo ze January już napierdala swoj przekaz podprogowy bo wie ze Curry odchodzi po tym jak nie dostał latem extension :D 

A Heat i Wolves jak będą mieli capspace to biorą w pierwszej kolejności grube nazwiska :D 

Dokladnie o tym pisze. Jak sa grube nazwiska na FA, a sa to dobre teamy zawsze zrobia cap space. Shit, ja pewnie sam dam temu Middletonowi dluzszy kontrakt  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No argumentem przeciw Minnesocie jest to że nie ma znaczenia jaki aktualnie ma skład bo w każdej chwili nawet przyszły hof może przed playoffs wylądować w najgorszej drużynie ligi. Ale na pewno poradzicie sobie w wymianach! 

ro jest argument z forum internetowego promującego piłki i buty do koszykówki. 

Pytam o normalne argumenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

Dokladnie o tym pisze. Jak sa grube nazwiska na FA, a sa to dobre teamy zawsze zrobia cap space. Shit, ja pewnie sam dam temu Middletonowi dluzszy kontrakt  :)

no wiadomo ze będzie tutaj twarda opozycja FluberowoAlonzowoJanuarowa, ale na logikę, masz donwyboru grać dla mistrzowskiego zespołu otoczony 3-4 allstarami w prime, to k**** nie myślisz kto tam ostatnio poleciał, tylko jak dolecieć do Minnesoty

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Nie wiem czy trollujesz czy nie, ale powtórzę. Nie macie k**** kasy :D

Camby ile razy mam Ci jeszcze udowodnić ze jedyne co może mnie powstrzymać przed wymarzonym składem jest moja wyobraźnia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

ro jest argument z forum internetowego promującego piłki i buty do koszykówki. 

Pytam o normalne argumenty

Zgadza się, nigdzie indziej nic podobnego się nie wydarzyło więc trudno o argument z rl NBA, taki to poziom abstrakcji:) 

Teraz, LAF napisał:

O to to. CP3 nie będzie chciał grać FVV co mu gale zabiera. 

Dobrze ze booker i tatum grają bez piłki w rękach! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

No dobra, ale Wizards dadzą mu pewnie koło maxa na powiedzmy 3 lata i masz po zabawie.

Jeżeli drugą najlepszą ofertę da Minnesota to Wizards przecież puszczą tam Duranta za free xd albo za zwrot tych 5 mln :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli karty rozdają:

- Nets, najgorszy klub w historii BeGM, który przez pięć sezonów nie dobił ani razu do granicy 30 winów.

- Heat, którzy są najbardziej potępioną obecnie organizacją przez stowarzyszenie ligi graczy za oszukanie Dillona Brooksa

- Wolves, wieloletni Cyganie, którzy właśnie zesłali Paul George do czerwonej latarni ligi.

To macierzyste kluby z prawami Birda do swoich graczy mogą spać spokojnie w to FA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cvbe napisał:

Jeżeli drugą najlepszą ofertę da Minnesota to Wizards przecież puszczą tam Duranta za free xd albo za zwrot tych 5 mln :D

Blake Griffin nie był fillerem w tej wymianie po Lamelo, tylko kluczem do przyszłych możliwości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

do oddania Georga np. 

Leonard w sezonie w którym został oddany został mistrzem NBA z Raptors i nie chciał grać dłużej w spurs. 

I to jest analogia do oddania pg13 którego trade Request musiałem przegapić do najgorszej drużyny w lidze? :)

miejsce trochę klasy Panowie i nie róbcie z nas głupków:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Jak obiecasz (ta obietnica przy PO, której nie można cofnąć- oferta) jakues 170/5 dla Midfletona to czemu nie? Ale bez obietnicy to czemu mialby nie podejmować opcji? By stracić kilkanaście mln?

Za rok u nas Pelicans i Hornets wchodzą z lasami na 2x maxy, nikt nie będzie zamiast spadających 38 mln bral  jakichś ciuloofert xd

Tak i na pewno dadza 32 latniemu wiecej niz ja mu teraz dam. Przypominam, ze dalem Middletonowi najwyzszy kontrakt na FA jak go Bucks wydymali, wiec jakies zaufanie do GM powinien miec. A obietnic tu nie skladalem, i zamierzam bo ich dotrzymywanie nie daje tu zadnej gratyfikacji. Juz widze jak lata przebudowy Pels poswieca na Middletona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.