Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

No jeśli karty rozdają:

- Nets, najgorszy klub w historii BeGM, który przez pięć sezonów nie dobił ani razu do granicy 30 winów.

- Heat, którzy są najbardziej potępioną obecnie organizacją przez stowarzyszenie ligi graczy za oszukanie Dillona Brooksa

- Wolves, wieloletni Cyganie, którzy właśnie zesłali Paul George do czerwonej latarni ligi.

To macierzyste kluby z prawami Birda do swoich graczy mogą spać spokojnie w to FA :)

łatwo taka narracje przyjąć

Minnesota:

*Mistrz NBA

*najbardziej utalentowany zespół ligi

*najlepiej prowadzony zespół ligi

Oddala Georga do drużyny gdzie jest już Leonard, Reggie Jackson (przyjaciel Georga) i Ayton (przyjaciel z drużyny) 

Serio, przypierdalac się do Minnesoty to jest słaba opcja, która Ci nie przystoi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

No jeśli karty rozdają:

- Heat, którzy są najbardziej potępioną obecnie organizacją przez stowarzyszenie ligi graczy  Marcus Cambego za oszukanie Dillona Brooksa

Ja juz jestem potepiony u Ciebie na FA za oddanie Whitesida 5 lat temu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Leonard w sezonie w którym został oddany został mistrzem NBA z Raptors i nie chciał grać dłużej w spurs. 

I to jest analogia do oddania pg13 którego trade Request musiałem przegapić do najgorszej drużyny w lidze? :)

miejsce trochę klasy Panowie i nie róbcie z nas głupków:) 

a jak miałbyś okazje się dowiedzieć ze Paul George był nieszczęśliwy w Minnesocie i chciał odejść? sam miałem mu TR założyć czy jak? mieszanie w to osobistych odczuć gracza z rl i przekładanie 1:1 na begm jest naiwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

a jak miałbyś okazje się dowiedzieć ze Paul George był nieszczęśliwy w Minnesocie i chciał odejść? sam miałem mu TR założyć czy jak? mieszanie w to osobistych odczuć gracza z rl i przekładanie 1:1 na begm jest naiwne.

Ale nie możesz argumentować z jednej strony jaka to cudowna argumentacja a z drugiej z dupy wymyślić sobie podkładkę pod oddanie gracza bo sam tak chciał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Ja juz jestem potepiony u Ciebie na FA za oddanie Whitesida 5 lat temu ;]

Nah. Ty byłeś potępiony za sprzedanie wszystkiego co się rusza i hard tank po Doncica, ale to już swoje odpokutowałeś.

Byłeś już spokojnie w TOP5 i mogłeś rozdawać karty w to FA, ale po akcji z Brooksem twoje akcje poleciały jak ruski rubel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Gracz wymusił a nie ze klub olał. 

u nas tez wymusił, @LAF ma wywiad do opublikowania.

Nie pisaliśmy o tym głośno wcześniej, by nie dawać pożywki mediom. Ale niestety, George chciał grać z Leonardem i Aytonem, stad podjęliśmy w ogóle negocjacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

a jak miałbyś okazje się dowiedzieć ze Paul George był nieszczęśliwy w Minnesocie i chciał odejść? sam miałem mu TR założyć czy jak? mieszanie w to osobistych odczuć gracza z rl i przekładanie 1:1 na begm jest naiwne.

A czemu miał być nieszczęśliwy skoro grał w Minnesocie a przecież wszyscy wiemy że... 

 

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

 

Minnesota:

*Mistrz NBA

*najbardziej utalentowany zespół ligi

*najlepiej prowadzony zespół ligi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Ale nie możesz argumentować z jednej strony jaka to cudowna argumentacja a z drugiej z dupy wymyślić sobie podkładkę pod oddanie gracza bo sam tak chciał. 

dla mnie branie decyzji z r nba odnośnie szczęśliwości bycia w jakieś drużynie jest po prostu c***owe, ale dostosowałem się tez do tego po słynnej szkole dla synów Lebrona.

George był nieszczęśliwy w Minnesocie, zżył soe z Aytonem i chciał dołączyć do Leonarda.

Jego wujek codziennie do nas wydzwaniał.

Czemu zamiast pochwał za pomoc graczowi, spotykamy się z krytyką, nie wiemC ale się domyślam 

Teraz, fluber napisał:

A czemu miał być nieszczęśliwy skoro grał w Minnesocie a przecież wszyscy wiemy że... 

 

 

bo Ayton był jego najlepszym przyjacielem a on marzył o powrocie na Wschod.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

 

Za rok u nas Pelicans i Hornets wchodzą z lasami na 2x maxy, nikt nie będzie zamiast spadających 38 mln bral  jakichś ciuloofert xd

Charlotte i ja od lat pracujemy na wizerunek najbardziej stabilnej organizacji dla gwiazd. Najpierw uszczesliwianie LeBrona, teraz uszczesliwianie Westbrooka. Superstarzy będą się bić o możliwość gry w Hornets. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Charlotte i ja od lat pracujemy na wizerunek najbardziej stabilnej organizacji dla gwiazd. Najpierw uszczesliwianie LeBrona, teraz uszczesliwianie Westbrooka. Superstarzy będą się bić o możliwość gry w Hornets. 

Tu trzeba przyznać ze robisz robotę dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolves po prostu oddają weteranom, bo boją im się płacić duże pieniądze nie wiedząc kiedy nastąpi ich zmierzch.

Najpierw tak oddali Lillarda tuż przed podpisaniem umowy, a teraz podobnie postąpili z Paul George. To nie jest żadna tajemnica.

Dlatego, żaden szanujący się vet nie przyjdzie do tej drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

W takiej sytuacji zamiast tworzyć dyrdymały jak zajebiscie potraktowaliście PG po prostu lepiej nic nie pisać. Tworzysz bajki i ludzi to wkurza. 

ale co wkurza xd odpowiadam wymyślonym argumentem na wymyślone argumenty :)

Ludzi zawsze wkurza wielkość, a ze Minnesota największym klubem a ja narcyzem to ich go wkurza xd 

mnie bawi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Tu trzeba przyznać ze robisz robotę dobrze. 

W sumie to będzie ciekawe FA. Bo z jednej strony kultura organizacji flubera, a z drugiej ja będę miał sporo młodych grajków na RC - tegoroczny 1st pick, Wiseman, Okoro, Moody, Josh Green jako magnesy :)

Będzie ciężko nie być hipokrytą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego totalnie nie rozumiem po co brałeś dwóch chłopaków na GM. Robisz sprawnie dobre wymiany ale fatalny jesteś w aspektach PR. Jakbyś zostawił to do rozmasowania przez twoich coGM może by lepiej wyszło. A tak to toczysz tu boje nie zostawiajac im nic do roboty. Czyli bez sensu ze ich masz za partnerów.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wolves po prostu oddają weteranom, bo boją im się płacić duże pieniądze nie wiedząc kiedy nastąpi ich zmierzch.

Najpierw tak oddali Lillarda tuż przed podpisaniem umowy, a teraz podobnie postąpili z Paul George. To nie jest żadna tajemnica.

Dlatego, żaden szanujący się vet nie przyjdzie do tej drużyny.

tak jest, ale jak słusznie zauważyłeś oddajemy ich tylko gdy się kończy kontrakt :) wiec taki weteran przez 3,5 roku nie musi się obawiać ze odejdzie ;)

3 minuty temu, fluber napisał:

Ale tu nikt nie jest wkurzony:) 

wg Ignazza tak xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

W sumie to będzie ciekawe FA. Bo z jednej strony kultura organizacji flubera, a z drugiej ja będę miał sporo młodych grajków na RC - tegoroczny 1st pick, Wiseman, Okoro, Moody, Josh Green jako magnesy

Pamietam jak rookie Luka, Vucek nie byli dla Ciebie magnesem na Durexa/Butlera. Ja mlodych cenie moze bardziej niz inni, ale zobaczymy czy spolecznosc tez zmienila zdanie w tym zakresie ;]

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

I dlatego totalnie nie rozumiem po co brałeś dwóch chłopaków na GM. Robisz sprawnie dobre wymiany ale fatalny jesteś w aspektach PR. Jakbyś zostawił to do rozmasowania przez twoich coGM może by lepiej wyszło. A tak to toczysz tu boje nie zostawiajac im nic do roboty. Czyli bez sensu ze ich masz za partnerów.  

Nie rozumiesz magii Minnesoty :) a robotę wszyscy wykonują swoją jak trzeba :D 

ale

dzisiaj zbyt pięknie peklp

dupsko Januaremu, żebym mógł sobie odpuścić te ucztę xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.