Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, LAF napisał:

CP3 marzy aby być mentorem dla LaMelo ; ]

Skad ty to możesz wiedzieć ? Ostatnio współpraca z tobą cp3 zreszta nie wyszła na dobre, skończył w blazers przez twoja nieudolność i dawanie maxów carmelo i DAJ, wiec wiesz, ja nie wiem czy cp3 się tak chętnie rwie do grania w wolves, poki ty tam jesteś ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

Pamietam jak rookie Luka, Vucek nie byli dla Ciebie magnesem na Durexa/Butlera. Ja mlodych cenie moze bardziej niz inni, ale zobaczymy czy spolecznosc tez zmienila zdanie w tym zakresie ;]

No uczciwie przyznaje, że u mnie nic się zmieniło :)

Dalej bym nie zagłosował na jakiegoś Mobleya czy LaMelo Balla kosztem powiedzmy Townsa czy Bookera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Bieda FA szykuje się z kasą, więc stawiam, że Player Option będą brane masowo.

TAK - Bertans, Tim Hardaway, Brissett, Monte Morris, Vildoza, Toscano-Anderson, Myles Turner, Wesley Matthews, PJ Tucker, Porzignis, Muscala, Oubre, Mykhaliuk, Banton, Justin Holiday, Jeff Green, Ross, Ibaka, Craig, Zeller, Landale, Oladipo, Rose, Birch, Temple, Gallinari, Joseph, Howard, Zubac, Rondo, Markieff Morris, Ish Smith, Lamb, Gibson, Payton, Harrell, Milsap, Neto, Forbes, Mills, Love, Robin Lopez, Brook Lopez, Lou Williams, Ingles, Winslow, JaMychal Green, Rubio, Markieff Morris, Joe Harris, Tadek Young,

Znaki zapytania - Drummond, Valanciunas, Niang, Nwora, Whiteside, Middleton, Iguadola, Bojan Bogdanovic, Nance Jr, Plumlee, Zach Collins, Brogdon, George, Reggie Jackson, G. Hill

Pewne NIE - Fran VanVleet, McGee, Vincent, Connaughton, Korkmaz, Durant, Cody Martin, Rozier, Kennard, Sabonis, Monk, Batum, Gay, Fournier, Javonte Green, Jordan Clarkson

Z moich graczy:

Ibaka nie dostanie więcej niż mle więc luźno weźmie kasę ode mnie, tym bardziej że już zapuścił korzenie i to będzie jego czwarty sezon u mnie. 

Zeller weźmie minimum na bank, landale możliwe że też. Craig to nie wiem, chyba jest niedoceniany ale chętnie go zachowam

Whiteside to nie wiem czy weźmie czy nie. Gra teraz znacznie lepiej niż mu place, ale poprzedni sezon miał slabszy.  33 lata też nie będą zachęcały gm-ow do dłuższych i wyższych umów. 

Connaughton na pewno nie podejmie minimum. Za dobry gra sezon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

No uczciwie przyznaje, że u mnie nic się zmieniło :)

Dalej bym nie zagłosował na jakiegoś Mobleya czy LaMelo Balla kosztem powiedzmy Townsa czy Bookera.

Booker ma jeszcze Tatuma przypominam do pomocy przy rekrutacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cvbe napisał:

Jeżeli drugą najlepszą ofertę da Minnesota to Wizards przecież puszczą tam Duranta za free xd albo za zwrot tych 5 mln :D

coś się należy za Tonego Bradleya

57 minut temu, ignazz napisał:

Ale nie możesz argumentować z jednej strony jaka to cudowna argumentacja a z drugiej z dupy wymyślić sobie podkładkę pod oddanie gracza bo sam tak chciał. 

ale Wam wolno sobie wymyślać narracje z dupy, bo wszyscy przyznajecie ze nie bylo czegos takiego w nba, to ja sie pytam na podstawie czego wymyslacie jak ktos by mial sie zachowac?

Jak ludzie z przeszlosc, ze Chmury to jakies niebo a w dole ziemi jakies pieklo?

Lub ze morze ziemia lezy na jakis 7 krokodylach?

I to pewnie te same osoby co sie smieja z teorii Kyriego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Mylą Ci się userzy. Odstaw alkohol.

 

W dniu 2.12.2021 o 16:43, MarcusCamby napisał:

 

2. Minnesota Timberwolves - Z rozczarowań to na pewno Tatum. Już rok temu mocno zawodził, a teraz jest jeszcze gorszy. Cóż dwa lata temu mówiono, że to już TOP10 grajek ligi. Od tego czasu jest w mocnym odwrocie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze @Qcin_69 wiedziałem, że jestem twoim idolem. Już na zlocie to podkreślałeś, ale nie sądziłem, że zapisujesz każdą moją wypowiedź :)

Tak czy siak polecam wciąż słownik -> https://sjp.pwn.pl/sjp/chimeryczny;2553379.html

Tatum oczywiście od jakiegoś czasu gra cholernie dobrze, a jak już szukasz moich opinii o Tatumie to cofnij się proszę do pierwszego sezonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Zawsze @Qcin_69 wiedziałem, że jestem twoim idolem. Już na zlocie to podkreślałeś, ale nie sądziłem, że zapisujesz każdą moją wypowiedź :)

Tak czy siak polecam wciąż słownik -> https://sjp.pwn.pl/sjp/chimeryczny;2553379.html

Tatum oczywiście od jakiegoś czasu gra cholernie dobrze, a jak już szukasz moich opinii o Tatumie to cofnij się proszę do pierwszego sezonu :)

xd 

Byku chimeryczny to on był na początku sezonu, od stycznia gra zajebiscie, luźno top5 grajek w tym roku ligi, wiec c***a to ma z chimerycznoscia, jak zagrasz 3 świetne mecze, 1 wybitny i 1 słaby na 5 spotkan to nie jest chimeryczność.

To Twoja opinia z grudnia była, a to sprzed równo miesiąca 

W dniu 5.02.2022 o 03:28, MarcusCamby napisał:

Widać jak stoczył się Tatum, skoro ktoś pod tak przeciętny mecz wali konia. Stawiam karton Baczewskiego, że mój Coby White miał więcej godnych zapamiętania spotkań w tym trymestrze niż dzisiejszy popis Jaysona.

wiec fajnie ze go doceniłeś na początku kariery  ale ile można żyć przeszłością :) 

Teraz, tangiers napisał:

Camby zazwyczaj bronil Tatuma, zwlaszcza jak pisano w tym dziale, ze Ingram to lepszy shooter :D

to prawda, pamiętamy te analizy eksperta Januarego xd

Camby dobry chłopak, ma wiedzę, tylko pech za nim kroczy w begm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Od stycznia gra zajebiście, dlatego przytaczasz moje wypowiedzi z grudnia :)

No początek sezonu miał słabiutki, a ostatnie dwa miechy kozackie.

ta druga wypowiedz jest z 5 lutego, nie wiem czemu zawsze próbujesz stawiać się w roli nieomylnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.