Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fluber napisał:

Sezony Ci się pomyliły, 😂

to niestety hamuje mi trochę mój optymizm choć gdzieś czytałem zę on już leciał do NY na mecz tylko jeszcze nie ubrany w strój koszykarski i wielki powrót wkrótce...

karnie odejmijcie mi 2 zwycięstwa bo rzeczywiście chciałem grać graczem przedwcześnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Chyba byłem największym hejterem Anthony Davisa na forum, a niedługo trzeba będzie gościa bronić, bo już robi się groteskowo. Dodam jeszcze, że u mnie Ben Simmons gra. Zmniejszony impact, to jasne, ale gra. Człowiek morza na prawdę trafił z nazwiskami sleeperów podczas FA, zwłaszcza pod kątem pierwszego trymestru - Luke Kennard, Carmelo Anthony, Cedi Osman. O fantastycznym Mobleyu było mówione już dużo. Kto nie widzi, ten trąba.

no to jest beka, jak czytam komentarze flubera ronniego czy teraz ozziego

typowy overreacting z davisem (pewnie all-star van fujara jest od niego lepszy xd), a jak u kogos gra simmons to nie ma mozliwosci zeby zejsc ponizej tego 15-13.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, człowiek...morza napisał:

no to jest beka, jak czytam komentarze flubera ronniego czy teraz ozziego

typowy overreacting z davisem (pewnie all-star van fujara jest od niego lepszy xd), a jak u kogos gra simmons to nie ma mozliwosci zeby zejsc ponizej tego 15-13.

 

Czy ja coś pisałem o knicks ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2021 o 00:09, january napisał:

Wolves wrzucający staty łącznie z meczami z 2T i "przypadkiem" pomijający w tych statystykach żałosne TS oraz 3pt% swych graczy to przebili :P 

Serio to był przypadek wynikający z poniższych rzeczy:

1. W statach za cały sezon na BR, z którego ja korzystam najchętniej jako źródło dancyh, masz średnie za dany sezon, a nie wybrany okres. W momencie jak je pobrałem było za późno w stosunku do naszego okresu. Dokonałem jednak updatu na podstawie pobranych gamelogów wszystkich graczy.

2. TS tam też nie jest podany i brak jego wynika, że w skryptach co używam do fantasy ja go nie używam i użyłem z marszu kolumny które tam są przydatne.

Natomiast wyliczyłem go na podstawie gamelogów dla tego okresu i też dodałem.

 

Dodatkowo, dodałem kilka innych statystyk, jak chociażby przykładowe wyniki na podstawie GM_SC z BR (szerzej tam opisane), czy kluczową moim zdaniem tabelę pokazuącą nieobecnośći 9 najważniejszych graczy:

PLAYER/MECZ X1 X2 X3 X4 X5 X6 X7 X8 X9 X10 X11 X12 X13 X14 X15 X16 X17 X18 X19 X20 X21 X22 X23 X24 X25 X26 X27 X28 SUM
JAYSON TATUM                                                         0
PAUL GEORGE                                           X       X X X 4
REGGIE JACKSON                                                         0
DEVIN BOOKER                                           X X X X X X X 7
DEANDRE AYTON           X   X X X X X                         X X     8
JALEN BRUNSON                                   X                     1
ROBERT WILLIAMS           X                 X X X   X X X               7
JAESEAN TATE                                                         0
DEANTHONY MELTON                               X X X                     3
SUM 0 0 0 0 0 2 0 1 1 1 1 1 0 0 1 2 2 2 1 1 1 2 1 1 2 3 2 2 30

 

 

 

 

 

 

 

Wnioski z niej szerzej można znaleźć w opisie, ale najważniejsze że w 27 meczach mam 7 z tych graczy na parkiecie i nie musze grać Bongami czy Myjami Oni, co między innymi Ty chyba sugerowałeś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może moje argumenty nie były wczoraj za mocne, ale ludzie zastanawiający się po co Memphis Morant. No właśnie na takie mecze. Wątpię żeby Tyus Jones miał jaja do takiego game winnera. Owszem Ja jest jeszcze nieopierzony, często samolubny i wciąż młody. Można na niego psioczyć. Tylko, że bez tego nie byłby sobą. Kto w zeszłym sezonie podczas PO postawił się Jazz? No Ja. Młody jeszcze jest i ma czas się poprawić. To też jest dla niego nowa sytuacja. Wrócił do ekipy, która pokazała, że nie zawsze jest jej potrzebny. Tutaj siedzi wszystko w głowie Moranta i to jak trenerzy to poukładają.

Co prawda bez Aytona, ale to Memphis wyszło dziś zwycięsko ze starcia.

Ogarniam śniadanie i obejrzę specjalnie tych Suns.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, człowiek...morza napisał:

@Regis od dawna nie ma na forum, wiec czuje sie w moralnym obowiązku zapytać skąd taki bilans?

Thanks for your question:) 

 Myślę, że powodem są problemy z absencjami, które owszem, były - ale kto ich w tym sezonie nie miał? Stąd też uważam, że bilanse dla Hou są zaniżone w stosunku do innych drużyn (nie dotyczy bilansów Januarego, tutaj trudno mieć większe zastrzeżenia). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

przyznasz mi chociaż ze moi, zwłaszcza Keldon czy Nurkic powinni wyglądać dużo lepiej u boku cp3? 

Nurkic szczerze wątpię. Lillard też przecież jest notorycznie podwajany i Nurk na tym korzysta i gra bardzo efektywny sezon w ataku.

Keldon pewnie tak, mógłby mieć więcej okazji jako cutter czy w transition.

12 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

@karpik z tego co patrzę tak z 50% Wygranych spotkan w tym sezonie wygrywają dwupunktową różnica, a ostatnie cztery spotkania w których zanotował 20+ pts to mecze z bkn (+6) spurs (+4) blazers (+4) oraz Warriors (-9) (ten mecz pewnie widziales, cały mecz na styku i w końcówce otto porter zwariował) 

 

takze jak mi podpowiesz jak zrobić statystyki tylko z meczy przedziału różnicy punktowej 0-9, to chętnie jego statystyki wrzucę, bo jestem przekonany ze w tych spotkaniach Paul kręci te 18-20’ppg. Mój zespół nie jest oczywiście na tyle dobry by takie przewagi tworzyć wiec bedzie tych meczy na styku dużo więcej niż suns w realu. 

Policzyłem za Ciebie :) Ma 16,3 ppg w takich meczach, faktycznie nieco więcej, ale do 20 sporo brakuje ;)

13 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Dragic ostatnie dwa sezony w RS ( PO to inna historia ) odcinał kupony i nie wnosił większej wartości niż większość graczy podpisywanych za minimum. Nawet przy wyciąganiu średni nie ma o co kruszyć kopii. Tangiers od początku celował tu w dodatkowe punkty za romantyzm.

No niestety dyskusja została przez cenzora zabita. Dla mnie przykładowo sprawa nie jest jasna.

Nie chodzi mi o poziom gry Dragicia (choć gorszy od Sato by on nie był), tylko o podejście, bo w podobnej sytuacji może być kiedyś lepszy zawodnik.

A z Kyrie już pisałem. Skoro w PA może grać, to gra. Tylko ja go na pewno nie policzę w 28, bo Irving od dawna nie podchodzi do swojej kariery poważnie, więc pewnie wpadłby jakiś uraz, urodziny, covidzik itd.

10 godzin temu, człowiek...morza napisał:

no to jest beka, jak czytam komentarze flubera ronniego czy teraz ozziego

typowy overreacting z davisem (pewnie all-star van fujara jest od niego lepszy xd), a jak u kogos gra simmons to nie ma mozliwosci zeby zejsc ponizej tego 15-13.

 

Normalnie to bym coś o tym Davisie popisał w temacie o Lakers, ale skoro nie jest już tajemnicą, że go pozyskuję, to szkoda mi na to czasu, bo będzie, że go reklamuję czy coś. W każdym razie najlepszy tekst jaki na tym forum czytałem w tym sezonie, to ten od Ely, że więcej zespołowi daje zarówno Westbrook jak i Carmelo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ozzy110 napisał:

Może moje argumenty nie były wczoraj za mocne, ale ludzie zastanawiający się po co Memphis Morant. No właśnie na takie mecze. Wątpię żeby Tyus Jones miał jaja do takiego game winnera. Owszem Ja jest jeszcze nieopierzony, często samolubny i wciąż młody. Można na niego psioczyć. Tylko, że bez tego nie byłby sobą. Kto w zeszłym sezonie podczas PO postawił się Jazz? No Ja. Młody jeszcze jest i ma czas się poprawić. To też jest dla niego nowa sytuacja. Wrócił do ekipy, która pokazała, że nie zawsze jest jej potrzebny. Tutaj siedzi wszystko w głowie Moranta i to jak trenerzy to poukładają.

Co prawda bez Aytona, ale to Memphis wyszło dziś zwycięsko ze starcia.

Ogarniam śniadanie i obejrzę specjalnie tych Suns.

 

To w drugim trymestrze możesz o tym gamewinnera przypomnieć ludziom, ale nie mow Ze pistons było lepsze od pacers w I tercji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na wyrost te okolice 20 w dla Wizards? Ja wiem, że Miles gra sezon życia, KD jest w formie i nawet Harden dojeżdża.

Mają 6 1-2 roczników, KD nie ma przez 1/3 trymestru i grają w 9 ze starym Howardem grającym po prawie 30 min gdzie jego zmiennikiem jest Iggy. A i jeszcze Smart ma okropny sezon.

Na moje to jest max poziom mój i Cavaliers. Już prędzej widzę Pacers jako #2 wschodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ozzy110 napisał:

Nie na wyrost te okolice 20 w dla Wizards? 

Przez pol trymestru graja w 7 ludzi, gdzie Howard jest full time starterem. I to niby ja przegialem z bilansem ;)  Wizz sa ofiara systemu finansowego i najwyrazniej spolecznosci zrobilo sie zal Sylwka badz patrzy tylko na 2-3 nazwiska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, january napisał:

Ja im dalem 18w, ale gwoli ścisłości KD opuścił tylko 2 mecze a nie 1/3 trymestru.

O panie. Moja wina. Zescrollowało mi na 20-21 zamiast 21-22 przy klikaniu. No ale wciąż te 18 w to jest maks tym bardziej, że Josepha nie było w 4, Howarda w 3 a Hardena w 2 i tam naprawdę nie ma kto grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ozzy110 napisał:

Nie na wyrost te okolice 20 w dla Wizards? Ja wiem, że Miles gra sezon życia, KD jest w formie i nawet Harden dojeżdża.

Mają 6 1-2 roczników, KD nie ma przez 1/3 trymestru i grają w 9 ze starym Howardem grającym po prawie 30 min gdzie jego zmiennikiem jest Iggy. A i jeszcze Smart ma okropny sezon.

Na moje to jest max poziom mój i Cavaliers. Już prędzej widzę Pacers jako #2 wschodu

Po co konfabulujesz ? KD opuścił dwa mecze a w reszcie był co najmniej graczem z top 3 ligi. Ponad 1/3 meczów to opuścił ale Morant. Generalnie sorry ale dawanie mojego zespołu na poziom Pistons czy Cavs w tym trymestrze to jednak żart. Co do Pacers to faktycznie mają mocny trymestr i w moim zestawieniu są top 3 konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.