Skocz do zawartości

Atlanta Hawks 2018/19


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym CP3 to faktycznie przestrzeliłem jako porównanie, ale ciężko mi kogoś porównać do Iversona, bo już mało kto tak gra, a do Kobe bez obrony nawet pasuje. Porównanie do DeRozana byłoby obrazą, zwłaszcza że to były zupełnie inne czasy pod względem sposobu prowadzenia ofensyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym CP3 to faktycznie przestrzeliłem jako porównanie, ale ciężko mi kogoś porównać do Iversona, bo już mało kto tak gra, a do Kobe bez obrony nawet pasuje. Porównanie do DeRozana byłoby obrazą, zwłaszcza że to były zupełnie inne czasy pod względem sposobu prowadzenia ofensyw.

Ale na początku wieku (kiedy ponoć takie porównania były na porządku dziennym) to Kobe jeszcze bronił :D

 

Mylisz się Pan w zeznaniach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym CP3 to faktycznie przestrzeliłem jako porównanie, ale ciężko mi kogoś porównać do Iversona, bo już mało kto tak gra, a do Kobe bez obrony nawet pasuje. Porównanie do DeRozana byłoby obrazą, zwłaszcza że to były zupełnie inne czasy pod względem sposobu prowadzenia ofensyw.

Do Iversona można porównać Westbrooka choćby pod względem mentalnym. Tylko, że AI był w finale, a RW nigdy się w nim nie znajdzie. I już unikając tego pi****lenia na forum to napiszę szczerze, że RW>>>AI. Tadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Iversona można porównać Westbrooka choćby pod względem mentalnym. Tylko, że AI był w finale, a RW nigdy się w nim nie znajdzie. I już unikając tego pi****lenia na forum to napiszę szczerze, że RW>>>AI. Tadam.

 

no jak?! rw nie moze byc lepszy od iversona,bo to miszcz pustych statystyk. a nie,czekaj...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na początku wieku (kiedy ponoć takie porównania były na porządku dziennym) to Kobe jeszcze bronił :grin:

 

Mylisz się Pan w zeznaniach!

 

Nie mylę się. Kobe jest lepszy, ale AI pod względem ofensywnego skillsetu był gdzieś na tym poziomie, a myślę nawet, że łamanie linii obrony i wjazdy pod kosz miał nawet lepsze.

 

Bliżej na pewno AI do Kobe Bryanta niż do Douga Christie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabijacz statystyk to jedno z najbardziej zabawnych stwierdzeń ever. Takich Blatche (pamiętacie czy już zapomnieliście?!) jest stosunkowo mało, ale forum o tym wie. To forum wie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fan Jokicia krytykujący Townsa za obronę.

 

Porównanie Iversona do Bryanta.

 

Wszystkie posty DaFloou.

 

LOL. 

Ooo wyrocznia lolów, teraz już wiem do kogo się zgłosić po konkretnego lola. Piąteczka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko w zaczarowanym świecie fantasy forum e-nba.

 

Młodszym userom tłumaczę skalę absurdu.

 

Lepiej mieć Danny Greena niż CP3. To jest ten poziom.

Wez porownaj iversona ktory byl dziura w obronie a w ataku nabijaczem punktow na niskiej skutecznosci do cp3 ktory ma pozytywny wplyw zarowno w ataku i w obronie ktory ma sredni ts z kariery lepszy niz iverson w jakimkolwiek sezonie ktory jest jednym z najlepszych pg all time.

Wez porownaj iversona, ktory jest isiah thomasem z celtics (a w sumie to w ataku nie zagral takiego sezonu jak it w 2016-17) do kb ktory jest top3 na swojej pozycji ktory ma 5 mistrzostw i ktorego w fantasy dracie pewnie nawet rodzina iversona wziela przed allenem.

Wez porownaj douga christi ktory na przestrzeni kariery robil wszystko oprocz trojek lepiej od dannyego greena.

 

I pomimo faktu ze cp3>>>iverson a christie >>green napisz ze wziecie douga przed iversonem to jak green over cp3.

 

Czekam jeszcze tylko ze zamiast kobego derozan albo vince mogl grac w tamtych lakers i tez bylby triplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Iversona można porównać Westbrooka choćby pod względem mentalnym. Tylko, że AI był w finale, a RW nigdy się w nim nie znajdzie. I już unikając tego pi****lenia na forum to napiszę szczerze, że RW>>>AI. Tadam.

Fakt, OKC nigdy nie weszło, ani nie wejdzie do finału z Westbrookiem w składzie  :rolleyes-new:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ten pick Dallas nie był protected, to Atlanta miałaby szansę co najmniej wyjść na zero w tej czerwcowej szalonej wymianie. Jak Young w przyszłości będzie grać z dobrymi rywalami w sposób, w jaki na starcie kariery gra ze słabymi/przeciętnymi rywalami (Cavs, Heat), to będzie naprawdę dobrym pickiem generalnie. Ale Doncic jest jednak lepszym prospektem, a Mavs mogą być tak słabi, że wylądują w tym top5, więc trochę pokpili sprawę.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doncić już zjada każdego z tego draftu, a co to będzie za parę lat? Jak dla mnie to Atlanta strzeliła sobie w stopę tą wymianą. Choć Young to może być całkiem dobry grajek, nawet na poziomie Kemby z lepszym podaniem. Brzmi fajnie? Bo jest fajne, ale Luka to będzie inny level. Także to coś jak casus Pistons i Kennard zamiast Mitchella. Może przegiąłem z porównaniem, bo jednak Young to nie Kennard, ale wiadomo o co chodzi. :onthego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba swego czasu była tu teoria, że Doncic jest najbardziej ready z tego draftu, ale może być problem z rozwojem i pokonaniem naturalnych ograniczeń. Demon szybkości, ani wybitny atleta to nie będzie, ale już widać, że wykorzystuje BBIQ, by mimo to dostawać się pod kosz. Po za tym ma solidny floater, step back, dobrze gra off ball. To już sporo przy świetnym court vision i passingu, by być co najmniej legit drugą opcją.

 

Przyznam szczerze, nie wierzyłem, że będzie tak dobry.

 

Jako, że to temat o Hawks powinno być coś o Trae Youngu, ale szczerze powiedziawszy za mało go widziałem, by wyrobić sobie opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Young to taki bardzo ubogi kuzyn Kury. I pewnie tak mu zostanie do końca kariery. Co nie znaczy nic negatywnego, wiadomo. Oprócz niego to w Atlancie jest chyba marnie, co? Jest jeszcze John Collins z którego będą ludzie (może). Dalej to już nie pamiętam (sorry Vince, Ty to jesteś kozak nawet po 40-tce) czy jest tam ktoś kto zrobi kiedyś ten level up. A Doncić i mnie zaskoczył. Choć czułem, że bedzie w tej lidze kimś to nie spodziewałem się, że po kilkunastu meczach zostanie najlepszym graczem swojej drużyny. To robi wrażenie, bo to przecież 19-letni białas z Europy. Jestem fanem i nic na to nie poradzę. Będzie ROTY jak nic.  :onthego:​ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie z Youngiem to sie jeszcze okaze jak bedzie wygladal kiedy bedzie targetowany jak chociazby Curry w obronie, bo poki co to tylko rookas, ktory dodatkowo gra w jakiejs Atlancie, ktora nikogo nie obchodzi, wiec moze sobie trzaskac rzutow ile chce i nie jest na radarze przeciwnikow, bo to sa tylko mecze RS z druzyna z dna Wschodu, na ktore 80% druzyn przyjezdza jak na trening

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku kariery Curry też grał w takiej Atlancie drużynie. Nie żebym coś sugerował hehe, bo taki Curry to jest jeden na x lat, ale...  nie no dobra, jeśli jacyś kibice Atlanty istnieją to niech się nie łudzą. To nie Curry. :grin:

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tym masz k*rwa z tym Huerterem? Nie żebym w chłopaka nie wierzył, bo ma czas, ale w Twoich postach to on wychodzi na mega kozaka, który się okaże białym Leonardem i ludzie zaczną sobie dziarać -HUERTER na jego cześć. hue hue xDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.