Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

przypominam, ze w tej chwili ponizej lakers w tabeli sa m.in. spurs, rockets, jazz czy twolves, czyli wszystkie te teamy zaliczaja naprawde zly sezon skoro sa gorsi od tych hujowych lakers. niemniej w tematach ich druzyn nie trzeba czytac wypocin jacy to X sa hvjowi....

 

czytales w ogole tematy tych druzyn? :D (nie liczac twolves - ale tu od poczatku butlerdramy bylo wiadomo, ze bedzie zle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs maja zły sezon.

 

Stracili lidera i latali jak mogli ale bez longSF.

 

GDY Pop wymodlił rotacje to spadł mu podstawowy PG i najlepszy obrońca na obwodzie.

 

No to wysłał Whitea na pomoc który tez wyleciał ze składu na 3 tygodnie

 

Najwyższy wybór spurs od 2011 roku tez wyleciał.

 

Testując Forbesa nagle z paru gier wyleciał Gay oraz z jeszcze większej Gasol.

 

Gay wrócił to odpoczywa Bertans.

White wrócił za szybko i teraz kwitnie.

Wiec spurs na razie nie są porównaniem.

 

Oni nie mieli 7 z rotacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytales w ogole tematy tych druzyn? :grin: (nie liczac twolves - ale tu od poczatku butlerdramy bylo wiadomo, ze bedzie zle)

korci mnie zeby kopiowac twoje wpisy z tego tematu/ zamieniac nazwiska i wklejac do tematu o nuggets

ale na szczescie mam kilka innych waznych rzeczy w zyciu do roboty

 

ja sie ograniczam do tego, co mnie interesuje i o czym mam pojecie, czyli lakers i jerseye. i dobrze mi z tym.

 

ignazz kupuje twoja argumentacje w kwestii spurs (choc z parkera sami zrezygnowali...:P)

niemniej podobne problemy mieli rok temu lakers jesli dobrze pamietam, bo wciaz ktos wypadal ale malo kogo to obchodzilo dyskutantow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakers w RPM:

 

LJ 5,95 (3 ogólnie)
Hart 1,84 (47)
McGee 0,4 (104)
Lance -0,11 (122)
Rondo -0,18 (133)
Zubac -0,45 (156)
Lonzo -0,53 (162)
Beasley -1 (220)
Tyson -1,14 (240) - ale super w D
Williams -1,61 (306)
Mykhailluk -1,77 (322)
KCP -1,74 (375)
Kuzma -2,55 (387) - minusowy także w O
Ingram -3,08 (410)
 
według tego statu Brandon to jeden z 20 najgorszych zawodników w lidze. w rzeczywistości aż tak fatalny nie jest (rok temu był 317), ale Magic powinien go czym prędzej sprzedać, póki ma jeszcze jakąś tam wartość jako młody prospekt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie ograniczam do tego, co mnie interesuje i o czym mam pojecie, czyli lakers i jerseye. i dobrze mi z tym.

 

nie przeszkadza Ci to pisać o tym co dzieje się w innych tematach (oczywiście to co piszesz nie ma nic wspólnego z rzeczywistością*)

 

korci mnie zeby kopiowac twoje wpisy z tego tematu/ zamieniac nazwiska i wklejac do tematu o nuggets

ale na szczescie mam kilka innych waznych rzeczy w zyciu do roboty

 

aha

 

* zakładając, że "Lakers się interesujesz i o nich masz pojęcie" (we własnym mniemaniu) to w sumie wszędzie piszesz rzeczy niezgodnie z rzeczywistością :grin: (trzymam kciuki za jerseye!)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

lakers w RPM:

 

LJ 5,95 (3 ogólnie)
Hart 1,84 (47)
McGee 0,4 (104)
Lance -0,11 (122)
Rondo -0,18 (133)
Zubac -0,45 (156)
Lonzo -0,53 (162)
Beasley -1 (220)
Tyson -1,14 (240) - ale super w D
Williams -1,61 (306)
Mykhailluk -1,77 (322)
KCP -1,74 (375)
Kuzma -2,55 (387) - minusowy także w O
Ingram -3,08 (410)
 
według tego statu Brandon to jeden z 20 najgorszych zawodników w lidze. w rzeczywistości aż tak fatalny nie jest (rok temu był 317), ale Magic powinien go czym prędzej sprzedać, póki ma jeszcze jakąś tam wartość jako młody prospekt.

 

 

W przypadku Tysona pod uwagę brane są jeszcze mecze gdy grał w Phoenix, więc pewnie mu to trochę zaniża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic powinien go czym prędzej sprzedać, póki ma jeszcze jakąś tam wartość jako młody prospekt.

 

Lakers raczej nie zrobią żadnych dużych ruchów ze względu na przyszłoroczne lato IMHO. 

 

Ingramowi dałbym czas (nie może być tak zły cały sezon), ale Kuzma serio powinien się pojawiać w transferowych rozmowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddanie Parkera za darmo to był jasny sygnał dla obozu Leonarda ze chcą go zostawić.

 

Twardy reset chyba był jednak bardzo dużym zaskoczeniem dla samego Popa ze kl2 tak konsekwentnie unikał bezpośrednich rozmów i posłuchał swoich

No i szybko jednak odszedł.

 

Wszystkie braki zespołu spurs jakie są kończą się wraz z faktem gdyby Leonard dalej tam był.

 

Brak jakiegokolwiek Sf. Brak obrony. Brak 3. Brak zbiórki. Brak rozegrania. Brak stopera na gwiazdę.

 

Tam w zamian udało się załatać brak lidera i scorera oraz jako tako rozegrania.

 

To odejście to największa kosa w plecy jaka znam w NBA.

 

Skład został taki idealnie skrojony pod Leonarda z wyjątkiem tych głupich kontraktów Gasol Mills o co chyba poszło w momencie podpisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ogółem 58 za na przykład Foxem, Zellerem czy Aminu. 

Myślałem, że nawet Ty już opuściłeś iluzję pod tytułem z Russela coś będzie i jeszcze tylko na tej Ingrama się trzymasz.

 

Nie no - DLO jakiś tam progres względem poprzedniego roku zrobił i coś tam z niego może jeszcze będzie (ofc nie to co wieszczył january :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no - DLO jakiś tam progres względem poprzedniego roku zrobił i coś tam z niego może jeszcze będzie (ofc nie to co wieszczył january :smile: )

Generalnie poziom nieefektywnego startera w lottery teamie to właśnie wieszczyli ci wszyscy hejterzy Lakers, co się nie znają i tylko hejtują dla zasady future superstara. I jeśli ten poziom masz na myśli, że coś z niego będzie, to ok. Ale nie ma pokrycia to z tym co pisali fani Lakers dwa lata temu o nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przeszkadza Ci to pisać o tym co dzieje się w innych tematach (oczywiście to co piszesz nie ma nic wspólnego z rzeczywistością*)

 

 

aha

 

* zakładając, że "Lakers się interesujesz i o nich masz pojęcie" (we własnym mniemaniu) to w sumie wszędzie piszesz rzeczy niezgodnie z rzeczywistością :grin: (trzymam kciuki za jerseye!)

raczej nie udzielam sie w innych tematach, wiec nie wiem do czego pijesz

 

zebys ty mial choc w polowie takie pojecie o nuggets jak ja o jerseyach, to moze bysmy podyskutowali na poziomie.tymczasem najciekawsza rzecza jaka wniosles do tego tematu jest twoj kozacki podpis w sygnaturce. btw. peja ci to napisal?

 

 bradley beal do wziecia!

rozumiem, ze priorytetem jest zachowanie elastycznosci na przyszloroczne lato ale... green, satoranski czy morris to cholernie ciekawe nazwiska, o ktore bym zapytal, skoro robia  wielka wyprz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym paru meczach widać, że jest LBJ długo długo nic i dopiero potem McGee ( o dziwo gra lepiej niż przypuszczałem). Ingram to katastrofa, kolejny sezon i znowu jest gadanie tylko o potencjale.. Myślę, że Wizards chcą się pozbyć kogoś z dwójki Beal-Wall, to LAL powinni szykować jakąś paczkę z Ingramem za Beal-a, póki ma jakąś wartość transferową. Tragicznie wygląda Ball jeśli chodzi o rzut, na pewno ma najwięcej airball-i w całej lidze.. Aczkolwiek tutaj jestem bardziej wyrozumiały, bo kontuzja, brak okresu przygotowawczego, delikatna zmiana rzutu, więc z oceną poczekamy do drugiej części sezonu. Nie wiem czemu nie gra Hart w S5? Dla mnie to jest niezrozumiała decyzja, jest dobry w obronie i ma jakiś tam rzut, lepiej by pasował niż Kuzma pod grę LBJ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyborna analiza ale do tych wyborów z lat 90 to nie ma się co czepiać bo większość to koniec pierwszej rundy gdzie właśnie tych rzemieślników a nie gwiazd się szuka a tutaj robisz z tego zarzut i przykłady niewypałów. No i uderz się lekko w pierś bo np. gdyby Fisher miał taką karierę w Spurs to byś go wznosił pod niebiosa jako przykład ukształtowania przez Popa ważnego gracza na wiele lat w rotacji a tutaj próbujesz dyskredytować zwykłego wyrobnika który jest częścią największych sukcesów klubu w tym wieku i zdobył szacunek i w innych drużynach, grał w lidze prawie 20 lat ilu jest takich graczy z końca rundy. Bryanta chyba powinno się liczyć jako wybór Lakers? Wielu z tych nazwisk nie znam ale chyba Farmara lub Vujacicia to zna każdy kto trochę dłużej śledzi ligę a byli to członkowie rotacji też z dalekich numerów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fishera doceniam i uwierz aby przez chociaż niecałe 3 sekundy Fisher był graczem spurs - mogę nawet podać dokładną datę co do tych 3 sekund kiedy miało to by być ;-)

wybory 12 i 15 do dalekich nie należą a z tymi dalszymi to patrz co teraz robią GSW

mając super skład łatwiej dobrać

w erze KB Shq czy Magic KAJ lub KB Gasolina tego było mało


FAR lub VUJ? jasne że zna każdy

 

duże oczekiwania

świetna prasa

i....


oni są znani że grali z Kobasem i mogli by biuro podróży założyć bo KB juz był na Plutonie ;-)

 

chodzi mi o bilans:

 

jakość = oczekiwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.