Skocz do zawartości

[04/05] FBL #3 : Gadu - Gadu


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Zwróć uwagę na to, co pisał Stromile w FAQu !!! Tylko jesden zawodnik rozegrał na swojej pozycji 82 mecze !!!

Nawet jeślibyś miał fuksa, i udało by Ci sie ze ten zawodnik grałby właśnie u Ciebie, to jest jeszcze 7 którzy bankowo stracą FP ..... :roll:

Czyli nie będzie tak różowo ....

Widzę, że nie zostało to dobrze zrozumiane. Ale nie szkodzi. W FAQ'u zaznaczałem, że to trudne zagadanienie.

 

Nie chodzi o to, że tylko jeden zawodnik w całej NBA rozegrał 82 mecze. To byłoby śmieszne :) .

 

Rzecz w tym, że na każdej punktowanej pozycji jest 82 meczy do rozegrania. A ponieważ punktujących pozycji jest 8 (PG, SG, SF, PF, C, Util, Util, Util) to wszystkich meczy do rozegrania jest 8 x 82 = 656.

I mi chodziło o to, że tylko jeden z graczy (chodzi mi o nas GM'ow, a nie graczy z NBA) wykorzystał te wszystkie 656 meczy w sezonie (tzn. na każdej z 8 pozycji miał rozegrane 82 mecze) inni mieli niwykorzystane mecze na niektóych pozycjach (np. mieli na PG i PF rozegrane po 76 meczy, a na pozostałych 82, co oznacza, że w sumie nie wykorzystali 12 meczy z 656).

 

Mam nadzieję, że to już jest teraz jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Divac, strasznie lamersko sie zaprezentowales z tym haslem. Kurcze, chlopie, jak mozna zapomniec hasla. Poprobuj jakies inne swoje hasla, ktorych uzywasz w innych miejscach. Albo jakies kombinacje z literowkami, moze ci palec objechal jak wpisywales...

 

A ten twoj sklad antek to tragedia. Ktos zrobil ci bardzo nieladny kawal albo po prostu masz wroga/ow. A sam czegos nie skopales? Albo logowales sie na Yahoo w jakiejs kawiarni netowej czy innym publicznym miejscu (w szkole)?

Hehe no lamersko to malo powiedziane. No nie ma co kryc amatorka totalna. Divac strzelam moze masz haslo "divac" 8) .

 

Antek jak z tym skladem wygrasz lige to powinienes dostac dożywotni status "ekspert NBA", zostać moderatorem na e-nba i zostać bohaterem kolorowych czasopism :wink: .

 

Ale mam jeden cel- chcę awansować do FBL #2 i mam nadzieję, że mi się to uda. A jak nie wejdę to się nie powieszę

No w tej sytuacji łatwe to to nie bedzię, sam chyba rozumiesz 8) .

 

W każdym razie panowie życze powodzenia :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, Divac, znajdz w koncu to haslo czy czego tam nie wiesz, bo zastanawialem sie nad trejdem, juz mam fajna propozycje, a potem patrze i to niestety twoja druzyna byla. :? Moze login zle wpisujesz? W kazdym razie z tego, co widze, to twoj login jest taki - divac16divac

 

PS. Aha. I zadnego gadania, ze komus cos wczesniej obiecales. Masz przejrzec wszystkie propozycje i ocenic. Wiekszosc tutaj chce cie wykorzystac i zrobic w konia, ale moja propozycja jest sensowna dla obu stron. :) Postaraj sie grac z glowa i na powaznie, bo przehandlujesz caly sklad, a potem przestaniesz sie interesowac gra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio skorzystalem z opcji dodanej przez Loqsha1'a do kalkulatora i sprawdzilem jak wygladaja nasze sklady jesli idzie o srednia fantasy points zdobywanych przez zawodnikow (na podstawie danych z zeszlego sezonu). Oto zestawienie:

 

Dynamity - 73

Mj-team - 71

TWisM 69

LA Lakers - 66

Lakers - 66

PeterTeam - 64

Giulianova - 63

Kabe's 76ers - 61

Dyniu Team - 59

Q-team - 57

Minnesota Wolves - 41

 

Mad Chickens, czyli ekipa komisarza ligi sie nie liczy, wiec pominmy ten sklad wymownym milczeniem. :) Uwage zwraca druzyna Divaca. Too bad, ze nie chce mu sie sprawdzac i probowac zalogowac na konto, bo bez mozliwosci edycji bedzie mu ciezko awansowac do ligi #2. :lol: Nastepnie mamy Mj-team. Ten ze mna handlowal, wiec moze to byc znak dla innych, ze warto. :D Dalej trzy ekipy prowadzone przez fanow Lakers, czyli wiadomo, jak zawsze w czolowce. 8) Dalej stopniowo wyniki spadaja, choc tez trudno sie na tym opierac do konca. Bo przeciez punktuje osiem slotow w druzynie. To, co jest poza nimi to (przy dobrym zdrowiu czolowych graczy) tylko wypelniacze. Choc gram piewszy raz to nie wiem, co sie sprawdza lepiej. Czy szpica z super wypasionymi graczami, a dalej dosc slabo, czy tez bez szpicy, ale za to z dlugim skladem w miare rownorzednych graczy... Zobaczymy. Juz jutro wieczorem pierwsze mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co poniektórzy już zauważyli pojawił się następujący komunikat w FBL #3:

 

"11/3 FGM points changed from '1' to '2' "

 

O co więc chodzi - podczas ustalania punktacji doszło do pomyłki z mojej strony, zamiast 2 fp jakie powinny być przyznawane za FG ustawiłem 1fp. Dzięki czujności jednego z Was, ten błąd został naprawiony.

 

I żeby nikt nie wpadał w panikę - punkty jakie powinniście dostać zostaną przeliczone przez serwer od nowa i jutro rano nastąpi update na Yahoo

 

(działa to w ten sposób, że danymi wsadowymi są zdobycze w poszczególnych kategoriach, nie zaś punkty FP i nawet gdybym zmienił dopiero w np. styczniu, to i tak na drugi dzień wszystko już byłoby dobrze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mamy dzisiaj sobotę ( właściwie to już niedzielę :) ), czas na pierwszą klasyfikację tegorocznych rozgrywek FBL.

 

Tydzień 1(2 XI - 5 XI 2004r.):

  • Divac - średnia: 98.2 fantasy points (w 14 meczach)[/*:m:3vs9twl1]
  • Peter - 88.0 (16)[/*:m:3vs9twl1]
  • Air MJ - 83.5 (15)[/*:m:3vs9twl1]
  • KaBe - 81.1 (16)[/*:m:3vs9twl1]
  • MastaKilla - 76.8 (17)[/*:m:3vs9twl1]
  • Qba - 76.5 (16)[/*:m:3vs9twl1]
  • PI3TR45 - 71.8 (17)[/*:m:3vs9twl1]
  • Dyniu - 68.6 (14)[/*:m:3vs9twl1]
  • Szak - 57.0 (16)[/*:m:3vs9twl1]
  • Guilers - 55.2 (17)[/*:m:3vs9twl1]
  • Antek_15 - 30.1 (16)[/*:m:3vs9twl1]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Antek_15 - 30.1 (16)

Antek rządzisz:P heh

Trudno świadomie miec mniej niż 50;)

Jest to spowodowane włamaniem sie na moje konto i tym ze byłem na spotkaniu na bierzmowaniu, i sie spoźniłem na drfat, a ktos mi sie wczesniej włamał na konto i zmienił mi mój prerank, i jest kaplica :( Ale w nastepnym roku sie odegram :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buu, na razie jestem nisko, ale sie odegram. :)

Mialem pare glebokich zawodow w skladzie, nawet dalej mam, ale usunalem ich na boczny plan i wstawilem w mojej opinii tych, ktorzy az tak nie beda kaleczyc. Poza tym w skladzie mam kilku "przyczajonych tygrysow - ukrytych smokow", ktorzy jeszcze czekaja na wlasciwy moment. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca, ale jest fantastycznie. Garnett gra rewelacyjnie i dzięki niemu zdobędę jeszcze mnóstwo punktów. A dziwię się, że mam tak wysoką przewagę. Bardzo dobrze spisuje się nash, dużo przechwytów i asyst. Dobra gra R. Allena, komputer nie chciał mi dać Pierce'a na SG, ale płakał nie będę, Martin też bardzo dobrze, dużo przechwytów o dziwo a na C K. Thomas zbiera, bo nikt inny nie potrafi za bardzo w NY. Ogólnie jest fajnie. Mam nadzieję że utrzymam tą pozycję do końca. Nie wpadam w zachwyt, bo to dopiero 3 dni. A KG może se jutro nogę złamać z przemieszczeniem i będzie kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca, ale jest fantastycznie.

:lol::lol::lol: Ale LOL

 

Ja jestem na razie w miarę zadowolony z wyników, z tego względu że gram bez 1 z liderów, czyli Jermeina O'Neala. Jak się wyqruje i wrócido formy to dostanę zastrzyk ponad 100FP/mecz :) Jest duża konkurencja w drużynie. Zawodnicy ciężko walczą o S8. Skład jest już w miarę stabilny i pewny. Chociaż rozważę każdą propozycję :) Podobnie jak Szak czekam na przebudzenie "uśpionych smoków" :) Życzę zdrowia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy więc po pierwszym tygodniu FBL#3.

Nadszedł więc czas na małe podsumowanie....

 

Na prowadzeniu Divac, który przez cały czas cięzko pracuje, najpierw niesamowicie dobrze rozegrał draft, potem dokonał wręcz fenomenalnych trejdów, które nieziemsko wzmociły drurzynę .....

 

Wstyd mi za nas, trzymających się z tyłu tabeli, że posiadając TAKIE możliwości, idzie nam tak kiepsko ..... :x

 

Starałem się trade'ami wzmocnic moj skład.... Ciekawe czy mi się udało......

Oczywiście nigdy nie dorównam fenomenalnemu Divacowi, który zamiast tak opier***** się cięzko i inteligentnie najpierw wybrał, a potem powymieniał poszczególnych zawodników .....

 

Mam propozycję dla STROMILE'a - otórz wnoszę, o natychmiastowy awans Divaca, do FBL#1, bo tutaj nam się niestety marnuje :(

 

Naszczęście rozmawiam z nim często i mam nadzieję kiedyś mu dorównać ...

Z tym się trzeba poprostu urodzic.....

 

Ma nad nami OGROMNĄ przewagę !!! To nic ze jeszcze 2 mecze moga obniżyc mu średnią FPpg - i tak jest boski !!!

 

To nic ze nie wie nawet jak wygląda tabela, skład, suma FP.......

 

Do tego nasz Divac jest niezmiernie skromny... nie obnosi się ze swoją przewagą, wszystko przyjmuje spokojnie i po profesorsku ....

 

Naprawde zapracował ON jak nikt, na awans, za czynny udział w grze powinien zostac gloryfikowany, przeniesiony do FBL#1 !!! Kto jest za niech pisze !!! Kto jesli nie on zasłuzył na awans ???

 

GO DIVAC !!! GO GO GO !!! U MUST WIN FBL#3 !!!! GO GO DIVAC !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KURDE!!

 

Własnie mi o to chodzi ze gowno robie a prowadze. To jest caly sens. Jakbym zrobił transfery to bym pewnie był wlasnie na koncu. A po co KaBe mam robic transfery skoro prowadze? I tak bym ich nie zrobil, bo proawdze. A przewage mam faktycznie duza - 10 pkt nad 2 teamem na stan sprzed 2 dni. Teraz nie wiem, ale Allen mia l dobry mecz i kolejne zarobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, Divac, skad tys sie urwal, niesamowite. :lol:

 

Nie masz nawet pojecia, jak bardzo nas wkurza, ze taka lama jak ty (bez urazy, ale wiesz jak jest, nie kiwnales nawet palcem), ktora na dodatek bezczelnie ignoruje mnie na GG :P , nawet nie moze wejsc na strone, niczego zobaczyc, a mimo to prowadzi. :x My robimy trejdy, targujemny sie i jeszcze czekamy na lepsze wyniki. Tzn. kto czeka, ten czeka, ja przynajmniej tak. :) Swoja droga to chyba dobrze, ze nie prowadzisz tej druzyny, bo znajac twoje niedawne poglady na trejdy (np. na forum LAL), to twoja dosc niestandardowa postawa moglaby zachwiac wynikami druzyny. Pozostaje nam jedynie chamsko liczyc na to, ze ktos ci sie polamie. Bez wrednych mysli na temat twoich zawodnikow, ale nie mozemy pozwolic, by lige wygrala druzyna komputera. :twisted:

 

Powiem ci tylko, ze tracisz wiele fajnej zabawy. Wynik to wynik, ale fajnie sie negocjuje, przeglada sklad i zastanawia kogo dac do S8 i potem sprawdzac czy mielismy nosa. Przez to, ze nie chce ci sie wiecej poprobowac dostac na konto - tracisz te wszystkie emocje. A pisalem i pytalem cie o to i owo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaq nie ignorowuję cię na gg. Jak ktoś nieznajomy pisze, to z reguły pisze ze nie mam czasu gadać bo tak faktycznie jest. Ale napisz ze"to ja Szak" to masz w banku ze z Tobą pogadam.

 

A poza tym naprawde zaluje ze nie moge sie pobawic z wami, bo uwielbiam tego typu menadzery sportowe, bo to całe FBL to coś w tym rodzaju.

 

No ja też czekam aż mi się ktoś połamie, szczególnie KG. A powiedz mi ile drużyn wchodzi do FBL #2?

 

A poglądy na trejdy juz mam w miarę realistyczne, zakapowałem, a wcześniej rzeczywiscie nie miałem o tym pojęcia. A w dodatku grałem w NBA 05 i tam już uwzględnili całe to salary i wszystko rozumiem. A na forum nie pisze o trejdach, bo choć LAL gra słabo, to Divac ma kontuzję i poczekam aż wróci :lol:

 

A poza tym ty chyba za dużo "kiwałes" bo przekombinowałes póki co i nie jestes zadowolony z wyników. A ja najmociniejszego zestawu nie mam przeciez, bo nie mogę Pierce ustawić, a wtedy miałbym trochę więcej FP.

 

A poza tym jakie to wygranie ligi. To dopiero 3 grupa, to żaden prestiż.

 

Na konto sie nie dostane, próbowałem haseł już ze 100, a zawsze i tak daję to samo, a na Yahoo! chcą 6 liter a poza tym pamietam ze moje "zastepcze" wejsc nie chciało i jakas tymczasową głupote wpisałem i se tylko koszulki i nazwe teamu ustawiłem i mi z głowy wypadlo. Tak bywa...

 

A ty KaBe wiesz co, strasznie chamski jestes. Gadasz ze mna spoko, ale na forum to juz mnie obrażasz. Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh Divac jesteś niesamowity !!! :lol:

 

A poza tym naprawde zaluje ze nie moge sie pobawic z wami, bo uwielbiam tego typu menadzery sportowe, bo to całe FBL to coś w tym rodzaju.

Załujesz, nie żałujesz - grać nie grasz - nic nie zrobiłes w tym kierunku poza rejstracją konta :lol:

 

No ja też czekam aż mi się ktoś połamie, szczególnie KG. A powiedz mi ile drużyn wchodzi do FBL #2?

Mam nadzieje że się szybko doczekasz :twisted: wchodzą chyba 2 drurzyny :)

 

A poglądy na trejdy juz mam w miarę realistyczne, zakapowałem, a wcześniej rzeczywiscie nie miałem o tym pojęcia. A w dodatku grałem w NBA 05 i tam już uwzględnili całe to salary i wszystko rozumiem.

Cholera !!! A ja nie mam NBA Live 2005 i juz nie jestem masterem transferowym.....

P.S jaki związek mają trade'y w NBAL05 z FBL, bo nie kumam ??? Tu nie ma sallary i wogole.... Poza tym życzę szczęscia w nauce na NBA Live !! :lol:

 

A na forum nie pisze o trejdach, bo choć LAL gra słabo, to Divac ma kontuzję i poczekam aż wróci :lol:

Qrde znowu nie rozumiem o co w tym chodzi ??? piszesz o tradeach real, w fantasy czy co ??? i nagle coś o Divacu zaczynasz pisac :lol:

 

A poza tym ty chyba za dużo "kiwałes" bo przekombinowałes póki co i nie jestes zadowolony z wyników. A ja najmociniejszego zestawu nie mam przeciez, bo nie mogę Pierce ustawić, a wtedy miałbym trochę więcej FP.

Szak prawie wcale nie kiwał, poprostu źle w przciwienstwie do CIEBIE :lol: wybrał :?

Pozatym jak jesteś tak ekstra poinformowany, to wiesz zapewne ze gra 8 zawodników i Pierce jest jesli nawet nie w S5 to w S8 i zdobywa tak samo PKT jak inni ..... A co do wynikow .... początek sezonu - nierówna forma ...

 

A poza tym jakie to wygranie ligi. To dopiero 3 grupa, to żaden prestiż.

MEGA LOL !!!!! :lol::lol::lol: Nie moge (kojazycie tą buźke z GG ??? : <hahaha> :lol:

 

A ty KaBe wiesz co, strasznie chamski jestes. Gadasz ze mna spoko, ale na forum to juz mnie obrażasz. Gratulacje!

Już taki ze mnie zimny drań ...... :twisted: :twisted: :twisted:

Gdzie Cie obrażam, ??? Napisałem tylko co myśle o tym twoim prowadzeniu i o tym jak się tym szczycisz :lol::lol:

 

P.S: Nie musisz mnie blokowac na GG !!! Jakoś się powstrzymam bez pisanai do Ciebie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Divac. A nie wiem, czy zauwazyles, ale na stronie Yahoo!, na ekranie logowania jest taki link jak "forgot your password?". Wystarczy kliknac. Podejrzewam, ze wtedy wysla ci haslo na adres e-mail, ktory podales. I juz gotowe. Chyba, ze byles tak "cwany", ze wpisales przy zakladaniu konta jakies bzdury, zeby tylko pole wypelnic.

 

Ale ja ci sugeruje, zebys sie tez zastanowil, czy nie skopales czegos w loginie. Pytalem sie ciebie, czy wiesz, ze masz login "divac16divac". Taki masz? Taki wpisujesz? Tak tylko pytam, bo jest nietypowy.

 

I widze tez ze nie kapujesz za bardzo regul, bo bys wiedzial, ze Pierce'a masz w punktujacym skladzie, bo punktuje 8 zawodnikow, a nie tylko starting 5.

 

Na GG jest taka opcja jak "szukaj znajomych". Gdy pisze do ciebie ktos z numerem, ktorego nie znasz, to kopiujesz ten numer, wklejasz tam i ci wyskakuja dane osoby. U mnie jest "Szak", wiec bys poznal. A mi nie odpisales nawet, ze nie masz czasu gadac, nic. :o

 

Mowisz, ze wygranie naszej ligi to nie prestiz? To ja cie uswiadomie, ze ty wcale nie grasz w tej lidze. Jedyne co zrobiles, to zarejestrowales konto na Yahoo!, a potem wpisales nazwe do ligi. Wszystko inne sie dzieje samo, bez zadnego wplywu z twojej strony. Masz wielkiego farta i wielu z nas ci troche zazdrosci, ale trudno mi wyobrazic sobie nagrode w postaci awansu do wyzszej ligi dla kogos, kto ani razu nie zajrzal w czasie sezonu do swojej druzyny. Zreszta nie uprzedzajmy faktow, wcale nie jest powiedziane ze wygrasz, choc masz duze szanse.

 

Jeszcze cos. Dokonalem tylko jednej wymiany i to takiej, ktora jak na razie wyszla mi na plus. :P

 

Tak wiec zapylaj na Yahoo! i klikaj, zeby ci haslo przyslali... Zebys przynajmiej widzial i wiedzial o czym gadasz, a nie sie tutaj przechwalal bez chocby jednego spojrzenia.

 

Aha. Nie wydaje mi sie, by KaBe byl chamski wobec ciebie. Przesadzasz. To jest po prostu ironia, sarkazm, jak zwal tak zwal. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaq nie ignorowuję cię na gg

No to go nie ignorowuj go :lol: :lol: :lol:

Nio tez chciałbym miec takiego fartam, ale ja marzyłem o czyms innym po prostu zeby wogole aplet za mnie wybrał graczy, a nie tych leszczy, mi sie ktos włamał na konto, ty nie masz hasał, pewnie masz zbyt skomplikowane zeby ci sie ktos włamaał, ale tez zbyt skomplikowane by je zapamoietac przez Ciebie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.