Skocz do zawartości

Witam wszystkich,czyli nowi userzy się przedstawiają :-]


sHimmy

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

 

hardcore fanem nie jestem, ale wolę NBA od piłki skopanej, zwłaszcza tej w polskim wydaniu. NBA lubię od zawsze, bo gdy byłem mały mój starszy brat w latach 90tych się interesował koszem. Czytam forum od dawna i kojarzę userów wypowiadających się, jeszcze na e-baskecie. A najbardziej dobre duchy forum Bastiliona i AI3. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć! ;-) chyba znalazłem odpowiedni temat, choć nieco zakurzony - mam nadzieję, że nie zaliczę wtopy ;). Mam 18 lat, mieszkam w Radomiu. Jestem chyba jednym z niewielu fanów Milwaukee Bucks w Polsce - są tu jacyś? Moją drugą 'miłością' w NBA są Celtics - zawsze mam dylemat komu kibicować kiedy te dwie drużyny się mierzą ;). No cóż? Moim ulubionym zawodnikiem jest Rajon Rondo, ale ogólnie - szanuje każdego zawodnika - z mojej storny żadnego 'hejterstwa' w stronę Kobego, czy kogokolwiek innego raczej proszę sie nie spodziewać ;D. Aha, mam pytanie: jak się dodaje avatar? :P bo jakoś u was to się dziwnie robi.

To co? miło poznać 'wirtualnie' no i oczywiście - Feer the Deer! ;)

 

ps. nadal twierdzę, że Andrew Bogut to najlepszy "nie-Amerykański'' center w lidze. Nie bijcie za to ;p

 

pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Czytam forum od dawna i sam się dziwię, że dopiero teraz zarejestrowałem się. NBA interesuję się od sezonu 1996/97, kiedy to w kablówce na dsf'e zobaczyłem Seattle Sonics. Ponaddźwiękowcy nieco później nieco spuścili z tonu, ale ja kibicem tej drużyny jestem po dziś dzień i cieszy mnie, że wracają, bo bycie fanem nieistniejącego zespołu to trochę lipa:smile-new:

 

Najczęściej oglądam Lakersów (takie guilty pleasure) i Denver (mają koszulki jak z przedszkola, JaVale'a i w ogóle są zabawni) + jakieś hity. Czasami "skuszę się" na wynalazki typu Bobcats czy Pistons, głównie dla konkretnych zawodników. Z wiadomych względów nie przepadam za OKC.

 

Z rzeczy niekoszykarskich zajmuje mnie przede wszystkim muzyka, od kilkunastu lat gram na basie. Lubię różne klimaty rockowe, postrockowe i funkowo/soulowo/r&b. Chetnie pogadam też o filmach.

 

Pozdrawiam,

Andrzej

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej,

Po paru miesiącach dosyć regularnego czytania forum zdecydowałem się zarejestrować i zmusić was do czytania moich opinii.

 

NBA interesuje się w domowym zaciszu od wielu lat, głównym bodźcem było wejście do ligi LeBrona.

Oprócz niego moimi ulubionymi zawodnikami są Harden, Durant i Rose, na którego powrót czekam z niecierpliwością. Jeśli chodzi o drużyny to jestem za Rockets i liczę na PO w tym roku.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemanko

Dodam też coś o sobie :) NBA interesuje sie od około 6 lat, kiedy to zacząłem przygodę z koszykówką :) Ulubiony koszykarz to LBJ, drużyna - miami odkąd przeniósł swoje talenty do South Beach :D Jestem z Gorlic - co roku organizowana jest tutaj ogólnopolska licealiada :)

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tutaj Świeży Smakowy

NBA interesuję się już jakiś czas, kiedy miałem bodajże 12 lat zobaczyłem po raz pierwszy buty Air Jordan I "Chicago" i się chciałem po prostu dowiedzieć coś więcej na ten temat, tak oto odkryłem Michaela Jordana. Moi rodzice co prawda nie przekazali mi wiedzy na temat koszykówki. Fascynacja sportami amerykańskimi wrodziła się we mnie gdzieś tak ok 2000 roku, kiedy to zobaczyłem teledyski na których czarnoskórzy raperzy jak Nelly itd. przechwalali się swoim zaj***ym stylem :)

 

Tego że mecze NBA były transmitowane na TVP2, ludzie nosili czapki, kurtki itp. stuff drużyn takich jak Hornets, Bulls czy Raiders (NFL) dowiedziałem się dosyć późno.

Uważam się za dzieciaka lat 90's i że powinienem żyć w tych czasach bo wydaje mi się że ludzie byli wtedy szczęśliwi, raperzy byli prawdziwi (2pac) no i nikt nie bał się mówić otwarcie o sobie (Społeczeństwo żyjące internetem i hate'ami na facebooku niestety to zmieniło), Chicago sięgało po trofea, potem "najlepsi" z NBA po medale olimpijskie, to dla ludzi żyjących w tych czasach na pewno było ich historią ! dlatego uważam że chciałbym być częścią lat 90 :)

 

Wracając do butów wyobraźcie sobie że po 7/8 latach moje marzenie się spełniło, no i kilka miesięcy po ukończeniu wieku "pełnoletności" (jestem z 94) w końcu kupiłem swoje upragnione Retro 1 :grin:

 

NBA się interesuję, jestem fanem NYK wiadomo odkąd zauważyłem styl Gry "Apple Heade'a" czyli Carmelo Anthony'ego. Mimo że to drużyna która nie zdobyła jakichś poważnych tytułów a Melo uważany jest za "Primadonne NY" dla mnie jest świetna.

 

Wiadomo wcześniej Iverson, no bo on przecież wniósł kulturę streetball do NBA, warkoczyki, frotki, headbandy - noszenie wszelkiego akcesoriów i długich spodenek, MJ za to że dzięki niemu uwierzyłem że koszykówka to dar od Boga i inni. drużyny tych przedstawicieli są świetne, dużo można wymieniać ale w końcu chciałem mieć "włąsną" ulubioną drużynę.

 

Więc tropem "streetwearu" który widziałem w teledyskach (jerseye, AF1 na nogach, czapki Oakland Raiders, Fullcapy itp.) dowiedziałem się skąd to się bierze. Koszykówką zarazili mnie moi dwaj znajomi w podstawówce, ale nie można to wtedy jeszcze było nazwać grą ;]

 

Dla tego Koszykówka to dla mnie coś więcej niż tylko kolejny sport...

Dzisiaj wciąż się uczę historii zawodników, ale nie powiem że szkolenie mnie by mi się przydało. Dlatego też wpadłem tutaj :)

 

Bo według mnie jeżeli czymś się interesujesz, powinieneś znać historię twojej pasji !

Ja tak mam ze wszystkim, buty, ciuchy no i Basket.

 

Chce wiedzieć dlaczego coś jest uważane za "Zaj***te" zanim to dotkne, wtedy znam prawdziwą wartość !

 

Zatem Witam i dziękuje tym którzy przetarli szlak przede mną, bym i ja mógł znaleźć się tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

 

Nazywam się Paweł. Przygodę z basketem rozpocząłem w wieku 8 lat (teraz mam 19), zainspirowany Wielkim Jordanem, zostawiałem od zawsze serce na boisku. Zaliczyłem dwa krótkie epizody w drużynach, gdzie kompletnie mi się nie powodziło, lecz aktualnie reprezentuje barwy znacznie bardziej perspektywicznego zespołu. Zdarza mi się grać w streeta. Nie będę ukrywał - lubię melanżować, a następnie pod wpływem alkoholu biegać za piłką. Uwielbiam buty typu mid i mam dosyć okazałą kolekcję. To tyle. Ciao.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witaj Michał....

 

szybko się zorientujesz co i jak ale tak na szybko to brakuje nam mocnych rookasów, którzy unikają prowokacji i jednozdaniowców. poproszę o długie i merytoryczne posty! Nie jest łatwo na początku ale zapraszamy! napisz coś więcej...jaka ekipa ulubiona, kogo lubisz z graczy od kiedy się interesujesz koszem, czy grasz w kosza, chodzisz kibicować, czy widziałeś mecz NBA na zywo...itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam na imię Radek. Koszem, a raczek NBA interesuje się odkąd pamiętam. Mam teraz 30lat. Początki to początek lat 90. Oczywiście jak dla większości osób z tamtego pokolenia MJ był moim idolem. Uwielbiałem też Drexlera i całą ekipę Blazers z tamtego okresu.

mam jeszcze gdzieś nagrane mecze na VHSach :)

 

Nie jestem przywiązany fanatycznie do poszczególnych drużyn. Lubię Chicago z sentymentu, Obecnie interesuje mnie co się dzieje w Cavs i u Uncle Drew, który chyba jest moim ulubionym koszykarzem obecnie. Do tego ciekawią mnie Clippers z Griffinem i Paulem. Czy Pelikany w nowym składzie i jak będzie rozwijał się Davis. Jest jeszcze kilka innych klubów które będę na pewno śledził jak Houston, Golden State czy Wizards.

 

A tak na koniec napiszę że nie przepadam za LeBronem i Kobasem :) choć szanuję to co wyprawiają w lidze od lat.

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich,

 

Nie będę się rozpisywał,bo i tak nikt by tego nie przeczytał. Jestem fanem basketu od zawsze. Rocznik '82. Od 4 klasy podstawówki zaczeła się moja przygoda z koszykówka na poważnie. Najlepsze lata spędziłem pod skrzydłami trenera Jurka Szambelana w Stali Stalowa Wola. Zwieńczeniem naszej pracy był brązowy medal na MPJ Szczecin 2000. Pozycja PG, S5. Teraz pracuję jako automatyk/informatyk i dalej jaram się basketem, tylko teraz szczególnie w wydaniu NBA.

Znajdziecie mnie na twitterze - @jaqjordan23. Gram chyba w 5 ligach fantasy w tym dynastycznej DFNBAPL :)

 

Pozdrawiam i mam nadzieję,że będziemy się dobrze dogadywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo wszystkim fanom! jestem przemek i kocham NBA!!!!

lubie wszystk oz koszem, buty, pilki, no i graczy! 

nie mam ulubonych temow bo lubie je wszystkie!!

wazne ze graja i to dobrze. tak samo z graczami. nie ograniczam sie bo to plytkie. po prostu lubie kawal dobrego basketballu.

dlatego weekend gwiazd to jest to! wtedy nei ma granic tylko zgraja najlepszych zawodnikow. salm danki, alley upy no i niezle podania i trojkI!

 

zamierzam sie udzielac i czytac wszystkie tematy! bede pisal duzo i nie moge doczekac sie byc "staretrem", chociaz w sumie nie chodzi o ilosc psotow ale jakosc i zamierzam miec ja rowniez wysoka. 

 

czytalem juz was i calkiem spokie ziomki pisza, najlepiej chytrus i ignaz choc ten drugi lubi spurs ktorzy w sumie sa tacy se ale ujda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo wszystkim fanom! jestem przemek i kocham NBA!!!!

lubie wszystk oz koszem, buty, pilki, no i graczy! 

nie mam ulubonych temow bo lubie je wszystkie!!

wazne ze graja i to dobrze. tak samo z graczami. nie ograniczam sie bo to plytkie. po prostu lubie kawal dobrego basketballu.

dlatego weekend gwiazd to jest to! wtedy nei ma granic tylko zgraja najlepszych zawodnikow. salm danki, alley upy no i niezle podania i trojkI!

 

zamierzam sie udzielac i czytac wszystkie tematy! bede pisal duzo i nie moge doczekac sie byc "staretrem", chociaz w sumie nie chodzi o ilosc psotow ale jakosc i zamierzam miec ja rowniez wysoka. 

 

czytalem juz was i calkiem spokie ziomki pisza, najlepiej chytrus i ignaz choc ten drugi lubi spurs ktorzy w sumie sa tacy se ale ujda.

witam!

 

bardzo się cieszę że ujdą Tobie spurs...

 

lubie takze GSW i Indiane jakby co ... oraz złote czasy twardych Pistons i Nixi którzy się w tańcu nie pierdolili z Oakleyem na czele gdzie liga pozwalała na masaż....

 

udzielaj się i dbaj o jakość..

 

zobacz także tematy w rotoligach bo to swietna zabawa....

 

za spurs przepraszam w sumie ... fajnie że lubisz wszystkie klubu choć spurs "...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Pora się wreszcie przedstawić.Nazywam się Seweryn mam 18 lat,koszykówką na poważnie interesuje się od prawie 3 lat ale gram w tą piękną grę od mniej więcej 5 lat z większymi i mniejszymi sukcesami.Moja wiedza nie jest zbyt duża co widać po stażu a na pewno mała w porównaniu do wiedzy sporej liczby userów na forum.Od przeszło roku śledzę forum z coraz większą intensywnością,więc myślę że będę coraz bardziej ogarniał z dnia na dzień.

Jeśli chodzi o ulubione drużyny to na pewno mogę wymienić Pacers na czele z moim ulubionym zawodnikiem PG24,ale nie ukrywam że sympatyzuje też z innymi drużynami jak Boston,Portland czy Kings z Cousinsem.

 

Pozdro

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.