Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie to rozwiązaniem, tylko dodatkowym utrudnieniem - ja mam np. DFSa i Pata uzależnionych od decyzji Templa - nie wiem jak inni, ale możliwe ze tez są jakieś warunki - Do tego , jeśli przeszedłby do 5 tury a moja oferta zostałaby przepisana z tej z 4 tury, to inni maja z miejsca handicap znając moja ofertę - także te rozwiązanie nie jest żadnym rozwiązaniem . 

Jedyne opcje to albo oferta Hawks zostaje albo zostaje anulowana - tutaj nie ma nic lepszego do wymyslenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Niby czemu poleciałem? Rok temu przed sezonem Bulls też dobrze na PF wyglądali, a potem poszła katastrofa po 2 kontuzjach. Przy dwóch kontuzjach miałbyś 4 obwodowych, więc porównanie jak najbardziej zasadne.

Po Garretta Temple'a uderzałem rok temu do dwóch ekip w trakcie sezonu, a teraz jeszcze też go chciałem jak widać na priorytecie w 4 rundzie (i jakby nie oferta Hawks to po odpadnięciu oferty Hornets oczywiście powinienem go dostać, te głosy na Wolves wyżej są kompletnie z czapy).

Jak Ci 2 PF sie rozklekocze to tez masz tragedie w tym sezonie w LAL :P Czy to znaczy ze powinienes, nie wiem, przykladowego Farieda za 10/2 podpisywac? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Piszesz Qcin bez sensu. Nie wchodzę w podatek w tym sezonie i tyle, więc skończ to jakoś porównywać z moją ofertą.

Nie będzie na pewno teraz anulowania właściwie post factum wygrywającej oferty Hawks i prezentu nagłego pod tytułem Temple do Wolves, jakby oferty ATL nie było, to zupełnie inne by tu szły argumenty wcześniej, a tak wszyscy mieli to gdzieś, bo było wiadomo gdzie Temple trafi.

Bez sensu - po raz kolejny robicie sobie jaja z FA w tym sezonie - Jasiek dający minimum dla Templa bo nie chce wchodzić w podatek , ale dający 10/2 w imieniu Hawks bo c*** , bo mu wolno i fajnie jak nie trafi do Minnesoty - przecież to są jakieś forumowe jaja co tu się znowu odpierdala - Emes napisał od razu po powrocie ze nie chce tych kasztanów , No ale taaaa, głosowanie zakończone .

Skoro w sprawie Khrisa było głosowanie dla wszystkich to tutaj w sprawie Templa powinno być tak samo - no ale o racjonalne podejście do sprawy was nie podejrzewam, lepiej się zasłaniać jakimś śmiesznym prowadzeniem narracji ze byłoby inne głosowanie - śmiechu warte jest to jaka szopkę odpierdalacie tego lata , dla mnie eot 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Byłbym w stanie grać trymestr spokojnie po kontuzjach Brona i Olynyka  😉 

 

Ewentualne oferty Hawks od Rady były ustalone przecież przed ogłoszeniem kto co złożył. Jakby nie było tej oferty Hawks, to lud by się 10 sekund zastanowił na kogo dalej głosować, a nie wybierał fatalną ofertę Wolves, serio taka próba przechwycenia gracza po głosowaniu jest niesmaczna, kiedy jednocześnie pierdolisz coś do mnie o moich ofertach.

Nie wiem co piszesz o odwalaniu podczas tego FA, jakbyś nie głosował głupio na KD w Wizz lub nie skąpił Middletonowi to byś miał go. 

Co jest niesmaczne w złożeniu najlepszej oferty ? Czemu zakładasz ze „lud” głosowałby inaczej ? Czemu niby ? Przecież takim postem potwierdzasz tylko ze to nie byłoby głosowanie za oferta dla Templa tylko przeciwko Minnesocie - lol, no ale spoko, rzucajcie kłody pod nogi skoro nie macie jaj przegrywać normalnie , przyzwyczaiłem się ze dla niektórych beGM ważniejsze od życia - trochę mi was szkoda , ale bardziej mnie to jednak bawi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty typu 9/3 bez PO dla chcąc nie chcąc w miarę uznanych graczy w lidze powinny z automatu lądować na ostatnim miejscu. Za trzy lata salary będzie na poziomie 121M, tax line wyrypany do 151M a tu 3M bez opcji odstąpienia dla Temple lub Robersona. Okafor 16/4 może i siadł Ci @Qcin_69, choć lada chwila może go nie być w lidze i rozumiem, że apetyt rośnie w miarę jedzenia ale Temple 9/3, czy Roberson to jawna kpina z agenta i zawodnika. 

No i może ktoś mnie zaraz skrytykuje, ale też to można odbierać jako pewnego rodzaju nauczkę na przyszłość dla wszystkich. Chcesz mieć pełną kontrolę? Zajrzyj raz na jakiś czas. Przecież wysłanie wiadomości Julkowi z telefonu "brak ofert" to jakieś 30 sekund. Odpocząć od forum? No ja to rozumiem. Sam sobie odpoczynek robiłem. No ale jak gram w jakąś grę i mamy FA, kilka istotnych głosowań to chyba wypadało by być choć by z szacunku dla pozostałych graczy.

Przy okazji Rado

@january @ozzy110 @MarcusCamby

Liczę na stanowcze i bez żadnej taryfy ulgowej wyciągnięcie konsekwencji dla wszystkich GMów którzy olali głosowanie. Punkty karne muszą być. Co jeszcze ważne - dodać te z zeszłego roku. Nie może być tak, że skoro godzę się na granie to ok fajnie, robie se trejdy bo miło i całuśno ale głosowanie to już meh i c***.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem zdania, że pewną konsekwencję powinniśmy zachować. 

Jeżeli ktoś nie planuje wysyłać żadnych ofert w kilku rundach FA, to przecież zawsze można napisać do kogoś z Rady, że "Brak ofert w rundach 1-5" i że GMa nie będzie jakiś czas na forum - naturalna sprawa, każdy ma własne życie i nie każdy może z różnych względów być tak często na forum. 

Szanujmy jednak robotę Rady, bo tu jest naprawdę mnóstwo mrówczej pracy, którą powinniśmy doceniać, bo gdyby nie oni, to tu dopiero byśmy mieli pieprznik i gra mogłaby tego nie wytrzymać. 

Poszły oferty - trudno. eMeS będzie miał Templea, który dobrym zawodnikiem jest. Hawks mają w salary 107,5mln. do podatku im daleko, a jakby co zawsze się znajdzie jakiś chętny na Templea podczas sezonu. 

10 minut temu, BMF napisał:

Mhm. A te oferty od Hawks to dobra faza, jak zobaczyłem 10/2 dla Laymana to miałem mocne 'wtf', zresztą chyba już rok temu Magic dostali backup PG za MLE będąc ponad salary w prezencie od rady.

Tak

Collisona za MLE i Dariusa Millera za minimum pod nieobecność Dnc i zanim ja się w Orlando pojawiłem. Ale spoko - doskonale rozumiem te decyzje Rady i nie miałem z tym jakichś problemów :) choć ostatecznie jak Trier nie chce u mnie zostać to na Collisonie na minusie Magic wyszli. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, BMF napisał:

Mhm. A te oferty od Hawks to dobra faza, jak zobaczyłem 10/2 dla Laymana to miałem mocne 'wtf', zresztą chyba już rok temu Magic dostali backup PG za MLE będąc ponad salary w prezencie od rady.

Przecież te oferty to są żarty , w żadnym przypadku nie chodziło o dobro Hawks a jedynie o to żeby dani gracze nie trafili do innych drużyn - przecież to jest standardowa taktyka Januarego w tym FA , nic dziwnego ze najgłośniej krzyczy żeby te oferty utrzymać - sorry Jasiek , ale grasz jak frajer takimi ruchami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

Przecież te oferty to są żarty , w żadnym przypadku nie chodziło o dobro Hawks a jedynie o to żeby dani gracze nie trafili do innych drużyn - przecież to jest standardowa taktyka Januarego w tym FA , nic dziwnego ze najgłośniej krzyczy żeby te oferty utrzymać - sorry Jasiek , ale grasz jak frajer takimi ruchami 

Masz pełna skrzynkę . Zagłosujesz na Cooka jeszcze żeby wyjaśnić zacięte głosowanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Oskarżasz mnie, że dając oferty Hawks nie znając innych ofert teamów i dając swój priorytet na Garretta, chciałem by Temple nie trafił do tych innych teamów, no lol, weź się stuknij w łeb.

 

Nie , mówię ze poskładałeś c***owe oferty w imieniu Hawks , bez żadnego sensownego argumentu - Emes nie chciał tych grajków , a mimo to chcesz żeby one były ważne żeby Temple nie trafił do Minnesoty :) to są brudne gierki , a nie żadne oskarżenia , nic nie stało na przeszkodzie żeby te oferty anulować , ale dziwnym trafem - mimo tego ze większość GMow (śmiało stawiam 20/10 jak nie 25/5) byłoby za tym żeby te oferty anulować - te wszystkie oferty złożone przez Radę nie miały na celu dobra Hawks i na tym polega problem, dziwne ze jako wy umiecie złożyć korzystne dla siebie oferty ale jako kto inny walicie na chybił trafił i byle jak - jak na tym ma polegać POMOC Rady to gratulacje, od wasze walczylem tutaj z hipokryzja, stad jestem Team Emes , bo rozumiem jego wkurwienie xq 

Przypomne po raz setny-

January jak Lakers 1+PO dla (3mln/2 lata) dla Temple

January jako Hawks 10/1+PO (10mln/2 lata) dla Temple 

No przecież to jest LOL i te wszystkie tłumaczenia użyte tutaj dla obrony tej oferty to jest mega nieśmieszny zart 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

@Qcin_69 jestem pewien, że mógłbyś mieć Templea w styczniu od eMeSa za Wielkiego Ivana  Rabba ;) 

Nie chce go w styczniu , chce go teraz . 

I to mimo tego ze wole Pata ogólnie od niego , ale chce go dla samej zasady, bo ja nie lubię świńskich numerków i zawsze występuje przeciwko nim.  Nawet jak przez to mam stacic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interwencja Rady byla jak najbardziej na miejscu. Przy calej sympatii do Emesa, to jednak zniknal na 2 tury w najwazniejszym momencie sezonu. Mielismy juz podobne przypadki, zazwyczaj odbijaly sie negatywnie na zespole. Cieszę się, ze Emes wrocil, ale oferta dla mnie powinna byc dalej wazna. Pod wzgledem sportowym tez nie wiem skad te pretensje, w zasadzie taki gracz pasuje do rosteru Hawks. Po fakcie, zawsze mozna powiedziec, ze lepiej bylo to rozbic na jakis dwoch innych graczy  itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.