Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

W realu taka sytuacja nie miałaby miejsca, więc nie ma sensu pisać 'Bogdanovic podpisał umowę, a tu okazuje się, że jest nieważne'. Jak Rada uzna, że jest nieważna, to nie było całej sytuacji, wtedy powinieneś móc złożyć nową ofertę (jeśli faktycznie poinformowano Cię, że ta oferta jest poprawna), ale raczej wiesz, że 51/4 dla Bogdanovicia to po prostu niezbyt dobra oferta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

raczej wiesz, że 51/4 dla Bogdanovicia to po prostu niezbyt dobra oferta. 

No dlatego nawet nie oferowalem tyle, a po podpisaniu wiekszej umowy Bogie przeciez nie podpisze mniejszej. Nikt nie powie, ze tej wczesniejszej nie bylo ;]

Jedyny sens w takiej ofercie to PR i pokazanie Bogdanoviciowi jak bardzo ogranizacji na nim zalezy i ze wiecej zaoferowac nie moze.

Jesli Bogie podpisze za rok nawet za te wieksze pieniadze niz teraz to nie mam z tym problemu, bo to znaczy ze zagra bardzo dobry sezon. Chodzi mi przede wszystkim o konsekwencje tej decyzji na przyszlosc, bo takie wybiorcze podejscie do stosowania sie regulaminu gry i CBA jest po prostu irytujace. Raz minuta jest problem, raz godzina nie, a raz po 3 tygodniach cos okazuje się jednak nieważne.

Jak w jakims dealu zabraknie 100k, a jeden z zespolow bioracych w nim udzial wygra finaly to pierscieni chyba zabierac nie bedziemy (to hiperbola jak cos)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucas, ale to masz teraz pretensje do rady czy do siebie, że nie sprawdziłeś dokładnie czy twoja oferta jest prawidłowa?

Takie rzeczy się zdarzają. Nikt nie zna treści całego CBA na pamięć. Mówisz o twardym pilnowaniu wszystkiego, ale kto ma niby to robić. W radzie są 3 osoby, które w ostatnim okresie nie miały za dużo czasu na BeGM ze względu na prywatne sprawy. Jak dobrze wiemy ciężko jest znaleźć kogoś chętnego do pilnowania czy wszystko jest ok.

Dlatego wychodzą takie błędy. Niestety, tak to wyglądało, wygląda i będzie wyglądać. Ja sam przez to, że było to moje pierwsze lato w radzie zrobiłem sporo błędów przez co wleciało dużo niedociągnięć, ale co zrobimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ozzy110 napisał:

@fluber zwrócił mi uwagę i zacząłem się zastanawiać. Bogdan Bogdanovic nie jest na rookie scale umowie, więc jeśli chodzi o extension to może on w 1 roku nowej umowy dostać maksymalnie 120% ostatniego roku starej. Czyli przedłużenie jest nieważne... @Lucas

A czy jak nie jest na rookie scale to jakim prawem on jest RFA w przyszłym roku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ozzy110 napisał:

@Lucas W radzie są 3 osoby, które w ostatnim okresie nie miały za dużo czasu na BeGM ze względu na prywatne sprawy. Jak dobrze wiemy ciężko jest znaleźć kogoś chętnego do pilnowania czy wszystko jest ok.

Już się raz pytałem, ale nie dostałem odpowiedzi. 

Czy nie można rady powiększyć o osoby, które mają czas i ochotę? Nie ma kandydatów czy nie ma takiej potrzeby? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ozzy110 napisał:

, ale to masz teraz pretensje do rady czy do siebie, że nie sprawdziłeś dokładnie czy twoja oferta jest prawidłowa?

Oferta Qcina została uznana za nieprawidłowa. Przy mojej nikt nie miał wątpliwości i 3 tygodnie po podpisaniu umowy wychodzi coś takiego. 

Chyba nie twierdzisz, że to jest nkrnlana sytuacja. 

Zwłaszcza że rada jest cholernie niekonsekwentna przy swoich decyzjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

@Lucasjak chcesz to ja nie mam nic przeciwko powrotowi Boogiego :P

Ale ja mam wiele przeciwko.

Ja domagam się tylko konsekwencji z przyszłości i przeszłości, jeśli wyjdzie że jakaś umowa była źle podpisana to nagle gracz staje się FA czy jak to widzicie? ;] 

Bo anulowanie Bogiego jako jedynego przykładu jeśli mogły być inne nieprawidłowe to wybiórczość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tecu napisał:

Już się raz pytałem, ale nie dostałem odpowiedzi. 

Czy nie można rady powiększyć o osoby, które mają czas i ochotę? Nie ma kandydatów czy nie ma takiej potrzeby? 

Nie trzeba być w radzie, by działać na potrzeby BeGM. Każdy mógł wyłapać ten błąd.

Chętni do rady? Proszę bardzo jak jacyś są to zapraszamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie debatuję nad prawidłowością oferty, a o tym jakie to niesie konsekwencje. Sam o tym nie wiedzialem i no trudno, kazdy mogl to przeoczyc. Szkoda, ze nie wyszlo w trakcie glosowania jak u Drummonda, bo byloby kompletnie bez problemu.

Trochę boli mnie jednak, ze umowa podpisana 3 tygodnie wczesniej zostaje nagle anulowana. I dlatego pytam czy Rada zawsze zarowno w przeszlosci, jak i w przyszlosci ma zamiar sie wreszcie trzymac regul gry i CBA. Raz blokowanie czegos o minute, raz pozwalanie na glosowanie godzine po, raz anulowanie umowy podpisanej po 3 tygodniach etc. Brak konsekwencji w decyzjach dotyczacych CBA i regulaminu trochę mnie irytuje i dlatego oczekiwałbym jakiegos jasnego stanowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lucas napisał:

Ja nie debatuję nad prawidłowością oferty, a o tym jakie to niesie konsekwencje. Sam o tym nie wiedzialem i no trudno, kazdy mogl to przeoczyc. Szkoda, ze nie wyszlo w trakcie glosowania jak u Drummonda, bo byloby kompletnie bez problemu.

Trochę boli mnie jednak, ze umowa podpisana 3 tygodnie wczesniej zostaje nagle anulowana. I dlatego pytam czy Rada zawsze zarowno w przeszlosci, jak i w przyszlosci ma zamiar sie wreszcie trzymac regul gry i CBA. Raz blokowanie czegos o minute, raz pozwalanie na glosowanie godzine po, raz anulowanie umowy podpisanej po 3 tygodniach etc. Brak konsekwencji w decyzjach dotyczacych CBA i regulaminu trochę mnie irytuje i dlatego oczekiwałbym jakiegos jasnego stanowiska.

Nie ma konsekwencji, było wiele błędów, które przeszło.

Sam mógłbym podać kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Nie ma konsekwencji, było wiele błędów, które przeszło.

Sam mógłbym podać kilka

To czemu część błędów ma przejść, a Bogdan ma nie przejść? To jest trochę chore :P

Jak @ozzy110 sam przyznał nie jesteśmy prawdziwą ligą i mamy jednak mniejszą wiedzę. Tego typu błędy będą się zdarzać i generalnie powinny być nauczką na przyszłość, zeby uniknąć takich sytuacji przy innych zawodnikach. Bogdan pokazał nam kwestie extension w tego typu sytuacjach, ale on tę umowę podpisał, więc jeśli były przechodzące błędy to czemu ten ma nagle zostać cofnięty? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Bo Bogdan to wielbłąd a nie błąd.

Jaki niby wielbłąd? Gracz podpisał umowę (za którą Ty głosowałeś) za pieniądze większe niż niby moze, nie wiedzieliśmy o tym, ale nie został tu jakoś pokrzywdzony.

Gdyby to wyszło w trakcie głosowania to spoko, ale tu umowa została podpisana i nie da się tak tego wymazać nagle z historii. Zwlaszcza, ze oferowanie mniejszego extension niz podpisal nie ma jakiegolwiek sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Ogólnie rozumiem Twoje spojrzenie, ale mój punkt widzenia jest taki, że udało się znaleźć błąd, który nie zaszedł na szczęście tak daleko, by nie dało się go cofnąć.

No ja uwazam, ze to powinien byc case, zeby uniknac takich sytuacji w przyszlosci, ale nie powinniśmy cofać podpisanej już umowy. 

Teraz, MarcusCamby napisał:

bo trzeba poprawiać ligę, a nie pogłębiać patologie. To chyba oczywiste.

No wlasnie poprawiac, pisalem ze Bogdan czegos nas nauczyl, ale on juz podpisal umowę. Błędy w tej grze były i będą i na nich powinniśmy się uczyć, ale nie cofać podjętych już decyzji, bo dojdzie do wlasnie zwiekszenia patologii i mozliwosci bóldupienia a) czemu X nie zostal cofniety, a Y zostal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.