Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

To ja składam oficjalny protest w związku z sytuacja złożenia oferty Dejounte przez zarząd komisaryczny i nie utrzymaniem równocześnie kontraktu Spencera. 

1 minutę temu, człowiek...morza napisał(a):

to, ze murray i tak sie miescil, to byl tylko i wylacznie kontrargument dla twoich teorii poczasie, gdy zrozumiales, ze wskutek wlasnego bledu murrraya stracisz

Nie prawda.  To było clue dyskusji. A nie moje zrozumienie lub niezrozumienie.  

I nie jesteś bezstronny bo jesteś autorem oferty. Chronisz swoje ego. 

Praktycznie nie ma tu osób bezstronnych oczyeiscie łącznie ze mną. Ja tak tego nie zostawię.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał(a):

To ja składam oficjalny protest w związku z sytuacja złożenia oferty Dejounte przez zarząd komisaryczny i nie utrzymaniem równocześnie kontraktu Spencera. 

Nie prawda.  To było clue dyskusji. A nie moje zrozumienie lub niezrozumienie.  

I nie jesteś bezstronny bo jesteś autorem oferty. Chronisz swoje ego. 

Alonzo robił ankietę ostatnio na ten temat, środowisko pokazało że ma wylane na tą sytuację już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie trzeba prawnych i finansowych wygibasów aby pozyskać Dejounte nie widzę powodu aby łamać podstawowa zasadę tej gry czyli ofert o czasie i dotrzymywanie słowa pisanego. 

Teraz, Reikai napisał(a):

Alonzo robił ankietę ostatnio na ten temat, środowisko pokazało że ma wylane na tą sytuację już.

Ankietę powinien zrobić radny. Ankieta Alonzo została praktycznie i sami o tym wiecie skopana stronniczym opisem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I akurat przymykanie oczy przez niektórych podczas wakacji średnio mnie interesuje. 

Teraz, człowiek...morza napisał(a):

ale ja niczego nie chronie.

jedynie podtrzymuje stanowisko. wg mnie najrozsadniejsze dla dobra ogółu.

Nie żyjemy w komunie. 

Powtórzę. Ja tego tak nie zostawię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał(a):

 

Nie żyjemy w komunie. 

no dobrze, to zbierz wiekszosc i wrocimy do dyskusji.

bo poki co kopie kruszysz tylko ty i alonzo

gdzie ty na poczatku byles za cofnieciem dinwiddiego :)

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co były te wyliczanki finansowe? Aby oststecznie i tak skasować kontrakt podpisany przez suns? 

Teraz, człowiek...morza napisał(a):

no dobrze, to zbierz wiekszosc i wrocimy do dyskusji.

bo poki co kopie kruszysz tylko ty i alonzo

Jeżeli Radni tak to zostawia to przeprowadzę głosowanie czy mam brać dalej udział w tej farsie. Chyba mam nawet większość już zebrana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał(a):

Jeżeli Radni tak to zostawia to przeprowadzę głosowanie czy mam brać dalej udział w tej farsie. Chyba mam nawet większość już zebrana. 

no ja nie wyobrazam sobie gry bez Ciebie.

i pisze to bez krzty zartu

wiec bede pierwszy ktory zaglosuje za tym, zebys bral dalej udzial 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie wyrażam zgody na podpisanie wolnego agenta za pomocą wyrzucenia kontraktu innego gracza na śmietnik. 
 

nie robiłem dymu bo po wpisach zrozumiałem ze według dżentelmen agreement obaj są w składzie suns.  

Teraz, człowiek...morza napisał(a):

no ja nie wyobrazam sobie gry bez Ciebie.

i pisze to bez krzty zartu

wiec bede pierwszy ktory zaglosuje za tym, zebys bral dalej udzial 

Akurat w tym przypadku głosuje sam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałem tylko zauważyć, ze Spencer Dinwiddie to powinien dostać jakaś supernagrode imienia Człowieka Morza, lub mojego w beGM, to już drugi raz w historii gdy z jego powodu są ostre dymy na dziale.

Za pierwszym razem było to gdy Jasiek go podpisywał z waiversow obiecując przy tym złote góry (sezon 18’ zdaje sie) a potem go opierdolil za 2 rundowe picki od razu xd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał(a):

ja chciałem tylko zauważyć, ze Spencer Dinwiddie to powinien dostać jakaś supernagrode imienia Człowieka Morza, lub mojego w beGM, to już drugi raz w historii gdy z jego powodu są ostre dymy na dziale.

Za pierwszym razem było to gdy Jasiek go podpisywał z waiversow obiecując przy tym złote góry (sezon 18’ zdaje sie) a potem go opierdolil za 2 rundowe picki od razu xd

 

ta, ja toczylem o niego boj xd

w lato dostalby w c*** wyzsza oferte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Ignazz błagam, odpuść. Mi też się nie podoba sytuacja z Dinnwidim, ale utrata Murraya to w 100% wina i nie jest to związane w ogóle z tą sytuacją.  Szukasz teraz winnego, zamiast wziąć na klatę gapiostwo.

Przecież wziąłem na klatę. A radni ukrywają przed niektórymi głosującymi realna sytuacje w suns. A to była podstawa głosowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał(a):

ja chciałem tylko zauważyć, ze Spencer Dinwiddie to powinien dostać jakaś supernagrode imienia Człowieka Morza, lub mojego w beGM, to już drugi raz w historii gdy z jego powodu są ostre dymy na dziale.

Za pierwszym razem było to gdy Jasiek go podpisywał z waiversow obiecując przy tym złote góry (sezon 18’ zdaje sie) a potem go opierdolil za 2 rundowe picki od razu xd

 

Samotną walkę toczyłem wtedy i chyba jako jedyny zagłosowałem przeciwko Lakers, co śmieszne.

Historia jednak, przyznała mi racje. Dinwiddie okazał się graczem wartym 20mln kontraktu, a Jasiek jak zwykle oszukał ludzi swoimi tekstami :)

Dinwiddie był przedsmakiem do LeBron-gate, która na zawsze odmieniła historie BeGM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Samotną walkę toczyłem wtedy i chyba jako jedyny zagłosowałem przeciwko Lakers, co śmieszne.

Historia jednak, przyznała mi racje. Dinwiddie okazał się graczem wartym 20mln kontraktu, a Jasiek jak zwykle oszukał ludzi swoimi tekstami :)

Dinwiddie był przedsmakiem do LeBron-gate, która na zawsze odmieniła historie BeGM

Wina @january

on zaczął. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Samotną walkę toczyłem wtedy i chyba jako jedyny zagłosowałem przeciwko Lakers, co śmieszne.

Historia jednak, przyznała mi racje. Dinwiddie okazał się graczem wartym 20mln kontraktu, a Jasiek jak zwykle oszukał ludzi swoimi tekstami :)

Dinwiddie był przedsmakiem do LeBron-gate, która na zawsze odmieniła historie BeGM

nie no, tam bylo jednak troche glosow za knicks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.