Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

@Pablo81 sorki ale jesteś imo ostatnim uprawnionym do krytykowania wyborów innych drużyn, ćwierć miliarda baksów dla Randle tylko to potwierdza. od trade deadline 2022 ze trzy razy zmieniłeś Kierunek w którym chcesz iść, od tankowania, przez pójście all-in w walkę o najwyższe cele z dwoma mega-polamancami, po sypniecie (chyba) najwiekszego kontraktu w historii begm Juliuszowi Randle, wiec z całym szacunkiem ale przestań udupiać swoją organizacje, a potem krytykuj innych. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@Pablo81 sorki ale jesteś imo ostatnim uprawnionym do krytykowania wyborów innych drużyn, ćwierć miliarda baksów dla Randle tylko to potwierdza. od trade deadline 2022 ze trzy razy zmieniłeś Kierunek w którym chcesz iść, od tankowania, przez pójście all-in w walkę o najwyższe cele z dwoma mega-polamancami, po sypniecie (chyba) najwiekszego kontraktu w historii begm Juliuszowi Randle, wiec z całym szacunkiem ale przestań udupiać swoją organizacje, a potem krytykuj innych. 

Pan spięty. Przejdź przez Playin to pogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Pablo81 napisał:

No nie wiem? U Randla już teraz wiadomo, że przeplacony.

@fluber jesteś GMem na stałe?

Tak, jestem GM-em na stałe

39 minut temu, Pablo81 napisał:

Kontrakt Keldona dość mocno rzutuje na sytuację Kings na lata. Pytanie, jakie plany na @fluber?

Nie będę zdradzał swojej taktyki naturalnie.

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Pan spięty. Przejdź przez Playin to pogadamy.

Ale to chyba Ty jesteś spięty, skoro zacząłeś dyskusję na ten temat. Teraz trudno powiedzieć, jak będzie.

Ja zaryzykowałem i rzuciłem 130 milionów dolarów na 4-letnim kontrakcie dla 23-latka, który w RL NBA robił 22PPG i nie ma obrony, bo nie mam picku w drafcie i jestem udupiony kontraktem Goberta, wydaje mi się, że logiczny ruch z mojej strony.

Ty z kolei postanowiłeś zagwarantować Randlowi, Porzingisowi i Middletonowi 510 milionów dolarów i tym samym odpuścić za darmo powyższego RFA.

Czyja droga jest lepsza, to się po prostu okaże. Na ten moment to jest tylko kwestia opinii. Ja uznałem, że warto o te 8,5 miliona rocznie podbić ofertę, którą Keldon dostał w ofertach, ale jasne, że się mogę na tym przejechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nieźle @Pablo81 poleciałeś z atakami. @RonnieArtestics rok temu ładnie wleciał do drugiej rundy i kto wie czy nie zapałby się nawet na finały konfy. Akurat @fluber ma dryg do wyciągania organizacji z gówna. Zrobił Hornets PO z Brickiem i nie mając swojego picku i potem ładnie wyczyścił ich pod przyszłość. Sacramento też ogarnie. A na Keldona trzeba patrzeć, że chłop dostaje 130 mln i klucze do miasta jako pierwsza opcja drużyny. Fluber to jedna z ostatnich osób, którą posądzałbym o ucieczkę z tonącego statku

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do Keldona on stracił właśnie wtedy gdy obrona brała go na cel nr 1 w tym sezonie i mu poleciały skuteczności. Przyjście VW mu akurat pomoże i mimo ze nie dostanie. 30 rzutów będzie to moim zdaniem bardzo dobry gracz. A Sochan VW i Dev zadbają aby go ukryć w D.  Nie widzę powodów do krytyki. 

Team#Fluber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Haha, ale czemu spięty ? 
 

PS. Byłem w 2nd round rok wcześniej. Czyli tam gdzie nigdy nie dojdziesz. 

Jesteś dla mnie jak Podolinski - c***owy trener, ale w studiu ekspert nad ekspertów :)

I nie oceniasz konkretnych ruchow, ale przypierdalasz się do ludzi. Już kiedyś to było grane, nie?

Pewnie właśnie mi opierdalasz dupę na jakiejś grupie - coś mnie uszy swędzą.

15 minut temu, ozzy110 napisał:

Nie no nieźle @Pablo81 poleciałeś z atakami. @RonnieArtestics rok temu ładnie wleciał do drugiej rundy i kto wie czy nie zapałby się nawet na finały konfy. Akurat @fluber ma dryg do wyciągania organizacji z gówna. Zrobił Hornets PO z Brickiem i nie mając swojego picku i potem ładnie wyczyścił ich pod przyszłość. Sacramento też ogarnie. A na Keldona trzeba patrzeć, że chłop dostaje 130 mln i klucze do miasta jako pierwsza opcja drużyny. Fluber to jedna z ostatnich osób, którą posądzałbym o ucieczkę z tonącego statku

Wiadomo. Keldon fajna umowa, bo fluber.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pablo81 napisał:

 

Wiadomo. Keldon fajna umowa, bo fluber.

Sytuacja Kings jest znana. Nie ma picku w drafcie, wielka umowa Goberta, generalnie c***owa organizacja.

Na największych wolnych agentów nie mam szans, trzeba szukać okazji, gdzie się da, czasem może i nawet przepłacać. 

Zobaczyłem Twoje oferty za Randla, Porzingisa i Middletona i ofertę snt za Keldona i uznałem, że to prawdopodobnie najlepsza okazja, jaką mogę mieć w tym offseason, bo jednak 23-latek, robiący 22ppg w RL NBA, którego mogę pozyskać za cap space, to nie jest coś, co się często zdarza. @RonnieArtestics widać, że był zainteresowany, ma jeszcze reofertę, Ty masz możliwość wyrównania, w takiej sytuacji zawsze trzeba agresywnie atakować gracza. Może się przejadę, nie wiadomo, ale ruch moim zdaniem jest logiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Sytuacja Kings jest znana. Nie ma picku w drafcie, wielka umowa Goberta, generalnie c***owa organizacja.

Na największych wolnych agentów nie mam szans, trzeba szukać okazji, gdzie się da, czasem może i nawet przepłacać. 

Zobaczyłem Twoje oferty za Randla, Porzingisa i Middletona i ofertę snt za Keldona i uznałem, że to prawdopodobnie najlepsza okazja, jaką mogę mieć w tym offseason, bo jednak 23-latek, robiący 22ppg w RL NBA, którego mogę pozyskać za cap space, to nie jest coś, co się często zdarza. @RonnieArtestics widać, że był zainteresowany, ma jeszcze reofertę, Ty masz możliwość wyrównania, w takiej sytuacji zawsze trzeba agresywnie atakować gracza. Może się przejadę, nie wiadomo, ale ruch moim zdaniem jest logiczny.

Uwazam, że umowa jest trochę za wysoka. W sumie, to nawet sporo. Ale jak będzie za to odpowiedzialny długoterminowo to luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo81 nie, to raczej Ty się przyjebales bez powodu do flubera, a jak mówiłem już kiedyś - dla mnie jesteś w top3 najgorszych gm-ów, więc wydało mi się po prostu mega żałosne że akurat Ty wytykasz tu coś komuś. Najpierw sam coś osiągnij a później zarzucaj innym, że nie wiedzą co robią, tyle i tylko tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

 Najpierw sam coś osiągnij a później zarzucaj innym, że nie wiedzą co robią, tyle i tylko tyle. 

ja osiagnaem najwiecej, a i tak bylo prucie co chwila xd

kazdy moze oceniac, wyjebane

niech sie dzieje

zarowno Pablo jak i Fluber ostro zjebali

a Kings najlepsze co moglo zrobic, to sciagnac ode mnie pick za przejecie simmonsa. no ale tak to jest jak sie laczy biznes z osobistymi animozjami

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@Pablo81 nie, to raczej Ty się przyjebales bez powodu do flubera, a jak mówiłem już kiedyś - dla mnie jesteś w top3 najgorszych gm-ów, więc wydało mi się po prostu mega żałosne że akurat Ty wytykasz tu coś komuś. Najpierw sam coś osiągnij a później zarzucaj innym, że nie wiedzą co robią, tyle i tylko tyle. 

Już chyba jasno napisałem , że twój ranking top najgorszych GMow jest bezwartościowy. Stwierdzilem, że jesteś ekspertem sarkastycznie raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w spurs zadziałał ten element ze szybko mu wrzucono ofertę i gracz został wypromowany przez własny klub który wybrał go w drafcie. Dodatkowo stawia się na niego robiąc rok temu twarzą organizacji. Przechwyty takiego gracza przez obcy klub zawsze oznacza podbicie ceny. Normalna sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LAF napisał:

Ponawiam pytanie bo nie otrzymałem odpowiedzi

A jakie są przesłanki aby dawać Keldonowi tyle skoro w realu dostał 80/4 po dużo lepszym RS ? 

Tak naprawdę fluber żeby cokolwiek wygrać musi troszkę nadpłacić bo nikt nie przyjdzie do niego inaczej. ja pre-wyceniłem Keldona na 72/3 ale gotów byłem przebijać do 100/4. Może ciut więcej. Na tyle go wycenił nasz rynek, wiec imo nie ma co strzepic ryja, gdyby nie podpisał extension a testował market to kto wie czy nie dostałby więcej niż 80/4. 
Plus w realu było dużo mniej teamów z kasą w to lato, wiec nie masz jak tego porównywać. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.