Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

 

ahhh jak go nie lubia

@Alonzo

Cytat

 

Kyrie Irving discussed his growth as a leader on the Brooklyn Nets this season, adding that he had learned from his previous experiences with the Cleveland Cavaliers and Boston Celtics.

"You gotta be able to galvanize the group, even when it's low and even when it's high. It's the balance of leadership. There isn't one leader. And I've had to accept that too, it's not on me to lead the group by myself, and be the hero that everybody wants," said Irving on Thursday.

The Nets currently have an eight-game win streak, with Irving averaging 27.4 points on the season.

Irving added that he now takes accountability for past failures of leadership.

"I'm grateful to be in this position to be able to set a better example now than I did then. And I take accountability for not necessarily stepping up to the plate or stepping up the responsibility for my own actions. I had a lot to do with success and failures of the teams I was on. I take my role very serious in terms of that, and I've been able to learn lessons from that to give to other. That's been the most beautiful part, is just to learn." 

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki gracz jak Westbrook to skarb:

Cytat

 

Beal is set to start the All-Star Game and gives credit to Westbrook for helping push him to be better. Westbrook has a long history of playing alongside high level talent and elevating them. He helped Kevin Durant win four scoring titles and an MVP. Paul George played the best season of his career with Westbrook. And alongside Beal, Westbrook recognizes his place as a complementary star, stepping aside to let his teammate cook but also imparting his will when necessary.

"My job is to make sure to continue to push him and bring the best out of him every night," Westbrook said of Beal.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

nadszedł ten dzień. Wielki dzień dla wszystkich z nas. Chciał bym uroczyście przedstawić Wam nowego przełożonego tego oto Pana:

 

giphy.gif?cid=ecf05e47q4mcamm24yn7lgtxnc

( widać jak się cieszy na nowe wieści! )

 

 

Laides, Gentelmans and You Qcin! Let me introduce You a new Milwaukee Bucks General Manager!

 

tU56tJl.jpg

@evitacre !

 

Witamy serdecznie w naszych maniakalnych szeregach!

 

------------------------------

Korzystając z okazji chciał bym w imieniu całego beGM złożyć serdecznie i szczere podziękowania @SlaKB za dotychczasową prace z Bucks. Nie zostawiasz po sobie spalonej ziemi za co osobiście jestem Ci niezmiernie wdzięczny. Mam nadzieję, że kiedyś jak będziesz miał więcej czasu na większą aktywność to zatęsknisz za nami i wrócisz! Wprawdzie nie do Bucks bo Twój następca to wielki lover Giannisa ale może to i dobrze bo potrzebne by Ci były nowe wyzwania?

Zaglądaj czasem do nas! Pośmiać się. Podokazywać. Zobaczyć jak Giannisowi idzie :).

 

Peace!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,  dzięki wielkie za zaproszenie :)

Nie wiem czy Giannis będzie się tak cieszył jak skończę "bawić się" z tą drużyną ale mógł o tym pomyśleć zanim podpisał przedłużenie kontraktu ;)

Widzę że @Eld zrobił dobre rozeznanie tematu zanim zaproponował mi tę fuchę. Wirtualne dolary (i nie tylko!) nigdy się mnie nie trzymały także przekazanie mi team'u który przekracza salary o jakieś sto baniek wydaje się dobrym pomysłem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-1-1536x864.png

 

156606294_3786549654716263_6295085701730

 

Mało brakowało a beGM OKC miało by dwóch przedstawicieli w slam dunk contest, a tak to Spurs zyskali jednego. Drugi w Thunder, jak by ktoś szukał czyli Cassius Stanley siedzi u mnie na two-way contract. Trzeci uczestnik gra w Portland.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2021 o 09:53, BMF napisał:

Następna planowana produkcja to ,,The GodFisherman, czy fantazmaty samozwańczego GOATa?''. 

Pomimo sabotażu mojej dziewczyny bojówek New York Knicks, premiera w sobotę o 16. Zapraszam przed ekrany każdego, kto pragnie poznać prawdziwe motywacje, cele i charakter beGMa New York Knicks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Korzystając z okazji zarząd San Antonio Spurs pragnie w liście otwartym przeprosić Pana Zacha LaVina za mizerna znajomość umiejętności tego wspaniałego gracza NBA który znalazł miejsce w sercu GM swoją gra nieustępliwością oraz postawa 

 

LIST OTWARTY

 

przepraszam 

 

Marny GM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.