Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, ignazz napisał:

Była ta wymiana wyjątkowa czy nIE?

@Qcin_69

A ile znasz wymian na 7 zespołów w NBA które nie były wyjątkowe ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz ze mi chodzi o to całe zamieszanie i łączenie wymian w całość sztucznie. 

Plus dyskusje o regulaminie i o tym ze mniejsze zło trzeba było wybrać kasując pomniejsze wymiany poboczne. 

Plus spory czas jej wykonywania. 

Tych elementów było sporo występujących równocześnie. 

I pisze to w kontekście ciekawostki nie pretensji przecież aby GM którzy tego nie widzieli bo byli poza gra poznali sławetny deal 

Teraz, MarcusCamby napisał:

@ignazz @Qcin_69 przestańcie sobie dogryzać i wypominać. Z jednej gliny jesteście ulepieni ;)

Tu nie ma dogryzanie 

przecież tłumacze już kontekst 

Kronikarski kamień milowy naszej gry 

Będę miło wspominał mimo ze upadł Zach w Dallas ;)  

Nomen omen dziś wróciły wspomnienia zupełnie z innego kierunku o tej wymianie bo dyskutowałem o tym niezależnie przez PM 

Wywołane innym ruchem w interesie 

Aby udowodnić brak złej krwii to mogę stwierdzić ze @Qcin_69 to najwspanialszy prezes naszej gry. 

Wrecz doskonały przywódca ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ignazz Ty z kolei dobrze wiesz, ze nie było moim celem psuć komukolwiek jakiejkolwiek wymiany , pierwotna wersja dealu została zaakceptowana przez Radę i gdyby nie brak dopasowania zasady 60 dni do naszych okienek nie byłoby tworzenia tych wszystkich sztucznych wymian - stało się jak się stało , deal został tylko nieznacznie zmieniony i nikt z biorących w nich udział nie miał z tego powodu problemów- wiec nie wiem po co cały czas to wspominasz , w zasadzie jedyna pokrzywdzona osoba był tutaj @karpik który mógłby dostać 3x1runde za E.Moora zdaje się :D czy kto to tam miał z Dallas iść :P 

Najwiecej na korektach wymiany straciłem ja (1x1runda i dodatkowe 7 czy tam 8 mln do salary) xq 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wspominam klimat tamtych lat po prostu ;) 

Lin ;) 

pick 1 

Pamietam każdy detal razem z Nene i Blossingame ;)))))

@karpiksię świetnie wtedy zachował. 

Classy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, ignazz napisał:

Wspominam klimat tamtych lat po prostu ;) 

Lin ;) 

pick 1 

Pamietam każdy detal razem z Nene i Blossingame ;)))))

@karpiksię świetnie wtedy zachował. 

Classy 

Yep , nawet o Picku Bostonu zapomniałem ( na tyle na ile mogłem )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, january napisał:

Chciałeś realności, to w RL NBA byś dostał 6 kopów w dupę na szybkie otrzeźwienie od właściciela (elki) za problemy moralne w kontekście dealów z innymi GMami, a mogące generować dziesiątki mln$ straty organizacji. I by się problem moralny skończył. I byś się przestał zastanawiać co za wymianę zrobić :D 

"Co Nam hańba, gdy talary

mają lepszy kurs od wiary!

Wymienimy na walutę

Honor i pokutę!"

Przeprosiny kieruje w stronę @ignazz. Powiedzcie prezesowi spółdzielni @Qcin_69 że Ignazz zachował się jak trzeba! ;)

Buddy Hield w Cavs!

Dzanan-Musa.jpg?quality=90&strip=all&w=6

A ten Pan w Pelicans :)

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

W obliczu ciążącego widma odejścia dwóch ważnych graczy rotacyjnych Rickiego Rubio i Marcusa Morrisa, w kuluarach mówi się, iż Knicks są poważnie zainteresowani Dannym Greenem. Co więcej także sam zawodnik poważnie patrzy na możliwość powrotu do domu (pochodzi z NY) i połączenia - po roku przerwy - sił ze swoim przyjacielem, MVP finałów, Kawhim Leonardem.

Gm Spurs @ignazz proszony o komentarz do sprawy

Edytowane przez Wojnar Adrianowski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Danny Green wieloletni zawodnik spurs na zawsze pozostaje w sercu GM spurs. Przez te wszystkie lata był wzorcowym kolega z drużyny, jego pracowitość i bezgraniczne podporzadkowanie się celom drużyny owocowało sukcesami zespołu. Pierwszy na treningu ostatni pod prysznicem. Twardy na boisku nieustępliwy obrońca mogący kryć od 1 do 4 pozycji w dzisiejszej nba. 

Bardzo docenia zasadę wzajemności oraz starania klubu i otwartość w relacjach. W lutym najskuteczniejszymi staraniami wykazali się Milwaukee Bucks którzy zdecydowanie pokazali Dannemu ze interesuje ich walka tylko o najwyższe cele. Mocna oferta złożona ze stolicy przemysłu piwnego utwierdziła DG w przekonaniu o właściwej decyzji w lutym wspólnie podjętej decyzji spurs - Danny. Uczciwie przyznam ze zapytanie przyszło także z Nowego Jorku co gracz oczywiście pamięta. 

Danny obecnie jest na etapie szukania gry z największymi tej ligi - czy to LBJ czy ABC czy Leonard gdzie oczywiście po niższym kontrakcie 4x10 wcześniej chce także zarobić. 

To bardzo lojalny gracz wiec przy równych ofertach wybierze klub rodzimy a takim jest budzące zaufanie Milwaukee. 

Przy lepszej ofercie z przyjemnością zagra u boku Leonarda z którym ma świetne relacje. Gracz nie obawia się wyzwań bo to bardzo bardzo bardzo mocny psychicznie gracz. Nie kłaniał się ani krzywemu spojrzeniu LBJ ani krzykom samego Popa. 

Lubi konkrety a takie dostał na razie od Bucks. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak donoszą źródła blisko powiązane z Orlando Magic, klub prowadzi bardzo zaawansowane negocjacje w sprawie nowego kontraktu z Kelly Oubre Jr. Plany kadrowe klubu z Florydy nie zakładają przedłużenia umowy z doświadczonym weteranem Wesley Matthewsem, pozyskanym podczas okienka transferowego podczas poprzedniego sezonu. Matthews był bardzo ważnym graczem rotacji przez 2/3 sezonu oraz w zaciętej batalii z Boston Celtics podczas I rundy playoffs. Gracz został pozyskany za Jeremy Lamba i Marcina Gortata, a Magic początkowo wiązali z nim przyszłość. Jednak pozyskanie w późniejszym terminie kolejnych graczy obwodowych, m.in. będących pod kontraktami Waynea Ellingtona oraz nadal dochodzącego do formy po operacji kostki Denzela Valentinea spowodowało, że klub poinformował gracza iż nie będzie w stanie zaproponować mu satysfakcjonującego go kontraktu i zapewnić mu odpowiednich minut w szerokiej rotacji na boisku. Orlando Magic dziękują Wesleyowi za wniesione doświadczenie i pomoc w prowadzeniu drużyny do playoffs oraz samą w nich walkę i życzą   zawodnikowi samych sukcesów w nowym klubie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sources told Utah daily Chris Paul as a penalty is going to pay higher taxes in other state, Utah GM is ready to pay high fee to push him out of the team

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyciekły stenogramy z rozmowy GM OKC z jednym z GMów z Zachodu. Póki co podaję tylko część:

"QCin już mnie wkurwia"

• Haha 1
  • Confused 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jared dudley o swoim bylym koledze z zespolu:

D’Angelo chciał maksymalnego kontraktu. Nie jestem więc zbytnio zaskoczony. On dla maxa poszedłby grać nawet do Arabii Saudyjskiej. Dlatego absolutnie nie dziwi mnie jego decyzja.”

ale russell musi tu byc wkurwiony:)

• Like 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Arizonie wielkie ruchy i możliwa zmiana narracji na najbliższy sezon. Stay tunned 👀 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Utah Jazz GM strongly considers opt-out off his agreement to be a GM 

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
7 godzin temu, polishllama69 napisał:

Utah Jazz GM strongly considers opt-out off his agreement to be a GM 

Nie rezygnuj, masz moje wsparcie.

Wiem, że głupio to zabrzmi, bo mamy deal ugadany, ale ja byłem pod wrażeniem, że trafił do nas debiutant na poziomie, taki, który długo u nas zabawi, wartościowe wzmocnienie a może nawet starter 😀

Ja jestem cierpliwy w tej grze, pewnie część nawet stwierdzi, że za bardzo, i dlatego ja bym tego nie zrobił, bo ludziłbym się, że jednak Paul będzie miał dobry sezon i wtedy go opchnę z mniejszą dopłatą. Ale z drugiej strony ciężko jest znaleźć nabywcę jego wartości sportowej, bo drużyny walczące o coś, nie zmieszczą go, raczej już wszyscy liczą go jako kontrakt martwy.

Dla dobra tej gry, jako, że ten deal na razie jest nieważny, spokojnie się zastanowić, może coś pozmieniać, może jednak się wstrzymać, może puścić to w takiej formie, ale regulaminowo - jak chcesz.

Dla mnie nie jest to jakiś strasznie dziwny deal, przechodziły dziwniejsze.

Przy okazji - Ashigaru jest akurat zwolennikiem teorii, że co nie ogłoszone  i nie potwierdzone, to tego nie ma (tu tak jakby nieogloszone, bo nielegalne), więc nie będzie miał pretensji, że negocjujesz/wycofujesz się z obgadanego już dealu.

Edytowane przez Tecu
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Sources: Joe Harris poważnie rozważa przyjęcie od Warriors kontraktu 1+1 z dużą zniżką - maks co mogą zaoferować Warriors to ok 6,4 mln w pierwszym roku.

Ku tej decyzji skłania go możliwość gry w drużynie będącej głównym faworytem do wygrania Konferencji Zachodniej, gra w drużynie która dała mu rok temu szansę oraz obietnica otrzymania za rok kontraktu 50,5mln/4 po tym jak za rok drużyna zdobędzie jego Early Bird Rights.

Edytowane przez Wooden

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

as-oven-bacon-articleLarge.jpg.dfb2f5525c71eab15a1cd95a5fc95e96.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#7 ? 

Happy Bee

Gracz tak dobry ze nie ma ksywki i będziemy mówić na niego Arnold? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi